Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Turnieje, Mistrzostwa, U20

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
Awatar użytkownika
zdziwiony1
Posty: 11911
Rejestracja: 08-12-2006, 10:21

Post autor: zdziwiony1 » 17-04-2013, 12:32

MŚ - dywizja 1B, Świat
Ice Palace Druzhba
Ukraina- Estonia
2013-04-14, 14:30
typ: over 8.5
kurs: 1.90
stawka: 1/10
:plus: :plus: :plus:


MŚ - dywizja 1B, Świat
Ice Palace Druzhba
Ukraina- Litwa
2013-04-17, 19:00
typ: over 7.5
kurs: 1.90
stawka: 2/10


Nareszcie zielono. Dzisiaj Ukraińcy grają z najsłabszą Litwą. Że wygrają to pewnik, pytanie jest inne: czy będzie dwucyfrówka? Bo dwa wyniki 8:1 z Estonią i Rumunią oznaczają tylko dobrą dyspozycję strzelecką naszych sąsiadów. Wietrzę znów bardzo wysoki, hokejowy wynik. Stawki powoli do góry, choć kusiło mnie zagrać za wszystko co mam. Jeśli najsłabsi strzelecko Polacy wtłukli Litwinom 5 bramek, to rozpędzona Ukraina u siebie rozniesie ich jak nic. 7.5 to dla mnie lekka przesada, powinno być wyżej, ale bukmacherzy sugerują się wcześniejszymi wynikami pomiędzy tymi zespołami, a tu już nie jest tak klarownie. Mimo tego ja tu jestem praktycznie pewien i wyniku i tego, że ta linia zostanie spokojnie przekroczona. Można na :marathon: dać Ukraina over 6.5, z kursem 1.86 i pierwszy gol od 1- 6 minuty z kursem 1.84. To są takie mecze, które co postawisz wejdzie.


.

Awatar użytkownika
zdziwiony1
Posty: 11911
Rejestracja: 08-12-2006, 10:21

Post autor: zdziwiony1 » 17-04-2013, 22:01

MŚ - dywizja 1B, Świat
Ice Palace Druzhba
Ukraina- Litwa
2013-04-17, 19:00
typ: over 7.5
kurs: 1.90
stawka: 2/10
wynik 7:0


:minus: :minus: :minus:

słaby mecz w wykonaniu Ukrainy, zagrali gorzej od Naszych mimo ciut wyższego wyniku.



.

Awatar użytkownika
zdziwiony1
Posty: 11911
Rejestracja: 08-12-2006, 10:21

Post autor: zdziwiony1 » 16-01-2014, 10:18

Mistrzostwa Świata IIHF U20
Dywizja 3, Turcja
Nowa Zelandia U20- Bułgaria U20
typ: Nowa Zelandia U20 -4.5
kurs: 1.90
stawka: 6/10
:bet365-brak-polskiej-licencji!:



Młodziki rządzą się swoimi prawami. Grają różnie, ale jak nie wejdą odpowiednio w turniej to dostają baciory od każdego. Nie inaczej jest z reprezentacją Bułgarii. Gwoździem do trumny była niespodziewana porażka nawet z Republiką Południowej Afryki( 2:3). Nie mają prawa sie już podnieść, zresztą i tak już leżą po trzech sromotnych porażkach. Co innego Nowa Zelandia. Podbudowana zwycięstwem nad Meksykiem 5:0 i wspomnianą RPA 6:0 jest dzisiaj zdecydowanym faworytem. Bardzo solidnym i zdecydowanym. Jedynie mecz z Belgią im nie wyszedł, ale Belgowie są poza zasięgiem nie tylko dla nich.


.


Mistrzostwa Świata IIHF U20
Dywizja 3, Turcja
RPA U20- Belgia U20
typ: UNDER 12.5
kurs: 1.85
stawka: 7/10
:bet365-brak-polskiej-licencji!:


I kolejny mecz na tych Mistrzostwach z prawdopodobnie przeszacowaną linią. Ja rozumiem że Belgia nie pasuje do tej Dywizji. Rozumiem, że wszystko w cuglach wygrywają. Ale ja się pytam z jakiej niby paki mają się angażować w mecz, skoro przed rozpoczęciem jest już wygrany? Przecież mogą wygrać bezapelacyjnie 10, 11 do zera... Mogą nawet dwunastoma golami, ale aż 13 to nie było w żadnym z dotychczasowych spotkań grupowych. Nie było nawet do dziesiątki dobite. Raz tylko Belgowie Turkom naładowali niespodziewane 9 bramek i tyle. Nie będą się podniecać nawet jedna straconą bramka i dlatego nie będzie powodów do pociśnięcia. Bo po co się wysilać, skoro trzy punkty i tak zaksięgowane? Jedyny przypadek w ostatnich latach był udziałem właśnie Belgii, 2:25 z Estonią, w Dywizji II, ale to na innym lodzie, w innej sytuacji. Dzisiaj Belgia wygrywa bezproblemowo, a stosunek bramkowy jest za wysoki jak dla mnie.



.
...

Awatar użytkownika
zdziwiony1
Posty: 11911
Rejestracja: 08-12-2006, 10:21

Post autor: zdziwiony1 » 16-01-2014, 17:57

Mistrzostwa Świata IIHF U20
Dywizja 3, Turcja
Nowa Zelandia U20- Bułgaria U20
typ: Nowa Zelandia U20 -4.5
kurs: 1.90
stawka: 6/10
:bet365-brak-polskiej-licencji!:

wynik 7:0 !!!
:plus: :yes: :plus:

Mistrzostwa Świata IIHF U20
Dywizja 3, Turcja
RPA U20- Belgia U20
typ: UNDER 12.5
kurs: 1.85
stawka: 7/10
:bet365-brak-polskiej-licencji!:

wynik 2:6 !!!
:plus: :yes: :plus:


Oba mecze bez najmniejszego problemu...


.
...

Awatar użytkownika
zdziwiony1
Posty: 11911
Rejestracja: 08-12-2006, 10:21

Post autor: zdziwiony1 » 16-01-2014, 22:09

Mistrzostwa Świata IIHF U20
Dywizja 2, Grupa B, Hiszpania
Islandia U20- Australia U20
typ: over 6.5
kurs: 1.68
stawka: 9/10
:marathon:



Pewnie jutro pojawi się kurs na :bet365-brak-polskiej-licencji!: i będzie mogła zagrać go większość z nas. Typ bardzo ciekawy i można grać grubo. I Australia, ale przede wszystkim Islandia gra bezpardonowo. Cios za cios, atak za atak. Jeżeli chodzi o rezultat to ciężko powiedzieć, choć i tu mam faworyta. Samymi wynikami Islandia nie powinna mieć kłopotów z pokonaniem Kangurów. Rok temu wygrali spokojnie 5:3 i na podobny wynik liczę jutro. Może nawet z większą ilością goli strzelonych przez Islandczyków. Jest to najniższy over z trzech spotkań tej grupy i najbardziej prawdopodobny. W innych spotkaniach bukmacherzy sugerują się Koreą i jej ładną grą( ale przecież mecz mają bardzo trudny z Gospodarzami turnieju- Hiszpanią) i wynikami słabych Chińczyków, nie wiem jednak czy linie są tu adekwatne.



.
...

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 25-07-2014, 14:36

/close

przed nami sezon 14/15 :)
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci