Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Roland Garros

Fora bukmacherskie o tenisie. Analizy spotkań z kortów tenisowych. Typy ekspertów na mecze wielkiego szlema oraz mniejsze turnieje! Wszystkie strony bukmacherskie o tenisie tutaj!
Regulamin forum
Tenis

Tutaj znajdziecie najlepsze typy tenis i typy tenisa. Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz, to nasze tuzy eksportowe w rozgrywkach tenisa. Walczą o zwycięstwa w wielkim szlemie (Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open) oraz mniejszych turniejach WTA, APT, ITF i Challenger.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania tenisa na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań tenisa. Wszystko za darmo. Najlepsze typy tenis i typy tenisa tylko u nas.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj drabinki turniejowe wydarzeń tenisowych, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy nadchodzących pojedynków tenisa. No i są tam też typy tenis i typy tenisa.
WISLAKS
Posty: 3579
Rejestracja: 22-08-2011, 12:21

Post autor: WISLAKS » 29-05-2012, 09:18

29-05-12 13:30
Spotkanie: Mischa Zverev - Julien Benneteau
Mój Typ: Mischa Zverev
Kurs: 2,52
:pinna:

Spotkanie w ATP które zostanie rozegrane po południu a dokładnie o godzinie 13:30, w meczu tym zmierzy się zawodnik z niemiec Mischa Zverev a z drugiej strony kortu pojawi się francuski zawodnik Julien Benneteau czyli będzie miał dodatkową motywacje ponieważ gra w swoim kraju. Może dziwić fakt, że pomimo tego, że zawodnik z Niemiec w rankingu znajduje się dopiero na miejscu 212, a francuz jest na pozycji 32 a kursy są całkiem do siebie przybliżone a bierze się to stąd ponieważ Julien Benneteau podczas turnieju Monte-Carlo, Monako nabawił się kontuzji kiedy miał się zmierzyć z Andy Murrayem, więc polecam obstawić na wygraną Mischa Zverev ponieważ pomimo tego, że francuz gra u siebie to może być on zagadką i nie wiadomo jak zaprezentuje się po tej kontuzji w dodatku, niemiec podczas klasyfikacji do tego turnieju pokonał trzech rywali wygrywając 6 setów i tracąc tylko jeden, uważam, że Mischa Zverev jest w dobrej formie i dobrze wie, że może wygrać ten mecz nawet pomimo tego, że Julien Benneteau jest dużo lepszym zawodnikiem a w dodatku jest lepszy w rankingu no ale kontuzja to kontuzja trzeba będzie zobaczyć w tym spotkaniu czy był to tylko lekki wypadek czy też coś większego więc za taki kurs polecam trochę zaryzykować.

Awatar użytkownika
DonnyDonowitz
-#VIP
-#VIP
Posty: 3963
Rejestracja: 07-03-2008, 19:45

Post autor: DonnyDonowitz » 29-05-2012, 12:09

Hradecka L. - Goerges J.
:arrow: Over 20.5 @ 1.94 6/10 Marathon :plus:
:arrow: 1 @ 2.92 3/10 Marathon :minus:
Przełamały się po razie - tak jak myślałem - i losy seta dość gładko rozstrzygnęły się w TB. Drugi set scenariusz podobny do po 4:4, ale wtedy Lucie dała się po raz drugi złamać i Julka już nie oddała wygranej.

Shuai Peng - Tamira Paszek :arrow: 2 (+4.5 gema) @ 2.05 4.5/10
:minus: Zabrakło gema.
Ostatnio zmieniony 29-05-2012, 20:33 przez DonnyDonowitz, łącznie zmieniany 1 raz.

WISLAKS
Posty: 3579
Rejestracja: 22-08-2011, 12:21

Post autor: WISLAKS » 29-05-2012, 19:33

29-05-12 13:30
Spotkanie: Mischa Zverev - Julien Benneteau
Mój Typ: Mischa Zverev
Kurs: 2,52
:pinna:

Spotkanie w ATP które zostanie rozegrane po południu a dokładnie o godzinie 13:30, w meczu tym zmierzy się zawodnik z niemiec Mischa Zverev a z drugiej strony kortu pojawi się francuski zawodnik Julien Benneteau czyli będzie miał dodatkową motywacje ponieważ gra w swoim kraju. Może dziwić fakt, że pomimo tego, że zawodnik z Niemiec w rankingu znajduje się dopiero na miejscu 212, a francuz jest na pozycji 32 a kursy są całkiem do siebie przybliżone a bierze się to stąd ponieważ Julien Benneteau podczas turnieju Monte-Carlo, Monako nabawił się kontuzji kiedy miał się zmierzyć z Andy Murrayem, więc polecam obstawić na wygraną Mischa Zverev ponieważ pomimo tego, że francuz gra u siebie to może być on zagadką i nie wiadomo jak zaprezentuje się po tej kontuzji w dodatku, niemiec podczas klasyfikacji do tego turnieju pokonał trzech rywali wygrywając 6 setów i tracąc tylko jeden, uważam, że Mischa Zverev jest w dobrej formie i dobrze wie, że może wygrać ten mecz nawet pomimo tego, że Julien Benneteau jest dużo lepszym zawodnikiem a w dodatku jest lepszy w rankingu no ale kontuzja to kontuzja trzeba będzie zobaczyć w tym spotkaniu czy był to tylko lekki wypadek czy też coś większego więc za taki kurs polecam trochę zaryzykować.
:minus:

Awatar użytkownika
DonnyDonowitz
-#VIP
-#VIP
Posty: 3963
Rejestracja: 07-03-2008, 19:45

Post autor: DonnyDonowitz » 29-05-2012, 21:38

Wozniak A. - Zheng J. :arrow: 1 @ 2.00 5/10 :bet365-brak-polskiej-licencji!:

