propozycja do tematu "Typ dnia"

Najważniejsze informacje dotyczące forum. Zaglądaj tu regularnie!.

Uwaga - UKRYTE DZIAŁY. 10 najważniejszych działów forum jest widocznych dopiero po zalogowaniu!
Zarejestruj się teraz!

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mendofon
Posty: 1763
Rejestracja: 09-11-2010, 09:54

propozycja do tematu "Typ dnia"

Post autor: mendofon » 04-03-2011, 16:52

Witam
Mam taki pomysł, czy można by zrobić osobny dział Typ dnia dla typerów o min. statusie Aktywny Typer? Ponieważ skuteczność naszych typów jest dość wysoka, osobny dział niedostępny dla wszystkich mógłby wprowadzić nieco porządku, myślę, że nie byłoby kłopotów z podsumowywaniem swoich typów i typować tam mogliby Typerzy, którzy typują systematycznie. Była już propozycja zapisów na marzec ale jakoś nie widzę kontynuacji. Myślę, że systematyczne podawanie typów mogłoby być drogą do zysków. Rzadko zdarza się czarna seria trwająca dłużej niż 4 typowania. Jeśli na każdym typie chcieć zarobić 1j, to stawki nie muszą być wysokie, ale też podawane kursy 1,03 czy 1,15 nie powinny być brane pod uwagę. Może to być progresja na typera. Jeśli nie trafi dziś, to może jego jutrzejszy typ zwróci koszt nietrafionego zakładu i da niewielki zysk. Jeśli będzie nas 10 osób, to możemy codziennie zarobić 10j (oczywiście im więcej tym lepiej, ale też nie może być nas za wielu, bo koszty zakładów staną się za wysokie). Jeśli byliby chętni, to proszę Adminów o przemyślenie pomysłu i reakcję. Oczywiście można prowadzić ranking i podawać wyniki jak w temacie Typ Dnia
Pozdrawiam serdecznie i niech zysk będzie z Tobą :trophy:
Bądź człowiekiem karm zwierzaki ze schroniska: www.pustamiska.pl

Awatar użytkownika
GrzechuTG
Posty: 3452
Rejestracja: 17-04-2007, 13:46

Post autor: GrzechuTG » 23-03-2011, 14:18

mendofon macie taki temat w aktywnych "Valuebets"

Awatar użytkownika
marines
Posty: 841
Rejestracja: 18-09-2009, 19:56

Post autor: marines » 23-03-2011, 16:31

GrzechuTG pisze:mendofon macie taki temat w aktywnych "Valuebets"
Valuebets to typ w którym kurs wydaje się zawyżony przez buka, a nie każdy nasz najlepszy typ dnia to value a bardziej najprawdopodobniejsze zdarzenie...

Kiedyś chciałem poruszyć kwestię konkursu "mój typ dnia", konkretnie chodziło mi o zawyżenie minimalnego kursu na typ ale nie przeszło... Kolega Jobet wkłada mnóstwo pracy w cotygodniowe podliczanie typów i sporządzanie tabeli na którą zapewne parzą TYLKO Ci którzy biorą udział w owym konkursie by śledzić swoje miejsce w tabeli, a nie Ci co chcą pożyczyć typ od najlepiej typującego bo te typy są zazwyczaj po śmiesznie niskich kursach których nie opłaca się grać... Gdyby wprowadzić minimalny (np: 1,5) kurs na typ w tym konkursie to chyba spełniona była by prośba mendofona, typy najlepszych opłacało by się grać, a i z pracy Jobeta korzystała by pewnie znacznie większa część userów na forum niż ta garstka - mniej więcej - 55 osób (średnia osób wyświetlająca tabelę tygodnia) na jakieś pewnie 500 regularnie odwiedzających forum...

Przy okazji chciałbym przedstawić jeszcze inne propozycje... pierwsza z nich to wprowadzenie i aktualizowanie tabeli wszechczasów konkursu na mój najlepszy typ dnia wtedy było by widać wyraźnie kto ma najlepsze typy w 'long runie', druga propozycja to taka by w profilu usera widniało nie tylko to:
Zaproszone osoby:
Pomógł:
Dołączył:
Posty:
Skąd:
a dodatkowo takie informacje jak:
Najlepszy typer tygodnia: 5
Najlepszy typer miesiąca: 2
Mistrz potyczek: 1
Coś takiego wydaje mi się że było by fajną rzeczą, wiadomo będzie na pierwszy rzut oka kto ma jakieś większe pojęcie o skutecznym typowaniu, a i pewnie możliwość gromadzenia kolejnych cyferek wyświetlanych przy profilu spowodowałaby - z korzyścią dla rozwoju forum - że typerzy jeszcze bardziej przykładaliby się do analiz i wyszukiwania najlepszych typów bo była by wtedy rywalizacja między userami o kolejne 'trofea', a wiadomo na przykładzie najlepszych klubów sportowych, że tam gdzie rywalizacja tam i sukcesy...
Obrazek

Awatar użytkownika
Prosiaczek
Posty: 3015
Rejestracja: 12-03-2009, 16:56

Post autor: Prosiaczek » 23-03-2011, 18:05

Marines ma rację. Bardzo by to pomogło, innym użytkownikom również. Pojawia się inna kwestia - forum i istota forum po części traci urok "kopania dobry postów" i zamienia się w coś na kształt serwisu. Ot po prostu: "sort by data, sort by yield, show active picks". Nie mam nic przeciwko, ale pHp jest w stanie coś takiego udźwignąć, co Koledzy wyżej proponowali?
* ten post wskazuje tylko na chwilowy brak zajęcia.

Awatar użytkownika
Jobet
#Weteran
#Weteran
Posty: 6996
Rejestracja: 21-12-2007, 20:51

Post autor: Jobet » 23-03-2011, 18:28

Co do konkursu "mój typ dnia", wprowadzę ten min. próg kursowy 1,5 i może tak jak pisze marines bedzie z tego więcej korzyści dla szerszej grupy użytkowników forum.
Najlepszy typer tygodnia: 5
Najlepszy typer miesiąca: 2
A co do tego to z danymi nie bedzie problemu, bo wszystkie tabele sa w dziale.
[scroll]5 latek na TB.org :D[/scroll]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci