Najlepsze bonusy bukmacherskie: Betfan, Betclic, Fortuna, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Betclic
500 PLN
cashback
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Betfan
Bez podatku!
+ dodatkowo do 3000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Bundesliga sezon 2019/2020!

Typy ekspertów z profesjonalnymi analizami na ligę niemiecką. Tylko w tym dziale dyskusja, terminarz, statystyki i wszystko o Bundeslidze. Analizy bukmacherskie i analizy sportowe o Bundeslidze.
Regulamin forum
Bundesliga

Najwyższa klasa rozgrywkowa piłki nożnej w Niemczech. Pierwszy przystanek Polaków emigrujących na Zachód. Pamiętacie przysłowie, że w piłkę grają wszyscy, a na końcu i tak wygrywają Niemcy? Tak to liga niemiecka! O jej prestiżu świadczy fakt, że o mistrzostwo Niemiec rywalizują takie zespoły jak: Bayern Monachium, Schalke 04, czy Borussia Dortmund.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi niemieckiej oraz profesjonalne analizy spotkań Bundesligi.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Bundesligi, opisy odbytych spotkań ligi niemieckiej oraz analizy nadchodzących meczów w Bundeslidze.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Bundesliga sezon 2019/2020!

Post autor: Slodziak » 16-08-2019, 12:58

Zapraszam do analiz i dyskusji!
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Re: Bundesliga sezon 2019/2020!

Post autor: Slodziak » 16-08-2019, 12:58

1 kolejka

już w ten weekend - zapraszam do analiz!
Bo życie to gra

marcin11021995

Post autor: marcin11021995 » 18-08-2019, 08:22

Witam wszystkich . Już dziś spotkania kończące pierwszą kolejkę niemieckiej Bundesligi w sezonie 2019/2020 . W jednym z nich , o godzinie 15:30 zmierzą się Eintracht Frankfurt oraz Hoffenheim . Moim typem na to spotkanie jest wygrana drużyny gospodarzy . Są w bardzo dobrej dyspozycji i z pewnością zależy im , by dobrze rozpocząć nowe rozgrywki ligowe przed własną publicznością . Ostatnie 3 mecze bezpośrednie pomiędzy tymi zespołami to dwie wygrane Eintrachtu oraz jeden remis . Co ciekawe , w każdym z tych spotkań obie drużyny zdobywały bramkę , ponieważ te spotkanie kończyły się wynikami 3:2 , 2:1 oraz 1:1 . Ostatnie 5 spotkań gospodarzy dzisiejszego meczu to 5 wygranych . Było to jedno spotkanie towarzyskie wygrane 7:0 , 3 mecze w eliminacjach do Ligi Europy wygrane kolejno 2:1 , 5:0 i 1:0 , oraz jeden mecz w Pucharze Niemiec wygrany 5:3 . Ostatnie 5 spotkań Hoffenheim to 4 sparingi oraz Puchar Niemiec , a piłkarze tej drużyny zanotowali w niej 3 remisy , jedną wygraną i jedną porażkę . Typuję wygraną gospodarzy . Powodzenia !

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 09-09-2019, 21:10

4 kolejka

najbliższy weekend!

Zapraszamy do analiz!
Bo życie to gra

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 19-09-2019, 20:03

5 kolejka

najbliższy weekend!

Zapraszamy do analiz!
Bo życie to gra

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 27-09-2019, 12:31

Poczatkiem szostej kolejki w Niemieckiej Bundeslidze,jest jedyne dzisiejsze spotkanie pomiedzy druzynami,Unionu Berln i Eintrachtu Frankfurt.Porownanie dotychczasowych wynikow tych zespolow.Union Berlin,jedna wygrana,jeden remis i trzy porazki.Godne uwagi jest zwyciestwo z Borusia Dortmund.Eintracht Frankfurt,dwie wygrane,heden remis i dwie porazki.Statystyka bezposrednich konfrontacji nie bedzie przydatna bo druzyny ostatni raz spotkaly sie kilka lat temu.A wiec tak,teoretycznie faworytem jest tutaj zespol z Frankfurtu,wieksze doswiadczenie na boiskach Bundesligi,dobra forma przez trzy ostatnie sezony,co sie przeklada na wystepy w turniejach Europejskich.Gospodarze to beniaminek,bez wiekszych sukcesow ale wspomniana wygrana z druzyna Dortmundu,robi jednak wrazenie.Z pewnoscia dzisiaj ta druzyna bbardzo trudnym rywalem dla Eintrachtu,mysle,ze nawet moze odniesc zwyciestwo.Eintracht ponadto w przyszlym tygodniu gra wazny mecz w Lidze Europy,pierwsze spotkanie przegral z Arsenalem,jest bez punktu w swej grupie.Dzisiaj druzyna bedzie sie prawdopodobnie oszczedzala by w grupie LE,zdobyc pierwsze punkty.

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 27-09-2019, 16:59

6 kolejka

najbliższy weekend!

Zapraszamy do analiz!
Bo życie to gra

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 28-09-2019, 13:52

W szostej kolejce Bundesligi Niemieckiej o punkty powalza miedzy soba druzyny Hoffenheim i Borusi M,Gladbach.Bardzo interesujace wydarzenie.Porownam na poczatek druzyny.Hoffenheim,dotychczas wygrala jeden mecz,dwa zremisowala i dwa przegrala.M.Gladbach,trzy wygrane spotkania,jedno zremisowane i jedno przegrane.Ta statystyka teoretycznie fskazuje na Borusje jako zwyciezce ale ja uwazam wrecz odwrotnie.Hoffeinheim jest typowym zespolem swojego boiska.Fakt,ze ta druzyna sezon zaczela dosc fatalnie jak na swoj potencjal i mozliwosci.Pamietam ja z poprzednich sezonow,czesto ocierala sie o tytul mistrzowski.Do dzisiejszego pojedynku przystepuje bez wygranej w ostatnich meczach,jest to pewien dyskonfort ale motywujacy.Wydaje mi sie,ze ten zespol,dzisiejszym spotkaniem przelamie dotychczasowa zla passe,pokonujac teoretycznie silniejszego rywala.Jest to moja ocena ale remisu nie wykluczam.

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 02-10-2019, 20:59

7 kolejka

najbliższy weekend!

Zapraszamy do analiz!
Bo życie to gra

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 04-10-2019, 13:44

Niemiecka Bundesliga
Hertha Berlin (10)-Dusseldorf (14)

Hertha wystepuje dzisiaj w roli gospodarza jest wiec lekkim faworytem i tak tez wskazuja kursy bukmacherskie.Poczatek sezonu fatalny,remis i trzy porazki z rzedu,dopiero dwa ostatnie mecze zwycieskie.Duzyna Dusseldorfu,wrecz odwrotnie,inauguracyjne zwyciestwo i kolejene piec spotkan fatalnych,jeden remis i cztery porazki.Z tej statystyki wyglada to tak,jakby forma zespolu z Berlina rosla a Dussldorfu malala.Mysle jednak,ze jeszcze za wczesnie na takie stwierdzenia,prawie caly sezon,zespoly maja przed soba.Co ja moge powiedziec o tym pojedynku,sadze,ze pmimo troche lepszej postawy Herthy,Dusseldorf nie przegra,byc moze zagra nawet za trzy punkty.Przejzalem tez statystyke bezposrednich pojedynkow tych druzyn,w ostatnich pieciu az czterokrotnie wygrywal Dusseldorf i jeden mecz zakonczyl sie remisem.Czy wiec ten zespol ma patent na wygrywanie z Hertha? Byc moze jest niewygodnym przeciwnikiem...

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 14-10-2019, 20:32

8 kolejka

najbliższy weekend!

Zapraszamy do analiz!
Bo życie to gra

ODPOWIEDZ