Żużel - Ekstraliga 17/05 (Mecze zaległe)
Unibax Toruń
9. Ryan Sullivan
10. Adrian Miedziński
11. Chris Holder
12. Martin Smolinski
13. Wiesław Jaguś
14. Mateusz Lampkowski
15. Matej Kus
Falubaz Zielona Góra
1. Piotr Protasiewicz
2. Niels Kristian Iversen
3. Rafał Dobrucki
4. Fredrik Lindgren
5. Grzegorz Walasek
6. Patryk Dudek
7. Grzegorz Zengota
Lotos Wybrzeże Gdańsk
9. Kenneth Bjerre
10. Tobias Kroner
11. Magnus Zetterstroem
12. Hans Andersen
13. Adam Skórnicki
14. Martin Vaculik
15. Damian Sperz
Unia Leszno
1. Leigh Adams
2. Adam Shields
3. Krzysztof Kasprzak
4. Damian Baliński
5. Jarosław Hampel
6. Przemysław Pawlicki
7. Jurica Pavlic
Toruń - Zielona Góra(0-10)
Toruń osłabiony brakiem Kościechy - w jego miejsce Smoliński, który nie oszukujmy się nie nadaje się na ekstraligę. Juniorzy też bez rewelacji, tak więc zostaje czterech zawodników: Miedziak, Jaguś, Sullivan, oraz Holder i to na ich barkach będzie spoczywać odpowiedzialność za wynik. We Wrocku się szczęśliwie udało mimo przeciwności losu, ale Zielona Góra to zupełnie inny zespół. Trójka krajowych liderów i znakomity junior - to już im powinno gwarantować ok 38-40 punktów jeśli dodać do tego dwójkę Skandynawów to ten handicap powinien być spokojnie pokryty. Jeśli Freddie pojedzie na miarę możliwości, a ten nowy Toruński tor chyba powinien mu odpowiadać, to Falubazy mogą powalczyć nawet o zwycięstwo. Jeśli goście nie będą mieli jakichś specjalnych problemów ze spasowaniem z nawierzchnią, to Torunian czeka dziś naprawdę ciężka przeprawa i nie przejmowałbym się zbytnio wynikiem z Bydgoszczy.
Toruń - Zielona Góra
Myślę, że kurs w bwin-brak-polskiej-licencji! mocno nieadekwatny to ryzyka na Toruń, więc można delikatnie spróbować na gości, tak trochę na wyczucie i dla zabawy. Podstawowy typ to ten z handi wyżej...
Piotr Protasiewicz
Pepe w parze z PUK'iem więc jakiś to plus jest, w dodatku w znakomitej dyspozycji od początku sezonu. Zainwestował porządnie w sprzęt i efekty widać. Myślę, że linia trochę za niska jak na jednego z liderów Falubazu...
Kenneth Bjerre
Fajny kurs jak na taką linię... Bjerre jako jedyny nie licząc Vaculika, jako tako ratuje twarz Gdańszczanom i zapewne pojedzie dziś sześć razy, a w takim przypadku nie powinno być chyba większych problemów. Poza tym jedzie w parze z Kronerem.