Shanghai Masters

Typy bukmacherskie, informacje i analizy z dyscyplin nie ujętych wcześniej w żadnej z kategorii. eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych.
Regulamin forum
Pozostałe sporty

Interesujesz się sportem, dla którego nie mamy działu? Nic się nie stało. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje dla pozostałych sportów, takich jak: eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych.. A jeżeli brakuje jakiegoś sportu – nie wahaj się i załóż temat!

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań na eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych . Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy na eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Haisenberg

Shanghai Masters

Post autor: Haisenberg » 13-09-2015, 12:14

Obrazek
Shanghai Masters to profesjonalny snookerowy turniej rankingowy.

Po raz pierwszy w kalendarzu zawodów pojawił się w sezonie 2007/2008 jako drugi turniej (obok China Open) rankingowy rozgrywany w Chinach. Świadczy to nie tylko o rosnącej popularności snookera w Państwie Środka, ale o coraz większym zainteresowaniu dyscypliną jako podstawowym (lub jedynym) źródłem utrzymania - od otwierania klubów i szkółek przez sprzedaż akcesoriów, po profesjonalną grę w snookera.

Podobnie jak w China Open, w turnieju Shanghai Masters mają szansę wystąpić najbardziej obiecujący chińscy zawodnicy. Umożliwiono im to, wprowadzając rundę dzikich kart.

Nagrody finansowe i punkty do rankingu pieniężnego na Shanghai Masters 2015
Zwycięzca: £85,000
Finalista: £35,000
Półfinaliści: £19,500
Ćwierćfinaliści: £12,000
Last 16: £8,000
Last 32: £6,000
Last 48: £3,000
Last 64: £2,000
Last 96: £500
Last 128: £0
Najwyższy brejk w fazie TV: £2,000
Najwyższy brejk w kwalifikacjach: £200
Pula nagród:£465,200

Źródło: snookerworld.pl

[you], słyszałem, że dobrze typujesz :!: :yes:
Sprawdź się u nas, wyraź swoje zdanie i skonfrontuj je z wypowiedziami innych :!:
Pamiętaj, dla aktywnych użytkowników czekają cotygodniowe nagrody :!:

Awatar użytkownika
Haisenberg

Post autor: Haisenberg » 13-09-2015, 12:32

1#
Dunn M. - Zhuang N. :arrow: 1
Kurs: 1.6
Stawka: 4
:pinna:

Początek turnieju i ponadto ostatnio nie było "normalnego" turnieju dlatego trochę ciężko oceniać formę zawodników. Na jutro jednak jeden ciekawy kurs znalazłem i polecam. Dunn w zeszłym miesiącu przeszedł przez kwalifikacje do tego turnieju ogrywając po kolei Steadmana,
Lisowskiego oraz Xiao i o ile z tym pierwszym były szanse buków wyrównane to później wygrywał nie będąc faworytem. Jego rywal gra dzięki dzikiej karcie i w Europie raczej nie jest widoczny bo udziela się głównie w turniejach azjatyckich. Ograł co prawda Selta czy Cao Youpenga ale było to w turnieju Azjan Tour w styczniu tego roku, więc po pierwsze było to dawno a po drugie wiadomo jak niektórzy podchodzą do tego typu turniejów. Jutrzejszy turniej to już całkiem inna stawka i doświadczony Dunn powinien sobie według mnie poradzić.

Awatar użytkownika
Haisenberg

Post autor: Haisenberg » 14-09-2015, 13:43

1#
Dunn M. - Zhuang N. :arrow: 1 :plus:
Kurs: 1.6
Stawka: 4

Awatar użytkownika
Haisenberg

Post autor: Haisenberg » 14-09-2015, 19:17

2#
Cope J. - Shuai L. Tip: 1
Wilson K. - Yuchen W. Tip: 1
Trump J. - Milkins R. Tip: 1
AKO: 2.33
Stawka: 2
:marathon:

Na jutro tripelek za dosyć niską stawkę. Cope od wygrania kwalifikacji do tego turnieju miesiąc temu przegrał tylko raz w PTC z Trumpem więc widać że wtym sezonie możliwe że będzie miał lepsze wyniki niż w poprzednim. Jego rywal jest raczej nieznany. W tym roku grał tylko w Qualifying School ale nie miał tam nikogo godnego uwagi za rywala a mimo to jakoś tam też nie wymiatał.
Wilson podobnie jak Cope od wygrania kwalifikacji do tego turnieju przegrał tylko jedno spotkanie z Kingiem ale wcześniej ograł go w kwalifikacjach podobnie jak McGila więc nie sądzę żeby miał problemy z Yuchenem który gra tylko w azjatyckich turniejach i największym jego sukcesem było chyba ogranie kiedyś Hanga jeśli można to nazwać w ogóle sukcesem.
Trump to największa niewiadoma ale jest to świetny snookerzysta który większość meczy co przegrywa to przegrywa przez głupotę, brak zimnej głowy, lub po prostu złe ryzykowne decyzje. Mam jednak nadziej że w pierwszym meczu turnieju wyjdzie skoncentrowany i będzie dobrze. Tym bardziej że w pierwszych meczach raczej nie zdarza mu się odpadać.

Awatar użytkownika
Haisenberg

Post autor: Haisenberg » 15-09-2015, 14:17

2#
Cope J. - Shuai L. Tip: 1
Wilson K. - Yuchen W. Tip: 1
Trump J. - Milkins R. Tip: 1
AKO: 2.33 :plus:

Awatar użytkownika
Haisenberg

Post autor: Haisenberg » 15-09-2015, 19:42

3#
White M. - Davis M. :arrow: 2
Kurs: 2.11
Stawka: 3

Na jutro jeden singielek tylko, ale jakby ktoś chciał wysoki kurs spróbować to polecam zwycięstwo Wilsona z Perrym chociaż osobiście nie gram tamtego typu :D A co do typu który gram to krótko. Szanse według mnie 55-45 dal Davisa więc nie rozumiem wyższego kursu. Davis wygrał ostatnie 5 meczy z Whitem i poza tym w tym sezonie prezentuje się lepiej. White miał naprawdę dobry poprzedni sezon ale końcówka już była coraz słabsza i nie widać żeby w tym sezonie szalał.

Awatar użytkownika
Haisenberg

Post autor: Haisenberg » 16-09-2015, 14:47

3#
White M. - Davis M. :arrow: 2 :plus:
Kurs: 2.11

Awatar użytkownika
Haisenberg

Post autor: Haisenberg » 16-09-2015, 19:38

4#
Bingham S. - Dunn M. :arrow: 2
Kurs: 4.2
Stawka: 1

5#
Junhui D. - Day R. Tip: 1
Trump J. - Selt M. Tip: 1
AKO: 1.83

Wczoraj nie zagrałem Wilsona z Perrym o którym wspomniałem i wygrał więc dzisiaj już nie odpuszczę i spróbuję złapać wyższy kurs. Szanse według mnie są spore i napewno jest to zawyżony kurs. Dunn w tym turnieju rozegrał już 2 mecze i najpierw ograł do zera lokalnego grajka a później wygrał z Fu 5:3 i to już była trochę niespodzianka. W tych dwóch meczach wbijał aż 7 razy 50+ więc widać że dobrze mu się gra. Bingham po świetnej końcówce zeszłego sezonu i Mistrzostwach świata obniżył loty na początku tego sezonu według mnie i jest tutaj szansa na nieżły kurs.

W drugim typie gram dubelka na Trumpa o którym pisałem już wcześńiej ale dodam że w pierwszym meczu zagrał świetnie i miał bardzo wysokie podejścia do stołu więc chyba Selt nie da rady pomimo że też gra całkiem nieźle, ale co z tego skoro Trump raczej nie powinien go dopouszczać do stołu. Drugi typ w dubelku to Ding który poprzedni sezon miał fatalny i dopiero w końcówce się ogarnął trochę. Cały czas mu brakuje do najlepszego snookera jaki prezentował i nie wiem czy kiedyś jeszcze do niego powróci ale gra już zdecydowanie lepiej a już na pewno lepiej od Daya. Według mnie warto.

Awatar użytkownika
Haisenberg

Post autor: Haisenberg » 17-09-2015, 19:53

4#
Bingham S. - Dunn M. :arrow: 2 :minus:
Kurs: 4.2

5#
Junhui D. - Day R. Tip: 1
Trump J. - Selt M. Tip: 1
AKO: 1.83 :plus:

Awatar użytkownika
Haisenberg

Post autor: Haisenberg » 17-09-2015, 20:24

6#
Bingham S. - Gould M. :arrow: 2
Kurs: 2.6

Ciężko coś ciekawego wybrać na jutro ale ostatecznie zdecydowałem się zagrać na Goulda, który w dzisiejszym meczu pokazał że jest w formie i budował dosyć wysokie breaki. Bingham też gra dobrze ale patrząc na kursy i formę obu według mnie warto spróbować. W ogóle wszystkie kursy przeciw faworytom jutro są fajne i mają szanse wejść ale zdecydowałem się zagrać tylko ten jeden a czy słusznie to się okaże.

Awatar użytkownika
Haisenberg

Post autor: Haisenberg » 18-09-2015, 14:17

6#
Bingham S. - Gould M. :arrow: 2 :minus:
Kurs: 2.6
Niewiele brakło

Awatar użytkownika
Haisenberg

Post autor: Haisenberg » 18-09-2015, 19:58

7#
Bingham S. - Trump J. :arrow: 2
Kurs: 1.57
Stawka: 5
:unibet-brak-polskiej-licencji!:

8#
Wilson K. - Allen M. :arrow: 1
Kurs: 3.06

Jutrzejsze półfinały gram obydwa. Trump gra bardzo dobrze i według mnie powinien sobie spokojnie poradzić z Binghamem i sie zrewanżować za porażkę w Mistrzostwach Świata. Robi wysokie podejścia i chyba najtrudniejszy mecz ma już za sobą gdzie wygrał na czarnej bili z Seltem. Bingham dzisiaj myślałem że już odpadnie z Gouldem, ale ostatecznie wyciągnął wynok na swoją korzyść. Szanse TTrumpa oceniam dosyć wysoko a kurs 1.5 jest jak najbardziej do zaakceptowania.

Drugi typ to poszukam wyższego kursu znowu. Stawka niska ponieważ dzisiaj Wilson grał strasznie długi mecz z Dingiem i może się to odbić jutro na jego grze, ale na pewno kurs na Allena jest za niski, bo Wilson ograł już w tym turnieju Dinga, Holta, Perryego i Youchena i poza dzisiejszym meczem wygrywał wszystko na spokojnie. Allen nie miał jakiś szczególnie wymagających rywali i też wygrywał dosyć pewnie, ale patrząc na klasę dotychczasowych rywali, na wyniki i na kursy nie ma sensu grać na Allena a warto spróbować na Wilsona.

Awatar użytkownika
Haisenberg

Post autor: Haisenberg » 19-09-2015, 18:48

7#
Bingham S. - Trump J. :arrow: 2 :plus:
Kurs: 1.57
Stawka: 5
:unibet-brak-polskiej-licencji!:

8#
Wilson K. - Allen M. :arrow: 1 :plus:
Kurs: 3.06
Pięknie Wilson pogonił Allena :D

Awatar użytkownika
Haisenberg

Post autor: Haisenberg » 20-09-2015, 08:57

Dzisaj finał który już się zaczął, ale go odpuściłem bo według mnie Trump wygra ten turniej, ale Kurs w granicach 1.2 jest po prostu śmieszny i nie warty tego żeby grać. A na Wilsona z kolei to byłby typ bardziej życzeniowy niż przeanalizowany. Możnaby kombinować coś z Handicapami czy overami, ale osobiście w snookerze nie gram tego rodzaju zakładów. W związku z tym finał odpuściłem typersko i mogę już podsumować. Szkoda że nikt inny się nie udzielał w temacie ale może w następnym turnieju będzie większa aktywność.

Podsumowanie Shanghai Masters
Typów 8
Trafionych: 6
Nietrafionych: 2
Yield: 60.9%

ODPOWIEDZ