Najlepsze bonusy bukmacherskie: Betfan, Betclic, Fortuna, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Betclic
500 PLN
cashback
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Betfan
Bez podatku!
+ dodatkowo do 3000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Toronto Blue Jays - Chicago White Sox

Typy poparte analizami na Baseball. Głownie Major League Baseball z USA, ale także cały świat.
Regulamin forum
Baseball

Baseball to gra sportowa popularna głównie w Stanach Zjednoczonych. Finał MLB to najlepszy czas reklamowy na świecie. Dlatego warto nauczyć sięobstawiać rozgrywki MLB i inne rozgrywki w Baseball .

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na Baseball na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań Baseball. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz Baseball, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy na Baseball. MLB i wiele więcej.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
robert9990

Post autor: robert9990 » 13-04-2010, 13:57

Typ: 1(-1,5)
Kurs: 2,85
Stawka: 2,5/10

Tak patrzę na te kursy i nie wiem czemu są tak wystawione...Ja bym dał na gospodarzy góra 1,65 a tutaj 1,90 :shock: . Nie biorę też więc czystej 1 ale z handi bo kurs smakowity i nie przejdę obok niego nie grając. Toronto Blue Jays dla mnie jest zdecydowanym faworytem. Tak patrze dlaczego kursy są mniej więcej wyrównane i nic nie przychodzi mi do głowy. Po pierwsze forma. Gospodarze 5 wygranych 2przegrane- goście 3 wygrane 4 przegrane. W springach wyszli równo. Jest to ich drugi mecz. Dzisiaj w nocy wygrało Chicago po pięknym meczu 8-7. Szczerze nie wiem czy to niespodzianka czy nie bo nawet nie wiem kto występował w tym meczu i za bardzo mnie to nie interesuje. Wiem tylko, że twierdza Blue Jays była niezdobyta przez CWS przez 10 kolejnych spotkań!! I to właśnie wczoraj się pierwszy raz przełamali i odnieśli zwycięstwo. Ja po prostu nie wierzę, aby mieli to zrobić drugi raz bo dla mnie byłby to cud. W drużynie gospodarzy rzucać zacznie
Ricky Romero. Mimo iż doświadczenia wielkiego nie ma to można na niego liczyć. Rozegrał mecz przeciwko TEX i oddał 1 runa bądź co bądź jednemu z lepszych zespołów. Romero jest w formie. Już w springach się wyróżniał i zawsze pomagał drużynie. Jak zagra tak jak w treningach to będzie w dzisiejszym meczu dobrze. Toronto posiada kilku graaczy w piekielnej formie. Są nimi Gonzalez, Wells, Bautista, Lind i Encarnacion. Jest to naprawdę piekielna siła. Jedna z najmocniejszych w lidze. Pod tym względem goście ustępują. I chociaż Quentin, Pierre czy Konerko są w naprawdę dobrej formie, nie powinno to zrobic wrażenia na gospodarzach. Dla Białych Skarpet rzucać będzie Gavin Floyd. Grał przeciwko Indianom i oddał 2 runy. W springah grał solidnie i był mocnym punktem swojego zespołu. Jednak przeciwko takim rakietom jakimi dysponują gospodarze, nie będzie miał wiele do powiedzenia. Jeden błąd może ich naprawdę wiele kosztować. Floyd napewno miło nie wspomina drużyny z Toronto. Rzucał przeciwko nim 3 razy i za każdym razem jego drużyna przegrywała. Przegrywała i to naprawdę mocno bo rok temu padały wyniki 8-2 i 14-0. Dziś liczę na może mniej bolesną porażkę gości ale jednak taką, która pozwoli mi się cieszyć z pokrycia handicapu. Kurs malina :D :D :D :D
18.02.2011 - TO JUŻ JEST KONIEC...

Awatar użytkownika
alves
-#VIP
-#VIP

Post autor: alves » 14-04-2010, 06:25

Wielkie dzieki!!

:trophy: :trophy: :trophy: :trophy: :trophy: :trophy: :trophy: :trophy: :trophy: :trophy: :trophy: :trophy: :trophy: :trophy:

Awatar użytkownika
robert9990

Post autor: robert9990 » 14-04-2010, 14:20

robert9990 pisze:Toronto Blue Jays - Chicago White Sox
Typ: 1(-1,5) :plus:
Kurs: 2,85
Stawka: 2,5/10
Nie mieli wyjścia :)
18.02.2011 - TO JUŻ JEST KONIEC...

ODPOWIEDZ