Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
4. Etoto
200% do 100 PLN
Odbierz 1000 PLN »
5. Fortuna
110 PLN
dodatkowo +400 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Serie A: Sezon 2018/2019

Forum bugmacherskie o lidze włoskiej. Eksperci typują Serie A zupełnie za darmo. Wejdź i przeczytaj profesjonalne analizy i typy spotkań ligi włoskiej.
Regulamin forum
Serie A

Serie A to najwyższa liga piłkarska we Włoszech. Co roku o mistrzostwo Włoch walczą takie zespoły jak AS Roma, Inter Mediolan, AC Milan, czy Juventus Turyn. O króla strzelców walczy tu także Kamil Glik!
Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi włoskiej oraz profesjonalne analizy spotkań Serie A.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Serie A, opisy odbytych spotkań ligi włoskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Serie A.
Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Re: Serie A: Sezon 2018/2019

Post autor: Slodziak » 04-12-2018, 18:47

Włochy - Serie A

15 kolejka
7-9 grudnia

Mecz kolejki: Juventus - Inter
Napoli - Frosinone
Cagliari - Roma
Lazio - Sampdoria
Sassuolo - Fiorentina
Empoli - Bologna
Parma - Chievo
Udinese - Atalanta
Genoa - SPAL
Milan - Torino

Zapraszamy do analiz!
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

baku193
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: baku193 » 06-12-2018, 16:21

Dyscyplina: Piłka nożna Włochy
Spotkanie: Juventus-Inter
Typ: x
Kurs: 3.95
Godz: 20:30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zdecydowanie najciekawsze spotkanie w dniu jutrzejszym . Rozpoczecie 15 serii spotkań włoskiej ekstraklasy piłkarskiej i od razu hit pomiędzy ekipami Juventusu oraz Interu. Lider , który w 14 kolejkach zdołał zgromadzić na swoim koncie 40 punktów podejmował będzie drużynę z 3 miejsca która ma tych punktów 29 . Gospodarze w tym sezonie mają zabójczą skuteczność oraz bilans 13 zwycięstwo oraz 1 podział punktów w tym spotkaniu oczywiście są faworytem do zdobycia kolejnych 3 oczek, ale Inter nie jest jakimiś ogórkiem , wraca w tym sezonie na salony i myślę że już niebawem znów zobaczymy tą ekipę w Lidze mistrzów tak jak w obecnym sezonie. W poprzednim spotkaniu Inter prezentował się nawet lepiej od Romy na ich stadionie, ale nie zdołał dowieść prowadzenia do końca i zdobył tylko 1 punkt, wcześniej po kilku dobrych spotkaniach ligowych zanotował wpadkę w Bergamo, ale był to mecz który Inter rozgrywał po spotkaniu w lidze mistrzów z Barceloną gdzie musiał o wynik walczyć do ostatnich minut, dlatego uważam że teraz wypoczęci goście mogą napsuć krwi zespołowi z Turynu, który pomimo tego że punktuje w każdym spotkaniu miewa również słabsze mecze. Spotkania pomiędzy tymi ekipami prawie zawsze były wyrównane , a gra lidera jakoś mnie nie przekonuję żeby obstawić ich wysokie zwycięstwo w tej kolejce. W ekipie gospodarzy na pewno nie zobaczymy Barzagliego , nie wiadomo natomiast czy zagrają Alex Sandr, Can oraz Khedira. Natomiast u goście nie zagra Dalbert a pod znakiem zapytania stoi występ Naingollana co na pewno jest stratą dla przyjezdnych . Mój typ to dokładny wynik 1:1 po 90 minutach rywalizacji.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 08-12-2018, 16:39

We Wloskiej serie A,warto dzisiaj zwrocic uwage na pojedynek Cagliari z Roma,ja tak bynajmniej uwazam.Pozornie ocena tego meczu wydaje sie oczywista,biorac pod uwage statystyki i doswiadczenie pilkarskie.Z cala pewnoscia we wszystkich elementach dominuje druzyna z Rzymu.Jednak ja zwrocilem szczegolna uwage na ligowe mecze tego zespolu tuz przed pojedynkami w Lidze Mistrzow.I co sie okazuje? Roma je przegrywa pomimo tego,ze jest zdecydowanym faworytem.Dzisiaj mamy bardzo podobna sytuacje...Nie jest prawda,ze Rzymianie w tym sezonie sa w gorszej formie,nie przekonuja mnie slowa trenera tej druzyny ,ktory mowi przed spotkaniem,ze musza dzisiaj wygrac i nadrobic troche punktow bo w tabeli robi sie niekomfortowa sytuacja i uwazam,ze dzisiejszy mecz Roma przegra ponownie.Widac i to wyraznie,ze priorytetem tego zespolu jest Liga Mistrzow a jest przed bardzo waznym pojedynkiem z Pilznem.Oczywiscie moge sie mylic,bo wydarzenia sportowe to jest jednak wielka niewiadoma i to nas inspiruje.Popatrzymy,zobaczymy.

Piwcok

Post autor: Piwcok » 09-12-2018, 11:13

Sassuolo
-
Fiorentina
Typ:Sassuolo powyżej 1.5 gola
kurs:2.40

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 10-12-2018, 21:52

Włochy - Serie A

16 kolejka
15-18 grudnia

Inter - Udinese
Mecz kolejki: Torino - Juventus
PAL - Chievo
Fiorentina - Empoli
Frosinone - Sassuolo
Sampdoria - Parma
Cagliari - Napoli
Roma - Genoa
Atalanta - Lazio
Bologna - Milan

Zapraszamy do analiz!
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 15-12-2018, 13:44

Dzisiaj we Wloskim Turynie wielka feta pilkarska,mecz derbowy pomiedzy druzynami AC Torino a Juventusem Turyn.Wiemy doskonale jaka popularnoscia ciesza sie tego rodzaju mecze a zwlaszcza we Wloszech,gdzie pilka nozna jest priorytetem kazdego kibica sportowego.Jak juz wspomnialem sa to spotkania odmienne,druzyny do nich przygotowuja sie oddzielnie i malo wazna jest w tym momencie aktualna klasyfikacja w tabeli,tutaj Stara Dama jest zdecydowanym liderem,tutaj liczy sie zwyciestwo i dominacja w miescie.W pojedynkach Torino z Juventusem,znaczna przewaga jest po stronie Juventusui to jego zwyciestwo sugeruja kursy bukmacherskie.Ale godne uwagi sa tez remisy i wygrane Torino a w tym sezonie ten zespol gra bardzo dobrze,zajmuje wysokie szoste miejsce.Juventus z kolei zagra dzisiaj bez swoich dwoch podstawowych zawodnikow,Cancelo i Cuadrado.Nalezy sie wiec gleboko zastanowic,czy aby Juventus jest tak zdecydowanym faworytem.Ja mam mieszane odczucia,wiem jedno,bedzie to ciezki boj dla kazdej z druzyn ale po dluzszym zastanowieniu nie sadze by Torino przegralo.

baku193
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: baku193 » 16-12-2018, 09:49

Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Atalanta-Lazio
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie które zamknie nam 16 serię spotkań we włoskiej ekstraklasie piłkarskiej i które zarazem zapowiada się niezwykle ciekawie. Ekipa Lazio pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Atalanty Bergamo. Ciezko jest w tym meczu obstawić zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów, bowiem gospodarze na tą chwilę na swoim stadionie zdobyli 10 punktów, goście na wyjazdach zebrali 11 oczek. Atalanta dobre spotkania na swoim boisku przeplata słabszymi , tak jak potrafiła wysoko ograć drużynę Interu Mediolan później natomiast przegrała z Napoli w słabym stylu i poniosła porazkę w Empoli pomimo prowadzenia. Goście natomiast są wyżej w ligowej klasyfikacji , ale nie wygrali 6 ostatnich spotkań ogółem i 4 w lidze, gdzie zanotowali 4 remisy z rzędu. Obawiam się że w tym meczu może być podobnie i obie ekipy mogą podzielić się punktami, patrząc jednak na potencjał ofensywny tak Atalanty jak i ekipy z Rzymu myślę że na remisie bez bramek skończyć się tutaj nie powinno. Analizując spotkania z poprzednich sezonów widać że bramki w tych meczach nie są nowością, rzadko pada mniej niż 2 a czasem nawet i 6 czy 7 jak to miało miejsce całkiem niedawno. Dlatego też ja postanowiłem pójśc w tym kierunku i myślę że typ ma szanse powodzenia , tym bardziej kurs na to zdarzenie jest zachęcający. Straty po obu stronach przedstawiają się następująco: Varnier nie zagra w Atalancie a w Lazio na pewno nie obaczymy Lucasa. W ekipie przyjezdnych pod znakiem zapytania stoi występ Milinkovicia-Savicia, Badeljego , Jordeo oraz Marusicia. Mój typ to remis 2:2 po 90 minutach rywalizacji....

typerex

Post autor: typerex » 18-12-2018, 18:35

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Bologna - Milan
Typ: 2
Kurs: 2,00
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

Milan nie gra w tym sezonie wybitnie równo, zwłaszcza w ostatnim czasie, ale to mimo wszystko ścisła czołówka Serie A. Dziś szansa na odskoczenie Lazio, które wpadło w kryzys i utrzymanie trzy punktowej straty do lokalnego rywala. W dodatku sam rywal należy do jednego z najłatwiejszych w lidze, bo zespół z Bolonii to w tej chwili strefa spadkowa. Na własnym obiekcie gospodarze ostatni raz wygrali w końcówce września. Zresztą to było ich w ogóle ostatnie zwycięstwo w lidze. Milan chcąc zameldować się w czołowej czwórce takie mecze wygrywać musi, a dzisiejszy kurs moim zdaniem dość zachęcający.

ODPOWIEDZ