Strona 1 z 2
Profesjonał- Pierwszy bukmacher w Polsce
: 22-03-2007, 15:45
autor: soulee
Tak sie sklada ze chodze do naziemnych bo jakos lubie poczuc ta atmosfere bukmacherska

Profesjonal jest w sumie najlepszym polskim bukmacherem naziemnym, ma lepsze kursy niz toto-mix i porownywalne do STS'a, no i jest tuz pod moim domem

Polecam

: 01-04-2007, 09:25
autor: arturex19
w pełni sie z tobą zgadzam Profesjonal ma lepsze kursy a poza tym miłe panie tam obsługuja (przynajmniej w moim miasteczku)

: 01-04-2007, 12:16
autor: marecki85
ja to od profesjonalu zaczynalem zgadzam sie ze maja bardzo mile panie

ale po jakims czasie przerzucilm sie na sts - jeszcze milsze panie:)
: 02-04-2007, 07:43
autor: soulee
ahh mile panie to jest to...

: 02-04-2007, 13:48
autor: kakaowy
tak ale zalezy kiedy bo jak wykreslic tasiemca na 20 meczy to nie sa juz takie miłe

: 05-04-2007, 22:13
autor: Fredi
marecki85 pisze:ja to od profesjonalu zaczynalem zgadzam sie ze maja bardzo mile panie
Ja też zaczynałem przygodę z zakładami od Profesjonala. Grałem tam jakieś 3 lata

A co do miłych pań to sie niestety nie zgodzę. U mnie "miła" pani rzucała kuponami przez okienko. Często też trzeba było czekać na "wbicie" kuponu bo "miła" pani czytała artykuł w bardzo mądrym czasopiśmie dla kobiet i trzeba było czekać aż zakończy lekturę. A kiedy się wypłacało wygraną to miała dziwnie czerwona twarz. Pewnie ją " krew nagła zalała"

: 06-04-2007, 10:06
autor: marecki85
widocznie Fredi za duze wygrane odbierales

: 06-04-2007, 10:37
autor: Fredi
marecki85 pisze:widocznie Fredi za duze wygrane odbierales

No czasem sie wygrało wiekszą kwotę

. Żeby nie było, że tylko złe słowa wypowiadam na temat Profesjonala to dodam jeszcze, że uczęszczanie do tej placówki miało również dobre strony. Spotkania z kumplami i bardzo miła atmosfera... piwa ( bo punkt ten był połączony z barem). Jednak od momentu założenia internetu już tam się nie pojawiam.
: 05-05-2007, 20:39
autor: daro13
Ja tez gram w Profesjonalu i przyzwyczailem sie juz do niego ale jedno co mi sie nie podoba to strona internetowa!!!
: 12-05-2007, 06:45
autor: daro13
Mam pytanie , czy ma ktoś dostęp do stronki lub sam wie jaki jest cennik rozpisów systemowych w Profesjonalu???
: 13-05-2007, 09:00
autor: maxs0n
Tak strona nie jest zbyt "profesjonalna". Oferta też mi się nie podoba bardzo.
Ogólnie rzecz mówiąc nie przepadam za Profesjonałem.
: 13-05-2007, 09:04
autor: maxs0n
Mam pytanie , czy ma ktoś dostęp do stronki lub sam wie jaki jest cennik rozpisów systemowych w Profesjonalu???
A o jakie konkretnie ci chodzi? Bo kilka cen rozpisów pamiętam
: 13-05-2007, 11:52
autor: soulee
Mam pytanie , czy ma ktoś dostęp do stronki lub sam wie jaki jest cennik rozpisów systemowych w Profesjonalu???
Chodzi ci o to za jaka stawke minimalna mozna stawiac poszczegolne systemy i ilosc dopuszczalnych bledow, przyspieszacze itd.?
W lokalu obok mnie jest taka rozpiska a w necie troche trzeba poszukac
: 13-05-2007, 17:47
autor: maxs0n
daro13, a może chodzi ci po prostu o to, że np. 2 z 4 -> 6zł?
: 22-08-2007, 23:07
autor: Mats
profesional nom fajny strona mi sie nipodobaa a i daleko mam do niego wiec zatko do nego chodze ale koledzy mówiol ze opłaca sie tam chodzic

a i takie pytanko czy w prof.. mozna obstawiac podwujnie np. x2 ??
: 23-08-2007, 07:29
autor: gks1971tychy
oczywisccie ze mozna.Ja tam wole sts mam blizej ,wiecej tam wygrywam i oczywiscie jest tam mila obsluga

: 24-08-2007, 12:09
autor: patryk933
Bardziej wolę Profesjonał od STS ... Lepiej się tam czuje...
Jednak wadą jest, że czasami są błędy ...
: 26-08-2007, 10:07
autor: slavko89
Ja dziś ide do Profesjonała póścić sobie kuponiki 2:]
: 02-11-2007, 17:28
autor: jony0008
Fredi, ta "miła pani" nadal czytuje kobiece gazety i udaje że nie widzi klientów

nic się nie zmieniło.
: 03-11-2007, 00:37
autor: Fredi
jony0008 pisze:Fredi, ta "miła pani" nadal czytuje kobiece gazety i udaje że nie widzi klientów

nic się nie zmieniło.
hehe no to nieźle
PS Miło widzieć na forum kogoś z Żywca

: 12-12-2007, 18:05
autor: fireman
Od niedawna bawię się w typowanie meczów dlatego moja opinia będzie uboga.
Gościłem juz w kilku puntach bukmacherskich w Radomiu, jednak profesjonał przypadł mi do gustu najbardziej. Dlaczego?
Porównam go z STS'em w którym bywałem najczęśniej:
- Kupony:
Profesjonał:
Nad meczami napisane są obstawione ligi (ułatwia sprawdzanie wyników) (+)
Informacje gdzie mozna obejrzeć mecz (+)
Kupony wąskie (łatwo schować do portfela) (+)
STS
Brak informacji o ligach i programach telewizyjnych (-), (-)
Kupon wielki i szeroki trzeba sie nazginac rzeby sie gdzies zmiescił (-)
- Sprawdzanie wyników:
Profesjonał
Na stronie jest możliwośc wpisania numeru koponu i automatyczne sprawdzenie (+)
Możliwość przez www sprawdzania wyników w czasie rzeczywistym(+)
PRawie naatychmiastowe umieszczenie wyników na stronie(+)
STS
Brak mozliwosci prawdzenia wynikow poprzez numer kuponu (-)
Brak livescore na stronie (-)
Brak wyników na żywo (-)
Wyniki na stronie aktualizowane co prawie 2 dni (-)
to taka moja skromna Opinia, ktora potwierdza fakt dlaczego wybralem do typowanie właśnie profesjonał, jak dla mnie najlepiszy punkt w Radomiu!
Pozdrawiam
aha i jeszcze wynik

Profesjonał 10/10
: 12-12-2007, 20:08
autor: FiTA
zgadzam się z firemanem! popularny prof jest zdecydownaie lepszy od innych naziemników.
Mam strasznie duży sentyment do tego buka.... zawsze, kiedy jestem na centrum lub przechodze koło profka montuje sie do niego

: 12-12-2007, 20:26
autor: gks1971tychy
Prof dla mnie takze jest najlapszym bukiem naziemnym kursy bardzo przyzwoite,oferta ok mila atmosfera warto tam zajrzec

: 12-12-2007, 21:32
autor: radost21
kiedys grywałem u róznych buków naziemnych
było to oczywiscie w czasach gdy nie miałem dostepu do sieci
i musze przyznac ze profesjonal bije wszystkich na głowe
samo to ze mozna grac zakłady systemowe z grupami o pojemności wiekszej niz 1 zakład ( mecz) to po prostu rewelka
pytanie czy ktos zna bukmachera w sieci u którego mozna tworzyc podobne systemy ( kilka meczy w jednej grupie)
: 13-12-2007, 14:25
autor: arturo82
Profesjonal jak najbardziej nr 1 wśród naziemnych, zaczynałem właśnie tam moją przygode z bukmacherami około 6 lat temu, fajnie zorganizowany lokal, spoko atmosfera, no i miłe panie:), tylko siadać i kreślić....a zaczynałem w Gorzowie Wlkp za czasów studenckich (profesjonal koło stacji PKP, pozdro dla tych którzy jeszcze tam walczą)