Mistrzostwa Świata Brazylia 2014 na żywo w TVP 1, TVP 2, TVP Sport. Mundial 2014 w TVP będzie dostępny za darmo, oraz na bezpłatnych live streamach w Internecie.
Plan transmisji meczów w ramach Grup:
Grupa A:
12.06.2014 22:00- Arena de Sao Paulo
Brazylia - Chorwacja
13.06.2014 18:00- Estadio das Dunas
Meksyk - Kamerun
17.06.2014 21:00- Estadio Castelao
Brazylia - Meksyk
18.06.2014 24:00- Arena Amazonia
Kamerun- Chorwacja
23.06.2014 22:00- Estadio Nacional
Kamerun - Brazylia
23.06.2014 22:00- Arena Pernambuco
Chorwacja - Meksyk
Grupa B:
13.06.2014 21:00- Arena Fonte Nova
Hiszpania – Holandia
13.06.2014 24:00- Arena Pantanal
Chile – Australia
18.06.2014 21:00- Estadio Beira-Rio
Australia – Holandia
18.06.2014 18:00- Estadio de Maracana
Hiszpania – Chile
23.06.2014 18:00- Arena da Baixada
Australia – Hiszpania
23.06.2014 18:00- Arena de Sao Pualo
Holandia – Chile
Grupa C:
14.06.2014 18:00- Estadio Mineirao
Kolumbia – Grecja
15.06.2014 03:00- Arena Pernambuco
WKS – Japonia
19.06.2014 24:00- Estadio Nacional
Kolumbia – WKS
19.06.2014 19:00- Estadio das Dunas
Japonia – Grecja
24.06.2014 22:00- Arena Pantanal
Japonia – Kolumbia
24.06.2014 22:00- Estadio Castelao
Grecja – WKS
Grupa D:
14.06.2014 21:00- Estadio Castelao
Urugwaj – Kostaryka
14.06.2014 24:00- Arena Amazonia
Anglia – Włochy
19.06.2014 21:00- Arena de Sao Paulo
Urugwaj – Anglia
20.06.2014 18:00- Arena Pernambuco
Włochy – Kostaryka
24.06.2014 18:00- Estadio das Dunas
Włochy – Urugwaj
24.06.2014 18:00- Estadio Mineirao
Kostaryka – Anglia
Grupa E:
15.06.2014 18:00- Estadio Nacional
Szwajcaria – Ekwador
15.06.2014 21:00- Estadio Beira-Rio
Francja – Honduras
20.06.2014 21:00- Arena Fonte Nova
Szwajcaria – Francja
20.06.2014 24:00- Arena da Baixada
Honduras – Ekwador
25.06.2014 22:00- Arena Amazonia
Honduras – Szwajcaria
25.06.2014 22:00- Estadio de Maracana
Ekwador – Francja
Grupa F:
15.06.2014 24:00- Estadio de Maracana
Argentyna – Bośnia i Herc.
16.06.2014 22:00- Arena da Baixada
Iran – Nigeria
21.06.2014 18:00- Estadio Mineirao
Argentyna – Iran
21.06.2014 24:00- Arena Pantanal
Nigeria – Bośnia i Herc.
25.06.2014 18:00- Estadio Beira-Rio
Nigeria – Argentyna
25.06.2014 18:00- Arena Fonte Nova
Bośnia i Herc. – Iran
Grupa G
16.06.2014 18:00- Arena Fonte Nova
Niemcy – Portugalia
16.06.2014 24:00- Estadio das Dunas
Ghana – USA
21.06.2014 21:00- Estadio Castelao
Niemcy – Ghana
22.06.2014 24:00- Arena Amazonia
USA – Portugalia
26.06.2014 18:00- Arena Pernambuco
USA – Niemcy
26.06.2014 18:00- Estadio Nacional
Portugalia – Ghana
Grupa H
17.06.2014 18:00- Estadio Mineirao
Belgia – Algieria
17.06.2014 24:00- Arena Pantanal
Rosja – Korea Południowa
22.06.2014 18:00- Estadio de Maracana
Belgia – Rosja
22.06.2014 21:00- Estadio Beira-Rio
Korea Południowa – Algieria
27.06.2014 22:00- Arena de Sao Paulo
Korea Południowa – Belgia
27.06.2014 22:00- Arena da Baixada
Algieria – Rosja
1/8 Finału:
Estadio Mineirao
1A – 2B - 28.06.2014 18:00
Estadio de Maracana
1C – 2D - 28.06.2014 22:00
Estadio Castelao
1B – 2A - 29.06.2014 18:00
Arena Pernambuco
1D – 2C - 29.06.2014 22:00
Estadio Nacional
1E – 2F - 30.06.2014 18:00
Estadio Beira-Rio
1G – 2H - 30.06.2014 22:00
Arena de Sao Paulo
1F – 2E - 01.07.2014 18:00
Arena Fonte Nova
1H – 2G - 01.07.2014 22:00
Ćwierćfinał:
Estadio de Maracana - 04.07.2014 18:00
Estadio Castelao - 04.07.2014 22:00
Estadio Nacional - 05.07.2014 18:00
Arena Fonte Nova - 05.07.2014 22:00
Półfinał :
Estadio Mineirao - 08.07.2014 22:00
Arena de Sao Paulo - 09.07.2014 22:00
Mecz o 3. miejsce:
Estadio Nacional - 12.07.2014 22:00
Finał:
Estadio de Maracana - 13.07.2014 21:00
.