29. Zulte-Waregem - Club Brugge

Bukmacherzy forum o lidze belgijskiej. Typy poparte profesjonalnymi i rzeczowymi analizami naszych typerów na ligę belgijską. Znasz się na Jupiler Pro League? Wejdź tutaj!
Regulamin forum
Jupiler Pro League

Eerste klasse/ Division 1 lub Jupiler Pro League to nazwy najwyższej w hierarchii klasy męskich ligowych rozgrywek piłkarskich w Belgii. Co roku w Jupiler Pro League o mistrzostwo Belgii rywalizująmiędzy innymi Anderlecht Bruksela, czy Club Brugie.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi belgijskiej oraz profesjonalne analizy spotkań Jupiler Pro League.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Jupiler Pro League, opisy odbytych spotkań ligi belgijskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Jupiler Pro League.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nero10
#Weteran
#Weteran
Posty: 11491
Rejestracja: 24-01-2012, 11:12

29. Zulte-Waregem - Club Brugge

Post autor: nero10 » 04-03-2014, 23:12

Zulte-Waregem - Club Brugge

2.87 - 3.50 - 2.30

:bet365-brak-polskiej-licencji!:

Awatar użytkownika
nero10
#Weteran
#Weteran
Posty: 11491
Rejestracja: 24-01-2012, 11:12

Post autor: nero10 » 07-03-2014, 11:09

typ 2

Najciekawszy mecz 29 kolejki belgijskiej Eerste klasse. Mistrz kraju zajmujący obecnie 4 miejsce podejmuje na własnym boisku vice-lidera. Zulte potrzebuje zwycięstwa w tym meczu by myśleć o występach w europejskich pucharach. Jest najlepiej grąjacym zespołem na własnym boisku. Jak do tej pory nie ponieśli żadnej porażki wygrywając 11 z 14 rozegranych spotkań. Jednak obecnie są w nieco gorszej formie co wykorzystać może Brugge. Goście nadal liczą się w walce o mistrzostwo kraju. ten mecz muszą wygrać jeśli dalej chcą o nim realnie myśleć. Brugge znajduje się w fenomenalnej formie. Wygrali wszystkie 5 ostatnich spotkań, a niedawno pokonali na własnym obiekcie obecnego lidera Standard. Brugge jest chyba obecnie jedynym zespołem w Belgii, który na chwilę obecna może pokusić się o zwycięstwo w Waregem.

Statystyki:
Zulte dom: 11-3-0
Brugge wyjazd: 8-3-3

Awatar użytkownika
nero10
#Weteran
#Weteran
Posty: 11491
Rejestracja: 24-01-2012, 11:12

Post autor: nero10 » 08-03-2014, 22:13

:zle: 1:1

Brugge straciła gola w 87 minucie. Pewnie byli podłamani tym, że Standard wygrywał już 2:0 i sprawa mistrzostwa była przesądzona.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci