W tym temacie zapraszamy do przemyśleń na temat szeroko pojętego hokeja
Chcesz zrobić zapowiedź kolejki w jakimś kraju, jej podsumowanie, skomentować występy drużyn - to jest dobre miejsce. Tutaj piszemy również o transferach, zawodnikach, formie i wszystkim co przyjdzie Wam do głowy, a nie jest typową analizą meczu.
Tutaj również można porozmawiać o kandydatach do mistrzostwa, pucharów, spadku czy podać jakieś zakłady długoterminowe.
Nic nie stoi również na przeszkodzie by dublować tutaj post np. ze swoich dzienników by dotarł do szerszego grona.
Fani hokeja - rozwijamy temat!
