Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Unibet, Totolotek, Sekabet, Lsbet, Lvbet
1. LSbet
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +500 PLN
3. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
5. Forbet
650 PLN
dodatkowo »
6. Unibet
200 PLN
bez ryzyka »
7. Sekabet
100 pln
bez ryzyka

Od 10 lat placimy aktywnym uzytkownikom! Co tydzien rozdajemy ok 200 pln osobom podajacym swoje typy i piszacym analizy. Dodatkowo kazdy nowy uzytkownik ktory przekroczy 125 postow dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdz nasz ranking bukmacherow oraz przejrzyj dzial w ktorym prezentujemy najlepsze promocje bukmacherskie. Warto rowniez odwiedzic nasz najwazniejszy temat w ktorym znajdziesz liste odnosnikow do typy na dzis czy jutro. Tylko u nas: Typy bukmacherskie forum to najlepsza strona z typami! Sprawdzone kupony bukmacherskie, konkursy bukmacherskie, konkursy typerskie, analizy bukmacherskie i analizy sportowe! Sprawdz dobre typy naszych ekspertow!

20 PLN bez depozytu w LV bet

Recenzja LV bet. Opinie o LV bet. Promocje i bonusy w LV bet. Informacje i dyskusje o ofercie bukmachera LV bet.
Regulamin forum
LV bet

Słyszeliście o LV bet? To pierwszy legalny bukmacher internetowy w Polsce. To pierwszy bukmacher, który rozpoczął od internetu, a następnie otworzył punkty naziemne. LV bet to bukmacher, który może konkurować z największymi potentatami w branży internetowej.

LV bet inwestuje także w polski sport. Bukmacher LV bet jest oficjalnym sponsorem Widzewa Łódź, Lechii Gdańsk, Arki Gdynia, Lechii Gdańsk oraz Wisły Kraków! A to pewnie nie koniec.

Co wyróżnia bukmachera LV bet? Po pierwsze to, że jest w pełni legalny i usankcjonowany polskim oraz europejskim prawem. grając w LV bet nie ma żadnego ryzyka utraty pieniędzy. LV bet to także całkowicie polski kapitał, a więc support, strona internetowa, oferta i bonusy zostały przygotowane przez Polaków.

Oferta w LV bet jest naprawdę szeroka. Możemy tutaj grać różne rodzaje esportu, wiele niszowych wydarzeń oraz oczywiście piłkę nożną, a wszystko to ze sporą ilością zakładów pobocznych.

Największym minusem bukmachera LV bet jest 12% podatku, ale jest to cena, którą warto zapłacić za bezpieczeństwo i legalność swoich inwestycji.

W tym dziale na forum znajdziesz profesjonalną recenzję bukmachera LV bet, poczytasz opinie innych użytkowników o LV bet, poznasz wady i zalety firmy LV betoraz, najważniejsze, przeczytasz szczegółowe opisy promocji i bonusów w LV bet.

Bonus LV bet

Jeżeli nie masz jeszcze konta w LV bet, to dzięki rejestracji poprzez nasze forum jesteś uprawniony do otrzymania najwyższych bonusów powitalnych.

Po pierwsze każdy z Was może otrzymać aż 100% od swojego pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN za darmo! To aż dwa razy więcej pieniędzy na grę u bukmachera. Ponadto obrót tym bonusem wynosi zaledwie cztery razy! Dodatkowo rejestrując sięz naszego linku otrzymacie 20 PLN bez depozytu!

Po drugie w LV bet zbieramy punkty w programie lojalnościowym, a następnie wymieniamy je na prawdziwą gotówkę. Gotową do wypłaty bez obrotu. To prawdziwy, legalny i bezpłatny rakeback u bukmachera.

Dodatkowo LV bet wspiera polskie kluby sportowe i kibiców. Masz karnet? Otrzymasz 50 PLN. Jesteś kibicem? Przysługuje Ci 10 PLN bez depozytu. Promocje te zmieniają się co tydzień, aby każdy wziął coś dla siebie

Firma LV bet jest jednym z ważniejszych sponsorów naszego forum. W comiesięcznym konkursie rozdajemy Wam prawdziwą gotówkę. Bez dodatkowych wymagań - wystarczy być naszym użytkownikiem.

Przejdź teraz do odpowiednich tematów i poczytaj opinie o LV bet, recenzję LV bet lub informacje o bonusach w LV bet.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 03-08-2017, 22:58

Lubicie bonusy bez depozytu? To zdecydowanie powinniście lubić nową ustawę hazardową, bo to dzięki niej, nasz legalny partner, LV bet taki oferuje. Oczywiście tylko dla naszych czytelników. Zapraszamy do zapoznania się poniżej z warunkami darmowego 20 PLN.

Aby otrzymać darmowe 20 PLN w LV bet wystarczy zrobić dwie rzeczy:
1. Założyć nowe konto w LV bet Z TEGO LINKU TEKSTOWEGO
2. Wysłać maila do supportu na adres [email protected] w tytule wpisując "Bonus bez Depozytu".

I to już wszystko. W 24 godziny Wasze konto zostanie zasilone darmowym 20 PLN.

Ważne: bonusy w LV bet cechuje mnożnik. Co to oznacza? Zamiast 20 PLN bez depozytu otrzymacie 1 PLN i mnożnik kursu x20. Różnicy dla Was nie ma żadnej - nie wierzycie? - sprawdźcie na kalkulatorze.

Aby wypłacić otrzymane od nas 20 PLN bez depozytu wystarczy postawić wygraną z pierwszego kuponu (tego z mnożnikiem) dwukrotnie na kupony z kursem minimum 2,0, na którym przynajmniej jedno zdarzenie ma kurs 1,50. To dosyć dobre warunki obrotu - sami przyznajcie.

Zapraszamy do zadawania pytań w tym wątku.

Nasz baner w LV bet. Rejestracja z niego uprawnia do udziału w naszych konkursach i ligach bez dodatkowych warunków:
Obrazek
CI KTÓRZY NIE WIDZĄ BANERA MOGĄ REJESTROWAĆ SIĘ Z TEGO LINKU TEKSTOWEGO

LVBET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Re: 20 PLN bez depozytu w LV bet

Post autor: Slodziak » 03-08-2017, 22:59

na chwilę obecną proszę używać linka lvbet/

ten z 1 postu jutro zadziała
Bo życie to gra

Awatar użytkownika
knoperss

Post autor: knoperss » 05-08-2017, 19:05

Wahi szybkie pytanko :)
Można postawić kupon za te 1zł??
Czy minimum to 2zł?????
Milan solo con te....

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 05-08-2017, 20:57

oczywiście, że można. Mówię, że bez depozytu :)
Bo życie to gra

Awatar użytkownika
knoperss

Post autor: knoperss » 06-08-2017, 12:05

Slodziak pisze:
05-08-2017, 20:57
oczywiście, że można. Mówię, że bez depozytu :)
Już ja znam te bez depozytu :)
Milan solo con te....

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 06-08-2017, 13:34

widać nie znasz :)
Bo życie to gra

Awatar użytkownika
matikyo

Post autor: matikyo » 12-08-2017, 14:08

u mnie jest problem techniczny który nie mogą rozwiązać na LiveChat, do rzeczy:

zarejestrowałem się z banera, wysłałem meila- został przyznany dla mnie bonus 1 Zł z mnożnikem x20 , po wybraniu trzech spotkać oczywiscie po min kursie 1.5 nie mogę zagrać ( na livechat powiedzieli że będzie widoczna żółta ramka ale takiej nie mam ), , może miał ktoś podobny problem dlatego tutaj piszę ..

Pozdrawiam
Dwa latka na forum (:

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 13-08-2017, 21:06

hmmm - sprawdź może adblocka. Albo pokaż screena to zobaczymy co się da pomyśleć
Bo życie to gra

drl

Post autor: drl » 16-09-2017, 23:19

promo chyba nie aktualne -.- klikane z linku tekstowego
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 17-09-2017, 12:02

drl promocja jest aktualna - musisz się zarejestrować przez link z tego tematu - jak w niego klikniesz jest informacja nawet :)
Bo życie to gra

ODPOWIEDZ