Kursy spadają, ale chyba nie ma co się dziwić. Wozniak pierwszą rundę przeszła dość pewnie - w dwóch setach pokonując niżej notowaną El Tabakh i tylko pierwszy set był w miarę wyrównany - trochę się połamały. Możliwe, że to kwestia tego iż Heidi rozegrała trzy spotkania kwalifikacyjne i była trochę bardziej oswojona z paryskimi kortami. Jednak z kolejnymi gemami Aleksandra się ogarnęła i drugi set już dość pewnie wygrała. Natomiast Chinka miała trochę lepszą rywalkę, bo Cornet plasuje się na początku drugiej pięćdziesiątki rankingu, ale raczej nie postawiła zbyt wysoko poprzeczki. Przed RG Zheng miała bilans 1:4, w poprzednim sezonie na cegle też podobne proporcje. Woźniak z kolei rozegrała już jedenaście spotkań w tym roku, jeśli chodzi o mączkę i może miała gorsze mecze, ale np. w Rzymie potrafiła powalczyć z Goerges. Tak więc liczę, że postawi tutaj zdecydowanie trudniejsze warunki Zheng, aniżeli zrobiła to Cornet i ostatecznie wyjdzie z tego pojedynku górą.

Awatar użytkownika
mql1985
-#blogermiesiaca
-#blogermiesiaca
Posty: 5125
Rejestracja: 21-05-2012, 01:08

Post autor: mql1985 » 29-05-2012, 21:53

King V. (Usa) - Cibulkova D. (Svk)
over 20,5 gema - 1,95
:bwin-brak-polskiej-licencji!:

Po pierwszej rundzie obie zawodniczki pewne występu w 1/64 RG. Spotkania obu trwały niewiele ponad godzinę, dlatego liczę na dobre widowisko. Historyczne spotkania - 3-setówki - pokazują, że możemy oglądać ciekawe widowisko. W sumie na 9 rozegranych setów, aż 5 kończyło się tiebreakiem. Faworyzowana Cibulkova nie będzie więc miała, moim zdaniem, łatwej przeprawy w tym meczu. Zwłaszcza, że z King jeszcze nie wygrała. W tym sezonie Słowaczka spisuje się jednak zdecydowanie lepiej i ma sporą szansę na udany rewanż. Rewanż za przegraną 1 rundę Rollanda Garosa w ubiegłym roku...

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 29-05-2012, 22:40

Mecz: Ferrero Juan Carlos - Cilic Marin
typ: 2 :plus:
kurs: 1.73
buk: :pinna:

Zaczynamy ofensywę typów na drugą rundę, dużo ciekawych spotkań, dziś i wczoraj już dużo lepsze dni. Haas dokończył swoją wygraną dzisiaj i panie nie zawiodły a na jutro już spora porcja typów, większość postaram się dziś opisać, reszta co zostanie jutro. Pierwszy mecz pod lupę to spotkanie Hiszpana Juana Carlos-a Ferrero i Chorwata Marin-a Cilica. Hiszpan specjalista od clayu i grający więcej na tej nawierzchni w karierze ale i już mający trochę lat na swoim karku a po drugiej stronie wszechstronny Cilic czyli jeden z lepszych tenisistów młodego pokolenia. Obaj Panowie dotychczas grali ze sobą jedynie raz. W 2009 roku na turnieju w Cincinnati bez większych problemów wygrywał Marin pewnie pokonując Hiszpana w dwóch setach. Obaj zawodnicy mieli łatwych rywali w pierwszej rundzie turnieju i łatwo pokonali ich w 3 setach. Marin zmierzył się z kwalifikantem Munozem-De La Nava a Ferrero pokonał Jonathana Dasnieres-a de Veigy, który dostał dziką kartę. Dlaczego więc typ na Marina ? Chorwat ostatnim czasem, nie mógł kompletnie złapać formy, różne cuda działy się w tamtym sezonie u niego na meczach, i na początku tego. Dopiero na turnieju w Monachium pokazał się z bardzo dobrej strony dochodząc do Finału ulegając tam znakomicie dysponowanemu wtedy Kohliemu. Turniej w Madrycie to też solidny występ a porażka z Del Potro nie jest żadną niespodzianką. W Rzymie było ciut gorzej, ale Almagro nie miał tez łatwo i zabrakło tutaj po prostu szczęścia. Co do Ferrero to on już dawno nie gra na swoim optymalnym poziomie z przed lat. Kogo się da pokonać to raczej to osiągnie, jeśli jednak już trzeba dać z Siebie więcej zaczynają się schody. Choć na turnieju w Rzymie zaskoczył równą walką z Federerem to jednak w Nice porażka z Belluccim, który nie prezentował nic wielkiego jest zaskakująca. Mecz może być bardzo wyrównany a może być i jednostronny ja jednak skłaniam się ku temu pierwszemu i myśli, że po 4-5 setach wygraną zgarnie Cilic.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:37 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 29-05-2012, 22:50

Mecz: Seppi A. (Ita) - Kukushkin M. (Kaz)
typ: Seppi -4,5 gema :plus:
kurs: 1.61
buk: :pinna:

Kto wystawia te kursy i linie aż strach pomyśleć, ale takich prezentów nie można ominąć. Spotkanie Seppiego i Kukushkina po takich kursach to ewidentny prezent od bukmacherów. Skok jakościowy w grze obu jest tak znaczący, że ja nie wiem czym kierowali się bukmacherzy w wystawianiu kursów. Rosjanin ledwo awansował do 2 rundy. Niewiele brakło, by po 2 wygranych setach przegrał cały mecz i pokazuje to jak niestabilna jest gra tego zawodnika, jeśli dość słaby w ostatnim czasie Gulbis urywa mu ni z gruszki ni z pietruszki 2 sety. Seppi według planu, pokonał dość szybko Denko bo raczej aż tak szybkich 3 setów nikt się nie spodziewał, trochę oporu Rosjanina było ale Włoch grał konsekwentnie, tak jak pokazywał to na turniejach przed French Open o których pisałem i cóż, nie było mocnych na niego w meczu z Nikolay-em. Podobnie myślę, będzie w tym meczu. Ja tu nie widzę większych szans dla Kukushkina i to może być jeszcze łatwiejszy mecz niż z Denko. 5 gemów różnicy potrzeba do wyrobienia handicapu i myślę, w najgorszym razie będzie ich 6 a czuję, że Seppi pokusi się o więcej bo 3 setówka jak najbardziej możliwa z takim przeciwnikiem. Włoch gra świetnie, wykorzystuje każdy błąd przeciwnika, i przede wszystkim swoje atuty i to może go doprowadzić wysoko w tym turnieju. Trzymamy kciuki bo typ piękny.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:37 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 29-05-2012, 23:05

Mecz: Petrova - Scheepers
typ: 1 :plus:
kurs: 1.50
buk: :pinna:

Lecą godzinami po meczach więc ostatni mecz o 13:00 który wybrałem to spotkanie Rosjanki Nadii Petrovej oraz reprezentantki Republiki Południowej Afryki czyli Chanelli Scheepers. O formie Nadii przystępującej do tego turnieju już pisałem więc nie ma co się znowu rozwodzić, co do meczu w 1 rundzie, to Rosjanka nie mając najmniejszych problemów, gładko po 2 setach pokonała Benesovą, która nie sprawiła jej większych problemów i tak o to możemy widzieć Petrovą w drugiej rundzie. Co do Scheepers, to jej mecz stawiałem w 1 rundzie, jednak odpuściłem pisania analizy jak widać, ja zyskałem, reszta ucierpiała, bo zawodniczka z Afryki, wygrała swoje spotkanie choć nie bez problemów. Dopiero po 3 setach Laura Pous-Tio ustąpiła i to Scheepers wygrała tamto spotkanie. Chanella przygotowując się do French Open grała tradycyjnie w Fes, Madrycie, Rzymie, i Brukseli. Oprócz meczu w Rzymie gdzie dotarła do R16 i stoczyła całkiem solidny bój z Li było już dużo gorzej. Oliwy do ognia dolała porażka ze słabą Van Uytvanck na turnieju w Brukseli co na pewno było nie lada niespodzianką, bo taka porażka przed samym French Open obniża trochę loty. I widać było ta niepewność w meczu z Laurą. Tam jeszcze jej się udało, dzisiaj stoczy walkę z dużo lepszą zawodniczką, dużo bardziej doświadczoną i myślę, że limit szczęścia został już po prostu wyczerpany. Bukmacherzy znowu dają solidny kurs jak na Klarę wczoraj a to podobne spotkanie trochę właśnie do meczu Zakopalovej. Myślę, że Nadia nie powinna mieć problemów i łatwo pokona Scheepers.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:36 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 30-05-2012, 12:07

Mecz: Klizan M. (Svk) - Mahut N. (Fra)
typ: 1 :minus:
kurs: 1.43
buk: :pinna:

To nie będzie krótki mecz coś czuje. Spotkanie zapowiada się bardzo wyrównanie i takie chyba będzie bo innego scenariusza w meczu Mahuta z Klizanem nie widzę. Obaj zawodnicy swoje mecze wygrali w 1 rundzie. Mahut pokonał Roddicka, który nie gra nic totalnie na clayu i moje przewidywania co do tamtego meczu sprawdziły się bez problemu, a Klizan nie wiele się zmęczył bo wygrał 4 gemy z Dancevicem i ten oddał mecz kreczując. Można więc powiedzieć, że Martin przystępuje do turnieju nadal na świeżo bo co to są 4 gemy przy 4 setach rozegranych Mahuta z Roddickiem. No nic. Klizan zagrał bardzo dobry Challanger bezpośrednio przed French Open w Bordeaux i wygrał go w bardzo dobrym stylu. Mało tego przez Bordeaux, grał także w finale w Pradze i tam niestety przegrał ale dwa finały z rzędu to już jest coś. Nie zapominajmy jaki styl preferuje Mahut. Wiele jego dobrej gry jest podporządkowana dobremu serwisowi choć nie jest to typowy serwisant jak Anderson czy Karlovic, to jednak jest to jego duży atuty, który tu na kortach w Paryżu blednie w słońcu. Nie grający nic kompletnie Roddick potrafił mu urwać seta przez to. Na początku rozważałem jakiś over setowym gemowy. Później patrzyłem w stronę Mahuta na handicap jednak i tu słabe kursy albo nie ma tego co by mi pasowało no i jednak zdecydowałem się na wygraną Klizana. Bo myślę, że spokojnie go na to stać. Mahut nie jest żadnym przeciwnikiem, który sprawić by mógł ogromne problemy. Fakt, ma za sobą publiczność, pytanie na ile to da, żeby wygrał to spotkanie ? Według mnie niewiele. Kurs może nie powala, jakby był 1.50+ zagrał bym grubiej ale na dubla dorzucić idealny. Myślę, że 4 sety mogą być, mecz zacięty ale Klizan i tak pokaże, kto jest lepszy.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:36 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 30-05-2012, 12:08

Mecz: Mattek Bethanie - Stephens Sloane A.
typ: 2 :plus:
kurs: 1.78
buk: :pinna:

Nie wiem jak z analizami, bo forum na chwilę wyłączone, zobaczymy kiedy się wrzucą ale pisać trzeba. Ostatni typ napisany dziś, kiedy wrzucony to się okaże. Tym razem znowu Panie i spotkanie pomiędzy dwiema Amerykankami czyli bratobójczy pojedynek Bethanie Mattek oraz Sloane Stephens. Spotkanie bardzo ciekawe bo Stephens to jedna z tych zawodniczek obok choćby McHale, które mają być przyszłością Amerykańskiego tenisa i już teraz patrzy się na nie z bardzo ciekawym spojrzeniem bo jakieś wybicie się pokazać może, że będą z niej ludzie. Obie zawodniczaki z racji młodego wieku Stephens spotkały się tylko raz i to w tym roku na kwalifikacjach do turnieju w Rzymie. Mecz był bardzo wyrównany i lepsza okazała się Młodsza z Amerykanek wygrywając w dwóch setach 7:5 oraz 7:5. Tu na French Open obie zagrały już po jednym meczu i pokonały swoje rywalki bez straty seta. Różnie można patrzeć, na pierwsze ich mecze bo Mattek niby sensacyjnie pokonała Lisicką, jednak przy obecnej formie Sabinki i tym co ona potrafi wyczyniać na korcie to można dyskutować, a Stephens pokonała Makarovą, która żadną tuzą na clayu nie jest, ale potrafi zagrać dobry turniej na clayu jak w Madrycie gdzie toczyła równe boje, więc ta wygrana chyba bardziej cieszy niż to zwycięstwo Mattek. Przewaga psychiczna dzięki tej wygranej w Rzymie na pewno daje dużo Stephens. W tak młodym wieku takie wygrane bardzo motywują. W ogóle w ostatnich tygodniach Młodsza z Amerykanek zagrała naprawdę kawał niezłego tenisa. Przed RG bardzo dobry turniej w Strasbourgu gdzie doszła do półfinału, wcześniej 2 runda w Rzymie, trochę nie poszło jej w Hiszpanii ale widać, że jest na fali wznoszącej, czego nie można powiedzieć o Mattek, która wszystkie kwalifikacje do ostatnich ważniejszych turniejów przegrywała w zarodku. Kurs znowu piękny podarowany od buków i aż, żal nie korzystać.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:36 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 30-05-2012, 12:51

Mecz: Martic P. (Cro) - Bartoli M. (Fra)
typ: 2 :minus:
kurs: 1.49
buk: :pinna:

Zastanawiałem się długo czy wrzucać ten typ czy nie, bo sam zagrałem go wcześniej ale nie wiedziałem czy podawać go wam. Jednak decyzja zapadła i jest, pod hasłem "Jak nie u Siebie to cholera gdzie ?". Bo nie ma innej opcji, żeby Bartoli, najlepsza obecnie Francuska zawodniczka w rankingu WTA przegrała na własnej ziemi. Marion może i niewiele gra na clayu w ciągu roku a na pewno bardziej preferuje korty twarde, ale jak pokazał rok ubiegły i na clayu potrafi zagrać świetnie, co tylko potwierdza półfinał French Open z przed roku. Broni ona więc tutaj nie małej liczby punktów, i na pewno nie może sobie pozwolić na porażkę w tej rundzie. Co do jej przeciwniczki czyli Martic. Chorwatka to solidna firma, potrafi zagrać dobre mecze, jednak na najlepszą 10 rankingu chyba to jeszcze za mało, wygrane z zawodniczkami w zasięgu jej rankingu są możliwe, ale dalej raczej to jeszcze nie ten czas. Obie dotychczas grały ze sobą dwukrotnie. Trudno powiedzieć grały bo za pierwszym razem Martic nie wyszła nawet na kort na Wimbledonie w 2010 roku i oddała walkowera ale już w tym roku w Paryżu, Bartoli była górą pokonując Chorwatkę pewnie i szybko po 2 setach. Obie grały strasznie nie równo przed French Open stąd i może tak wyrównane kursy na ten mecz ja jednak myślę, że to błąd bukmacherów i się na tym przejadą. Francuska ma za sobą publiczność i pewnie będzie jej wielka liczba, bo Francuzi na swoich najlepszych zawodników czyli odpowiednio Tsongę w ATP i Bartoli w WTA przyjdą na kort za pewne tłumami. Słychać będzie ciągle gromkie "Allez Allez !" i miejmy nadzieję, że dziś te okrzyki poniosą Bartoli do wygranej.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:36 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DonnyDonowitz
-#VIP
-#VIP
Posty: 3963
Rejestracja: 07-03-2008, 19:45

Post autor: DonnyDonowitz » 30-05-2012, 13:28

Kurs znowu piękny podarowany od buków i aż, żal nie korzystać.
Moim zdaniem bez sensu trochę grać po takim kursie na młodą Amerykankę. Mattek jest bardziej doświadczona, waleczna z solidnym serwisem, więc na pewno nie będzie się przejmować niedawną porażką. Osobiście pograłem Mattek, bo kurs ~2.30 to trochę przesada, a można chyba też pomyśleć o overku, bo znowu śmierdzi mi TB albo zbliżonym wynikiem w pierwszym secie, a i trzy sety też możliwe. Bynajmniej nie widzę value w kursie na młodszą z Amerykanek. No offence, ale analiza zdaje mi się zanadto pisana pod typ.
Don Camillo 69 pisze:Wozniak A. - Zheng J. :arrow: 1 @ 2.00 5/10
:plus: Izi 2:0. :rumba:

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 30-05-2012, 13:31

To co mam pisać, że Sloane jest słaba jak but ale i tak na nią stawiam :O Każda analiza jest pisana pod taki typ jak się stawia chyba ? :O Widziałem mecze Sloane ostatnio bo aż sam byłem ciekawy jak gra i wyglądała solidnie, więc wiem co mówię. I ja nie mówię, że to jest value ale dla mnie to dobry kurs na ten mecz, Ty możesz odbierać go inaczej, mi pasuje bo według mnie powinien być o 0.1-0.15 niższy.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 30-05-2012, 13:40

Mecz: Radwanska A. (Pol) - Williams V. (Usa)
typ: 1 :plus:
kurs: 1.51
buk: :pinna:

Zdania co do tego meczu są podzielone, jedni grają patriotycznie tak jak ja i uważają, że Isia jest w wystarczającej formie, by pokazać jak dobrze gra, drudzy uważają, że jak Venus wejdzie na swój rytm, to po Naszej zawodniczce nie zostanie sucha nitka. A moja odpowiedź na takich graczy jest taka ? Zanim Venus wejdzie w swój rytm, to już dawno będzie po meczu, bo Isia ją zgniecie. Co jak co, takie dywagacje miały by sens, gdyby grała tutaj Serena a nie Venus a pomiędzy siostrami, od pewnego czasu jest już gigantyczna różnica w jakości gry i nie ma co się rozczulać, bo Agnieszka po prostu nie może przegrać tego spotkania, bo według mnie po drugiej stronie kortu owszem jest zawodniczka utytułowana, i znakomita ale te przymiotniki przeminęły. Zostało nazwisko i z wiekiem coraz słabnące umiejętności. Obie znają się bardzo dobrze bo grywały ze sobą aż 7 razy. Bilans dla Naszej zawodniczki jest wyraźnie nie korzystny bo przegrała aż 5 meczy ale ten najważniejszy czyli w tym roku wygrała i pokazała Venus kto jest teraz górą. W Miami w dwóch szybkich setach nie dała Amerykance szans. Już pierwsze mecze pokazują kto jest w jakiej formie. Isia po niecałych 50 minutach na korcie zmiotła Jovanovski nie dając jej najmniejszych szans natomiast Venus cholernie męczyła się z Ormaechea i niewiele brakowało, a do tego pojedynku by nie doszło bo Argentynka wygrała 1 seta z Amerykanką ale później spuściła z tonu i cóż, dziś oglądamy tutaj Venus a nie Paulę. Agnieszka stoi przed wielką szansą na znakomity występ. W półfinale będzie czekała na nią już tradycyjnie Azarenka zapewne i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale najpierw kolejne rundy przed nią. Szansa na zdobycie dużej liczby punktów jest bo rok temu była tu tylko w r16 a stać ją na półfinał na pewno a to liczy się już z wielkimi profitami do rankingu. Na pewno wygrana przed French Open na turniej w Brukseli dała jej motywację i ma o co walczyć. Ja korzystam z typu bo wygląda bardzo ładnie. Kibicujemy swoim !
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:35 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 30-05-2012, 16:22

Także tego Sloane :D Na kolana mi tutaj przez pro z tenisa :D taki żarcik :D

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 30-05-2012, 22:35

Mecz: Tomic Bernard - Giraldo Santiago
typ: 1 :minus:
kurs: 1.88
buk: :pinna:

Dzisiejszy dzień znakomity, cóż Bartoli nie podołała przez Siebie, a jednak pierwsza myśl odnośnie Mahuta była dobra i cóż nie wyszło, ale reszta typów bezbłędnie, w tym ładne typki na Seppiego, Sloane, Isię no i Kubota i Andersona o których pisałem na SB ale nie zdążyłem opisać tutaj. Jutro kolejny dzień, z racji, że wcześniej będę w domu to spotkania tradycyjnie do 13 przeglądam dziś jutro reszta i już tak rzut okiem na ofertę całą to zobaczyłem, że chyba więcej ciekawych spotkań będzie popołudniu. Jednak na ranek coś się wybrało i tak o to na początek spotkanie Panów pomiędzy Australijczykiem Bernard-em Tomicem i Kolumbijczykiem Santiago Giraldo. Gdyby to był ubiegły rok to o zdrowych zmysłach będąc tego meczu bym nie postawił, jednak Tomic choć nie mam szacunku do tego zawodnika póki co, może to z racji jego młodego wieku i kabaretu jaki odwala na kilku meczach choć talentu mu odmówić nie można, to jednak na szacunek sobie jeszcze nie zasłużył wręcz przeciwnie, dużo poprawił ze swojej gry na clayu. Jego najlepsze wyniki na French Open to zaledwie 1 runda co przy Ćwierćfinałach Wimbledonu, czy 4 rundzie na Australian Open pokazują, że na kortach clayu radził Sobie do tej pory najgorzej. Turnieje przed tegorocznym French Open pokazują jednak, że jest progres. W Monachium nie można mu było odmówić woli walki, w Rzymie i Madrycie też coś pograł choć bez większych jakiś rażących sukcesów, to jednak jeden ważny odnośnie tego meczu to pokonanie właśnie Giraldo w stosunku 2:1 na turnieju w Rzymie. Tutaj na French Open Tomic już poprawił swój rezultat wygrywając w 1 rundzie po 3 setach z Haider-Maurer`em. Giraldo również nie miał jakiś większych problemów z Fallą ten jednak zdołał mu urwać seta. Na początku zastanawiałem się nad overem na to spotkanie. Jednak linia zawieszona na prawie 40 gemach a ja spodziewam się tu maksymalnie 4 setów i może być różnie. Wybrałem więc jednak grę na Tomica, trochę przez pryzmat spotkania w Rzymie gdzie clay bardziej podobny do tego w Paryżu niż ten z Madrytu. NA pewno na korzyść Kolumbijczyka przeważa nawierzchnia pytanie czy to wystarczy ? Według mnie forma Santiego to jeszcze nie to, i zabraknie mu i trochę szczęścia i trochę pełni formy, bo Tomic to co gra to jest na razie maks. na kortach mączki i widać wystarcza na pokonywanie takich zawodników jak Kolumbijczyk.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:35 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

balonik19821
Posty: 5995
Rejestracja: 23-12-2008, 13:59

Post autor: balonik19821 » 31-05-2012, 08:58

R. Haase - M. Youzhny
typ:1
kurs:2,55
:pinna:

Przeglądając dzisiejsza ofertę tenisa-oczywiście tą z Rolanda Garossa – w oczy rzucił mi się od razu wysoki kurs na Holendra Robina Haasa z Rosjaninem Mikhaiłem Youzhnym. Rosjanin który jest o 5 lat starszy od swego dzisiejszego przeciwnika profesjonalną karierę zaczął w 1999 roku i najlepsze lata gry ma już chyba za sobą. Najwyżej w klasyfikacji ATP był w 2008 roku - na 8 pozycji. Dla porównania Haase karierę zaczął dopiero w 2005 roku i najlepsze lata ma chyba jeszcze przed sobą o czym świadczy, iż od roku cały czas pnie się w górę rankingu ATP i obecnie zajmuje najlepsze swoje miejsce w historii, czyli 39. Holender bardzo dobrze zaprezentował się na turnieju w Monte Carlo, szczególnie w meczu z Nowakiem Djokovicem. Haase w pierwszej rundzie RG gładko pokonał Dogina 3-0. Michaił natomiast w pierwszej rundzie równie gładko rozprawił się z Blakiem 3-0, tyle tylko, że niemal 33 letni Amerykanin w ostatnich latach nie zachwyca swą grą. Podsumowując Haase bardzo dobrze spisuje się ma mączce, w dodatku jego forma rośnie z meczu na mecz czego nie można powiedzieć o Rosjaninie-mimo wygranej w pierwszej rundzie. Kurs na Holendra bardzo zachęcający…Muszę jednak przyznać, że pierwszą myślą było typowanie 5 setowego pojedynku…która decyzja była trafniejsza to się przekonamy.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 31-05-2012, 12:17

Mecz: McHale C. (Usa) - Davis L. (Usa)
typ: 1 set - 1 :plus:
kurs: 1.51
buk: :pinna:

Tomic się nie popisał, czego się najbardziej obawiałem, że dostanie po dupie i nie zmierzy się w żadnej walce z Kolumbijczykiem ale cóż taki jest sport, ruszamy z meczami popołudniowymi a tu kilka spotkań ciekawych znowu więcej u Pań bo od Panów będzie tylko jeden mecz na wieczór ode mnie. Jednak teraz WTA. Ten mecz pomiędzy McHale a Davis miałem pisać już wczoraj ale brakło czasu i sam postawiłem go na czystą wygraną bo kursy 1.50 jakie wtedy były to była istna promocja. Dziś już 0 ponad 0.1 w pół poszły no i nie ma sensu wrzucać kursy 1.40- także daję typ na 1 set, bo i tak myślę, McHale w dwóch setach powinna ograć swoją rodaczkę. Dwie młode zawodniczki, młodego pokolenia z Amerykańskich szkół tenisa. Jedna już ograna na światowych kortach, dopiero wchodzi w grę, co ciekawe sióstr Williams już nie ma a mamy takie zawodniczki jak McHale, Davis czy Sloane czyli pokolenie `92 `93 roczników, które prują w French Open jak nie wiem co. Obie zawodniczki przebrnęły 1 rundę i tu niespodzianka po stronie Davis, która niespodziewanie pokonała Monę Barthel i to po dwóch setach. Oddała jej zaledwie 2 gemy i to na pewno jedna z niespodzianek kwalifikacji. McHale wygrała natomiast po 3 setach z Bertens i o ile 1 set to słaba gra Amerykanki i porażka o tyle już później grała swoje i naprawdę nie było wiele błędów po jej stronie do których można było się przyczepić. Warto dodać, że Davis jest już po kwalifikacjach. Dzisiaj będzie to jej 5 aż meczy co przy jednym spotkaniu McHale na pewno wygląda inaczej w sprawach kondycyjnych. Wielkich ubytków sił może nie ma ale jakiś wpływ w tym wieku to może mieć. Trochę bardziej doświadczona McHale chyba jeszcze w tym roku będzie góra, i tak stawiam, ale kto wie czy rolę za rok się nie odwrócą.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:35 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 31-05-2012, 16:24

Mecz: Watson H. (Gbr) - Goerges J. (Ger)
typ: 1 set - 2 :plus:
kurs: 1.44
buk: :pinna:

I ostatni mecz na dziś tym razem znowu Panie. Sytuacja inna niż i McHale bo tutaj zdecydowałem sięna danie typu bo kursy nie spadły a podrosły i w końcu można było coś sensownego wynaleźć. Mecz dla mnie jednostronny. O ile w poprzedniej rundzie gdy stawiałem na Niemkę sytuacja wyglądała różnie bo nie wiadomo było co Julka pokaże w meczu z Hradecką, jednak atuty stały po jej stronie i potrafiła pokazać, że nie tylko na kartce potrafi być faworytką. Świetnie w tamtym meczu funkcjonował serwis. Jak dotychczas Julia jest najmocniej serwującą zawodniczką aż 202 km/h i jako jedyna u Pań przekroczyła tą barierę. Zaserwowała również w tamtym meczu aż 8 asów i w dużej mierze dzięki temu elementowi zdominowała swoje podanie. Na wymianach również grała dobrze i moje wątpliwości co do swojej formy bynajmniej rozwiała. Dziś stanie przeciwko zawodniczce z Wielkiej Brytanii czyli Heather Watson, która w poprzedniej rundzie pokonała Vesninę dość szybko i łatwo po 2 setach. Warto dodać tu, że Watson jest już po 4 meczach na French Open albowiem przechodziła kwalifikację, jednak tam również bez większych problemów jak dotychczas seta nie straciła. Nie ma co jednak dyskutować, że Julka jest zawodniczką lepszą bo jest. Jest również bardziej doświadczona, i grywała dużo więcej na clayu dotychczas gdzie ten stosunek u Watson rozkłada się proporcjonalnie co do twardych kortów. Nie wiem prawdę mówiąc dlaczego kurs urósł na Niemkę bo nic nie wskazywało na kontuzję w poprzednim meczu, czuła się dobrze więc dlaczego kurs rośnie ? Dla mnie to tylko plus, bo Julka dla mnie jest tutaj faworytką do pewnej szybkiej wygranej.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:35 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 31-05-2012, 22:46

Mecz: Errani Sara - Ivanovic Ana
typ: 2 :minus:
kurs: 1.47
buk: :pinna:

