campo

Od 12 lat placimy aktywnym uzytkownikom! Co tydzien rozdajemy ok 200 pln osobom podajacym swoje typy i piszacym analizy. Dodatkowo kazdy nowy uzytkownik ktory przekroczy 125 postow dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdz nasz ranking bukmacherow oraz przejrzyj dzial w ktorym prezentujemy najlepsze promocje bukmacherskie. Warto rowniez odwiedzic nasz najwazniejszy temat w ktorym znajdziesz liste odnosnikow do typy na dzis czy jutro. Tylko u nas: Typy bukmacherskie forum to najlepsza strona z typami! Sprawdzone kupony bukmacherskie, konkursy bukmacherskie, konkursy typerskie, analizy bukmacherskie i analizy sportowe! Sprawdz dobre typy naszych ekspertow!

4 kolrjka Ekstraklasy

Typy bukmacherskie na każdy mecz polskiej Ekstraklasy. Uwaga (!) wysoki yield. Nasi eksperci typują i podają analizę do spotkań polskiej ligi.
Regulamin forum
Polska Ekstraklasa

Ekstraklasa to najwyższa klasa rozgrywkowa piłki nożnej w Polsce. Każdy fan piłki nożnej powinien śledzić wyniki, terminarz, króla strzelców i puchar polski. Kto zostanie mistrzem w tym roku? Lech Poznań, Legia Warszawa, Wisła Kraków, a może ktoś inny?

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi polskiej oraz profesjonalne analizy spotkań polskiej Ekstraklasy.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze polskiej Ekstraklasy, opisy odbytych spotkań ligi polskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Ekstraklasie.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki

4 kolrjka Ekstraklasy

Post autor: andrzejszwedzki » 11-08-2018, 15:39

Dzisiaj w Polskiej Ekstraklasie mamy ciag dalszy czwartej kolejki,jednym z dwoch spotkan jest mecz,w ktorym Pogon Szczecin podejmuje u siebie Cracovie.Obydwie druzyny bardzo slabo rozpoczely nowy sezon,Pogon po trzech spotkaniach pozostaje bez punktu,wyglada to na powtorke rundy jesiennej z poprzedniego sezonu.Cracovia niestety niwiele lepiej,zdolala dotychczas zyskac jeden punkt,po ostatnim bezbramkowym remisie u siebie z Arka Gdynia.Tak wiec po tych niepowodzeniach,obydwie druzyny maja cos do udowodnienia.Po tym co zobaczylismy w poprzednich spotkaniach,dzisiaj jest trudno ocenic mecz,ja jednak sadze,ze Cracovia zagra wreszcie w swoim stylu,tym dobrym i wygra.Ta druzyna ma potencjal,udowodnila to w drugiej czesci poprzedniego sezonu,niepodzielnie rzadzila w grupie spadkowej,twierdzilem nawt,ze gdyby tak grala caly sezon mogla by zostac mistrzem Kraju.Naprawde nie ma tu duzej przesady.Pogon w swoim stylu pewnie bedzie i w tej rundzie przegrywala mecz za meczem,by poniej to nadrabiac.

andrzejszwedzki

Re: 4 kolrjka Ekstraklasy

Post autor: andrzejszwedzki » 11-08-2018, 15:40

Dzisiaj w Polskiej Ekstraklasie mamy ciag dalszy czwartej kolejki,jednym z dwoch spotkan jest mecz,w ktorym Pogon Szczecin podejmuje u siebie Cracovie.Obydwie druzyny bardzo slabo rozpoczely nowy sezon,Pogon po trzech spotkaniach pozostaje bez punktu,wyglada to na powtorke rundy jesiennej z poprzedniego sezonu.Cracovia niestety niwiele lepiej,zdolala dotychczas zyskac jeden punkt,po ostatnim bezbramkowym remisie u siebie z Arka Gdynia.Tak wiec po tych niepowodzeniach,obydwie druzyny maja cos do udowodnienia.Po tym co zobaczylismy w poprzednich spotkaniach,dzisiaj jest trudno ocenic mecz,ja jednak sadze,ze Cracovia zagra wreszcie w swoim stylu,tym dobrym i wygra.Ta druzyna ma potencjal,udowodnila to w drugiej czesci poprzedniego sezonu,niepodzielnie rzadzila w grupie spadkowej,twierdzilem nawt,ze gdyby tak grala caly sezon mogla by zostac mistrzem Kraju.Naprawde nie ma tu duzej przesady.Pogon w swoim stylu pewnie bedzie i w tej rundzie przegrywala mecz za meczem,by poniej to nadrabiac.

balonik19821

Post autor: balonik19821 » 12-08-2018, 08:13

Piast - Legia
typ: 1
kurs: 2,87
:fortuna:

Piast bardzo udanie zainaugurował sezon i po 3 kolejkach jest liderem Ekstraklasy z kompletem punktów na koncie. Gospodarze kolejno pokonywali takie ekipy jak: Zagłębie Sosnowiec 2-1 na wyjeździe, Pogoń Szczecin również na wyjeździe 2-0 oraz w ostatniej kolejce przed własną publicznością Zagłębie Lubin 2-1. Legia tymczasem nie najlepiej weszła w sezon, bowiem na inaugurację przegrała przed własną publicznością z Zagłębiem Lubin 3-1. Następnie pokonała Koronę na wyjeździe 2-1 oraz w ostatniej kolejce zremisowała z Lechią 0-0 po słabym meczu. Dodatkowo ekipa z Warszawy nie najlepiej radzi sobie w europejskich pucharach, bowiem po odpadnięciu ze Spartakiem Trnava z Ligi Mistrzów w meczu z luksemburskim Dudelange w ramach Ligi Europy przegrała przed własną publicznością 2-1. Nie tyle w tym wszystkim zaskakuje wynik tego pojedynku co postawa Legii na tle drużyny z Luksemburga. Legioniści zagrali fatalne spotkanie i nie sądzę, aby po kilku dniach nagle poprawili diametralnie swą grę. Tym bardziej, że Legia teraz będzie musiała się skupić na rewanżu z Dudelange, żeby uchronić się przed kompromitacją. Nie mniej jednak nie zmienia to faktu, że Piast i Legia sa na przeciwległych biegunach jeśli chodzi o formę dlatego stawiam na zwycięstwo gospodarzy.

Awatar użytkownika
Poldi201

Post autor: Poldi201 » 12-08-2018, 14:40

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Sosnowiec +1,5 1,51 Fortuna

Tutaj stawiam dość bezpiecznie, wydaje mi się, że Lech w trakcie grania jeszcze kwalifikacji do Ligi Europejskiej będzie robił sporo zmian w składzie na lige i tak będzie i dziś. Myślę, że Lech wyjdzie dziś składem rezerwowym, jednak granie co 3-4 dni daje się we znaki, jest to już 8 mecz w ciągu miesiąca Lecha.
Sosnowiec póki co w każdym meczu strzela gola, jeśli dziś strzeli to bardzo mnie przybliży do mojego handi, ja stawiam, że Zagłębie Sosnowiec nie przegra więcej niż 1 bramką.
Do Sosnowca wczoraj przyszedł były piłkarz Lecha Poznań Sz. Pawłowski ale dziś na pewno nie zagra lecz uważam, że w przeciągu kolejnych meczy będzie to spore wzmocnienie.
Lech póki co komplet punktów natomiast w ostatniej kolejce Zagłębie zdobyło pierwsze punkty, wygrali 3:0 z Pogonią, myślę, że mało kto daje szanse gościom w tym meczu da też komfort taki, że nie muszą a mogą i powalczą o chociażby 1 punkty z Lechem.

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Lubin (bez remisu) 1,64 Fortuna

Jagiellonia bez czwartek jedzie na rewanż do Belgii i tam musi odrobić stratę 1 bramki, dziś powinni dać odpocząć kilku kluczowym graczom. Zagłębie w tym sezonie już potrafił ograć Legię 3:1, 2:1 z Sosnowcem i ostatnio porażka 1:2 z Piastem natomiast Jagiellonia najpierw przegrała 0:1 z Lechią, następnie wygrali 2:0 z Arką i ostatnio wygrali 1:0 z Wisłą Kraków dość szczęśliwie bo strzelili gola dopiero gdy bramkarz Wisły dostał czerwoną kartkę.
Zagłębie Lubin u siebie myślę, że nie przegra z Jagiellonią, która będzie moim zdaniem myślami w następnym meczu z Belgią bo u siebie całkiem dobrze zagrali i myślę, że powinni wierzyć w odrobienie strat. ​

typerex

Post autor: typerex » 12-08-2018, 14:53

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lech - Zagłębie
Typ: x2
Kurs: 2,34
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek

Dziś trochę ryzykownie, ale kursy nie są w sumie najgorsze. Lech na razie bardzo dobrze łączył grę w Lidze Europy z Ekstraklasą i mimo, że sam styl może nie imponował to o wyniki przyczepić do Poznaniaków się nie można. W czwartek w Belgii różnica klas między Lechem i rywalem była widoczna gołym okiem, a sam mecz toczony był w bardzo wysokim tempie i Lech wydawał się mocno zmęczony w drugiej części. Gdyby nie brak skuteczności to byłaby to zdecydowanie wyższa porażka. Dziś pewnie znów rotacja, a kadra wybitnie szeroka nie jest. Zagłębie pewnie się zamuruje i będzie próbowało zabić ten mecz, więc nie łatwo będzie przebić mur. No i ciężko uwierzyć mi w czwarty wygrany mecz Lecha w tej dziwnej lidze i przy tej nierównie grającej drużynie. Pachnie mi tu remisem, a 2,34 na x2 nie jest najgorsze, bo może akurat jakaś kontra gościom wpadnie.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 12-08-2018, 15:14

andrzejszwedzki pisze:
11-08-2018, 15:39
Pogon - Cracovia 1:1 bledna analiza :(

typerex

Post autor: typerex » 13-08-2018, 12:55

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Korona - Śląsk
Typ: x2
Kurs: 1,76
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek

Całkiem solidny zestaw dziś w Ekstraklasie jak na poniedziałkowe granie. Zaskoczyło mnie takie faworyzowanie Korony, bo choć oba zespoły obok siebie w tabeli to dotychczasowe występy były diametralnie inne. Śląsk przynajmniej mnie pozytywnie zaskakuje jakością swojej gry, ale przede wszystkim w Gdańsku miał pecha, bo ten mecz to powinna być wygrana. Nawet porażka z Lechem nie była tragedią i ten mecz spokojnie mogli zremisować. Za to Korona ograła tylko fatalną na starcie Wisłę Płock, a w takim meczu z Legią na drugą połowę nie wyszła. W Kielcach też parę kontuzji. Nie wiem czy Śląsk wygra, bo Robak z Piechem są mało skuteczni na starcie i to największy problem tej drużyny, ale ciężko wyobrazić mi sobie ich porażkę. x2 po 1,76 to rozsądna opcja.

Awatar użytkownika
Poldi201

Post autor: Poldi201 » 13-08-2018, 15:55

Korona Kielce - Śląsk Wrocław
obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli 5,40

Czuję, że w tym meczu obie drużyny mogą troszkę postrzelać a kurs na taki zakład bardzo wysoki więc ryzykuję.
Korona Kielce rozegrała 3 mecze w tym sezonie i w każdym meczu było obie strzelą 1:1 z Górnikiem Zabrze, 1:2 z Legią Warszawa i 2:1 z Wisłą Płock a jeżeli chodzi o Śląsk Wrocław to wygrali z Cracovią 3:1, zremisowali z Lechią Gdańsk 1:1 i przegrali 0:1 z Lechem Poznań.
W meczach bezpośrednich także strzelają obie bramki, prócz ostatniego meczu Korony u siebie gdzie wygrali 3:0 to ich wyniki 1:2, 1:1, 2:2 i 2:2.
Typ lekko ryzykowny ale myślę, że wart.​

ODPOWIEDZ