Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Barcelona - Girona

Analizy spotkań primera division. Najlepsze typy bukmacherskie na wszystkie spotkania każdej kolejki ligi hiszpańskiej oraz mecze pucharu króla. Tutaj też najlepsze strony z typami hiszpańskimi!
Regulamin forum
Primera division

Leo Messi, Cristiano Ronaldo, FC Barcelona, Real Madryt, co łączy te rzeczy? Tak - Primera division! Fani piłki nie mogą nie śledzić zmagań w najlepszej obecnie klasie rozgrywkowej na świecie – ligi hiszpańskiej.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi hiszpańskiej oraz profesjonalne analizy spotkań Primera division.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Primera division, opisy odbytych spotkań ligi hiszpańskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Primera division.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 946
Rejestracja: 14-03-2007, 13:20

Barcelona - Girona

Post autor: kr0pka » 05-09-2007, 19:17

Witam, mam tutaj taki meczyk, praktycznie pewniak na Barce, ale... No wlasnie, jest pewne ale, w zespole Barcy jest powolanych tylko 6 zawodnikow z Barca A, z czego wszyscy na pewno nie zagraja od poczatku, kurs na Girone jest przyjemny bo ponad 5. Ja pokusilem sie zagranie na nich, chodz prawdopodobienstwo jest minimalne to biarac pod uwage sklad barcy szanse jednak sa, i proponuje zagrac dla fun'u po ladnym kursie Girone :).

Awatar użytkownika
Mefiu
#Weteran
#Weteran
Posty: 4157
Rejestracja: 04-04-2007, 17:14

Post autor: Mefiu » 05-09-2007, 19:25

Czyżby popularna Barca nie miała chrapki na puchar państwowy ? Gdyby spotkanie było rozgrywane w Gironie z pewnością ich szanse byłyby jeszcze większe. Według mnie można tu liczyć jedynie na remis nawet jeśli Barca zagra praktycznie rezerwami.
Gram, żeby grać.

Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 946
Rejestracja: 14-03-2007, 13:20

Post autor: kr0pka » 05-09-2007, 19:31

MefiuPro pisze:Czyżby popularna Barca nie miała chrapki na puchar państwowy ? Gdyby spotkanie było rozgrywane w Gironie z pewnością ich szanse byłyby jeszcze większe. Według mnie można tu liczyć jedynie na remis nawet jeśli Barca zagra praktycznie rezerwami.
Graja na neutralnym terenie :). A ten puchar to taka lokalna gierka, Giriona bedzie grala na luzie co moze im pomoc, zagraja wtedy bez presji, mysle ze mozna zagrac tez X2 po na pewno mniejszym kursie ale bardziej prawdopodobnym, no co tu duzo mowic, ja dalem minimum na girione i bede pozytywnie zaskoczony jak wejdzie ;).

Awatar użytkownika
Mefiu
#Weteran
#Weteran
Posty: 4157
Rejestracja: 04-04-2007, 17:14

Post autor: Mefiu » 05-09-2007, 20:03

kr0pka pisze:Graja na neutralnym terenie :) . A ten puchar to taka lokalna gierka, Giriona bedzie grala na luzie co moze im pomoc, zagraja wtedy bez presji, mysle ze mozna zagrac tez X2 po na pewno mniejszym kursie ale bardziej prawdopodobnym, no co tu duzo mowic, ja dalem minimum na girione i bede pozytywnie zaskoczony jak wejdzie ;) .
Jeśli grają na neutralnym terenie, to zmienia postać rzeczy :) Z pewnością buki zaoferują handi na Girione co będzie jeszcze lepszym typem :)


Chciałem spytać kiedy się odbywa to spotkanie bo nie mogłem znaleźć w ofercie milenium, ale zauważyłem, że odbywa się dziś o godzinie 21.45 :) Zobaczymy co będzie :)
Gram, żeby grać.

Awatar użytkownika
byly_moderator
Posty: 2059
Rejestracja: 19-03-2007, 17:38

Post autor: byly_moderator » 05-09-2007, 21:29

MefiuPro, tez sie nad tym zastanawialem ale widze tez troche nie doczytaliscie. Girona gra niedlugo wazny mecz o awans i tez nie wystawia mocnego skladu bo oszczedzaja zawodnikow......

ale moze wejdzie

Awatar użytkownika
Mefiu
#Weteran
#Weteran
Posty: 4157
Rejestracja: 04-04-2007, 17:14

Post autor: Mefiu » 05-09-2007, 21:41

Ja zagrałem handi 0-1 na Girone i jak narazie jest ok bo wynik jest 0-0. Zastanawialem się nad handi 0-2 ale kurs był mniejszy a oczywiście ja chciałem więcej zarobić :D Zobaczymy, mam nadzieję, że taki wynik się utrzyma do końca.
Gram, żeby grać.

Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 946
Rejestracja: 14-03-2007, 13:20

Post autor: kr0pka » 05-09-2007, 22:43

Barca 3:2 Girona :oops:

Ale jak dla mnie to ten mecz byl troche dziwny... Girona prowadzila 2:0 po czym podobno stracila brame po samoboju, potem Barca dostala karnego i 3 minuty puzniej strzelili na 3:2 - dla mnie to jest naciagane, moze przesadzam ale tak mysle.
http://barmanstwo.blogspot.com/ - zapraszam na bloga ;).

Marcinek99999
Posty: 7
Rejestracja: 06-09-2007, 19:28

Post autor: Marcinek99999 » 06-09-2007, 20:01

Tak Braca pewnie nie wyjdzie w Pełnym składzie jednak Girona jest o wiele klas mniejsza a Barca ma swój prestiż i swoje gwiazdy jednak tez potrafi sprawiac niespodzianki :evil: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mefiu
#Weteran
#Weteran
Posty: 4157
Rejestracja: 04-04-2007, 17:14

Post autor: Mefiu » 06-09-2007, 20:56

Marcinek99999 pisze:Tak Braca pewnie nie wyjdzie w Pełnym składzie jednak Girona jest o wiele klas mniejsza a Barca ma swój prestiż i swoje gwiazdy jednak tez potrafi sprawiac niespodzianki :evil: :mrgreen:
Bardziej to przypomina króciutką zapowiedź ni jeżeli komentarz po meczowy, zwróćiłeś uwagę, że mecz już się odbył ? Ponadto post wyżej jest napisany wynik spotkania. Nie rozumiem osób które piszą analizy pomeczowe :| a zdarzyło się już chyba kilkanaście takich przypadków (albo i więcej).
Gram, żeby grać.

Awatar użytkownika
t0st3r
Posty: 159
Rejestracja: 06-09-2007, 18:08

Post autor: t0st3r » 06-09-2007, 21:40

Barca powinna zagarnac puchar lekkim wynikiem. Nie bedzie to przedstawienie bramkowe bo wychodza w polowie skladu rezerwa no ale jednak klasa barcelony powinna przewyzszyc Girone..
Ale z drugiej strony Girona bd chciala sie pokazac, ze umie walczyc i bedzie miala chrapke na zwyciestwo..
Jak dla mnie skromne zwyciestwo barcy..
Typ Barca

Awatar użytkownika
Mefiu
#Weteran
#Weteran
Posty: 4157
Rejestracja: 04-04-2007, 17:14

Post autor: Mefiu » 06-09-2007, 21:48

t0st3r pisze:Barca powinna zagarnac puchar lekkim wynikiem. Nie bedzie to przedstawienie bramkowe bo wychodza w polowie skladu rezerwa no ale jednak klasa barcelony powinna przewyzszyc Girone..
Ale z drugiej strony Girona bd chciala sie pokazac, ze umie walczyc i bedzie miala chrapke na zwyciestwo..
Jak dla mnie skromne zwyciestwo barcy..
Typ Barca
Kolejny bezsensowny post ! Czy na prawdę tak trudno jest przeczytać poprzednie wypowiedzi ? Nie wiem jak inni, ale mam w zwyczaju czytać cały temat jeśli chcę coś napisać, bo bydź może była już o tym mowa bądź np. analizowane spotkanie miało już miejsce. Hmmm ... mam nadzieję, że będzie coraz mniej takich sytuacji choć na razie jest na odwót ...
Gram, żeby grać.

Awatar użytkownika
byly_moderator
Posty: 2059
Rejestracja: 19-03-2007, 17:38

Post autor: byly_moderator » 07-09-2007, 09:13

nie no to juz jest szczyt wszystkich szczytow!!!
Proponuje po punkcie dla obu panow wyzej.
nie dosc ze Mefiu napisal im ze mecz juz sie odbyl i to wyraznie to nastepny i tak analizuje!! Co sie z tymi ludzmi dzieje.........

edit: poprzestne na slownej reprymendzie

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci