Chelsea - Birmingham City 12 sier 07 14:30

Typy na Premier League na naszym forum buk. Tylko w tym dziale znajdziesz najlepsze w internecie typy bukmacherskie na ligę angielską. Uwaga wszystkie typy z analizami! Tylko tu typy bukmacherskie piłka nożna, typy meczów z naszego forum bukmacherskie.
Regulamin forum
Premier League

Jedna z najbogatszych lig piłkarskich na świecie. Mówi się, że najbardziej brutalna. Niektórzy mówią, że najlepsza. Na pewno taka, w której nie ma w ogóle przerwy zimowej. O jej prestiżu świadczy fakt, że o mistrzostwo Anglii rywalizują takie zespoły jak: Manchester United, Manchester City, Arsenal Londyn, Liverpool FC, czy Chelsea Londyn!

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi angielskiej oraz profesjonalne analizy spotkań premier league.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze premier league, opisy odbytych spotkań ligi angielskiej oraz analizy nadchodzących meczów premier league.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gites
#Weteran
#Weteran
Posty: 2791
Rejestracja: 24-11-2006, 23:35

Chelsea - Birmingham City 12 sier 07 14:30

Post autor: gites » 06-08-2007, 21:20

kursy na mecz: 1.18 5.50 13.00
W tym spotkaniu stawiam na remis. Bo Chelsea słabo radziło sobie przed sezonem, a najwazniejsze... ekipa Murinho jest jebitnie osłabiona można by sie pokusic o wygraną birmingham ale bardziej chyba prawdpodobny jest remis. W Chelsea może niezagrac ponad 10 piłkarzy!!!
Między innymi zabraknie:
John Terry ma problemy z kolanem i może pauzować nawet miesiąc
Didier Drogba, Claude Makelele, Salomon Kalou, Michael Ballack, Andriy Shevchenko, Wayne Bridge i Paolo Ferreira. Na dodatek problemy z kręgosłupem miał ostatnio Claudio Pizarro, chociaż reprezentant Peru wszedł jako rezerwowy w spotkaniu z Czerwonymi Diabłami. Tak więc, w najgorszej sytuacji Mourinho nie będzie mógł skorzystać nawet z dziewięciu podstawowych zawodników.

źródło:onet.pl
Więc patrząc na braki kadrowe gospodarzy raczej z 3 punktami moga juz się porzegnać :). Kursy chyba za niskie na wygraną niebieskich. Fakt że Chelsea ma na ławce nawet dobrych zawodników ,ale nie sa oni tak ograni, i doświadczeni. Napewno postawie na zwycięstwo Birmingham symboliczną dyszke i mam nadzieje że niezmarnuja takiej okazji i wygrają z Londyńską ekipą.
moje typy:
Postawie dyszke na Birmingham i z 20-30zł na remis. W Angielskiej lidze w sumie wszystko moze sie zdażyc więc za większe kwoty nieradze ryzykować.
"Przyjaźń jest wszystkim,
To coś więcej niż talent,
Więcej niż władza,
Nigdy o tym nie zapominaj"

sprinter_1989
Posty: 305
Rejestracja: 23-07-2007, 12:36

Post autor: sprinter_1989 » 06-08-2007, 21:25

Zgadzam się, że Chelsea jest w tej chwili osłabiona i może nie dać rady wygrać tego meczu... Ale myśle że nie warto na taki mecz stawiać.. jakby nie patrzeć zespół z Londynu jest faworytem, choć pewnych typów nigdy nie ma. . . Ja postawiłbym tu na ilość goli poniżej 2.5....

Typ:poniżej 2.5..
Kurs:1.90
Szansa:5/10

Awatar użytkownika
rafal07
Posty: 278
Rejestracja: 10-05-2007, 13:25

Post autor: rafal07 » 07-08-2007, 21:38

Ja powiem tak CHelsea wygra ale 1-0 a za taki kurs jak 1.18 to można obrucic chyba tylko 1 milion kurs nic nie da a może tylko popsuc.Jedno jest pewne w drużynie gości zabraknie Marka Viduki który przeniusł sie do Newcastle United czyli największe zagrożenie pod bramkom Petra bendzie musiał stwarzc ktos inny nie udało im sie pozyskac Smitha z Manu.Jedno jed pewne w tym meczu raczej gradu goli nie bendzie stawiam na skromne 1-0 gospodarzy i na mniej niż 2,5bramy :gol: a kurs przy tym całkiem niezły :mrgreen:
Chelsea FC - Birmingham City
Ile bramek zostanie strzelonych? - Typ: Mniej niż 2,5
1.95

Awatar użytkownika
Mefiu
#Weteran
#Weteran
Posty: 4157
Rejestracja: 04-04-2007, 17:14

Post autor: Mefiu » 08-08-2007, 16:24

Zgadzam się z gites, Chelsea jest w rozsypce z powodu kontuzji. W spotkaniu w którym nie wystąpi kluczowa dziewiątka - lub też więcej bo do końca nie wiadomo - może okazać się słabym punktem i spotkanie inauguracyjne na stadionie Chelsea zakończy się klęską niebieskich. Osobiście także zaryzykuje i postawie coś na wygraną gości, nawet rozmyślam nad wygraną gości do przerwy i na koniec, zobaczymy czy The Blues będą w stanie się wybronić.

Typy:
1X2: 2 12.63 (6/10)
1X2: x2 4.20 (7/10)
Połowa/Koniec: 2/2 21.00 (5/10)
Ponad/Poniżej 2,5: poniżej 1.95 (8/10)
Gram, żeby grać.

Awatar użytkownika
kostek8
Posty: 637
Rejestracja: 26-07-2007, 12:53

Post autor: kostek8 » 08-08-2007, 17:14

Moim zdaniem chelsea na ławce ma dbrych piłkarzy i raczej lepszych od beiaminka
i uda im sie wygrać 1:0 lub 2:0 :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mefiu
#Weteran
#Weteran
Posty: 4157
Rejestracja: 04-04-2007, 17:14

Post autor: Mefiu » 09-08-2007, 11:38

W zespole Birmingham zabraknie dwóch obrońców Mat Sadler i Rafael Schmitz. Wcześniej urazu nabawił się kapitan zespołu i także nie wystąpi Damien Johnson. Do tego dochodzi także Mikael Forssell który nabawił się urazu głowy w meczu towarzyskim. Jak widać zespół gości też troszkę okrojony. Bez swojego kapitana mogą nie dać rady. W takim wypadku jedynie pozostaje im szansa na remis ...

Także moje typy wyglądają nie co inaczej:
1X2: X 6.30
1X2: x2 4.20
Ponad/Poniżej 2,5: poniżej 1.95
Ostatnio zmieniony 09-08-2007, 12:14 przez Mefiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Gram, żeby grać.

Awatar użytkownika
koles
Posty: 2203
Rejestracja: 14-04-2007, 08:54

Post autor: koles » 09-08-2007, 12:06

Chyba w tym meczu nikt nie ma wątpliwości kto wygra ten mecz, u siebie Chelsea powinna sobie spokojnie poradzic z beniaminkiem Birmingham, tak samo jak koledzy stawiam na gospodarze, ale na 1.
typ:1

PS.W piątek lub sobotę napiszę lepszą analizę do tego mecz jak będę miał czas.
Mam ponad 2000 postów i nadal aktywny.

Awatar użytkownika
Guninho
Posty: 973
Rejestracja: 05-06-2007, 07:08

Post autor: Guninho » 10-08-2007, 11:16

Jasne, że Chelsea ma pewne problemy kadrowe tylko, że jest to zespół z bardzo długa ławką rezerwowych. Birmingham nie ma szans na wygrana w tym spotkaniu po głownie to sila ofensywna chelsea bedzie kulala przy tych kontuzjach.
to skład chelsea z meczu z manchesterem:
Chelsea: Cech - Johnson (78 Sidwell), Carvalho, Ben Haim, A. Cole (67 Diarra), Wright-Phillips, Essien, Mikel, Lampard, Malouda (51 Pizarro), Cole (82 Sinclair)
Jak widać dalej są to wielkie nazwiska a tacy gracze jak np Diarra grzeją ławę. Pozatym zespol Chelsea zagral dobre spotkanie z mistrzem kraju, dlatego wątpie żeby miał klopoty z pokonaniem beniaminka, u ktoego tez jest sporo kontuzji a graczy którzy mogą ich zastapic nie widac...

Moj typ: 1
Szanse: 9/10
Kurs: 1.16
wróciłem na forum po latach......

Awatar użytkownika
marecki85
#Weteran
#Weteran
Posty: 7795
Rejestracja: 14-03-2006, 11:15

Post autor: marecki85 » 10-08-2007, 11:28

Birmingham czeka bardzo ciężka przeprawa w pierwszym spotkaniu po powrocie do Premiership i pewnie faworyt będzie w tym spotkaniu górą, a 3 punkty pozostaną na Stamford Bridge.

typ-1

jojo_k
Posty: 18
Rejestracja: 08-08-2007, 13:46

Post autor: jojo_k » 10-08-2007, 12:36

Pomimo plagi kontuzji skład Chelsea dalej jest imponujący, a ostatni mecz z Manchesterem pokazał że wcale źle nie grają, dlatego też stawiam na wygrana ekipy Jose Murinho.

Typ:1

Awatar użytkownika
mateusz7
Posty: 140
Rejestracja: 20-08-2006, 21:06

Post autor: mateusz7 » 10-08-2007, 13:06

To, ze jest plaga kontuzji, jeszcze nie tak wiele znaczy. W podobynm składzie zremisowali z samym MANCHESTEREM UTD (nie licząc oczywiście karnych...) W 11 pojawią sie tacy piłkarze jak np. Malouda, Lampard. Essien, Cole, Mikel. Gdyby ci zawodnicy grali np w Aston Villi, kazdy by stawial na Ville bo by mieli swietnych zawodników. Wiec uwazam ze to The Blues sa murowanym kandydatem do zwycięstwa w tym meczu. Oprócz tego graja u siebie, chcą pobić rekord nie przegranych spotkań na własnym terenie. Jak narazie maja wyrównany z Liverpoolem, dlatego myślę, ze chca byc samotnym liderem w tym rankingu. Birmingham to beniaminek, napewno bedzie wielka presja na tych graczach ponieważ wiedzą z kim grają.

TYP 1

kusior
Posty: 7
Rejestracja: 10-08-2007, 18:37

Post autor: kusior » 10-08-2007, 23:22

jesli chelsea nie wygra u siebie z birmingham to w jaki sposob ma walczyc a manu o mistrzostwo??pamietam z poprzedniego,ze zawsze walczyli do konca i wiele meczow rozstrzygneli w opstatnich minutach.do czego pije..nawet gdy sa tak oslabieni mourinho to taktyk i nie wierze by zastepujacy podstawowych zawodnikow rezerwowi zawiedli.szkoda tylko ze taki maly kurs dlatego lepiej odpuscic bo takie kursy niczego nie zmieniaja w kuponie ale stawiam pewnie na chelsea ale tylko na papierze

Awatar użytkownika
Zergonyac
Posty: 192
Rejestracja: 10-08-2007, 16:01

Post autor: Zergonyac » 11-08-2007, 00:59

Czelsi jest mocno osłabiona- to już wszyscy napisali i trzeba sie z tym zgodzic..
Co do samego wyniku meczu to niczego pewnym być nie można, ostatecznie chelsea na ławie też ma nienajgorszych zawodników..
Ciekawym typem by było X2 .. ładny kurs ponad 3.
Jednak ja sam tego meczu nie obstawiam.. za duże ryzyko.
pozdro

ppn110
Posty: 104
Rejestracja: 10-08-2007, 21:58

Post autor: ppn110 » 11-08-2007, 09:59

kadra Chlesea:

Cech, Cudicini, Hilario,

Johnson, Cole, Carvalho, Ferreira, Ben Haim,

Wright-Phillips, Makelele, Essien, Lampard, Sidwell, j Cole, Mikel, Malouda, Robben, Diarra,

Sinclair, Szewczenko, Drogba, Pizarro, Kalou

nieobecni: Ballack, Terry, Bridge

nie ma wiele braków w Chelsea chodź na ławce (lub na trybunach będą piłkarze lekko kontuzjowani) którzy pojawią się (chodzi o tych pierwszych) w razie niekorzystnego wyniku.
Moim zdaniem Chelsea wygra ten mecz 1:0, 2:0

eliminator
Posty: 6
Rejestracja: 10-08-2007, 16:55

Post autor: eliminator » 11-08-2007, 17:09

Birmingham jest średniakiem mogącym pokusić sie o niespodzianke ,ale nie na terenie Chelsea.Stawiam na 2:1

hyypo
Posty: 8
Rejestracja: 11-08-2007, 18:25

Post autor: hyypo » 11-08-2007, 18:47

Wielu stawia Birmingham jako jednego z głównych faworytów do spadku po zakończeniu sezonu. Chelsea mecz powinna wygrać, może nie rozgromi beniaminka, ale mecz wygra zdecydowanie. Obstawiam 2-0.

Typ - 1.

Awatar użytkownika
koles
Posty: 2203
Rejestracja: 14-04-2007, 08:54

Post autor: koles » 11-08-2007, 23:37

Chelsea FC-Birmingham City-1 kurs:1.20 8.5/10
Jutro na Stamford Bridge wielki klub Chelsea FC zmierzy u siebie się z beniaminkiem Birminghamem City.Według bukmacherów faworytem są gospodarze czyli gracze Chelsea, którzy są znacznie lepszą ekipą niż gracze Birmingham.Ostatni mecz gospodarze grali z goścmi w 2005 roku, wtedy to Chelsea u siebie zwyciężyła 2:0.Jak na razie gospodarze są od 63 meczy nie pokonani na własnym stadionie, jak jutro wygrają to będzie to ich już 64 mecz na stadionie Stamford Bridge na którym są nie zwyciężeni.Gracze Chelsea w meczach sparingowych grali dobrze, ponieważ w rozegranych sześciu spotkaniach wygrali cztery razy, jeden raz zremisowali i jeden raz przegrali.Z kolei goście grali aby tylko trzy mecze towarzyskie i trzy wygrali.Na pewno to spotkanie nie będzie łatwe dla gospodarzy, bo jak każdy wie beniaminki lubią bardzo zaskakiwac przeciwników.W tym meczu Portugalski szkoleniowiec Jose Mourinho nie będzie mógł wystawic swojej najsilniejszej jedenastki, ponieważ na pewno w meczu nie wystąpi kapitan i obronca czyli John Terry.
Jak wiadomo do składu Chelsea przybył Alex, który został kupiony z PSV i właśnie ten zawodnik zagra razem z Ricardo Carvalho w środku obrony.Także jutro w składzie gospodarzy zabraknie takich graczy jak:Wayne Bridge, który narzeka na uraz biodra oraz Michael Ballack, który ma bardzo silne bóle w kostce, z kolei do gry jest zdolny Didier Drogba, który na pewno zagra w napadzie Chelsea.Z kolei w gościach lepsza nie powiem że jest sytuacja kadrowa, ponieważ w meczu z Chelsea nie wystąpi Damin Johnson, który jest konuzjowany, a także nie zagrają tycy gracze jak: Mat Sadler i Rafael Schmitz, ponieważ obaj zawodnicy zmagają się z urazem ścięgna Achillesa, także w meczu na pewno nie wystąpi Mikael Forssell.Beniaminek gdy był czas na transfery sprowdził sobie takich graczy jak:napastnika Garrego O’Connora (Lokomotiv Moskwa), pomocnicka Oliviera Kapo (Juventus), Daniela de Riddera (Celta Vigo), Stuarta Parnaby (Middlesbrough), Fabrica Muamb (Arsenal), defensorzy Franck Queudrue (Fulham) i Rafael Schmitz (Lille), także bramkarza Richarda Kingsona (Antalyaspor).Widac bardzo że w obydwóch zespołach są bardzo widoczne braki, ale myślę że zespół Chelsea u siebie zwycięży i 3pkt. pozostaną u nich.



31/12-05 Premier League Chelsea FC vs. Birmingham City 2:0
09/04-05 Premier League Chelsea FC vs. Birmingham City 1:1
30/01-05 FA Cup Chelsea FC vs. Birmingham City 2:0
18/01-04 Premier League Chelsea FC vs. Birmingham City 0:0
09/11-02 Premier League Chelsea FC vs. Birmingham City 3:0


Chelsea: Cech, Cudicini, Hilario, Johnson, A. Cole, Carvalho, Ferreira, Ben Haim, Wright-Phillips, Makelele, Essien, Lampard, Sidwell, J. Cole, Mikel, Malouda, Robben, Diarra, Sinclair, Shevchenko, Drogba, Pizarro, Kalou

Birmingham: Doyle, Maik Taylor, Kelly, Parnaby, Martin Taylor, Ridgewell, Jaidi, Queudrue, Larsson, Muamba, Nafti, McSheffrey, De Ridder, O'Connor, Jerome, Danns, Vine, Kapo, Tebily
Mam ponad 2000 postów i nadal aktywny.

Awatar użytkownika
fcparma
Posty: 109
Rejestracja: 11-08-2007, 17:08

Post autor: fcparma » 12-08-2007, 08:29

Chelsea - Birmingham
Pomimo że w zespole Chelsea nie zagra kilku podstawowycg graczy będzie to dla nich ciężka przeprawa....
Chelsea to jest to wielka drużyna.Ale pamiętajmy o tym że:
- Jest to pierwszy mecz w sezonie (o punkty) więc "dziwny" tzn:każdy wynik jest mozliwy :wink:
- Jest to mecz"Goliata z Dawidem".....

Wczoraj mało kto dawał szansę Zagłebiu.....wygrali na bełchatowie!
Wczoraj lyon poległ na tuluzie!

Nawet atut własnego boiska może nie pomóc.


Mój TYP x2

SzczepanM1986
Posty: 119
Rejestracja: 31-05-2006, 19:57

Post autor: SzczepanM1986 » 12-08-2007, 09:13

X2...wydaje mi się ze moze tak paść...wczoraj przepowiedziałem wygraną sunderlandu i temis tura turek więc myśle że teraz też trafie;)

ppn110
Posty: 104
Rejestracja: 10-08-2007, 21:58

Post autor: ppn110 » 12-08-2007, 15:25

Birmingham objęł prowadzenie w 15. minucie po rzucie wolnym, wykonywanym przez Liama Ridgewella, piłka dość szczęśliwie trafiła do Mikaela Forssella, a ten pokonał Petra Ceha. Jednakże już 3 minuty później stan meczu wyrównał Claudio Pizarro, który z okolic środka pola karnego umieścił piłkę w siatce po płaskim dośrodkowaniu Shauna Wright-Phillipsa. W 31. minucie było już 2:1 dla gospodarzy. Florent Malouda pokonał golkipera gości strzałem lewą nogą. Późniejsza zmarnowana szansa Franka Lamparda zemściła się w 36. minucie, kiedy Oliver Kapo piekielnie mocnym strzałem z niespełna 18 metrów umieścił piłkę w dolnym długim rogu bramki, po asyście Francka Queudrue. W końcówce pierwszej połowy dobrą szansę miał jeszcze Salomon Kalou, ale jego strzał trafił prosto w bramkarza - Colina Doyle'a. Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia 'The Blues'. W 50.minucie SWP wykłada piłkę przed pole karne do Essiena, a ten potężnie uderza i piłka po rękach Doyle'a trafia do siatki. Późniejsze sytułacje nie przyniosły już gola(mi. akcja Drogby -> sztuczka techniczna+ uderzenie z połowy boiska) i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2

Awatar użytkownika
FCSEBA
Posty: 1657
Rejestracja: 01-08-2007, 16:07

Post autor: FCSEBA » 12-08-2007, 16:31

Chelsea wymeczyła zwycięstwo,a napewno mnóstwo osób na nich grało.

Jednym słowem Brawo dla piłkarzy "The Blues".

Awatar użytkownika
kostek8
Posty: 637
Rejestracja: 26-07-2007, 12:53

Post autor: kostek8 » 12-08-2007, 17:46

Moim zdaniem chelsea na ławce ma dbrych piłkarzy i raczej lepszych od beiaminka
i uda im sie wygrać 1:0 lub 2:0
:trophy:

Awatar użytkownika
gites
#Weteran
#Weteran
Posty: 2791
Rejestracja: 24-11-2006, 23:35

Post autor: gites » 12-08-2007, 17:57

kursy na mecz: 1.18 5.50 13.00
W tym spotkaniu stawiam na remis. Bo Chelsea słabo radziło sobie przed sezonem, a najwazniejsze... ekipa Murinho jest jebitnie osłabiona można by sie pokusic o wygraną birmingham ale bardziej chyba prawdpodobny jest remis. W Chelsea może niezagrac ponad 10 piłkarzy!!!
Między innymi zabraknie:
John Terry ma problemy z kolanem i może pauzować nawet miesiąc
Didier Drogba, Claude Makelele, Salomon Kalou, Michael Ballack, Andriy Shevchenko, Wayne Bridge i Paolo Ferreira. Na dodatek problemy z kręgosłupem miał ostatnio Claudio Pizarro, chociaż reprezentant Peru wszedł jako rezerwowy w spotkaniu z Czerwonymi Diabłami. Tak więc, w najgorszej sytuacji Mourinho nie będzie mógł skorzystać nawet z dziewięciu podstawowych zawodników.

źródło:onet.pl
Więc patrząc na braki kadrowe gospodarzy raczej z 3 punktami moga juz się porzegnać :) . Kursy chyba za niskie na wygraną niebieskich. Fakt że Chelsea ma na ławce nawet dobrych zawodników ,ale nie sa oni tak ograni, i doświadczeni. Napewno postawie na zwycięstwo Birmingham symboliczną dyszke i mam nadzieje że niezmarnuja takiej okazji i wygrają z Londyńską ekipą.
moje typy:
Postawie dyszke na Birmingham i z 20-30zł na remis. W Angielskiej lidze w sumie wszystko moze sie zdażyc więc za większe kwoty nieradze ryzykować.
_________________
Jest tylko jedno wytłumaczenie... Mamy dziś plage niespodzianek... :minus:
"Przyjaźń jest wszystkim,
To coś więcej niż talent,
Więcej niż władza,
Nigdy o tym nie zapominaj"

Awatar użytkownika
koles
Posty: 2203
Rejestracja: 14-04-2007, 08:54

Post autor: koles » 12-08-2007, 18:55

koles pisze:Chelsea FC-Birmingham City-1 kurs:1.20 8.5/10 :plus:
Mam ponad 2000 postów i nadal aktywny.

Awatar użytkownika
marecki85
#Weteran
#Weteran
Posty: 7795
Rejestracja: 14-03-2006, 11:15

Post autor: marecki85 » 12-08-2007, 20:13

Birmingham czeka bardzo ciężka przeprawa w pierwszym spotkaniu po powrocie do Premiership i pewnie faworyt będzie w tym spotkaniu górą, a 3 punkty pozostaną na Stamford Bridge.

typ-1
:mrgreen: :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci