Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Zasady

Forum o największych polskich ligach typerów www.liga-typerow.pl i www.typuj.org. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, oraz sprawy organizacyjne.
ODPOWIEDZ
keramer
Posty: 11
Rejestracja: 24-10-2006, 22:57

Post autor: keramer » 25-10-2006, 08:35

Serdecznie witam!
Chciałbym się dowiedzieć,od zwycięzców w lidze polskiej z dnia 15.10.2006 lub Admina czy dostaliście już Państwo nagrody od Betandwin-u.Wygrałem 15 PLN ale do dnia dzisiejszego tj 24.10.2006 nie otrzymałem nagrody.Jest to moja pierwsza wygrana i nie wiem czy to opóźnienie Betandwin-u czy to może moja jakaś nieprawidłowość.
Czekam na odpowiedz.
Z góry dziękuję.
keramer

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 25-10-2006, 12:26

uzi pisze:Witam.

Ja mam pytanie czy jak w domu mam założone 2 konta,jedno moje drugie ojca(2 komputery w domu) czy moge podać te same loginy bwin-brak-polskiej-licencji!,sportingbet-brak-polskiej-licencji! itd , czy muszą być inne?? Prosze o odpowiedz>DZIEKUJE
Koniecznie INNE! W naszym konkursie generalnie nie mozna grac na dwa konta, choc dopuszczamy wyjatki (np. ojciec i syn). Jednak nagrody musza juz odbierac osobno, czyli loginy u bukmacherow (jak i konta u nich zalozone) musza byc juz oddzielne.

Dobrze ze o tym wspomniales, bo jesli mialbys podane takie same loginy u bukmacherow przy dwoch kontach - natychmiast zostalbys zdyskwalfikowany. Admini sa na to mocno uczuleni.

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 25-10-2006, 12:35

keramer pisze: Chciałbym się dowiedzieć,od zwycięzców w lidze polskiej z dnia 15.10.2006 lub Admina czy dostaliście już Państwo nagrody od Betandwin-u.
Dziwna sprawa - od nas nagrody wychodza zawsze w srode, czyli w tym przypadku 18-10. Wszystkie nagrody powinny byc juz na kontach zwyciezcow.

Ewentualny problem polega na tym, iz to nie my otrzymujemy "fizycznie" gotowke od sponsora, ale to sam sponsor dokonuje wplat (my podajemy tylko liste zwyciezcow). Czasami moze sie wiec zdarzyc ze jakis pracownik u sponsora zapomni wplacic wygrane :/

Dobrze wiec ze sprawe zglaszasz, zaraz postaram sie to wyjasnic ze sponsorem. Daj znac jutro czy pieniazki dotarly.

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 25-10-2006, 13:43

I juz mam wyjasnienie od sponsora - nagrody za poprzedni tydzien nie zostaly jeszcze wyplacone!

"Osoba, ktora zajmuje sie zasilaniem kont zwyciezcow konkursow jest
chora, a jej zastepca na urlopie!
Mam nadzieje, ze chora kolezanka w poniedzialek bedzie juz w biurze. Jak tylko zwyciezcy
otrzymaja bonusy, poinformuje Pana.
Przykro mi, ze tym razem tak to sie przedluza, lecz niestety nie moge nic zrobic"

:/. Czyli pozostaje nam czekac. Opoznienie bedzie rowniez dotyczyc nagrod z tego tygodnia.

Keramer, dla Ciebie za zasygnalizowanie problemu mam jednak specjalna nagrode - zamist 15 pln otrzymasz 40 pln. Pozdrawiam!

keramer
Posty: 11
Rejestracja: 24-10-2006, 22:57

Post autor: keramer » 25-10-2006, 19:42

glory glory man united pisze:I juz mam wyjasnienie od sponsora - nagrody za poprzedni tydzien nie zostaly jeszcze wyplacone!

"Osoba, ktora zajmuje sie zasilaniem kont zwyciezcow konkursow jest
chora, a jej zastepca na urlopie!
Mam nadzieje, ze chora kolezanka w poniedzialek bedzie juz w biurze. Jak tylko zwyciezcy
otrzymaja bonusy, poinformuje Pana.
Przykro mi, ze tym razem tak to sie przedluza, lecz niestety nie moge nic zrobic"

:/. Czyli pozostaje nam czekac. Opoznienie bedzie rowniez dotyczyc nagrod z tego tygodnia.

Keramer, dla Ciebie za zasygnalizowanie problemu mam jednak specjalna nagrode - zamist 15 pln otrzymasz 40 pln. Pozdrawiam!

Z góry serdecznie dziękuję,a moja wdzięczność jest tym większa,że ja bardzo się cieszyłem z wygranych 15 zł a teraz to aż nie wiem co pisać!!!
DO WSZYSTKICH GRACZY: Przeczytałem kiedyś na tym forum wypowiedź niezadowolonego gracza,który w wyjaśnieniu sprawy używał niecenzuralnych słów.Ten post jest przykładem,że Panowie: nie ma co się denerwować,to jest tylko ZABAWA,nie miejmy pretensji do ADMINA,bo to w końcu dzięki niemu jest ta GRA!!!
Szacunek dla organizatora

Serdecznie pozdrawim
keramer

hazardzista
Posty: 12
Rejestracja: 25-10-2006, 20:23

Post autor: hazardzista » 27-10-2006, 20:46

Acha czyli jak ja wygralem w tym tygodniu nagrode to bedzie opoznienie? , to kiedy moge sie tak jej spodziewac ? (tak w przyblizeniu)

hazardzista
Posty: 12
Rejestracja: 25-10-2006, 20:23

Post autor: hazardzista » 27-10-2006, 21:23

A i jeszcze czy np. jak zajalem drugie miejsce a gosciu co zajal pierwsze gral nie fair play (czyli wiele kont itd) to ja wtedy zajmie miejsce 1 , i zostane o tym poinformowany czy po poprostu dostane niespodzianke w postaci wiekszej kasy tak jak za pierwsze miejsce?

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 28-10-2006, 11:31

Nagrody powinny byc juz na kontach ok. srody. W przypadku dyskwalfikacji ktorego z uczestnikow, automatycznie dostalbys wieksza wygrana. Mailem kontaktujemy sie wylacznie w przypadku nagrod rzeczowych, by ustalic adres wysylki.

hazardzista
Posty: 12
Rejestracja: 25-10-2006, 20:23

Post autor: hazardzista » 29-10-2006, 17:10

a ktos juz zostal zdyskfalifikowany ?

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 30-10-2006, 02:22

Co tydzien zawsze ktos zostaje zdyskwalfikowany. Userzy sa naprawde bezmyslni podczas gdy sprawdzenie czy graja na kilka kont to kwestia kilku minut.

keramer
Posty: 11
Rejestracja: 24-10-2006, 22:57

Post autor: keramer » 31-10-2006, 08:03

Serdecznie Witam!
Mam pytanie do admina,bo chciałbym się upewnić (po przeczytaniu powyższych postów),czy czasem to ja nie zostanę zdyskwalifikowany.
Sprawa jest tego typu,że w Twoim konkursie uczestniczę ja(keramer) i moja żona (maua0). Mieszkamy w Anglii. Ja (keramer) i moja żona (maua0) posiadamy konta bukmacherskie w bwin-brak-polskiej-licencji!: keramer posiada konto o loginie keramer1 ,zaś maua0 konto o loginie moficzek21
Problem pojawia się teraz,gdyż keramer wygrał 40 zł w konkursie sprzed 2 tygodni,ALE w moich danych podałem konto bukmacherskie mojej żony czyli moficzek21 ,Dlaczego?
Dlatego iż,mieszkając w Anglii posiadam konto (keramer1) w walucie brytyjskiej.Po konsultacji z suportem bwin-brak-polskiej-licencji! (dział obsługi klienta)poprosiłem o zmianę waluty na PLN,gdyż w Twoim konkursie nagrody są przyznawane w tej walucie.Otrzymałem odpowiedź,że nie ma takiej możliwości,musiałbym założyć nowe konto,ALE jest to niemożliwe,gdyż rejestrując się ponownie w bwin-brak-polskiej-licencji! (tzn zakładając drugie konto,podając ten sam adres zamieszkania plus swoje dane osobowe pojawia się informacja,że ten użytkownik już istniej w bazie danych bwin-brak-polskiej-licencji!),więc zmiana konta NIEMOŻLIWA.
Jedynym rozwiazaniem było podanie w edycji mojego konta w Twoim konkursie konta bukmacherskiego mojej żony,czyli moficzek21, gdyż to konto jest dostepne w walucie PLN.
Piszę tego posta,gdyż nie chciałbym być posądzony o nieuczciwość!!!
Problemem jest po prostu fakt,że jest niemożność zmiany waluty w bwin-brak-polskiej-licencji!.
Czekam na odpowiedź,ale i też zdaje sobie sprawę,że regulamin to święta sprawa i liczę się z tym,że mogę zostać zdyskwalifikowany.

Serdecznie pozdrawiam
keramer

keramer
Posty: 11
Rejestracja: 24-10-2006, 22:57

Post autor: keramer » 31-10-2006, 08:08

I jeszcze wycinek maila ,którego otrzymałem od bwin-brak-polskiej-licencji! odnośnie prośby o zmianę waluty z GBP na PLN(dla autentyczności moich słów z poprzedniego postu:
"Data: 17 października 2006 9:05

Szanowny Graczu.

Uprzejmie informujemy, że nie ma możliwości zmiany waluty, w której prowadzone jest konto zakładów."

Liczę na wyrozumiałość
Pozdrawiam
keramer

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 31-10-2006, 11:31

Hej

Nie zlamales zadnego punktu regulaminu - dla nas wazne jest na ile kont GRASZ w konkursie (u nas) a nie ile masz kont u bukmacherow. Bo to nie ma wplywu na nasza zabawe. Gdybys mial jednak w konkursie konta "keramer1" , "keramer2" i gral na wszystkie jednoczesnie - to bylaby dyskwalfikacja (nieuczciwe zwiekszanie szans).

SWoja droga to sprawdz bo przelew nagrody w bwin-brak-polskiej-licencji! na konto "moficzek21" juz powinien sie na nim pojawic.

keramer
Posty: 11
Rejestracja: 24-10-2006, 22:57

Post autor: keramer » 31-10-2006, 19:59

Serdecznie Witam!
Dziękuję za wyjaśnienia,przelew już został zrealizowany i jeszcze raz dziękuję za zwiększoną sumę(nagrodę).

Pozdrawiam
keramer

keramer
Posty: 11
Rejestracja: 24-10-2006, 22:57

Post autor: keramer » 31-10-2006, 20:07

Czy istnieje także w bwin-brak-polskiej-licencji! jakiś regulamin,tzn czy np. trzeba obracać ilokroć wygranymi pieniędzmi aby je wypłacać?
Sam nic nie moge znaleźć na stronie bwin-brak-polskiej-licencji!

Pozdrawiam
keramer

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 31-10-2006, 23:35

Wystarczylo zajrzec do naszego poradnika gracza :) i przejrzec regulamin zabawy

http://www.typuj.org/poradnik_gracza,Re ... awy,9.html

W bwin-brak-polskiej-licencji! wygrana trzeba obrocic 5x, dowolne zaklady, dowolne kursy, dowolne kombinacje. Zaklady Live tez sie licza.

slaw1988
Posty: 561
Rejestracja: 27-03-2006, 16:10

Post autor: slaw1988 » 25-11-2006, 20:03

dlaczego nie mozna juz typowac meczy ligi polskiej? przeciez te mecze nie graja w ten weekend. niestety nie zdarzylen wczesniej wytypowac tych meczu a to moze oznaczac dla mnie duzy spadek w generalnej klasyfikacji :( Jesli byla by mozliwosc ponownego udosteonienia typowania tych meczu to bylbym wdzieczny

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 26-11-2006, 08:24

No wlasnie - czy ktos wogole wie kiedy te mecze zostana rozegrane ?

Na pewno umozlimy ich dalsze typowanie, lub cala kolejke uznamy za nierozegrana i zdejmiemy.

Awatar użytkownika
matrix_963
Posty: 622
Rejestracja: 08-07-2006, 10:49

Post autor: matrix_963 » 26-11-2006, 13:03

Fajnie ze po wygranej pieniadze przychodza od razu i od razu mozna typowac

Awatar użytkownika
Daniel
Posty: 2775
Rejestracja: 26-07-2006, 15:09

Post autor: Daniel » 26-11-2006, 13:05

Mi się tylko angielską udalo wygrać raz
i 2 w hiszpańskiej
a kase na pewno dostanuiesz :)

keramer
Posty: 11
Rejestracja: 24-10-2006, 22:57

Post autor: keramer » 18-12-2006, 10:25

Co z meczem Catania-Empoli??? Czekamy na rozegranie tego meczu czy pomijamy go Pozdrawiam

lukasolej
Posty: 1
Rejestracja: 22-12-2006, 21:36

Post autor: lukasolej » 22-12-2006, 21:48

siemano mam pytanie do admina zająłem 4 miejsce w lidze wloskiej , kiedy bede mial 20 zl na koncie gamebokers. Prosze o odpowiedź.
POZDRAWIAM I ŻYCZE MIŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 23-12-2006, 01:48

Pisze o tym w temacie "nagrody".

Matizzz
Posty: 19
Rejestracja: 04-11-2006, 17:58

Post autor: Matizzz » 26-12-2006, 15:04

Witam...
Kiedy będą udostępnione wyniki na stronie głównej z ligi angielskiej i ligi włoskiej??
Jeśli jeszcze świętujecie to przepraszam... Po prostu jestem ciekaw.

Pozdrawiam.

ciapek010
Posty: 49
Rejestracja: 11-08-2006, 08:23

Post autor: ciapek010 » 26-12-2006, 17:59

Matizzz pisze:Witam...
Kiedy będą udostępnione wyniki na stronie głównej z ligi angielskiej i ligi włoskiej??
Jeśli jeszcze świętujecie to przepraszam... Po prostu jestem ciekaw.

Pozdrawiam.
Już dawno są wystarczy zobaczyć

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci