Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Roland Garros

Fora bukmacherskie o tenisie. Analizy spotkań z kortów tenisowych. Typy ekspertów na mecze wielkiego szlema oraz mniejsze turnieje! Wszystkie strony bukmacherskie o tenisie tutaj!
Regulamin forum
Tenis

Tutaj znajdziecie najlepsze typy tenis i typy tenisa. Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz, to nasze tuzy eksportowe w rozgrywkach tenisa. Walczą o zwycięstwa w wielkim szlemie (Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open) oraz mniejszych turniejach WTA, APT, ITF i Challenger.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania tenisa na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań tenisa. Wszystko za darmo. Najlepsze typy tenis i typy tenisa tylko u nas.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj drabinki turniejowe wydarzeń tenisowych, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy nadchodzących pojedynków tenisa. No i są tam też typy tenis i typy tenisa.
Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 06-06-2012, 22:41

Mecz: Stosur Samantha - Errani Sara
typ: 1 :minus:
kurs: 1.50
buk: :pinna:

French Open dobiega końca to i mniej typów z tenisa ale niedługo przenosiny na grass i jeszcze troszkę do Wimbledonu to długo czekać nie będziemy musieli na kolejną sporą dawkę tenisa. Jednak skupiamy się na półfinałach pań bo to jutro najważniejsze spotkania na kortach w Paryżu. Dwa półfinały w których są dwie faworytki i w tym przypadku jednak moje przewidywania pokrywają się z bukmacherami bo typuję tak samo jak oni ale dzięki dobrym kursom warto pograć te mecze bo są na prawdę całkiem niezłe i nie ma co wybrzydzać. I Stosur i Errani miały kompletnie inną drogą do tego półfinału. Australijka dotychczas nie straciła seta i co ciekawe największe problemy miała z najbardziej chyba nieoczekiwaną zawodniczką czyli Sloane Stephens. Nawet mecz z Cibulkovą czyli pogromczynią Azarenki wyszedł jej lepiej niż tamto spotkanie z Amerykanką. Co do Errani to tu zupełnie innaczej. Jej mogło już nie być na turnieju w 3 rundzie bo Ivanovic wygrywając 6:1 1 seta miała mecz na wyciągnięcie ręki ale to WTA, jak się nei trafia 3-4 razy z rzędu na pusty kort to przegrywa się spotkanie. Praktycznie w tamtym meczu Włoszka niczego nie zagrała. Wystarczyło, żeby przebijała piłkę, Ana sama się wykończyła. Meczu z Kuznetsovą nie widziałem więc się nie wypowiadam ale mecz Kerber to też kabaret WTA. 1 set wygrany przez Errani jeszcze jak Cię moge, ale jak się zaczęły łamać w drugim secie to nikt nie wiedział kiedy skończą. Włoszka ma straszne kłopoty z utrzymaniem swojego serwisu no i właśnie trafiały jej się dotychczas rywalki, które miały podobny problem albo które same sobie przeszkadzały. Jutrzejszy mecz ze Stosur to w końcu pojedynek z zawodniczką, której te dwie negatywne cechy nie dotyczą choć momenty zawahania zawsze mogą się zdarzyć. Dotychczas obie mierzyły sie 5 krotnie w tym raz w tym roku i wszystkie mecze wygrywała Australijka. Plusem jest to, że grały ze Sobą w tym roku własnie na clayu i to podobnym do Paryża bo na turnieju w Rzymie. Na własnej ziemii Errani musiała uznać wyższość Australijki więc według mnie i w Paryżu będzie znowu musiała się jej podporządkować. Errani swoje zrobiła. Najlepszy wynik z poprzedniego roku czyli 2 runda skok aż do półfinału to kosmiczna wzwyżka i w rankingu podskoczy jak na trampolinie. Powinna być zadowolona a sam idzie po tytuł, bo tylko ona może zagrozić Szparce.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:31 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 07-06-2012, 10:23

Mecz: Kvitova Petra - Sharapova Maria
typ: 2 :plus:
kurs: 1.43
buk: :pinna:

