Strona 1 z 1

Żużel - Elitserien 26/05

: 26-05-2009, 16:31
autor: DonnyDonowitz
Dzisiaj dla odmiany Szwecja :mrgreen: Coś bardziej podobnego do tego speedwaya, który znamy z naszego podwórka, więc wydawać by się mogło, że i typować łatwiej, ale nic bardziej mylnego... Tak więc dziś tylko kilka typków, które uważam za najbardziej prawdopodobne. Szkoda, że na bwin-brak-polskiej-licencji! nie ma oferty, bo ostatnio bardzo fajne "prezenty" dawali. :cool: najciekawsze spotkanie dziś to potyczka aktualnego mistrza - Lejonen Gislaved z Elit Vetlanda, czyli pojedynek Crumpa z Adamsem i Pedersenem.

Lindgren, F - Pedersen, B
:arrow: 1 @ 1.72 7/10 unibet-brak-polskiej-licencji!

Bardzo mi się podoba to zestawienie... Freddie w dobrej dyspozycji, Bjarne nie do końca. W Polsce Szwed jeździ w najwyższej klasie rozgrywek, a Duńczyk w niższej i to już od dłuższego czasu. Freddie nadal jest w GP, a Bjarne nie... Zmierzam do tego, że Duńczykowi może brakować startów z najlepszymi i siłą rzeczy w łatwiejszej sytuacji znajduje się Szwed. W dodatku Lindgren na Wyspach spisuje się rewelacyjnie, gdzie do wczoraj mógł się pochwalić średnią na własnym torze równą trzy (stracił tylko jeden punkt wczoraj). Co jest nie lada wyczynem, a że dziś też pojedzie na swoim obiekcie i jest lepszym zawodnikiem, to biorę w ciemno taki kurs.

Crump, J - Suma punktów
:arrow: Over 12.5 @ 1.60 8/10 unibet-brak-polskiej-licencji!

Crump od dłuższego czasu potwierdza swoją dominacje - w niedzielę w Lesznie 18 oczek. Tak więc dziś, mimo tego że przyjdzie mu walczyć z Pedersenem, Adamsem i Holderem, twierdzę iż zdobędzie minimum te 13 punktów. Oczywiście jest też spore prawdopodobieństwo, że pojedzie sześć razy, co moim zdaniem absolutnie przesądzi o tym, że ten typ wejdzie...

: 26-05-2009, 20:29
autor: DonnyDonowitz
Don Camillo 69 pisze:Lindgren, F - Pedersen, B
:arrow: 1 @ 1.72 7/10 unibet-brak-polskiej-licencji! :minus:
Bardzo mi się podoba to zestawienie... Freddie w dobrej dyspozycji, Bjarne nie do końca. W Polsce Szwed jeździ w najwyższej klasie rozgrywek, a Duńczyk w niższej i to już od dłuższego czasu. Freddie nadal jest w GP, a Bjarne nie... Zmierzam do tego, że Duńczykowi może brakować startów z najlepszymi i siłą rzeczy w łatwiejszej sytuacji znajduje się Szwed. W dodatku Lindgren na Wyspach spisuje się rewelacyjnie, gdzie do wczoraj mógł się pochwalić średnią na własnym torze równą trzy (stracił tylko jeden punkt wczoraj). Co jest nie lada wyczynem, a że dziś też pojedzie na swoim obiekcie i jest lepszym zawodnikiem, to biorę w ciemno taki kurs.

Crump, J - Suma punktów
:arrow: Over 12.5 @ 1.60 8/10 unibet-brak-polskiej-licencji! :plus:
Crump od dłuższego czasu potwierdza swoją dominacje - w niedzielę w Lesznie 18 oczek. Tak więc dziś, mimo tego że przyjdzie mu walczyć z Pedersenem, Adamsem i Holderem, twierdzę iż zdobędzie minimum te 13 punktów. Oczywiście jest też spore prawdopodobieństwo, że pojedzie sześć razy, co moim zdaniem absolutnie przesądzi o tym, że ten typ wejdzie...
Szkoda trochę, bo Freddie ładnie zaczął od dwóch trójek, ale marnie skończył :cry: