Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
4. Etoto
200% do 100 PLN
Odbierz 1000 PLN »
5. Fortuna
110 PLN
dodatkowo +400 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Ekstraklasa - 15 kolejka!

Typy bukmacherskie na każdy mecz polskiej Ekstraklasy. Uwaga (!) wysoki yield. Nasi eksperci typują i podają analizę do spotkań polskiej ligi.
Regulamin forum
Polska Ekstraklasa

Ekstraklasa to najwyższa klasa rozgrywkowa piłki nożnej w Polsce. Każdy fan piłki nożnej powinien śledzić wyniki, terminarz, króla strzelców i puchar polski. Kto zostanie mistrzem w tym roku? Lech Poznań, Legia Warszawa, Wisła Kraków, a może ktoś inny?

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi polskiej oraz profesjonalne analizy spotkań polskiej Ekstraklasy.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze polskiej Ekstraklasy, opisy odbytych spotkań ligi polskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Ekstraklasie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Ekstraklasa - 15 kolejka!

Post autor: Slodziak » 05-11-2018, 21:15

Polska – Ekstraklasa

12 kolejka
9-11 listopad

Gornik Zabrze - WKS Slask Wroclaw

Pogon Szczecin - Legia Warsaw

Wisla Plock SA - Zaglebie Sosnowiec SA

KS Lechia Gdansk - Cracovia

Wisla Krakow - KGHM Zaglebie Lubin

ASPN Miedz Legnica - Arka Gdynia 1929

Korona Kielce SA - Piast Gliwice

Mecz kolejki: Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan

Zapraszamy do analiz!
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Re: Ekstraklasa - 15 kolejka!

Post autor: Slodziak » 05-11-2018, 21:17

up
Bo życie to gra

baku193
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: baku193 » 08-11-2018, 19:04

Dyscyplina Piłka nożna Polska ekstraklasa
Spotkanie Pogoń-Legia
Godz: 20:30
Typ: 1
Kurs 2.78
Buk Fortuna
Analiza: 15 seria spotkań polskiej ekstraklasy piłkarskiej, Szczecińska Pogoń na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Warszawskiej Legii, ci pierwsi po 14 rozegranych seriach spotkań zajmują 8 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 19 punktów na swoim koncie. Pogoń ten sezon zaczęła strasznie słabo, przegrywała mecz za meczem i po 7 rozegranych spotkaniach miała tylko 3 punkty ugrane po 3 zremisowanych spotkaniach. Sam nie wierzyłem że uda im się tak szybko wyjść z tego kryzysu i myślałem że znajdą się na zapleczu ligi w przyszłym sezonie. Jednak jak widać mocno się pomyliłem, od tamtej pory Pogoń poniosła zaledwie 1 porażkę , więc wszystko w drużynie Portowców idzie w dobrym kierunku, ekipa gra nieźle stwarza sobie sporo sytuacji a do tego punktuje co chyba jest najważniejsze. Niestety wypadł ze składu Frączczak i nie wiadomo czy w tym meczu go zobaczymy a na Legię by się przydał .Legia zajmuje w tej chwili 3 pozycję i ich ostatnia forma jest dosyć wysoka , nie ponieśli oni bowiem porażki od 10 spotkań ligowych jak i pucharowych więc wygląda to dobrze , tylko na po prostu czuję że Pogoń w dniu jutrzejszym może odpalić i może spokojnie z Legią wygrać tym bardziej iż powiem szczerze że gra Legii mnie nie przekonuje, wyniki jak najbardziej , ale w grze czegoś cały czas brakuje. Mój typ to dokładny wynik 2:1.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 09-11-2018, 10:10

Inauguracja 15 kolejki Ekstraklasy Polskiej jest dzisiejszy mecz pomiedzy druzynami Gornika Zabrze a Slaskiem Wroclaw.Gornicy z Zabrza w tym sezonie nie graja dobrze,wrecz fatalnie,widac wyrazny brak formy.Przeklada sie to na tabele ligowa,gdzie zajmuja przedostatnie miejsce.Dzisiaj sa gospodarzami spotkania,jest to jakas przewaga ale czy zespol przy tak slabej dyspozycji zdola ja wykorzystac? Tak naprawde to trudno poiedziec,mozna tylko spekulowac.Slask Wroclaw pomimo tez dalszej pozycji w klasyfikacji pozostaje groznym przeciwnikiem.Ta druzyna w tym sezonie gra bardzo nierowno ale ma znakomite przeblyski,potrafi zaskoczyc i wygrac w dobrym stylu nawet z duzo wyzj notowanym przeciwnikiem.Dzisiaj wszystko bedzie zalezalo od chwilowej dyspozycji,tak to ujme.Jesli Slask wygra,to wysoko i zdecydowanie,ja na to licze.

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 09-11-2018, 12:51

Typ na 9 listopada 2018 roku!
Spotkanie: Pogon Szczecin - Legia Warsaw

Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W piątek rozpocznie się piętnasta kolejka Ekstraklasy. O 20:30 zapowiada się bardzo fajny mecz, który do tego ma bardzo fajny kurs. Pogoń Szczecin podejmuje Legię Warszawa. W tej chwili Pogoń zajmuje ósme miejsce w tabeli, a Legie trzecie. Faworytem (ale bardzo niewielkim - 1,80--3,22--2,65) są goście i naszym zdaniem warto postawić w ich stronę. Legia jest w dobrej formie, a do tego lubi grać z Portowcami. Wydaje się, że nawet handicap -1,5 powinien zostać pokryty, a na to jest już kurs 5,1!
Bo życie to gra

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 09-11-2018, 12:52

Typ na 10 listopada 2018 roku!
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków

Kurs: 2,00
Analiza: W sobotę odbędą się trzy spotkania w Ekstraklasie. O 18:00 Lechia Gdańsk podejmie Cracovię Kraków. Gospodarze ą liderem w tabeli i będą chcieli tą pozycję utrzymać. Naszym zdaniem mają na to szansę, bo podejmują trzynastą w tabeli Cracovię, która ma problem ze strzelaniem goli. Kurs 2,0 na gospodarzy na pewno jest warty zagrania i opłacalny. Ciekawie wygląda teżkurs na F. Paixao strzeli gola (2,55) lub nawet dwa gole (8,60!).
Bo życie to gra

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 09-11-2018, 12:52

Typ na 11 listopada 2018 roku!
Spotkanie: Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan

Typ: X
Kurs: 3,30
Analiza: W święto niepodległości czeka nas hit w Ekstraklasie. W Białymstoku Jagiellonia podejmie Lecha Poznań. W tym momencie gospodarze zajmują drugie miejsce w tabeli (strata jednego punktu do lidera), a goście dopiero siódme (osiem punktów straty). w Lechu nastąpiła zmiana trenera i piłkarze powinni zagrać lepiej niż ostatnio. Jagiellonia ma problemy z utrzymywaniem prowadzenia do końca meczu. Naszym zdaniem? 1:1 po wcześniejszym prowadzeniu Jagiellonii.
Bo życie to gra

balonik19821

Post autor: balonik19821 » 09-11-2018, 13:08

Pogoń – Legia
Kurs: 2,45
:sts:

Najciekawszy mecz tej kolejki Ekstraklasy, w którym to zajmująca obecnie 8 miejsce Pogoń podejmie trzecią obecnie Legię. Portowcy w ostatnim czasie prezentują się najlepiej z całej ligi, bowiem wygrali cztery z pięciu ostatnich spotkań w lidze. Dodatkowo Pogoń w ostatnim czasie przed własną publicznością spisuje się bardzo dobrze, gdyż wygrała 3 mecze z rzędu z takimi drużynami jak: Wisła Kraków 2-1, Wisła Płock 4-0 oraz z Lechem 3-0. Legia kryzys formy ma już chyba za sobą co potwierdziła w ostatnim meczu z Górnikiem wygranym 4-0. Ale nie wynik był w tym meczu ważny, ale styl. L:egioniści bowiem jak na mistrz przystało dominowali w całym spotkaniu i zasłużenie wygrali. Legia w ostatnich latach ma patent na Portowców, gdyż wygrała 4 ostatnie mecze w tym dwa na wyjeździe i to wyraźnie. Mecz ten na pewno dla Legii nie będzie spacerkiem, ale jakość sportowa jest po stronie gości dlatego to piłkarze ze stolicy powinni zainkasować komplet punktów w tym pojedynku.

Przewidywane składy:

Pogoń: Załuska – Niepsuj, Walukiewicz, Dwali, Matynia – Kozulj, Podstawski, Drygas, Majewski, Kowalczyk - Buksa

Legia: Majecki – Vesović, Wieteska, Jędrzejczyk, Hlousek – Kucharczyk, Andre Martins, Cafu, Szymański, Nagy – Carlitos

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 11-11-2018, 10:17

Polska Ekstraklasa gra dzisiaj 15 kolejke spotkan a raczej jest to jej kontynuacja bo mecze rozlozone sa na kilka dni.Dzisiaj mamy trzy spotkania,ja do oceny wybralem,mysle,ze najciekawsze,pojedynek Korony Kielce z Piastem Gliwice.Korona jest tutaj gospodarzem i jak dlugo pamietam,ta druzyna grajac u siebie zawsze byla grozna dla najlepszych i stawialem ja jako faworyta.Porafila jak malo kto wykorzystac ten atut.W tym sezonie jest jednak inaczej,zespol juz nie gra tak rowno i zaskakujaco przegrywa mecze u siebie badz remisuj.Przeciwnik,zespol Piasta Gliwice gra znacznie rowniej,jest zespolem z duzo stabilniejsza forma i nie sprawia mu roznicy gra u siebie czy na wyjazdach.W tym sezonie juz zajmowal pozycje lidera,ma za soba cala serie spotkan bez porazki.Cuz w takiej sytuacji trudno wyypowac tutaj faworyta,prawda? Jest pewne,ze mecz bedzie bardzo interesujacy i wyrownany.Wedlug mnie jak rzadna ze stron nie popelni w meczu wiekszych,powazniejszych bledow,to pojedynekzakonczy sie podzialem punktow.Taki scenariusz wydaje mi sie najbardziej prawdopodobny.

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 14-11-2018, 21:32

Slodziak pisze:
09-11-2018, 12:51
Typ na 9 listopada 2018 roku!
Spotkanie: Pogon Szczecin - Legia Warsaw

Kurs: 2,65
Analiza: W piątek rozpocznie się piętnasta kolejka Ekstraklasy. O 20:30 zapowiada się bardzo fajny mecz, który do tego ma bardzo fajny kurs. Pogoń Szczecin podejmuje Legię Warszawa. W tej chwili Pogoń zajmuje ósme miejsce w tabeli, a Legie trzecie. Faworytem (ale bardzo niewielkim - 1,80--3,22--2,65) są goście i naszym zdaniem warto postawić w ich stronę. Legia jest w dobrej formie, a do tego lubi grać z Portowcami. Wydaje się, że nawet handicap -1,5 powinien zostać pokryty, a na to jest już kurs 5,1!

:minus: :minus: :minus:
Bo życie to gra

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 14-11-2018, 21:32

Slodziak pisze:
09-11-2018, 12:52
Typ na 10 listopada 2018 roku!
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków

Kurs: 2,00
Analiza: W sobotę odbędą się trzy spotkania w Ekstraklasie. O 18:00 Lechia Gdańsk podejmie Cracovię Kraków. Gospodarze ą liderem w tabeli i będą chcieli tą pozycję utrzymać. Naszym zdaniem mają na to szansę, bo podejmują trzynastą w tabeli Cracovię, która ma problem ze strzelaniem goli. Kurs 2,0 na gospodarzy na pewno jest warty zagrania i opłacalny. Ciekawie wygląda teżkurs na F. Paixao strzeli gola (2,55) lub nawet dwa gole (8,60!).
:plus: :plus:
Bo życie to gra

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 14-11-2018, 21:33

Slodziak pisze:
09-11-2018, 12:52
Typ na 11 listopada 2018 roku!
Spotkanie: Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan

Typ: X
Kurs: 3,30
Analiza: W święto niepodległości czeka nas hit w Ekstraklasie. W Białymstoku Jagiellonia podejmie Lecha Poznań. W tym momencie gospodarze zajmują drugie miejsce w tabeli (strata jednego punktu do lidera), a goście dopiero siódme (osiem punktów straty). w Lechu nastąpiła zmiana trenera i piłkarze powinni zagrać lepiej niż ostatnio. Jagiellonia ma problemy z utrzymywaniem prowadzenia do końca meczu. Naszym zdaniem? 1:1 po wcześniejszym prowadzeniu Jagiellonii.

:plus: :plus: :plus:
Bo życie to gra

ODPOWIEDZ