Tak jak zapowiadałem drugi typ na dziś na Panie i drugi typ na faworytkę czyli w tym przypadku Marię Sharapovą. Dlaczego ? A no są główne dwie przesłanki, które pozwalają mi wierzyć, że to własnie Marysia wygra to spotkanie. Przede wszystkim odpadnięcie Azarenki we wcześniejszej fazie turnieju otworzyło przed Sharapovą drogę do liderki rankingu WTA. Warunki były dwa, że Azarenka odpadnie wcześniej i to zostało spełnione a w przypadku tym, gdy Azarenka odpadła wcześniej niż przed półfinałem, wystarczyło by Sharapova po prostu awansowała do finału i ma gwarantowaną pozycję liderki. Marysia nie tylko walczy więc o wygraną w turnieju ale co chyba dla niej najważniejsze na powrót liderki rankingu WTA. Wiele to będzie dla niej znaczyło, bo wracając do tenisa powoli pięła się do góry i w końcu jest tak blisko by osiągnąć to na czym jej tak zależało. Co do drugiego powodu to dla mnie jest nie wiadoma postawy Kvitovej. Minęło 5 rund French Open a ona z żadną dobra zawodniczką nie zagrała. 5 rund a Kvitova nie zagrała z zawodniczką poniżej 50 rankingu ! Wyobrażacie to sobie, żeby do półfinału dojść nie grając z nikim z pierwszej 50 ? Ja nie. Dlatego wygrane wszystkie to żaden prawdziwy sprawdzian dla Petry bo dla niej to turniej "challengera" w tym momencie się kończy gdy przychodzi zmierzyć się z Sharapovą. W ogóle styl w którym Petra odnosiła wygrane mnie kompletnie nie przekonuje. Jakoś zawsze byłem uprzedzony do jej stylu prowadzenia gry na korcie i nie mogłem jakoś się przyzwyczaić oglądając mecze i tak zostało do dziś. Obie Panie znają się dobrze i spotykały się w większości w decydujących fazach turnieju. Dotychczas rozegrały 5 meczy a 3 z nich wygrała Marysia. 3x półfinał różnych turniejów wygrany przez Sharapovą, Finał Wimbledonu i ćwierćfinał w Tokyo po kreczu wygrane przez Kvitovą. Jednak te wygrane Petry to rok w którym grała swój najlepszy tenis. W tym roku grały ze sobą dwukrotnie raz na clayu i oba mecze wygrywała Sharapova. Może nie będzie to łatwa przeprawa dla Marysi i w dwóch setach się nie skończy jednak myślę, że innego scenariusza niż jej wygrane nie przewiduję.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:31 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 08-06-2012, 08:03

Mecz: Ferrer David Nadal Rafael
typ: Nadal - 2,5 seta :plus:
kurs: 1.71
buk: :pinna:

Wchodzimy w decydującą fazę turnieju u Panów i już dziś poznamy dwóch zawodników, którzy powalczą o tytuł najlepszego zawodnika na kortach w Paryżu. Niewątpliwie dużo ciekawszym półfinałem jest ten z udziałem Djokovica i Federera ale nim zajmę się troszkę później. Teraz kilka słów o meczu głównego faworyta do tytuły czyli spotkanie Rafaela Nadala i Davida Ferrera. Dwóch Hiszpanów jednak faworyt jest tylko jeden. Rafa gra swoje od początku turnieju. Nie stracił seta. Zaledwie raz dał złamać swoje podanie. Lecz prawdziwy sprawdzian czeka go chyba dopiero w finale. Wydawać się może, że nikt mu nie zagrozi w wygraniu 7 już triumfu na kortach French Open ja jednak wierzę w jakąś niespodziankę, bo za to w końcu kochamy sport, lub chociaż finał wygrany po przepięknym meczu bo co to za spotkanie obejrzeć 3 szybkie sety i po meczu. Zero emocji, zero dramaturgii, to nie to co tygrysy lubią najbardziej. Jednak aby do tego doszło dzisiaj trzeba wygrać z Ferrerem co przy obecnej dyspozycji Nadala nie powinno być problemem. David nie zagrał, żadnej rewelacji z będącym na pewno nie w pełnej formie Murray`em. Co ciekawe pierwszy raz oddał seta turnieju dopiero w meczu z Brytyjczykiem. Obaj panowie znają się wyśmienicie bo mierzyli się ze sobą aż 21 razy ale bilans jest porażający. Aż 16 wygranych Nadala. Co ciekawe jedna z 5 wygranych Ferrera miała miejsce na clayu. Był to ich pierwszy mecz, 8 lat temu na turnieju w Stuttgarcie. Wtedy po 3 setach wygrał Ferrer. Na kortach Rolanda Garrosa nie mierzyli się jednak dotychczas ani razu i będzie to ich pierwsze spotkanie. Wygrana Rafy bez straty seta ? Chyba takie jest jego założenie. Pytanie na ile pozwoli mu Ferrer bo już Almagro dał pokazać, że im wyższy zawodnik to będzie trudniej. Stawił w pierwszym secie naprawdę niezły opór i gdyby Tie-breaka wygrał nie wiadomo co by się działo. Na pewno typ na pograniczu może być bo Ferrera na seta chociaż stać, ale jednak tym co gra dotychczas Nadal pozwala mi sądzić, że skończy się kolejny mecz po 3 setach.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:31 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 08-06-2012, 13:02

Mecz: Djokovic Novak - Federer Roger
typ: 2 :minus:
kurs: 2.73
buk: :pinna:

Żeby się lepiej oglądało. Niektórzy pomyślą, że oszalałem a ja jednak wierzę w Federera. Bo jeśli ktoś może zagrozić Nadalowi i zrobić jakiś dobry mecz na clayu z nim to tylko jest to Szwajcar. Nole nigdy nie będzie zawodnikiem, który będzie grał dobrze na tej nawierzchni. Po prostu nie jest mu to pisane. Djoković jeszcze nigdy nie grywał tu nawet w finale, czemu w tym roku miałoby się to zmienić ? Może i Federer to nie ten Roger co kiedyś, ale i Djoković nie jest sobą nawet jeśli mączka mu nie pasuje. W tym meczu może paść każdy wynik, a ja sercem jestem z Szwajcarem. Obaj grali ze sobą 26 razy. Znają się jak łyse konie. Ale to Roger ma lepszy bilans z Djokovicem. Wygrał 14 meczy. Właśnie rok temu, gdy mierzyli się ze sobą dokładnie na tym samym turnieju i na tym samym szczeblu French Open, Roger ograł Djokovica 3:1. Spotkanie obu panów będzie dzisiaj na pewno świętem tenisa, bo to dużo bardziej emocjonujący mecz niż ten z udziałem Nadala. Jednak takiego kursu podarować nie można. Według mnie powinny być wyrównane, bo wygórowanego faworyta w takim spotkaniu nie ma a tu taki prezent. Nie ma co rozpisywać się o tym co grali wcześniej i co grali tu bo pisałem już w kilku analizach więc pozostaje trzymać kciuki i przed meczem Polaków obejrzeć świetny mecz na głównym korcie w Paryżu.
Ostatnio zmieniony 27-06-2012, 13:30 przez wojtek10611, łącznie zmieniany 1 raz.

Almanach
Posty: 64
Rejestracja: 24-01-2012, 01:14

Post autor: Almanach » 09-06-2012, 08:27

wojtek10611 pisze:Nole nigdy nie będzie zawodnikiem, który będzie grał dobrze na tej nawierzchni. Po prostu nie jest mu to pisane.
żartujesz prawda ;) ? Nigdy nie będzie Nadalem Paryża to prawda, ale to nie zmienia faktu, że jest fenomenalnym tenisistą na KAZDEJ nawierzchni. W tej imprezie ma 3 półfinały i teraz finał, więc po co pisac takie bzdury.. :)

oskar1
Posty: 10
Rejestracja: 26-04-2011, 12:23

Post autor: oskar1 » 09-06-2012, 09:40

Dzisiaj finał WTA ROLAND GARROS.
Maria Sharapova spotka się z rewelacją rozgrywek Sarrą Errani. Wydaje mi się, że w finale wygra Maria, która nigdy jeszcze nie wygrała tego turnieju, jednak jej obecna forma wskazuje na to, że w końcu wygra ten turniej i będzie miała wszystkie wielkie szlemy.

Kurs:
M.Sharapova-S.Errani 1,27 [betgun-brak-polskiej-licencji! - obecnie najwyższy kurs na rynku]
Niby kurs mały jak na finał, ale wydaje się prawidłowo ustawiony. Lokata2 godzinna 27%, czemu nie?

balonik19821
Posty: 5995
Rejestracja: 23-12-2008, 13:59

Post autor: balonik19821 » 09-06-2012, 11:52

Sharapova - Errani
typ:2-1 Sharapowa
kurs:3,5
:bet365-brak-polskiej-licencji!:

O ile finał Roland Garros panów nie jest dla nikogo chyba niespodzianką o tyle występ w finale pań Włoszki Sary Errani jest sporą niespodzianką. Finał ten o dziwo będzie wielkim wydarzeniem dla obu tenisistek. Liderka rankingu WTA (chodzi oczywiście o najnowszy już ranking – aby cenzor Wojtek się nie gorączkował i nie zarzucał „bzdur”) przez całą karierę nie wygrała tylko jednego wielkoszlemowego turniej i to właśnie na kortach w Paryżu. Rosjanka będzie więc niezwykle zmotywowana do tego aby w końcu sięgnąć po to trofeum. W półfinale Sharapova w dwóch setach uporała się z Czeszką Kvitovą 6-3 6-3. Mecz ten przebiegał w dość trudnych warunkach ze względu na silne podmuch wiatru. W meczu tym zawiodła też największa broń Czeszki, czyli forhend. W całym turnieju Rosjanka straciła tylko jednego seta co też będzie się przekładało na kondycję w tym spotkaniu. Dla Włoszki ten finał już jest wielkim osiągnięciem. W najnowszym rankingu WTA Errani awansowała na 10 miejsce. W meczu półfinałowym filigranowa włoszka zagrała bez kompleksów z Australijką Samantą Stosur ( 7-5 1-6 6-3), z szerokim wachlarzem zagrań. Nie bała się też schodzić do siatki co tylko potwierdza tylko jej determinacje i opanowanie. Dla Włoszki był to jednak 3 pojedynek 3setowy w tym turnieju i mam obawy czy nie jest to za duże obciążenie 25 letniej Errani. Tak czy siak presja finału raczej będzie dawać się we znaki Rosjance gdyż Włoszce nikt nie dawał szans na finał i ta powinna zagrać jak w poprzednich meczach-bez kompleksów i odważnie. Na pewno faworytką jest Sharapova, której tylko zwycięstwa w Paryżu brakuje do kompletu tytułów. Jednakże wydaje mi się, że rewelacja tego turnieju urwie seta wielkiej faworytce.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 09-06-2012, 12:47

Almanach pisze:
wojtek10611 pisze:Nole nigdy nie będzie zawodnikiem, który będzie grał dobrze na tej nawierzchni. Po prostu nie jest mu to pisane.
żartujesz prawda ;) ? Nigdy nie będzie Nadalem Paryża to prawda, ale to nie zmienia faktu, że jest fenomenalnym tenisistą na KAZDEJ nawierzchni. W tej imprezie ma 3 półfinały i teraz finał, więc po co pisac takie bzdury.. :)
po to, że jeśli do tej pory Djokovic nie wygrał French Open to nie jest tenisistą kompletnym. Ba dopiero w tym roku to jego pierwszy finał a grywa nie od dziś już na clayu. Moja opinia jest taka, że po prostu on nie potrafi grać Wielkiego Szlema na tej nawierzchni. Możesz się z nią nie zgadzać, ale takie jest moje zdanie, i nie jest wyssane z palca, ale z faktów, bo jeśli się wygrywa 50 meczów z rzędu czy nawet więcej w sezonie, a na French Open dochodzi się "tylko" do półfinału, to jednak świadczy chyba o tym, że nawierzchnia mu nie leży. Korty w Paryżu są bardzo specyficzne, i dlatego Nole ma problemy z grą tutaj.

Awatar użytkownika
wojtek10611
Posty: 1651
Rejestracja: 15-05-2010, 14:49

Post autor: wojtek10611 » 10-06-2012, 10:18

Mecz: Djokovic N. (Srb) - Nadal R. (Esp)
typ: Nadal - 2,5 seta :minus:
kurs: 2.73
buk: :pinna:

Cóż, podobnie jak w WTA zapowiada się jednostronny finał i do głowy przychodzą mi tylko dwa scenariusze. Albo Nadal wygra to gładko, nie tracąc, żadnego seta albo Djokovic po bardzo długim meczu sprawi ogromną niespodziankę. To w końcu tenis, a to niewątpliwie sport a w sporcie wszystko jest możliwe. Dwóch znakomitych zawodników, jednak co do drugiego scenariusza to jest on niezwykle trudny do wykonania dla Djokovica, i wiele na pewno nie wskazuje na to by był możliwy jednak jeśli ktoś myśli racjonalnie i o zdrowych zmysłach to nie można nie brać pod uwagę również i takiego rozstrzygnięcia meczu. W tym roku obaj grali ze sobą już 3 krotnie. Na Australian Open gdzie Djokovic mógł grać na swojej nawierzchni pokonał Nadala po 5 setach. Gdy jednak przyszło co do czego i gra na clayu to i Rzym i Monte Carlo bez straty seta wygrywał Rafa. Obaj zawodnicy spotkali się już aż 32 razy. 18 spotkań wygrywał Nadal a wśród tych 32 meczy mamy 3 spotkania na French Open w 2008, 2007 i 2006 roku. Pierwsze wygrane po kreczu Novaka, dwa kolejne już odbyły się w stylu sportowym, ale Nadal w tych meczach zgniótł Djokovica nie oddając mu nawet seta. Trochę wstyd byłoby tak przegrywać bez ugrania seta w finale, ale wiele na to wskazuje, że Novak nie da po prostu rady. Gdyby jeszcze był u szczytu formy, a to nawet nie jest jakiś szczyt jego możliwości i dlatego sądzę, że Nadal nie będzie miał problemów. Dla tych co się boją gra -1,5 po całkiem niezłym kursie jest do grania w ciemno.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci