Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +500 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
4. Forbet
650 PLN
dodatkowo »
5. Fortuna
110 PLN
dodatkowo +400 PLN

Od 12 lat placimy aktywnym uzytkownikom! Co tydzien rozdajemy ok 200 pln osobom podajacym swoje typy i piszacym analizy. Dodatkowo kazdy nowy uzytkownik ktory przekroczy 125 postow dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdz nasz ranking bukmacherow oraz przejrzyj dzial w ktorym prezentujemy najlepsze promocje bukmacherskie. Warto rowniez odwiedzic nasz najwazniejszy temat w ktorym znajdziesz liste odnosnikow do typy na dzis czy jutro. Tylko u nas: Typy bukmacherskie forum to najlepsza strona z typami! Sprawdzone kupony bukmacherskie, konkursy bukmacherskie, konkursy typerskie, analizy bukmacherskie i analizy sportowe! Sprawdz dobre typy naszych ekspertow!

SZLAG MNIE ZARAZ TRAFI!!

Recenzja sportingbet-brak-polskiej-licencji!. Opinie o sportingbet-brak-polskiej-licencji!. Promocje i bonusy w sportingbet-brak-polskiej-licencji!. Informacje i dyskusje o ofercie bukmachera sportingbet-brak-polskiej-licencji!.
Regulamin forum
sportingbet-brak-polskiej-licencji!

sportingbet-brak-polskiej-licencji! od dawna współpracuje z naszym forum. To doświadczony bukmacher z szeroką ofertą, łatwymi wypłatami i dobrymi bonusami. W tym dziale na forum znajdziesz profesjonalną recenzję bukmachera sportingbet-brak-polskiej-licencji!, poczytasz opinie innych użytkowników o sportingbet-brak-polskiej-licencji!, poznasz wady i zalety firmy sportingbet-brak-polskiej-licencji! oraz, najważniejsze, przeczytasz szczegółowe opisy promocji i bonusów w sportingbet-brak-polskiej-licencji!.
Bonus sportingbet-brak-polskiej-licencji!

Podstawową promocją w firmie sportingbet-brak-polskiej-licencji! jest możliwość postawienia „za darmo” pierwszego zakładu do kwoty 200 PLN. Co to oznacza? Oznacza to, że warto połakomić się na wysoki kurs i albo go trafić, albo w przypadku przegranej nie stracić ani złotówki. Takie rzeczy tylko w sportingbet-brak-polskiej-licencji!.

Dodatkowo firma sportingbet-brak-polskiej-licencji! jest jednym ze sponsorów naszego konkursu typerskiego. Dlatego co tydzień możecie bezpłatnie otrzymać nawet 200 PLN!

Przejdź teraz do odpowiednich tematów i poczytaj opinie o sportingbet-brak-polskiej-licencji!, recenzję sportingbet-brak-polskiej-licencji! lub informacje o bonusach w sportingbet-brak-polskiej-licencji!.
ODPOWIEDZ
SzczepanM1986

SZLAG MNIE ZARAZ TRAFI!!

Post autor: SzczepanM1986 » 08-05-2007, 09:07

A więc:

Pierwszą wpłatę w sportingbet-brak-polskiej-licencji! dokonałem jakiś rok temu i wszystko było ok po uwaga - 3 dniach. Troche pograłem i kasa sie skończyła:/ Niestety:/ Spodobała mi sie gra HiLo;) Postanowiłem znowu wpłacić i uwaga:

--->kolejna wpłata (18 zł) poszła 21 kwietnia z Urzędu Pocztowego - PIENIEDZY NADAL NIE MA NA DEPOZYCIE :mad:

--->kolejne 20 złotych wysłałem przelewem z konta w wbk 2 maja jako że mam tam knto bankowe - PIENIEDZY TEŻ NIE MA

--->dzwonie od rana (9:30) do centrum pomocy pod polski numer telefonu i co słysze przez 25 minut - muzykę przeplataną anglojęzycznym komentarzem jakiejś baby :mad:

JESTEM TAK ZŁY ZE ZARAZ MNIE SZLAG TRAFI :sad: :mad: :sad: :mad: :sad: :mad: :sad: :mad: :sad: :mad:

Dawid84

Post autor: Dawid84 » 08-05-2007, 11:23

Kolego radzę wziąć na uspokojenie. Tak si ę skłąda, że mam styczność z sektorem bankowym i powiem Ci, że z Poczty to zawsze idzie dłuuuugo dłużej niż przelew realizowany w banQ lib elektronicznie. Więc spokojnie, kasa dojdzie w razie czego to masz przecież potwierdzenie wpłaty.
A co do przelewu to wpłaciłeś 2 maja, 3. był wolny 4 mogła pójść kasa z banku zelceniodawcy, 5. maja to sobota a więc seria przelewów nie odbywa się. Trzeba czekać do poniedziałku, nawet jeśli kasa już doszła do banku tw którym sportingbet-brak-polskiej-licencji! ma rachunek tozawsze księgowanie trwa 2-3 dni robocze.

Zresztą gdzieś tam jest napisane, że wpłaty przelwem są realizowane w ciągu (bodajże) 3-4 dni roboczych więc spokojnie. Bez stresu. Stres zostaw sobie na bukmacherkę.

Pozdrawiam
... niebiesko-biały herb, a na nim święty znak..

margonem

Post autor: margonem » 15-10-2008, 19:14

Ja mam kur** to samo wysyłałem w zeszły czwartek kasę, dziś już środa i PLN nie widać...
Normalnie już nie mogę wyrobić !!!! Co to kur** jest ?? :evil: :evil: :evil:
Było napisane : 3-5 dni...

Awatar użytkownika
michal31

Post autor: michal31 » 17-10-2008, 08:13

Wysyłałeś przez pocztę tak?dziś mamy piatek, dalej nie doszło?myslę ze nie ma co sie stresować niepotrzebnie, kasa wpłynie tylko z opóźnieniem, raz tez awaryjnie wpłacałem przez pocztę(teraz z konta w banku, czeka sie tylko 24 h) i czekałem 9 dni, wiec wiesz, cierpliwość przede wszystkim!Napisz jak wpłynie, ok?i jeszcze taka autentycznie zyczliwa rada, bo widze ze jesteś nowy i w sumie masz prawo nie wiedzieć- jeśli uzywasz w wypowiedzi niecenzuralnych słów, nieważne ze dajesz gwiazdki, kazdy wie przecież o co chodzi, musisz sie liczyc z tym ze ktos moze Ci walnac ostrzezenie i będzie miał racje, ponieważ regulamin w tej sprawie jest kategoryczny-żadnych przekleństw!wybacz to kazanie ale tak naprawde jest.

angels768

Post autor: angels768 » 11-11-2008, 09:49

Ja musiałem czekać, gdy wysłałem z poczy 6 dni roboczych. To co mnie 'wkurzyło' to bonus, gdzie pisało ' wpłac 100zł następne dostaniesz gratis' wpłaciłem 100zł nic, pisze do supportu i okazało się, iż bonus 100zł dostawało się wtedy gdy wielokrotność depozytu osiągnie x3, czyli w moim przypadku z tych 100zł miałem zrobić 300 i napisać pod e-mail wtedy depozyt zostanie dopisany. Zdenerwowałem się co każdy by zrobił na moim miejscu i puściłem zakład za całe 100 okazało się, że wygrałem 260. Potem niestety tak grałem, że prze****łem, od tej pory omijam tego bukmachera, chyba, że dostane jakiś bonus to gram i staram sie jak najszybciej wypłacić. Jeżeli chodzi o przelewy to problemu raczej nie miałem, troche trzeba poczekać z poczty..

armando

Post autor: armando » 11-11-2008, 10:57

A jam mam pytanie dlaczego jak w przeglądarce wpisuję stronę sporting bet nie chce mi się pojawić tylko mam biały obraz albo jak wchodze na nią przez gooogle nie chce mi się otowrzyć ta strona i nie mam możliwości się zarejestrować a w tym tygodniu zdobęde nagrodę w lidze hiszpańskiej bo trafiłem 10 meczy doradźcie mi proszę Adminie czy nie mógłbyś wygranej wpłacic na konto w bwin-brak-polskiej-licencji! albo expekt-brak-polskiej-licencji! albo gdzieś indziej !!!!!!!!! :pilka:

pjurczak45

Post autor: pjurczak45 » 29-12-2008, 23:05

Na sportingbet-brak-polskiej-licencji! wszystko jest OK. Nie należy się tak denerwować jak pan w 1 poście. :P
Trzeba czekać, a wrazie czego pisać do supportu na livechat.

Awatar użytkownika
michal31

Post autor: michal31 » 30-12-2008, 18:44

Wreszcie jakaś kulturalna wypowiedż i z sensem, w tym dziale to niestety rzadkość. Mam nadzieje ze teraz sie to zmieni. Jesli chodzi o support to polecam, mozna liczyc na ich pomoc.

ODPOWIEDZ