Strona 1 z 1

Verbroedering Dender EH - RSC Anderlecht Brussels

: 17-08-2007, 18:57
autor: GrzechuTG
No to po powrocie czas zabrac sie do pracy :D a wiec pierwszym meczem ktory w tej kolejce wpadl mi w oko jest wyjazdowe spotkanie Anderlechtu ktory bardzo dobrze sobie radzi na poczatku rozgyrwek i mysle ze w tym spotkaniu rowniez nie powinien miec wiekszych problemow aby zdobyc 3 pkt. Zespół gości jest beniaminkiem i pilakrzy pewnie sparalizuje sam fakt ze graja z Anderlechtem i przegraja ten mecz juz w szatni. A kurs na to spotkanie jest naprawde bardzo dobry 1.50 wydaje mi sie byc kursem na ktorym mozna dosyc sporo zarobic. Jednak nie mozna lekcewazyc druzyny gospodarzy rzecz jasna bo moga pokusis sie o niespodzianke i zrobic psikusa nam wszytkim jednak wydaje mi sie to malo prawdopodobe. Obie ekipy spotakly sie w tym roku w pucharze Anderlecht wygral pewnie 5-2. Dlatego tez nie pozstaje mi nic innego jak postawic na gosci. Moj typ 2. POLECAM!!!

: 18-08-2007, 21:44
autor: GrzechuTG
No to po powrocie czas zabrac sie do pracy a wiec pierwszym meczem ktory w tej kolejce wpadl mi w oko jest wyjazdowe spotkanie Anderlechtu ktory bardzo dobrze sobie radzi na poczatku rozgyrwek i mysle ze w tym spotkaniu rowniez nie powinien miec wiekszych problemow aby zdobyc 3 pkt. Zespół gości jest beniaminkiem i pilakrzy pewnie sparalizuje sam fakt ze graja z Anderlechtem i przegraja ten mecz juz w szatni. A kurs na to spotkanie jest naprawde bardzo dobry 1.50 wydaje mi sie byc kursem na ktorym mozna dosyc sporo zarobic. Jednak nie mozna lekcewazyc druzyny gospodarzy rzecz jasna bo moga pokusis sie o niespodzianke i zrobic psikusa nam wszytkim jednak wydaje mi sie to malo prawdopodobe. Obie ekipy spotakly sie w tym roku w pucharze Anderlecht wygral pewnie 5-2. Dlatego tez nie pozstaje mi nic innego jak postawic na gosci. Moj typ 2. POLECAM!!! 2-2 :oops:
to zrobili pilkarze anderlechtu bylo zalosne prowadzac 2-0 dali rywalom wbic 2 bramki...