Najlepsze bonusy bukmacherskie: Betfan, Betclic, Fortuna, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Betclic
500 PLN
cashback
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Betfan
Bez podatku!
+ dodatkowo do 3000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Siatkówka Kobiet

Igrzystka Olimpijskie - analizy, zapowiedzi i najlepsze typy na Olimpiadę.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Lisek

Siatkówka Kobiet

Post autor: Lisek » 10-07-2012, 10:03

SIATKÓWKA KOBIET:
Piłka siatkowa Kobiet zadebiutowała w 1964 roku na XVIII Letnich Igrzyskach Olimpijskich. Do rywalizacji przystąpiło wówczas 6 drużyn żeńskich. Pierwszymi mistrzami olimpijskimi zostały reprezentanki Japonii :) Tytułu z przed 4lat z Pekinu będą bronić Brazylijki(wygrały wtedy w finale z Amerykankami)
Obrazek

ZESPOŁY:
Obrazek

FAZA GRUPOWA:

Obrazek

W każdej z nich zmagania toczyły się systemem kołowym (tj. każdy z każdym, po jednym meczu), a po cztery najlepsze zespoły uzyskały awans do ćwierćfinału. Od tej fazy pojedynki przeprowadzane były systemem pucharowym (jedno spotkanie, przegrywający odpada, a zwycięzca kwalifikuje się do kolejnej fazy).

FAZA PUCHAROWA:
Obrazek

LINKI:
OFICJALNA FIVB
LONDON 2012
TERMINARZ:

Tu także zapraszam do dyskusji i pisania ciekawych wątków na temat siatkówki pań
Tu także będę mocno się udzielać nawet że nie ma naszej reprezentacji u pań :)
Ale turniej zapowiada się bardzo ciekawie :)
PS.Tu także systematycznie będę dorzucać wam kadry poszczególnych ekip
Typer Roku 2011-2013!!
Siatkówka Rządzi !!!
Nigdy nikt nas nie zniszczy!!

Awatar użytkownika
Lisek

Post autor: Lisek » 16-07-2012, 08:55

Skład reprezentacji Brazylii na Igrzyska Olimpijskie w Londynie:

Obrazek

Obrończynie tytułu z Pekinu,Brazylijki przyjadą do Londynu niemal w najsilniejszym składzie ze swoimi największymi gwiazdami jak:Sheilla,Fabiana, Thaisa,Jaqueline czy Dani Lins :)..Zabraknie skrzydłowej Mari która wg trenera przegrała z czasem a sama zawodniczka jest rozczarowana decyzja trenera gdyż inna zawodniczka Natalia pojechała na IO z kontuzją i na wszelki wypadek z tą "12" pojechała też młoda libero, Camili Brait.I do 24lipca trener Ze Roberto zdecyduje ostatecznie czy Natalia czy Brait :) Ogólnie rzecz biorąc z takim składem Brazylijki jak dla mnie będą w fazie medalowej i najpewniej zagrają w finale z Amerykankami..Ale wiadomo IO to IO i tutaj wszystko się może zdarzyć jednak na papierze Brazylijki są bardzo silne i celują w zloto a już w fazie grupowej spotkają się z Amerykankam które przy Brazylii są głównymi faworytkami do złota na IO :!:

Prognostyk:Miejsca 1-2

Skład reprezentacji USA na Igrzyska Olimpijskie w Londynie:

Obrazek

Takiego problemu z bogactwem zawodniczek jak ma trener Amerykanek chciałby mieć każdy trener na świecie :) Równie dobrze mógłby wystawić dwie reprezentacje i nie zdziwiłbym się gdy obie te kadry znalazły się w strefie medalowej :) Wystarczyło zobaczyć że Amerykanki kadrą B wygrały turniej WGP :) To i zabrakło miejsca dla takich świetnych zawodniczek jak siostry Glass czy środkowej Bown :) No ale są za to nowe odkrycia jak środkowa Scott-Arruda czy atakująca Haneef-Park..Amerykanki mają jak dla mnie najmocniejsze skrzydła ze wszystkich uczestniczek IO:Hooker,Tom,Jordan + Hodge te zawodniczki chciałaby każda drużyna klubowa na świecie i każda z nich może punktowo ciągnąć grę drużyny...Berg na rozegraniu + Davis na libero i dla mnie w takim ustawieniu Amnerykanki są głównymi faworytkami do złota na IO :) Trener McCutcheon 4lata temu wygrał IO z kadrą męską USA i jak sam mówi chce to teraz powtórzyć z kadrą żeńską i ja wierze w to bo jestem osobistym fanem rozwoju tej drużyny narodowej w przeciągu ostatnich 4lat :) A już w fazie grupowej w spotkaniach z Brazylią,Turcją i Serbią Amerykanki będą mogły pokazać swoją moc :!:

Prognostyk:Miejsca:1-2

Skład reprezentacji Rosji na Igrzyska Olimpijskie w Londynie:
Obrazek

Mistrzynie Świata,Rosjanki po wielu burzliwych akcjach,dziwnych zwrotów akcji np z powrotem do kadry Ljubow Szaszkowa(Sokołowa) jadą w niemal obecnej najsilniejszym składzie na IO..Ale mają i tak swoję problemy:Zabraknie solidnej w przyjęciu,przyjmującej Machno(przegrała z kontuzją)..Z kontuzją na IO pojechała Tatiana Koszeliewa ..Do kadry wróciła inna przyjmująca 37letnia Estes(są to dla niej Piąte Igrzyska :o ) do tego oczywiście w składzie mamy Gamową.Gonczarova,Pieriepiełkina,Mierkułowa czy Starcjewa czyli zawodniczki Europejskiego i Światowego formatu :) Jednakże dla takich zawodniczek jak Sokolowa,Estes,Gamowa czy Merkulova mogą to być ostatnie IO z racji wieku :) Rosjanki do półfinału powinny spokojnie awansować a tam trafią labo na USA albo na Brazylijki i wszystko się może zdarzyć jak to powiedział trener Rosjanek:) Choć forma daleka jest od tej prezentowanej chociażby na MŚ

Prognostyk:Miejsca 1-4

Typer Roku 2011-2013!!
Siatkówka Rządzi !!!

Awatar użytkownika
Lisek

Post autor: Lisek » 17-07-2012, 15:40

Skład reprezentacji Wielkiej Brytanii na Igrzyska Olimpijskie w Londynie:

Obrazek

Gospodynie Turnieju Brytyjki to jedna z najsłabszych ekip w całej stawce 12ekip na IO :) Trafiły do grupy A z Japonkami,Dominikaną.Włoszkami, Rosją oraz z Algierią i z tą ostatnią ekipą Brytyjki powinny walczyć o 5miejsce w grupie..Brytyjki i ich forma to jedna wielka zagadka,jednakże poziomem odstają od większości rywalek w grupie..Z tego co udało mi się wyszukać zagrały dwa sparingi ze słabą żeńską kadrą Finlandii i dwa razy wygrały po 3:2(mimo że grały wszystkie zawodniczki to i tak poziom marny) W składzie na IO mamy obecnie najlepsze zawodniczki,z tego składu co podałem wyżej niepewny jest los Jennifer Taylor której miejsce ma zająć jak coś Stacey O’Connor ale to i tak zawodniczki rezerwowe.. O sile Brytyjek stanowi atakująca Laybourne grająca w I lidze kobiet w Polsce a że obserwowałem mocno poczynania w tamtejszej lidze powiem wam że to strasznie nie równa zawodniczka..Inna gwiazdą tej ekipy jest kapitan i przyjmująca w jednej osobie 31letnia Lynne Beattie(obecnie gra w Hiszpanii wcześniej grała we Włoszech),do tego dodajmy duet z Achen rozgrywająca Lucy Wicks i wysoką (196cm) środkową Michell i to są te zawodniczki które decydują o grze Brytyjek...Poziomem sportowym odstają bardzo..Kadra robiona na prędzce..jeszcze 2lata temu można było je w LE kobiet oglądać ale dostawały tam łupnia od Europejskich średniaków i jak dla mnie to outsider grupy A i jeśli one wygrają chociaż z Algierkami to będzie sukces dla tej ekipy..A tak to będą dostarczały punkty pozostałym ekipą

Prognostyk:Miejsca 9-12

Skład reprezentacji Dominikany na Igrzyska Olimpijskie w Londynie:
Obrazek

Dominikanki kosztem zespołu Kuby awansowały na IO, co nie wątpliwie jest wielkim sukcesem tej ekipy prowadzonej przez Brazylijskiego trenera Kwieka gdyż wg moich informacji będzie to debiut Dominikany na IO :)
Dominikanki to bardzo ciekawie ułożony zespół,trener Kwiek połączył rutynę z młodzieżą.To nie są już tylko wysokie dziewczyny o dobrych warunkach fizycznych walące na ślepo..Ten zespół rozwija się w bardzo ciekawym tempie..Dobrze prezentują się w WGP (2009-11miejsce,2010-8miejsce, 2011 i 2012-12miejsce)Ta drużyna ma wielką gwiazdę atakującą Bethanie de la Cruz która w formie potrafi zdobywać seriami pkt w ataku,do tego wspomagana jest przez solidnę w przyjęciu kapitan Milagros Cabral oraz
Prisilla Rivera,na środku ciekawą postacią jest młoda Eve a w libero dzieli i rządzi 20letnia Castillo która wg mnie za parę lat będzie najlepszą libero na świecie :) Zespół Dominikany ma problemy z rozgrywającymi gdyż żadna z obecnie sypaczek nie prezentuje zbyt dobrego poziomu, do tego jest to zespół mający ofensywne przyjmujące które gorzej sobie radzą w przyjęciu..Ale blok i atak gdy sobie przyjmą jest ich wielkim skarbem..Obecnie Dominikana przygotowuje się do IO poprzez grę w turnieju PAN AM czyli mistrzostwach Ameryki,tam już poległy i z Kubą oraz USA B 2:3 ale grają na tym turnieju bez Cabral a de la Cruz dopiero zagrała w spotkaniu z USA(zdobyła 27pkt)..Reasumując Dominikanki zagrają w grupie A więc teoretycznie na spokojnie powinny ograć Brytyjki oraz Algierki,pewnie zajmą 4miejsce i awansują do ćwierćfinału a tam czekać będzie albo Usa albo Brazylia i wtedy będzie koniec imprezy dla tej drużyny ale miejsce 7-8 to i tak dla tej młodej dość ekipy to i tak będzie sukces :)

Prognostyk:Miejsca: 7-8

Skład reprezentacji Korei Płd. na Igrzyska Olimpijskie w Londynie:

Obrazek

Dla Korei będzie to już 10start na IO(w tym roku 13-raz będziemy gościć siatkówkę na IO)Koreanki jadą na IO w najsilniejszym obecnie składzie w którym mają jedną gwiazdę a mianowicie atakującą mierzącą 192cm Kim Yeon-Koung która jest bardzo groźną zawodniczką w ataku,ale ona jedna seta owszem ugra ale meczu nie wygra :)Reszta zawodniczek niemal identyczna jak z WGP(zajęły tam Koreanki dopiero 14miejsce) czyli np kapitan zespołu,rozgrywająca Lee Sook-Ja (solidna sypaczka), przyjmująca Han Yoo-Mi czy solidna libero Kim Hae-Ran
(Tutaj na zdjęciu składu dwa razy pojawią się zawodniczka Han Yoo-Mi,przy drugim wpisie z nr 12 powinna grać środkowa Dae-young Jung)Drużyna oparta na grze defensywnej(słabszej oczywiście niż np u Japonek) oraz graniu wszystkich ważnych i sytuacyjnych piłek do Kim Yeon-Koung co w pewnym momencie robi się bardzo czytelne :)
Koreanki przed IO rozegrają na dniach 2sparingi z Brytyjkami w Londynie oraz sparingi z Włoszkami..
Reasumując jak dotąd najlepszy wynik Koreanek na IO to brązowy medal z pamiętnego dla nas Montrealu z 1976r:) 36lat po tym wydarzeniu Koreanki wg mojej oceny nie mają szans by powtórzyć ten wynik :) Po pierwsze jest spowodowane tym że świat poszedł do przodu i samą grą obronną sukcesu nie da się zrobić,Po drugie zaś Koreanki trafiły do Grupy B zwanej już "Grupą Śmierci" z Serbią,Amerykankami,Brazylijkami,Turczynkami oraz Chinkami,wyjść z tej grupy do ćwierćfinału będzie niezwykle ciężko,wg mojej oceny dla Koreanek rzecz praktycznie nie możliwa bo każdy z tych zespołów jest lepsza od Koreanek i wg mnie zajmą one ostatnie miejsce,no może w ostateczności przedostatnie miejsce(w zależności od składu trapionych kontuzjami Serbek na IO) w grupie B i zajmą miejsca 9-12 :)

Prognostyk:Miejsca: 9-12
Typer Roku 2011-2013!!
Siatkówka Rządzi !!!

Awatar użytkownika
Lisek

Post autor: Lisek » 28-07-2012, 06:32

USA W - South Korea W
TYP:USA -2.5seta
Kurs:1.50
:pinna:
3/10

TYP:Under 138.5pkt
:bet365-brak-polskiej-licencji!:
3/10

Panie rozpoczynają dzisiaj zmagania w IO 2012 :) Na pierwszy ogień tutaj idą moje główne faworytki do wygrania IO czyli Amerykanki :) Podopieczne trenera McCutcheona od początku sezonu prezentują fantastyczną formę i to nie tylko podstawowa kadra ale i kadra B :o którą to USA wygrało WGP :o Naprawdę żeńska siatkówka w USA zaczyna być potęgą..One mogłyby wystawić tutaj 2reprezentacje :) i nie zdziwiłbym się gdyby obie zdobyły medal :D hehe :D Ale wracając do meczu,na otwarcie grają one ze słabymi Koreankami..Koreanki to przede wszystkim atakująca Kim Yeon-Koung która jest bardzo groźną zawodniczką w ataku i większość ataków opiera się na tej zawodniczce,ale już po pewnym czasie jest to łatwe do przyblokowania :)z wyrózniających się jeszcze zawodniczek mamy kapitan zespołu,rozgrywająca Lee Sook-Ja (solidna sypaczka), przyjmująca Han Yoo-Mi czy solidna libero Kim Hae-Ran..Jednak umiejętnościami odbiegają od najlepszych ekip w tym i USA..Amerykanki tutaj zaś w najsilniejszym składzie: z kapitalnymi skrzydłowymi:Hooker,Tom,Larsson czy Hodge :) z Berg na rozegraniu czy Davis na libero :) Amerykanki na skrzydałch oraz w bloku będą mieć wyraźną przewagę nad rywalkami :) Tutaj dla mnie nic się nie wydarzy i powinny spokojnie wygrać z Koreą 3:0 do tego linia wystawiona przez :bet365-brak-polskiej-licencji!: jest za wysoka :) myśle że nawet 135,5 jest nie do przekroczenia bo Amerykanki znane są z tego że nie odpuszczają i grają na maxa w każdym secie :)
Typer Roku 2011-2013!!
Siatkówka Rządzi !!!

Awatar użytkownika
Lisek

Post autor: Lisek » 28-07-2012, 06:46

London 2012 - Volleyball Women: Brazil
TYP:Zajmą Drugie Miejsce
Kurs:3.50
:unibet-brak-polskiej-licencji!:
1/10

Takie dla zabawy po ciekawym kursie :) jak już wiele razy wspominałem paru osobom tutaj dla mnie finał żeńskiej siatkówki na IO będzie USA - Brazylia czyli rewanż z przed 4lat :D
Brazylijki w ciężkiej grupie B zajmą pewnie drugie miejsce(za Amerykankami) w ćwierćfinale trafią pewnie na ekipę Japonek lub Włoszki a potem w półfinale pewnie trafią na Rosjanki..Jak dla mnie Brazylijki mając w składzie takie gwiazdy jak :Sheilla,Fabiana, Thaisa,Jaqueline,Dani Lins czy libero Fabi są lepszą ekipą niż wyżej wymienione w fazie pucharowej :) Forma tej ekipy w sparingach była solidna i one swoimi umiejętnościami będą walczyć do upadłego o one chcą walczyć o złoto :) A tam czekają Amerykanki które jak dla mnie są poza zasięgiem kogokolwiek :) Jeśli jednak chce się jakoś zaasekurować można też zagrać Brazylijki brązowy medal (kurs ok 4.50) bo te Ruskie są nieobliczalne...Jednak ja zostaje przy swoim i dla mnie tak będzie wyglądać przebieg całego turnieju :) Pozdrawiam :)
Typer Roku 2011-2013!!
Siatkówka Rządzi !!!

Awatar użytkownika
Anderson89
#LEGENDA

Post autor: Anderson89 » 05-08-2012, 10:16

Włochy – Rosja
Typ 1
Kurs 2.59

Dziś tj. 5.08.2012 (Niedziela) w o godz. 17:45 odbędzie się w Earls Court decydujące spotkanie o tym kto zajmie 1 miejsce w Grupie A czyli Rosjanki kontra Włoszki. Jak do tej pory obie drużyny mają wyniki identyczne czyli: wygrały z Algierią i Wielką Brytanią po 3:0 oraz z Dominikaną i Japonią po 3:1. Małe punkty Rosjanek 346:253 (+93), małe punkty Włoszek 345:255 (+90). Właśnie dzięki większej ilości punktów Rosjanki są liderkami.
Drużyny na razie prezentują podobny poziom. Jak Rosjanki grają od dłuższego czasu dobrze, to Włoszki widać, że przygotowywały się pod IO co widać po wynikach. W ekipie Zbornej pierwsze skrzypce gra jak zawsze atakująca Gamowa, wpierana przez Goncharova i w pewnym stopniu przez Estes. U Włoszek atak rozkłada się na cały team czyli Arrighetti, del Core, L. Bosetti, Gioli, Costagrande, a rezerwowe wnoszą dużo dobrej gry np. Piccinini.
Wg. bukmacherów faworytkami są Rosjanki. No ok. ale tylko wyłącznie za wcześniejsze wyniki przed Igrzyskami, gdzie były w formie, a Włoszki odpuściły sobie Grand Prix czy Puchar Jelcyna. Na obecną chwilę te szanse są takie same. Gra Rosjanek jest bardzo czytelna, granie przez większość seta różnymi wariantami w ataku, a jak jest końcówka i wynik nie jest pewny to znaczna większość do Gamowej która ma kończyć. Włoszki na tyle doświadczony i dobry zespół wie o takich sprawach i dziś może Rosjankom być ciężko. W ekipie Italii gra wygląda zgoła inaczej, tutaj nie ma jednej liderki na dzień dobry i gra się na różne sposoby, ew. liderka może się wykrystalizować podczas spotkania. Presja leży na zawodniczkach naszych północnych sąsiadów bo one musza wygrać a Włoszki mogą, a z wytrzymywaniem presji równie to u nich bywa. Cóż mecz zapowiada się interesująco i walka będzie trwała od początku do końca bo zwycięzca zmierzy się z najsłabsza drużyną grupy B, może to być Brazylia, Turcja, Chiny czy Korea ale nie USA, czyli ekipy w zasięgu jednych i drugich.
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Awatar użytkownika
Anderson89
#LEGENDA

Post autor: Anderson89 » 05-08-2012, 22:48

Anderson89 pisze:Włochy – Rosja
Typ 1
Kurs 2.59 :minus:
Włochy - Rosja 2:3 (28:26, 19:25, 25:22, 16:25, 11:15) :minus: no żesz w modre, było blisko...
Wierni i oddani Olsztyńscy chuligani :P :D

Zablokowany