Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

SZWAJCARIA:

Typy bukmacherskie na wszystkie inne, mniej popularne ligi. Znajdziesz tutaj analizy takich lig, jak liga: czeska, irlandzka, ukraińska, grecka i wiele innych. Kupony bukmacherskie na inne ligi.
Regulamin forum
Inne ligi

Nie znalazłeś interesującej Cię ligi w innym dziale? Zastanawiasz się gdzie jest liga: czeska, irlandzka, ukraińska, grecka i wiele innych? Właśnie tak – w tym dziale.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania innych lig piłkarskich oraz profesjonalne analizy spotkań innych lig.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze wszystkich lig mniej popularnych, opisy odbytych spotkań piłkarskich w Grecji, czy Czechach oraz analizy nadchodzących meczów w małych państwach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 6204
Rejestracja: 27-08-2012, 21:15

SZWAJCARIA:

Post autor: zduluuu » 20-07-2013, 13:20

20 Lipca 2013
:pn:
Biel - Winterthur
Typ: +2.5
Kurs: 1,65
:plus: 2-1
:sb:

Dla mnie najbardziej overowe ekipy Szwajcarskie . Czemu tak ? jak obstawiałem w zeszłym sezonie to akurat chyba ani razu mnie nie zawiedli choć nie grałem ich aż tak dużo.
Standardowo jak dla mnie H2h ważna rzecz:
30.05.13 CHA Winterthur Biel 2 : 2 :yes:
01.04.13 CHA Biel Winterthur 2 : 4 :yes:
17.11.12 CHA Winterthur Biel 4 : 1 :yes:
26.08.12 CHA Biel Winterthur 3 : 2 :yes:
12.05.12 CHA Winterthur Biel 2 : 1 :yes:
05.12.11 CHA Biel Winterthur 1 : 2 :yes:

Winterthur może się pokusić o parę goli, 3 sparingi przed sezonem 4 gole... można powiedzieć że mało, ale był to mecze nie z byle kim jak na Winter:
09.07.13 MIE Young Boys Winterthur 1 : 1
05.07.13 MIE Freiburg Winterthur 1 : 1
26.06.13 MIE Luzern Winterthur 3 : 2
A więc z mocniejszymi drużynami od siebie.
Biel nie rozgerało żadnego sparingu przed sezonem , nie wiem czemu ale pewnie dla tego tyd temu przegrali z Locarno z którym jeszcze w kwietniu wpakowali 4-0. Myślę że potrrzebowali tego pierwszego meczu do lekkiego ogrania i w dzisiejszym wraz z ekipą Winter wykręcą nam overka :razz:
Pozdro

Gole troszeczkę w drugą stronę, ale weszło :P

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 6204
Rejestracja: 27-08-2012, 21:15

Post autor: zduluuu » 28-07-2013, 11:49

Servette - Locarno
typ: Servette -1.0 . W przypadku wygranej jedną zwrot.
kurs: 1.7
:bet365-brak-polskiej-licencji!:

W tym spotkaniu stawiam na Serwetki że wygrają co najmniej 2 brameczkami.
Jak wszyscy wiemy Servette spadło do ligi nizej i nie najlepiej zaczeło sezon. Po dwóch spotkaniach mają 3pkt. Ostatni mecz to porażka 0:1 z Vaduz na swoim obiekcie.
Dziś znów grają u siebie i prawdopodobnie będę chcieli zmazać plamę. Do końca nie jestem przekonany czy uda im się wygrać 2 bramkami ale warto zaryzykować.
Są zmotywowani by powrócić do ligi wyżej, zawodnicy lekko się przerotowali ale nie ma zbytnio tragicznych osłabień. Czytałem że w tym składzie mają spore szanse na awans.
Ważne żeby dzisiaj się przełamać i odprawić z kwitkiem Locarno.
There is only one way to become champion! Never fu**ing lose !

Easy
Posty: 143
Rejestracja: 31-01-2010, 20:39

Post autor: Easy » 28-07-2013, 12:02

Radzilbym jednak uważać ze stawką, bo Servette po raz kolejny będzie musialo sobie radzić bez Treanda, który w poprzednich rozgrywkach byl bardzo ważnym ogniwem tej drużyny. Tydzień temu grali bez niego i nie wyszlo im to zbyt dobrze, gra nie kleila się tak jak w pierwszym spotkaniu sezonu. Ponadto w obronie bylo dużo nerwowości i obawiam się, że jeśli dziś się nie ogarną to o handicap może być ciężko. Wygrać raczej wygrają, bo w szczególnie w ich przypadku wlasny teren to duży atut, ale kursy nie powalają.

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 6204
Rejestracja: 27-08-2012, 21:15

Post autor: zduluuu » 28-07-2013, 17:22

zduluuu pisze:Servette - Locarno
typ: Servette -1.0 . W przypadku wygranej jedną zwrot.
kurs: 1.7


W tym spotkaniu stawiam na Serwetki że wygrają co najmniej 2 brameczkami.
Jak wszyscy wiemy Servette spadło do ligi nizej i nie najlepiej zaczeło sezon. Po dwóch spotkaniach mają 3pkt. Ostatni mecz to porażka 0:1 z Vaduz na swoim obiekcie.
Dziś znów grają u siebie i prawdopodobnie będę chcieli zmazać plamę. Do końca nie jestem przekonany czy uda im się wygrać 2 bramkami ale warto zaryzykować.
Są zmotywowani by powrócić do ligi wyżej, zawodnicy lekko się przerotowali ale nie ma zbytnio tragicznych osłabień. Czytałem że w tym składzie mają spore szanse na awans.
Ważne żeby dzisiaj się przełamać i odprawić z kwitkiem Locarno.
:minus:

Easy plus dla Ciebie :yes:
There is only one way to become champion! Never fu**ing lose !

Jakes
Posty: 75
Rejestracja: 28-07-2013, 17:26

Post autor: Jakes » 29-07-2013, 12:56

Dziś dokończenie kolejki - Lugano podejmie u siebie Biel-Bienne. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że gospodarze powinni zgarnąć trzy punkty i takie przekonanie widać też po spadających kursach, lecz moim zdaniem wcale nie jest powiedziane, że szwajcarscy Bianconeri wygrają po raz trzeci z rzędu. Biel-Bienne to nie ogórki i w ostatnich latach potrafili postawić się Lugano, nawet wtedy, kiedy tej ekipie wróżono pewny awans. Pierwsze dwa mecze w wykonaniu Biel-Bienne nie powaliły co prawda na kolana, ale gra nie układała się też najgorzej - ot, taka zapowiedź tego na co stać tę drużynę w obecnym sezonie, środek tabeli wydaje im się przeznaczony, a niejednokrotnie powinni napsuć krwi silniejszym rywalom. Na to też dziś liczę, tymbardziej, że gospodarze będą musieli sobie radzić bez zawieszonego podstawowego obrońcy Orlando Urbano (grał w obu dotychczasowych spotkaniach), a przecież na nadmiar defensorów nie narzekają. Oprócz Orlando zabraknie też Aegertera (pomocnik, 2/0). Do kadry meczowej wraca co prawda Antoine Rey, czyli absolutnie podstawowy pomocnik Lugano w poprzednim sezonie, ale nie jest jeszcze pewne, czy będzie dziś do gry, a poza tym z powodu kontuzji opuścił on nie tylko dwa pierwsze spotkania, ale też znaczną część sezonu przygotowawczego. Z tego co wyczytałem w Biel-Bienne zabraknie dziś jedynie Liechtiego, Geigera i Nlenda - żaden z nich nie rozegrał jeszcze w tym sezonie choćby minuty, żaden nie tworzył trzonu tej drużyny w sezonie ubiegłym (choć listę nieobecnych w przypadku gości radziłbym jeszcze zweryfikować, bo siedzę w pracy i nie mam dostępu do wielu stron, z których zwykle korzystam).
Spodziewam się zaciętego spotkania i liczę na bramki, a że historia spotkań bezpośrednich stoi po stronie overa, to tak również spróbuję zagrać.

Lugano-Biel Bienne
over 2.5 @1.71 pinnacle-brak-polskiej-licencji! 2/10
Biel-Bienne AH +0.5 @1.92 pinnacle-brak-polskiej-licencji! 1/10

Jakes
Posty: 75
Rejestracja: 28-07-2013, 17:26

Post autor: Jakes » 05-08-2013, 11:17

Wohlen - Lugano
Lugano DNB @1.79 pinnacle-brak-polskiej-licencji! 4/10


Lecą kursy na gospodarzy, a ja siedzę i nie dowierzam. Pomyślałem, że może w ostatnich godzinach gruchnęło jakieś mocne info, które faworyzwoałoby Wohlen w dzisiejszym meczu, ale nie - przejrzałem wszystkie znane mi stronki i nic takiego nie znalazłem. No więc teraz fakty: Wohlen nigdy nie było zespołem, który sprawiałby Lugano jakieś większe problemy. A wręcz przeciwnie, w ostatnich latach z zespołem z Ticino wygrali tylko raz. Absencje po obu stronach, ale te w mojej opinii również stawiają mały plusik po stronie gości. Wohlen zagra bez Tahiraja, czyli podstawowego bramkarza w tym sezonie i niewiele znaczącego napastnika Agro. W ekipie Lugano zabraknie Skorica, Aegertera i Guarino. Jedynie ten drugi gra więcej niż ogony, ale po pierwsze zabrakło go już tydzień temu, a po drugie w meczu z Biel-Bienne do gry wrócił Antoine Rey, co jest niewątpliwie dużo większą korzyścią. Ponadto dziś po absencji za czerwoną kartkę do obrony wraca Orlando Urbano. Ok, poprzedni mecz w wykonaniu Lugano nie należał do najlepszych, ale nie popadajmy w skrajność - to wciąż dobra ekipa, której po dwóch dobrych spotkaniach mogła przytrafić się mała zadyszka. Natomiast rezultaty Wohlen - 1-2 z Servette i 0-0 z Locarno - nie są najgorsze, ale na pewno na kolana powalać nie mogą. Myślę, że dziś statystyki nie poprawią i zdziwię się, jeśli uda im się ugrać choćby remis.

kuurraak
Posty: 104
Rejestracja: 07-04-2013, 02:25

Post autor: kuurraak » 10-08-2013, 11:41

AARAU - YOUNG BOYS BERNO

TYP: YBB (DNB) 0:4 :plus: :plus: :plus: :plus:
Kurs: 1.67
:bet365-brak-polskiej-licencji!: :trophy:

Aarau w 4 spotkaniach zdobylo 4 punkty (1-1-2) , grali jeden mecz u siebie i wygrali go 4:2 z Luzern . YBB swietnie zaczeli sezon i maja komplet punktow po 4 kolejkach . Ostatnio wygrali na wyjezdzie z Zurichem 1:3 . Na ostatnie 10 spotkan tych druzyn gdzie Aarau jest gospodarzem bilans przemawia za zespolem YBB . Raz wygralo Aarau (2005 rok) , 3 razy padal remis i 6 razy wygrywali YBB ( 3 spotkania pod rzad wygrane ) . Mysle ze goscie podtrzymaja passe z Aarau i dzis takze wywioza punkty , troche niepewna czysta dwojka wiec probujemy z DNB .

...
A JEDNAK PEWNIUTKA DWOJECZKA . CZYSTA DWOJKA = DOBRY ZYSK

Jakes
Posty: 75
Rejestracja: 28-07-2013, 17:26

Post autor: Jakes » 12-08-2013, 16:42

FC Schaffhausen - Servette FC
Servette FC AH +0.25 @1.83 bet365-brak-polskiej-licencji! 5/10


Lecą kursy lecą, a ja siedzę i się cieszę. Taki handicap po przyzwoitym kursie biorę już z pocałowaniem ręki. Ok, Servette przeszło generalną przebudowę po spadku z Super League - klub opuścili przecież piłkarze pokroju Ruefliego, Karanovica czy w końcu De Azevedo, ale nijak nie zmieniło to ich ambicji powrotu do pierwszej ligi. Oczywiście strata mózgu zespołu, jakim był Brazylijczyk czy podstawowego napastnika musiała odcisnąć piętno na drużynie, ale zarząd poczynił całkiem solidne wzmocnienia, które na Challenge League w zupełności powinny wystarczyć. I tak do klubu zawitał Dams - podstawowy obrońca Duisburga, Crettenand - rozgrywający pierwszoligowego FC Sion, Marinković - ważny napastnik izraelskiego Bnei Yehuda i Tadić, który po zupełnie nieudanym sezonie w St. Gallen będzie robił wszystko, by udowodnić, że nie zapomniał jak się strzela bramki na boiskach Challenge League (bo przecież robił to wielokrotnie jeszcze w barwach SC Kriens). 5 punktów w dotychczasowych 4 meczach to dla klubu katastrofa i dziś będą cholernie zmotywowani, by zgarnąć komplet oczek. Tym bardziej, że w spotkaniach bynajmniej nie byli słabsi od rywali i tworzyli po kilka dogodnych sytuacji - zabrakło skuteczności. Z Locarno mieli nawet karnego, którego - a jakże - nie wykorzystali. Ostatnie spotkanie z Biel-Bienne toczyli co prawda (jedynie) jak równy z równym, ale ujmy to im nie przynosi, bo w jakiej formie jest Biel-Bienne pokazał ich sobotni pojedynek z Wohlen (6-2). Pewnie, Schaffhausen też potrafią grać w piłkę, ale ich jednak miejsce w tabeli chyba w pełni zadowala. Dotychczas wygrywali z zespołami, które na początku sezonu są w fatalnej formie - Winterthur i Chiasso. Remis z Vaduz i porażka z Lugano to wyniki, które w mojej opinii dobrze odzwierciedlają potencjał zespołu.
Servette zagra dziś bez Farguesa (pomocnik, 4/0) i Sauthiera (pomocnik, 3/1), ale nie są to nazbyt ważni gracze - ci kluczowi Treand, Pasche czy wspomniany już Crettenand są do dyspozycji trenera. Niestety wciąż nie ma żadnych informacji z obozu Schaffhausen - bardzo możliwe, że gdy tylko takie się pojawią to podbiję stawkę. Bo nie wyobrażam sobie, by goście mogli to spotkanie przegrać.

Awatar użytkownika
maer
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 13771
Rejestracja: 02-06-2013, 18:07

Post autor: maer » 13-08-2013, 07:05

Dyscyplina: Piłka nożna - SZWAJCARIA ( Challenge Liga )
Spotkanie: FC Wil - Wohlen
Typ: 1
Kurs: 1.52
Data: 13.08.2013
Godz: 19.45
Bukmacher: :comeon-brak-polskiej-licencji!:
Analiza:

Zapraszam na rozgrywki Challenge Ligi do Szwajcarii.
Jest to mecz piątej kolejki w którym zmierzą się FC Wil oraz Wohlen.
FC Wil w czterech rozegranych meczach zdobył dziewięć punktów trzy z nich wygrywając oraz jedno przegrywając co plasuje ich na trzecim miejscu w tabeli, bilans bramek 9-3.
Wohlen w swoich czterech meczach zdobył dwa oczka po dwóch remisach i dwóch porażkach i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z bilansem bramek 4-9.
Mój typ to jedynka, FC Wil jest lepszą drużyną niż Wohlen i udowodni to w tym meczu na boisku pokonując gości.

Awatar użytkownika
maer
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 13771
Rejestracja: 02-06-2013, 18:07

Post autor: maer » 13-08-2013, 22:44

Dyscyplina: Piłka nożna - SZWAJCARIA ( Challenge Liga )
Spotkanie: FC Wil - Wohlen
Typ: 1
Kurs: 1.52
Data: 13.08.2013
Godz: 19.45
Bukmacher: :comeon-brak-polskiej-licencji!:
Analiza:

Zapraszam na rozgrywki Challenge Ligi do Szwajcarii.
Jest to mecz piątej kolejki w którym zmierzą się FC Wil oraz Wohlen.
FC Wil w czterech rozegranych meczach zdobył dziewięć punktów trzy z nich wygrywając oraz jedno przegrywając co plasuje ich na trzecim miejscu w tabeli, bilans bramek 9-3.
Wohlen w swoich czterech meczach zdobył dwa oczka po dwóch remisach i dwóch porażkach i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z bilansem bramek 4-9.
Mój typ to jedynka, FC Wil jest lepszą drużyną niż Wohlen i udowodni to w tym meczu na boisku pokonując gości.
5:2
:plus:

Jakes
Posty: 75
Rejestracja: 28-07-2013, 17:26

Post autor: Jakes » 24-08-2013, 09:58

FC Wohlen - FC Schaffhausen
FC Schaffhausen DNB @1.79 MarathonBet 6/10


Kursy u większości buków już lecą, Marathon trochę przysnął, więc trzeba korzystać. Schaffhausen jest w niesamowitym gazie, ot casus beniaminka, którego naprawdę ciężko będzie w najbliższych tygodniach wyhamować. Oglądałem ich spotkanie z Servette (3-0) i widać było, że są cholernie dobrze poukładani. Naprawdę, pod tym względem nakrywają czapką większość zespołów Challenge League. No i mają w składzie absolutną gwiazdę - Patricka Rossiniego, który w 5 spotkaniach zdążył już strzelić 7 bramek. Wspierany przez Sorgica, Frontino czy Mangolda tworzy niesamowite zagrożenie pod bramką rywali. Nie mogę się dokopać do informacji o absencjach w Schaffhausen (norma...), ale w ostatnim pucharowym starciu z amatorskim Chippis (6-0) trener dał odpocząć dwójce podstawowych napastników (Sorgicowi i Rossiniemu), z powodu kontuzji nie wystąpił natomiast Fejzulahi.
Wohlen fatalnie rozpoczęło sezon i w dotychczasowych pięciu spotkaniach ugrało zaledwie 2 punkty. Wygrali co prawda pucharowe starcie z amatorami z Altstaetten (5-0), ale było to tylko marne pocieszenie po ligowych porażkach z Wil (2-5) i Biel-Bienne (2-6). Na spotkanie z Schaffhausen do linii obrony wraca co prawda Winsauer, który wraz z Buehlerem i Pnishim tworzyć powinien trójkę obrońców, ale trener Sase ma tym razem duży kłopot w linii ataku - bardzo wątpliwy jest występ Joao Paivy (napastnik, 5/2), a wykluczony Yanicka Kakoko (ofensywny pomocnik, 5/1).
Nie wydaje mi się, by Wohlen było w stanie poprawić grę na tyle, by powstrzymać rozpędzone Schaffhausen.

Jakes
Posty: 75
Rejestracja: 28-07-2013, 17:26

Post autor: Jakes » 25-08-2013, 10:39

Servette FC - FC Chiasso
Servette FC @1.70 MarathonBet 3/10


Dobra, tak na szybko, bo zaraz wychodzę. O Servettkach pisałem już przy okazji meczu z Schaffhausen przegranego 0-3, więc można zerknąć gdzieś na poprzednią stronę tematu. Spotkanie to oglądałem i doznałem ciężkiego szoku, gdy zobaczyłem jak Schaffhausen z zimną krwią rozbija każdy atak Servette. I pewnie długo bym jeszcze na Servettki nie zagrał, gdyby nie to, że dziś podejmują outsidera z Chiasso. Serio, wydaje mi się, że w 10-zespołowej lidze zespół z kantoru Ticino nie ma czego szukać i w tym sezonie polecą. Do tej pory ugrali 1 punkt w derbowym starciu z Lugano. Generalnie rywali bynajmniej łatwych nie mieli, ale do takich nie należy też Servette - szczególnie na swoim stadionie. I teraz informacja, od której właściwie powinienem zacząć - w obu drużynach w ostatnim tygodniu polecieli trenerzy, więc dziś dla obu drużyn nowy start. Normalnie w takim wypadku pewnie bym odpuścił, ale że potencjałem kadrowym Servette bije Chiasso na łeb na szyję to wydaje mi się, że dziś zgarną 3 punkty. W Servette zabraknie tylko rotacyjnego pomocnika Farguesa i dwóch głębokich rezerwowych. Do info o absencjach Chiasso nie mogłem się dokopać.

Ronaldo8
Posty: 928
Rejestracja: 10-04-2013, 13:52

Post autor: Ronaldo8 » 25-08-2013, 11:51

Sion - Thun typ 1 kurs 2,60 williamhill-brak-polskiej-licencji! 5/10 wynik 0-0 :minus:

po 5 kolejkach Sion zajmuje 9 miejsce z 2 pkt na koncie Thun jest 8 z 5pkt na koncie . Thun za 4 dni gra rewanz z Partizanem ( maja do odrobienia 1 bramke) i sadze ze ten mecz bedzie dla nich najwazniejszy w sezonie . Patrzac na H2H jest one za druzyna gospodarzy Sion wygral 15 razy 5razy zremisowal i 5 razy przegral z druzyna Thun , na swoim boisku ich bilans wynosi 10zwyciestw 1 remis 1 przegrana bramki 24-5 ! Chcac uciec z dolnej czesci tabeli gospodarze powinni wykorzystac fakt ze Thun gra rewanz z Partizanem . GL!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci