Strona 1 z 1

WRC - Rajd Argentyny

: 28-03-2008, 07:33
autor: qwerty
Rally of Argentina : Latvala, J-M - Hirvonen, M 2 (1,87) 3/10

BArdzo ciekawy pojedynek między dwoma samochodami Forda szykuje się. W pierwszym rajdzie Mikko zajął drugie miejsce, Latvala puntów nie zdobył. W następnych dwóch to jednak młody Latvala był szybszy od Mikko. Tym razem wg mnie górą powinien być Hirvonen, żeby utrzymać pozycję lidera musi na mecie rajdu zjawić się przed Loebem, co nie będzie proste. Hirvonen w tym roku jakoś na razie nie zachwycił, więc myślę że dziś to zmieni. Boję się tochę pierwszej pętli, bo na niej Hirvonen jako lider będzie tzw. "odkurzaczem".

Rally of Argentina: Winner
Loeb, S (1,45) 7/10

Citroen jak się nie psuje to wygrywa ;] Wygrał w Monte Carlo, wygrał w Meksyku, wygra i w Argentynie. W Szwecji Sebek miał spore problemy z silnikiem bodajże. Ale Szwecja to był dziwny rajd... Niby miał być śnieg a rajd był pół na pół. Rok temu Loeb odniósł sukces na krótkim 2 dniowym rajdzie.

: 30-03-2008, 16:25
autor: qwerty
qwertyasdfgh pisze:Rally of Argentina : Latvala, J-M - Hirvonen, M 2 (1,87) 3/10
:plus: więcej szczęścia niż rozumu... ale bravo dla Miko, po nie udanym początku później już jechał świetnie
qwertyasdfgh pisze:Rally of Argentina: Winner
Loeb, S (1,45) 7/10
:plus: Sebek jako jedyny "przetrwał" Sam mówił, że się toczył, a mimo wszystko wygrywał OS.

Udany rajd $$$