Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
4. Etoto
200% do 100 PLN
Odbierz 1000 PLN »
5. Fortuna
110 PLN
dodatkowo +400 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Bundesliga - sezon 2018/2019

Typy ekspertów z profesjonalnymi analizami na ligę niemiecką. Tylko w tym dziale dyskusja, terminarz, statystyki i wszystko o Bundeslidze. Analizy bukmacherskie i analizy sportowe o Bundeslidze.
Regulamin forum
Bundesliga

Najwyższa klasa rozgrywkowa piłki nożnej w Niemczech. Pierwszy przystanek Polaków emigrujących na Zachód. Pamiętacie przysłowie, że w piłkę grają wszyscy, a na końcu i tak wygrywają Niemcy? Tak to liga niemiecka! O jej prestiżu świadczy fakt, że o mistrzostwo Niemiec rywalizują takie zespoły jak: Bayern Monachium, Schalke 04, czy Borussia Dortmund.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi niemieckiej oraz profesjonalne analizy spotkań Bundesligi.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Bundesligi, opisy odbytych spotkań ligi niemieckiej oraz analizy nadchodzących meczów w Bundeslidze.
baku193
-#aktywny
-#aktywny

Re: Bundesliga - sezon 2018/2019

Post autor: baku193 » 14-12-2018, 17:56

Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hannover-Bayern
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Hannover będący obecnie w strefie spadkowej niemieckiej bundesligi piłkarskiej na swoim stadionie podejmował będzie trzecią siłę niemieckiej ligi czyli drużynę Monachijskiego Bayernu. Faworytem naturalnie są bawarczycy, którzy traca już 9 punktów do będącej liderem ekipy Borussi Dortmund. Bayern myślę że w tym meczu będzie chciał podtrzymać passę zwycięstw i dopisze kolejne 3 punkty w starciu ze znacznie słabszym rywalem, który ma jedne z najgorszych statystyk defensywnych w całej lidze , ale bramek już kilka zdobył więc myślę że i w tym meczu będzie w stanie strzelić minimum jednego gola ekipie Bayernu. Goście na wyjeździe zdobyli o 3 punkty więcej niż w meczach domowych więc Hannover nie może się tutaj poczuć pewnie pomimo atutu własnego stadionu. Wiadomo że w drużynie Bayernu nie zagrają Tolisso oraz Rodriguez a niepewny jest występ Robbena. Natomiast u gospodarzy absencji jest trochę wiecej nie wystąpią; Bebou,Hubers, Prib oraz Sorg, nie wiadomo natomiast czy zagra Sarenren-Bazee , Felipe oraz Elez. Mój typ na to spotkanie to pewne zwycięstwo zespołu przyjezdnych, oraz ty iż obie drużyny strzelą bramki. Stawiam 1:3.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 15-12-2018, 13:37

15 kolejka spotkan pilkarskich w 1 Bundeslidze Niemiec zapowiada sie interesujaco.Mnie inspiruje pojedynek druzy Stuttgartu z Hertha Berlin i chcialbym sie do niego odniesc.Biorac pod uwage dotychczasowe wyniki i pozycje w tabeli,faworytem do zwyciestwa jest druzyna gosci.Popatrzmy,Hertha aktualnie zajmuje w ym wyscigu szoste miejsce i ma 23 zdobyte punkty.Trzeba tez dodac,ze w trzech ostatnich spotkaniach pozostaje bez porazki.Druzyna Stuttgartu jest na dalekim 15 miejscu z tylko 11 punktami.Widac wiec wyrazna roznice.W przypadku tego zespolu jednak warto zauwazyc rosnaca forme.Stuttgart ten sezon zaczol fatalnie,notujac porazke za porazka i punkty zdobyte sa przedewszystkim w kilku ostatnich meczach,az trzy wygrane.Sadze,ze w takiej sytuacji nie mozna przekreslac tej druzyny,idac dalej,sadzeze dzisiaj pokona Herthe.Mona strona Stuttgartu jest tez gra na swoim terenie,zeby sie o tym przekonac wystarczy przejzec statystyki.Nie mozna tez pominac bezposrednich pojedynkow z Hertha,w kilku ostatnich Sttutgart wygrywal dwukrotnie na swoim terenie.Tak wiec teoria niech pozostanie teoria a ja ypuje zwyciestwo Stuttgartu.

baku193
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: baku193 » 17-12-2018, 18:29

Dyscyplina: Piłka Nożna -Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Moenchegladbach-Nurnberg
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 16 kolejkę niemieckiej bundesligi rozpoczniemy w Moenchegladbach gzie wicelider podejmował będzie jedną z ostatnich ekip w lidze czyli drużynę Norymbergii. Wiadomo iż zdecydowanym faworytem do dopisania sobie kompletu punktów po 90 minutach tego spotkania jest drużyna gospodarzy , która na swoim stadionie w tym sezonie w 7 spotkaniach zdobyła komplet punktów, strzeliła 21 bramek straciła zaledwie 3 gole, jest to kapitalny wynik bowiem strzelają 3 bramki na mecz, nawet lider z Dortmundu ma gorszy bilans w spotkaniach rozegranych na własnym stadionie. Ja postanowiłem zagrać tutaj na over w bramkach bowiem tak jak gospodarze dużo strzelają o tych goli nie tracą, to goście mają spory deficyt, nie strzeląją zbyt wielu goli mniej bramek zdobył tylko stuttgart jednak stracili ich aż 35 z czego aż 25 w spotkaniach wyjazdowych co jest zdecydowanie najgorszym wynikiem w całej bundeslidze. Patrząc na poprzednie spotkania obu ekip bardzo czesto padał w nich over bramkowy również jak drużyny grały ze sobą to padały bramki. Jutro liczę na podobny wynik i na sporo bramek . Mój typ to wynik 4:1 na koniec spotkania.

typerex

Post autor: typerex » 19-12-2018, 17:09

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Bayern - Lipsk
Typ: 2 [+1,5]
Kurs: 1,7
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek

Ważna kolejka dla obu zespołów, bo dzięki wczorajszej porażce Borussii jest spora szansa na zmniejszenie straty do lidera. Bayern za Kovaca bardzo długo zawodził, ale chyba powoli można mówić, że Niko ten zespół "ogarnął". Bayern zaczął być regularniejszy, lecz ważne jest też to z kim się w ostatnim czasie mierzył. Dwa ostatnie zwycięstwa to zespoły ze strefy spadkowej, a Brema też nie należy do czołówki. Za to Lipsk traci do Bawarczyków tylko dwa oczka i to już dużo poważniejszy przeciwniki. Bawarczycy z czołówką do tej pory nie grali najlepiej i tak niskie kursy na Bayern to moim zdaniem przesada, bo w obecnej sytuacji to dość porównywalne zespoły. Nawet jeśli Lipsk przegra to sam mecz powinien być wyrównany i ten handicap wygląda interesująco. Początkowo myślałem o x2, ale ostatecznie zadowoliłem się kursem na +1.5

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 20-12-2018, 23:13

Niemcy – Bundesliga

17 kolejka
21-23 grudnia

Mecz kolejki: Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach
1. FC Nürnberg - Freiburg
Bayer Leverkusen - Hertha BSC
Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
RasenBallsport Leipzig - Werder Bremen
VfB Stuttgart - Schalke 04
Eintracht Frankfurt - FC Bayern München
Augsburg - Wolfsburg
Hoffenheim - Mainz 05

Zapraszamy do analiz!
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 30-12-2018, 14:59

Niemcy – Bundesliga

18 kolejka
18-20 stycznia

Hoffenheim - FC Bayern München
Bayer Leverkusen - Borussia Mönchengladbach
Eintracht Frankfurt - Freiburg
Augsburg - Fortuna Düsseldorf
Hannover 96 - Werder Bremen
VfB Stuttgart - Mainz 05
Mecz kolejki: RasenBallsport Leipzig - Borussia Dortmund
1. FC Nürnberg - Hertha BSC
Schalke 04 - Wolfsburg

Zapraszamy do analiz!
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 19-01-2019, 13:11

Po zimowej dluzszej przerwie,druzyny Niemieckiej 1 Bundesligi ponownie wychodza na boisko by powalczyc o ligowe punkty.Ja do oceny wybralem mecz,dobrze nam znanych zespolow,Bayeru Lewerkuzen i Borusi M,gladbach.Aktuaknie w klasyfikacji,wyzej jest Borusia,zajmuje trzecie miejsce z 33 ptk. Bayerovi jak dotychczas nie wiodlo sie najlepiej,jest na zaskakujaco dalekiej,dziewiatej pozycji i ma 24 ptk. w swym dorobku.Jednak ta druzyna juz chyba odzyskala lepsza forme,wskazuja na to wszystkie wygrane mecze kontrolne podczas tej przerwy.Dzisiaj Leverkuzen gra u siebie a trzeba pamietac,ze potrafi bardzo dobrze wykorzystac ten atut.Zawsze na swim terenie bala silna druzyna i tutaj przwaznie punktowala.Do czolowki ma spora strate,ma wiec co nadrabiac,moim zdaniem pokona Borusie.Jeszcze kilka slow o Borusi,swa tak wysoko pozycje zawdziecza przedewszystkim bardzo udanym poczatku sezonu,byla wowczas chyba w szczytowej formie,aktualnie chyba juz tak nie jest bo druzynama za soba,jakby nie bylo fatalnych wystepow.Po porownaniu wszystkich wynikow,takze tych ze spotkan bezposrednich,sadze,ze Bayer Leverkuzen dzisiaj wygra .

ODPOWIEDZ