Chwilami nie dowierzam co stawiam, bo żeby WTA dawało więcej zarobić niż ATP tego jeszcze nie było, a jednak Panie wychodzą mi ostatnio znakomicie, trafiam prawie bezbłędnie i jest coraz lepiej więc ciągniemy to dalej w piątek i na rano oczywiście dwa typy Pań a po południu podrzucimy coś jeszcze. Pierwszy mecz pomiędzy Włoszką Sarą Errani oraz według mnie najładniejszą odsłoną kobiecą na French Open czyli Serbką Aną Ivanovic. Obie Panie znają się bardzo dobrze. Grywał ze sobą dotychczas dwukrotnie i oba mecze w 2009 wygrywała Serbka. Co ciekawe oba spotkania miały miejsce na Wielkim Szlemie, i jednym z nich był pojedynek właśnie na French Open. Jednak nie to skłoniło mnie na postawienie na Serbkę w tym meczu. Głównym powodem obok całkiem niezłego jak dla mnie kursu, jest fakt, że śledziłem mecz Errani w 1 rundzie z Dell'Acqua i grała ona tam po prostu tragicznie. Stracony set w dziwnych okolicznościach, i co najgorsze zero serwisu. Łamały się jak nie wiem co każda co chwile co na poziomie Errani jest trochę nie do pomyślenia, że taka zawodniczka nie potrafi utrzymać kompletnie swojego podania. Ana dotychczas bez żadnych problemów, dwie spokojne wygrane bez straty seta z Arruabarrena-Vecino i Peer. Zaledwie 6 gemów oddanych łącznie, i jednym słowem nie wiele sił straciła by wygrać te spotkania. Sara tutaj nigdy nie grała jakoś rewelacyjnie. Najlepszy jej wynik w Paryżu to zaledwie 2 runda. Co w porównaniu do Serbki, która ten turniej wygrywała w 2008 roku jest miernym rezultatem i raczej Włoszka nie dorasta jej do pięt. Ana jest dla mnie tutaj tenisistką po prostu lepszą. Errani choć w rankingu tylko 10 pozycji niżej to jednak różnica klas obu zawodniczek jest dla mnie widoczna. WTA to WTA ale myślę, jeśli Ana niczego nie wymyśli, to skończy się w dwóch setach tak jak było to dotychczas gry grały ze sobą.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:34 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 31-05-2012, 23:04

Mecz: Stephens Sloane A. - Johansson Mathilde
typ: 1 :plus:
kurs: 1.66
buk: :pinna:

I drugie ciasteczko na rano, tym razem tylko w kontekście typerskim a nie urodowym :D Młoda Amerykanka robi furore na French Open. Ostatnia runda, to dosłowny pogrom Bethanie Mattek. Oddała jej zaledwie 2 gemy i rozniosła rodaczkę bez mydła. W piątek o poranku stanie naprzeciwko niej tym razem reprezentantka gospodarzy czyli Mathilde Johansson, która dotychczas grała wcale nie rewelacyjnie, i trochę problemów w swoich meczach miała. Niewiele brakło by odpadła już w 1 rundzie po 3 setowym meczu w którym rozegranych było aż 35 gemów jednak Rodionova, nie wykorzystała faktu, że wygrała 1 seta a później miała TB do wygrania i cóż, Francuzka przechyliła szalę w TB na swoją korzyść a później wygrała trzeciego seta. Również nie miała łatwo w 2 rundzie, gdzie chociaż trzysetówki nie było ale tb kolejny się zdarzył tam jednak znowu go wygrała i pokonała po 2 setach Cetkovská. O ile mecz Rodionovą i ta wygrana to dziwne spotkanie, o tyle wygrana z Cetkovską już daje inne światło jednak jakoś bym się tym nie podniecał. Niby Petra potrafiła pokonać naszą Agnieszkę Radwańską w Rzymie ale widać, jeden dzień gorszy i po zawodniczce. Widziałem mecz Sloane i wiem czym poparty jest ten typ. Młoda Amerykanka stoi przed wielką szansą na życiowy sukces i wierzę, że go wykorzysta bo ma ku temu wszelkie predyspozycję. Dziś McHale pokazała, że młode zawodniczki z USA też zaczynają się liczyć w najwyższych rundach dużych turniejów oby Sloane dołączyła do niej jutro, wtedy będziemy mieli dwa ciekawe zastępstwa za siostry Williams.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:34 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 01-06-2012, 09:07

Mecz: Del Potro Juan-Martin - Cilic Marin
typ: over 36,5 gema :minus:
kurs: 1.79
buk: :pinna:

Kolejny typ, tym razem przenosimy się do Panów i bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy dwoma młodymi zawodnikami czyli Juan-em Martinem Del Potro oraz Marinem Cilicem. Oczywiście, faworyt jest tutaj jeden i na pewno skłaniać się wszyscy będą do Argentyńczyka, jest jednak kilka faktów, które bynajmniej mój pełen optymizm hamują. Przede wszystkim fakt, że Argentyńczyk nie jest w pełni przygotowany fizycznie do French Open. W meczu z Montanes-em w połowie meczu odezwało się kolano to gdzie miał operację no i zaczął się przestój w grze dopiero do czasu gdy zaczęły działać przeciwbólowe. Drugim faktem, jest to, iż Marin zaczął wracać do formy. Gra naprawdę coraz lepiej, a to nie byle jaki tenisista, gdy ma formę to nie ma co porównywać go z dotychczasowymi rywalami Potro a jak widać oni potrafili Argentyńczykowi urwać seta. Cilic jak na razie na czysto w RG. Nie stracił seta ani z Ferrero ani z Munozem-De La Nava i ja bym go wcale nie skreślał dziś bo jeśli Del Potro nie upora się z tym kolanem w pełni a raczej w taki krótkim czasie to nie jest możliwe, to dla Cilica pojawia się szansa. Nie wrzucam jednak typa na Cilica tylko over bo wydaje mi się dużo pewniejszy. Na seta jednego na pewno stać Chorwata. Nie przytaczam h2h choć jest ono bardzo nikorzystne dla Marina bo wynosi aż 6:2 dla Potro bo sytuacja jest inna. Gdyby nie ta kontuzja można by się zastanawiać, jednak będąc w takiej sytuacji trzeba inaczej postrzegać te mecze. Jest jednak jedna ciekawa sytuacja. Gral ize sobą aż 3 razy na Wielkich Szlemach dokładniej na US Open i dwukrotnie na Australian Open, wszystkie mecze kończyły się po więcej niż 3 setach ani razu nikt nie wygrał w najkrótszym możliwym czasie. Kolejny Wielki Szlem i długi mecz do kolekcji ? Według mnie tak.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:34 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 01-06-2012, 09:37

Mecz: Radwanska A. (Pol) - Kuznetsova S. (Rus)
typ: Aga - 1,5 seta :minus:
kurs: 1.69
buk: :pinna:

Kolejny typ, znowu Panie zobaczymy jak to będzie ale ja liczę na dobry typ bo w końcu na swoją rodzynkę. Agnieszka przeszła jak burza przez Williams, pod koniec drugiego seta trochę nie potrzebnej nerwówki i stracone jedno przełamanie ale koniec końców gema na seta odłamała no i gładko wygrała z Amerykanką. Venus nie istniała po prostu na korcie, a Isia wykorzystywała wszystko jak leciała. Na podobne rozegranie spotkania liczę dziś z Rosjanką. Kuznetsova wiadomo, znakomita zawodniczka jednak od czasu wygranej w French Open w 2009 roku jakiś przestój w jej grze, i ostatnim czasy po prostu widać, znaczy spadek formy. Może nie jest to jakaś tragedia jak u Venus bo u Amerykanki widać straszny dołek ale nie jest to też, ta zawodniczka, która wygrywała ten turniej przed trzema laty. Bilans spotkań obu Pań bardzo niekorzystny dla Isii jednak w okresie kiedy Isia zaczęła grać coraz lepiej czyli mniej więcej od połowy 2011 roku do dziś grały ze sobą zaledwie raz. Wtedy wygrała Rosjanka ale dla dzisiejszego pojedynku może to nie mieć znaczenia. Jeszcze co do bezpośrednich spotkań, to grały ze sobą dwukrotnie na clayu. Oba mecze niby wygrywała Rosjanka jednak ważne jest to, że Isia zawsze walczyła i oba mecze kończyły się po 3 setach. Dziś według mnie Agnieszka jest dużo lepszą zawodniczką od Rosjanki i pokaże jej, że 3 miejsce w rankingu należy właśnie do niej.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:34 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 01-06-2012, 09:58

Mecz: Fognini F. (Ita) - Tsonga J-W. (Fra)
typ: Fognini +2,5 seta :minus:
kurs: 1.69
buk: :pinna:

Ja nadal nie rozumiem, skąd ta 5 przy nazwisku Tsongi ale cóż, może coś przeoczyłem. Francuz przechodzi przez rundy jakby zamiast czołgiem jechał starym Fiatem 125p. Idzie mu to jak krew z nosa i to już nie pierwszy taki raz, bo problemy zaczęły się już jakiś czas temu. Chyba takim newralgicznym punktem był turniej w Monachium gdzie Tsonga z marszu przegrał już pierwszy mecz i sytuacja pojawiła się jak u Murraya, który sensacyjnie przegrał Garcia-Lopez na turnieju w Indian Wells i na Miami było jeszcze dobrze a turniej za turniejem coraz gorzej aż doszło do kompromitującej porażki z Gulbisem na turnieju przed samym French Open. Z Tsongą jak widać jest podobnie. Słaby turniej w Madrycie, trochę się poprawił w Rzymie, a tu na RG gra tak jakby wychodził na kort z przymusu już dwukrotnie tracił seta i to z zawodnikami wcale nie z elity bo kim są Kuznetsov czy Stebe dla 5 zawodnika na świecie ? Powinni być tylko przystankiem przed meczami z najlepszymi a tu już się rodzą problemy. Jeśli Tsonga miał problemy z nimi to niewątpliwie droga dedukcji można wywnioskować, że z Fogninim będzie jeszcze trudniej, bo z dnia na dzień nie wierze, że w grze Francuza coś się zmieni. Włoch dostał petardę w tyłek po wygranej z Troickim w długim 5 setowym boju i na pewno morale podskoczyły. Fognini rok temu był tu w ćwierćfinale więc umie tu grać, wygrana z Tsongą i kolejna niespodzianka w ATP ? Zawsze możliwa, ale myślę, że Tsonga z pożegnaniem z turniejem poczeka do następnej rundy, a Fabio napsuje mu sporo krwi dziś.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:34 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 01-06-2012, 14:53

Mecz: Goffin D. (Bel) - Kubot L. (Pol)
typ: 2 :minus:
kurs: 1.59
buk: :pinna:

Ja sam zagrałem dużo wcześniej po ciut niższym kursie ale nadal ponad 1.50 i dla mnie to jest typ dnia. Nie wiem czym kierowali się bukmacherzy w wyznaczaniu kursów na to spotkanie, ale to naprawdę wielka promocja. Młody Belg w starciu z Naszym zawodnikiem, nie ma żadnych atrybutów, którymi mógłby postraszyć Łukasza. Dodatkowo Goffin już trochę w nogach spotkań ma. Oprócz kwalifikacji w których nomen omen przegrał jednak dostał się później do turnieju głównego, gdzie stoczył już dwie pięcio-setówki. Ani Stepanek ani Clement to nie rywale pokroju Kubota. Łukasz jest obecnie od obu tenisistów lepszy, co pokazał w swoich meczach na tegorocznym French Open. Gra pewnie, dobry serwis, dobry return, nie boi się ryzykować, efektowne drop shoty czyli wszystko co preferuje wychodzi mu prawie perfekcyjnie. Co może więc przeszkodzić Łukaszowi w wygraniu tego spotkania ? Chyba tylko sam on. Jeśli wygra ze sobą to i bez problemu powinien wygrać to spotkanie. Czas Belga według mnie dobiegł końca i nie mówię tak z racji tego, że gram patriotycznie, ale takie są fakty sportowe a ich nie da się podważyć. Aż żal by było nie zagrać Polaka po takim kursie, i lepiej się będzie oglądało mecz i wiara będzie większa no i na pewno radość gdy wygra bo i zgarnąć można trochę pieniążków. Ja już zagrałem a Ty na co czekasz ? :D
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:33 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci