5 PLN bez depozytu do Totolotka!

Recenzja Totolotek. Opinie o Totolotek. Promocje i bonusy w Totolotek. Informacje i dyskusje o ofercie bukmachera Totolotek. Legalny bukmacher godny polecenia.
Regulamin forum
Totolotek

Totolotek to firma działająca w Polsce, u której możemy postawić również zakłady osobiście w tak zwanych „ziemniakach”. Niech Was to nie zmyli, bo Totolotek to bardzo dobry bonus, jedyny bonus bez depozytu, szeroka oferta i – mimo podatku – niezłe kursy. Ponadto Totolotek pozwala naszym użytkownikom omijać podatek! W tym dziale na forum znajdziesz profesjonalną recenzję bukmachera Totolotek, poczytasz opinie innych użytkowników o Totolotek, poznasz wady i zalety firmy Totolotek oraz, najważniejsze, przeczytasz szczegółowe opisy promocji i bonusów w Totolotek.

Bonus Totolotek

Totolotek to jedyna firma bukmacherska oferująca bonus bez depozytu. Tylko u nas otrzymasz za darmo aż 20 PLN na wypróbowanie ich strony. Jak Ci się spodoba polecamy skorzystać z bardzo wysokiego bonusu od depozytu – 100% aż do 500 PLN. Totolotek pokazuje, że Polak potrafi!

Ponadto firma Totolotek jest sponsorem forum. Dlatego też co miesiąc nagradza naszych użytkowników w różnych zabawach i konkursach.

Przejdź teraz do odpowiednich tematów i poczytaj opinie o Totolotek, recenzję Totolotek lub informacje o bonusach w Totolotek.
Awatar użytkownika
Paul Pierce
Posty: 6841
Rejestracja: 11-11-2010, 23:01

Post autor: Paul Pierce » 27-11-2014, 11:37

NO ZAŁOŻYŁEM KONTO I NIE MAM 5 ZŁ :oops: :oops: :oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KG: Jeśli zależy to ode mnie, to żyje i umieram zielony.

Awatar użytkownika
Paul Pierce
Posty: 6841
Rejestracja: 11-11-2010, 23:01

Post autor: Paul Pierce » 27-11-2014, 11:43

Czokoloko

Nie robię antyreklamy :D
KG: Jeśli zależy to ode mnie, to żyje i umieram zielony.

krystse
Posty: 897
Rejestracja: 10-10-2007, 21:18

Post autor: krystse » 27-11-2014, 11:43

Ktoś jeszcze oprócz mnie ma problem z rejestracją?

Obrazek

kampek
Posty: 1529
Rejestracja: 01-07-2011, 17:29

Post autor: kampek » 27-11-2014, 12:14

Czy podczas rejestracji trzeba podać pełne dane? Chodzi mi głównie o nr konta i skany dowodu osobistego.

Mrtzl20
Posty: 755
Rejestracja: 28-01-2012, 11:31

Post autor: Mrtzl20 » 27-11-2014, 12:16

kampek pisze:Czy podczas rejestracji trzeba podać pełne dane? Chodzi mi głównie o nr konta i skany dowodu osobistego.
No właśnie trzeba, nie wiem po co od razu, ale no..
Listopad Yield: 28,44%
Mój blog tenisowy:

Awatar użytkownika
Paul Pierce
Posty: 6841
Rejestracja: 11-11-2010, 23:01

Post autor: Paul Pierce » 27-11-2014, 12:25

Jak ktoś dostanie te 5 zł to dajcie znać bo klikając zakład też nie ma :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KG: Jeśli zależy to ode mnie, to żyje i umieram zielony.

Awatar użytkownika
disturbedkuba
Posty: 3899
Rejestracja: 25-12-2010, 00:38

Post autor: disturbedkuba » 27-11-2014, 12:42

mój nick: disturbedkuba
Ave Tenis!

Awatar użytkownika
disturbedkuba
Posty: 3899
Rejestracja: 25-12-2010, 00:38

Post autor: disturbedkuba » 27-11-2014, 13:01

Freebet jest od razu, trzeba zaznaczyć, że chcesz skorzystać z freebetu i wybieramy go :)
Ave Tenis!

Awatar użytkownika
VitoCorleone
Posty: 356
Rejestracja: 17-10-2012, 21:26

Post autor: VitoCorleone » 27-11-2014, 13:01

mój nick: michalgawin

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 27-11-2014, 13:04

login: sdrcw
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
VitoCorleone
Posty: 356
Rejestracja: 17-10-2012, 21:26

Post autor: VitoCorleone » 27-11-2014, 13:07

zgadza się,trzeba zaznaczyć WYKORZYSTAJ ŚRODKI Z BONUSU

starymanuel
Posty: 3
Rejestracja: 27-11-2014, 12:56

Post autor: starymanuel » 27-11-2014, 13:13

starymanuel

starymanuel
Posty: 3
Rejestracja: 27-11-2014, 12:56

Post autor: starymanuel » 27-11-2014, 13:14

gdzie to zaznaczaliscie ? wystarczy wejsc w bonus chyba :)

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 27-11-2014, 13:16

starymanuel pisze:gdzie to zaznaczaliscie ? wystarczy wejsc w bonus chyba :)
Robisz kupon u góry masz zaznaczyć środki bonusowe i dajesz TB5pln :).
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

starymanuel
Posty: 3
Rejestracja: 27-11-2014, 12:56

Post autor: starymanuel » 27-11-2014, 13:18

Robisz kupon u góry masz zaznaczyć środki bonusowe i dajesz TB5pln :)

Bog zaplac :) :trophy:

ferguson017
Posty: 2
Rejestracja: 20-01-2014, 18:05

Post autor: ferguson017 » 27-11-2014, 13:32

to jest darmowe 5zł czy darmowy freebet o wartości 5zł?
po wygranym zakładzie dostane całość czy tylko różnice międzywygraną a 5zł?

gunses 200
Posty: 461
Rejestracja: 16-01-2012, 16:26

Post autor: gunses 200 » 27-11-2014, 13:33

ja mam problem z tym ze nie mam zadnego freebeta
I like guns n roses
naightrain one more time tonight, heeheheh

luiz4
Posty: 310
Rejestracja: 19-09-2014, 08:50

Post autor: luiz4 » 27-11-2014, 14:34

bonus z automatu. Dzięki :)

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 27-11-2014, 14:35

gunses200, tak ma wyglądać Twój kalkulator przed wysłaniem :

Obrazek

* Oczywiście spotkania swoje zaznacz :)
* Następnie dajesz tylko "Zagraj"

Pozdrawiam
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

szabelos22
Posty: 40
Rejestracja: 13-11-2014, 19:16

Post autor: szabelos22 » 27-11-2014, 15:05

Gdzie ten wasz link jak wchodze z linka to jest strona głowna a nie rejstracja buka

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 27-11-2014, 15:10

szabelos22 pisze:Gdzie ten wasz link jak wchodze z linka to jest strona głowna a nie rejstracja buka
Musisz wejść przez nasz link na ich strone dajesz rejstracja i dalej wiesz :)
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

roan79
Posty: 1339
Rejestracja: 28-12-2006, 17:26

Post autor: roan79 » 27-11-2014, 17:37

roan79

nosek3
Posty: 565
Rejestracja: 04-02-2014, 00:29

Post autor: nosek3 » 27-11-2014, 19:35

krystse, poradziłeś sobie jakoś z tym błędem? Ja mam to samo sprawdzałem na różnych przeglądarkach i różnych komputerach i dalej ten sam problem :/

Awatar użytkownika
mariusz133
Posty: 4836
Rejestracja: 18-09-2007, 10:30

Post autor: mariusz133 » 27-11-2014, 19:49

ja się rejestrowałem 1 godz temu i bez żadnych problemów i freebet dodany.

dawid3112
Posty: 720
Rejestracja: 06-11-2014, 08:04

Post autor: dawid3112 » 27-11-2014, 23:03

Free bet jest od razu - 3 razy trzeba obrócić - czyli na stawkę 15 zł po kursie 1.50

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci