Strona 1 z 1

Żużel - Ekstraliga 17/05 (Mecze zaległe)

: 17-05-2009, 13:14
autor: DonnyDonowitz
Dzisiaj tylko dwa spotkania zaległe. Do Gdańska zawita ekipa Unii Leszno, a w Toruński Unibax podejmie Zielonogórzan. Faworytów raczej nie trudno wskazać, bo Gdańsk jest jak na razie bez punktu, a Torunianie mają komplet. Jednak rywalizacja w Toruniu zapowiada się bardzo ciekawie i zapewne zwycięzce poznamy w samej końcówce, bo ekipa Falubazu już w Lesznie pokazała, że będzie się liczyć w walce o medale. Transmisja tego meczu w TVP Sport o godz. 16:00, a zakłady live jak zwykle na Tobet. Jako, że dzis tylko dwa spotkania to i oferta mizerna, ale coś mi się tam udało wybrać. :wink:

Unibax Toruń

9. Ryan Sullivan
10. Adrian Miedziński
11. Chris Holder
12. Martin Smolinski
13. Wiesław Jaguś
14. Mateusz Lampkowski
15. Matej Kus

Falubaz Zielona Góra


1. Piotr Protasiewicz
2. Niels Kristian Iversen
3. Rafał Dobrucki
4. Fredrik Lindgren
5. Grzegorz Walasek
6. Patryk Dudek
7. Grzegorz Zengota

Lotos Wybrzeże Gdańsk
9. Kenneth Bjerre
10. Tobias Kroner
11. Magnus Zetterstroem
12. Hans Andersen
13. Adam Skórnicki
14. Martin Vaculik
15. Damian Sperz

Unia Leszno


1. Leigh Adams
2. Adam Shields
3. Krzysztof Kasprzak
4. Damian Baliński
5. Jarosław Hampel
6. Przemysław Pawlicki
7. Jurica Pavlic


Toruń - Zielona Góra(0-10) :arrow: 2 @ 1,65 8/10 betgun-brak-polskiej-licencji!
Toruń osłabiony brakiem Kościechy - w jego miejsce Smoliński, który nie oszukujmy się nie nadaje się na ekstraligę. Juniorzy też bez rewelacji, tak więc zostaje czterech zawodników: Miedziak, Jaguś, Sullivan, oraz Holder i to na ich barkach będzie spoczywać odpowiedzialność za wynik. We Wrocku się szczęśliwie udało mimo przeciwności losu, ale Zielona Góra to zupełnie inny zespół. Trójka krajowych liderów i znakomity junior - to już im powinno gwarantować ok 38-40 punktów jeśli dodać do tego dwójkę Skandynawów to ten handicap powinien być spokojnie pokryty. Jeśli Freddie pojedzie na miarę możliwości, a ten nowy Toruński tor chyba powinien mu odpowiadać, to Falubazy mogą powalczyć nawet o zwycięstwo. Jeśli goście nie będą mieli jakichś specjalnych problemów ze spasowaniem z nawierzchnią, to Torunian czeka dziś naprawdę ciężka przeprawa i nie przejmowałbym się zbytnio wynikiem z Bydgoszczy.

Toruń - Zielona Góra :arrow: 2 @ 3.45 1/10 bwin-brak-polskiej-licencji!
Myślę, że kurs w bwin-brak-polskiej-licencji! mocno nieadekwatny to ryzyka na Toruń, więc można delikatnie spróbować na gości, tak trochę na wyczucie i dla zabawy. Podstawowy typ to ten z handi wyżej...

Piotr Protasiewicz :arrow: Over 9.5 @ 1.75 5/10 bwin-brak-polskiej-licencji!
Pepe w parze z PUK'iem więc jakiś to plus jest, w dodatku w znakomitej dyspozycji od początku sezonu. Zainwestował porządnie w sprzęt i efekty widać. Myślę, że linia trochę za niska jak na jednego z liderów Falubazu...

Kenneth Bjerre :arrow: Over 9.5 @ 1.85 @ 7/10 bwin-brak-polskiej-licencji!

Fajny kurs jak na taką linię... Bjerre jako jedyny nie licząc Vaculika, jako tako ratuje twarz Gdańszczanom i zapewne pojedzie dziś sześć razy, a w takim przypadku nie powinno być chyba większych problemów. Poza tym jedzie w parze z Kronerem.

: 17-05-2009, 15:23
autor: Mal
Bjerre(-0,5) - Hampel 1 1,90 @ expekt-brak-polskiej-licencji!

Moim zdaniem ten typ ma szanse wejść, gdyż jako lider i najlepszy zawodnik Lotosu Bjerre będzie jechał dziś 6 razy, więc ma większą szansę na pokaźną zdobycz punktową niż Hampel, który pojedzie mniej razy, bo jego drużyna powinna spokojnie wygrać bez używania rezerw taktycznych.

: 17-05-2009, 19:47
autor: Mal
Mal pisze:Bjerre(-0,5) - Hampel 1 1,90 @ expekt-brak-polskiej-licencji!
:plus: 9-8

: 17-05-2009, 19:57
autor: DonnyDonowitz
Don Camillo 69 pisze:Toruń - Zielona Góra(0-10) :arrow: 2 @ 1,65 8/10 betgun-brak-polskiej-licencji! :minus:
Toruń osłabiony brakiem Kościechy - w jego miejsce Smoliński, który nie oszukujmy się nie nadaje się na ekstraligę. Juniorzy też bez rewelacji, tak więc zostaje czterech zawodników: Miedziak, Jaguś, Sullivan, oraz Holder i to na ich barkach będzie spoczywać odpowiedzialność za wynik. We Wrocku się szczęśliwie udało mimo przeciwności losu, ale Zielona Góra to zupełnie inny zespół. Trójka krajowych liderów i znakomity junior - to już im powinno gwarantować ok 38-40 punktów jeśli dodać do tego dwójkę Skandynawów to ten handicap powinien być spokojnie pokryty. Jeśli Freddie pojedzie na miarę możliwości, a ten nowy Toruński tor chyba powinien mu odpowiadać, to Falubazy mogą powalczyć nawet o zwycięstwo. Jeśli goście nie będą mieli jakichś specjalnych problemów ze spasowaniem z nawierzchnią, to Torunian czeka dziś naprawdę ciężka przeprawa i nie przejmowałbym się zbytnio wynikiem z Bydgoszczy.

Toruń - Zielona Góra :arrow: 2 @ 3.45 1/10 bwin-brak-polskiej-licencji! :minus:
Myślę, że kurs w bwin-brak-polskiej-licencji! mocno nieadekwatny to ryzyka na Toruń, więc można delikatnie spróbować na gości, tak trochę na wyczucie i dla zabawy. Podstawowy typ to ten z handi wyżej...

Piotr Protasiewicz :arrow: Over 9.5 @ 1.75 5/10 bwin-brak-polskiej-licencji! :minus:
Pepe w parze z PUK'iem więc jakiś to plus jest, w dodatku w znakomitej dyspozycji od początku sezonu. Zainwestował porządnie w sprzęt i efekty widać. Myślę, że linia trochę za niska jak na jednego z liderów Falubazu...

Kenneth Bjerre :arrow: Over 9.5 @ 1.85 @ 7/10 bwin-brak-polskiej-licencji! :minus:
Fajny kurs jak na taką linię... Bjerre jako jedyny nie licząc Vaculika, jako tako ratuje twarz Gdańszczanom i zapewne pojedzie dziś sześć razy, a w takim przypadku nie powinno być chyba większych problemów. Poza tym jedzie w parze z Kronerem.
_________________
Sorry... :oops: