Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
4. Etoto
200% do 100 PLN
Odbierz 1000 PLN »
5. Fortuna
110 PLN
dodatkowo +400 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

SB Święta

Recenzja sportingbet-brak-polskiej-licencji!. Opinie o sportingbet-brak-polskiej-licencji!. Promocje i bonusy w sportingbet-brak-polskiej-licencji!. Informacje i dyskusje o ofercie bukmachera sportingbet-brak-polskiej-licencji!.
Regulamin forum
sportingbet-brak-polskiej-licencji!

sportingbet-brak-polskiej-licencji! od dawna współpracuje z naszym forum. To doświadczony bukmacher z szeroką ofertą, łatwymi wypłatami i dobrymi bonusami. W tym dziale na forum znajdziesz profesjonalną recenzję bukmachera sportingbet-brak-polskiej-licencji!, poczytasz opinie innych użytkowników o sportingbet-brak-polskiej-licencji!, poznasz wady i zalety firmy sportingbet-brak-polskiej-licencji! oraz, najważniejsze, przeczytasz szczegółowe opisy promocji i bonusów w sportingbet-brak-polskiej-licencji!.
Bonus sportingbet-brak-polskiej-licencji!

Podstawową promocją w firmie sportingbet-brak-polskiej-licencji! jest możliwość postawienia „za darmo” pierwszego zakładu do kwoty 200 PLN. Co to oznacza? Oznacza to, że warto połakomić się na wysoki kurs i albo go trafić, albo w przypadku przegranej nie stracić ani złotówki. Takie rzeczy tylko w sportingbet-brak-polskiej-licencji!.

Dodatkowo firma sportingbet-brak-polskiej-licencji! jest jednym ze sponsorów naszego konkursu typerskiego. Dlatego co tydzień możecie bezpłatnie otrzymać nawet 200 PLN!

Przejdź teraz do odpowiednich tematów i poczytaj opinie o sportingbet-brak-polskiej-licencji!, recenzję sportingbet-brak-polskiej-licencji! lub informacje o bonusach w sportingbet-brak-polskiej-licencji!.
ODPOWIEDZ
papine
Posty: 1799
Rejestracja: 27-03-2011, 11:46

SB Święta

Post autor: papine » 12-12-2013, 13:28

OBSTAWIAJ CODZIENNIE I POWIĘKSZAJ SWÓJ BONUS

Obstawiaj codziennie i odbierz specjalny, Noworoczny bonus za każdy dzień gry w sportingbet-brak-polskiej-licencji!. Każdego dnia możesz powiększyć swój bonus o 40 PLN. Nie ma znaczenia czy zakłady są wygrane czy przegrane, liczą się wszystkie. Bonusy zebrane od 13.12.2013 do 1.1.2014 zostaną zsumowane i wypłacone łącznie na konto gracza dnia 2.1.2014. Wejdź w Nowy Rok z bonusem aż do kwoty 800 PLN!

Jak odebrać bonus?

Po zalogowaniu na konto sportingbet-brak-polskiej-licencji! musisz kliknąć w guzik "Dołącz" dotyczący tej oferty. Aktywuje to zbieranie się codziennych bonusów.
Podczas każdego dnia obstaw dowolną ilość zakładów na łączną kwotę minimum 400 PLN. Kurs każdego zdarzenia musi wynosić 1.5 lub więcej.
Graj każdego dnia i odbierz maksymalny możliwy bonus. Obstawiaj przed meczem, na żywo lub przez komórkę, wszystkie zakłady się liczą!

Powodzenia!
sportingbet-brak-polskiej-licencji!
ODBIERZ BONUSZasady i warunki:

Promocja dostępna tylko dla klientów, którzy otrzymali ją bezpośrednio od sportingbet-brak-polskiej-licencji! poprzez email, SMS lub wyświetliła się im na stronie. Oferta ważna dla konta sportingbet-brak-polskiej-licencji! ID: 4075726
Promocja jest ważna przez 20 dni - od 13.12.2013 do 1.1.2014. Każdy dzień jest zdefiniowany jako 00:01-23:59 GMT (01:01 do 00:59 następnego dnia czasu lokalnego).
Żeby ubiegać się o bonus należy dołączyć do promocji na naszej stronie podczas trwania promocji.
Każdego dnia możesz otrzymać bonus wartości 40 PLN. Łączna wartość bonusów jakie możesz uzyskać z promocji to 800 PLN.
Żeby zakwalifikować się na bonus danego dnia musisz obstawić zakłady za łączną kwotę 400 PLN tego dnia. Kryterium to może zostać spełnione jednym lub wieloma zakładami.
Tylko zakłady postawione i rozliczone tego samego dnia liczą się do promocji (między 01:01 CET, a 00:59 następnego dnia). Liczą się tylko zakłady postawione po kursie 1.5 i większym.
Zakłady unieważnione nie biorą udziału w promocji.
Bonusy zostaną zaksięgowane na koncie gracza 2. stycznia 2014.
Przed wypłaceniem bonusa i wygranych z niego pochodzących należy go obrócić 3-krotnie po kursie 1.5 lub wyższym na dowolnych zdarzeniach.
Bonus będzie ważny przez 30 dni. Wszelkie niewykorzystane bonusy zostaną usunięte z kont graczy po upływie tego terminu. Tylko pozostała wartość pierwotnego depozytu będzie możliwa do wypłaty.
Ofertę można łączyć z innymi promocjami sportingbet-brak-polskiej-licencji!.
sportingbet-brak-polskiej-licencji! zastrzega sobie prawo do zażądania od klienta odpowiednich dokumentów przed przyznaniem mu bonusów, bezpłatnych zakładów lub innej oferty.
sportingbet-brak-polskiej-licencji! ma prawo do wycofania, wstrzymania lub dowolnej zmiany warunków oferty w dowolnym momencie, wedlug własnego uznania i bez uprzedniego powiadomienia o tym.
Oferta ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
sportingbet-brak-polskiej-licencji! jest jedynym arbitrem promocji, a jego decyzja jest zawsze ostateczna i wiążąca.
Zastosowanie mają również standardowe zasady sportingbet-brak-polskiej-licencji!.
Granica oddzielająca zdrową pewność siebie od niezdrowej dumy jest cieniutka.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.