Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
4. Etoto
200% do 100 PLN
Odbierz 1000 PLN »
5. Fortuna
110 PLN
dodatkowo +400 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Esport - Counter-Strike Global Offensive

Typy bukmacherskie, informacje i analizy z dyscyplin nie ujętych wcześniej w żadnej z kategorii. eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych.
Regulamin forum
Pozostałe sporty

Interesujesz się sportem, dla którego nie mamy działu? Nic się nie stało. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje dla pozostałych sportów, takich jak: eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych.. A jeżeli brakuje jakiegoś sportu – nie wahaj się i załóż temat!

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań na eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych . Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy na eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych.
ODPOWIEDZ
kamilazaz

Esport - Counter-Strike Global Offensive

Post autor: kamilazaz » 09-11-2014, 14:07

Counter Strike:Global Offensive - Fragbite Masters, E Sports - Ndz 11/9
Fnatic vs LDLC
TYP:Fnatic
:dobrze:
kurs:1.1298
Fnatic obecnie wygrało 2 ostatnie turnieje,ldlc dość słabo,Fnatic są bez wątpienia najlepszą drużyną na tę chwile.
Ostatnio zmieniony 09-02-2015, 16:04 przez kamilazaz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: zduluuu » 09-02-2015, 15:59

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Dopiero dziś zauważyłem ten temat bo nigdy nie wchodziłem do działu Pozostałe Dyscypliny. Bardzo szybko rzucił mi się w oczy i stwierdziłem, że może warto go rozbujać. Kolega wyżej niestety nie zagościł na Naszym forum dłużej a szkoda. Postaram się w miarę regularnie tutaj wrzucać. Czasem może będzie tutaj coś innego niż w moim temacie w GK a czasem to samo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziś pod lupę wziąłem sobie Naszych chłopaków z ex-ESC, którzy zagrają dziś dwa spotkania. Oba z ekipą Property. Pojedynki jedno mapowe. Pierwszy mecz około 20:00 na mapie de_inferno. W ciemno walę tutaj na Szwedów, bo chyba nie może tu być niespodzianki. Ryzykuję na grubo 8/10 bo Polacy tej mapy wgl dotychczas nie grali. Nastawienie polskiej formacji było takie: nie trenujemy inferno bo po co ? Wszystkie ekipy na świecie to robią i mają przygotowane na tą mapę fenomenalne taktyki. Wystarczy, że przy każdym meczu na wstępie będziemy odrzucać tą mapę i nie ma potrzeby jej wgl grać. Jednak w spotkaniach w ramach ESEA Invite Season 18 Europe nie ma wybierania i odrzucania map. Gra się to co jest założone i tyle. Dlatego uważam, że na tej mapie Polacy nie będą mieli za dużo do powiedzenia. Uważam, że przegramy tą mapę. W jakim stylu to nie wiem. Może ostatnio sporo ją trenowali, ale myślę, że nie na tyle by na niej dziś wygrać. Myślę, że Property inferno potrafi grać więc dużo większe szanse daje Szwedom. Liczę, że tutaj nie wtopię, ale prawdopodobieństwo ich zwycięstwa jest bardzo duże.

:arrow: 20:00 (inferno) ex-ESC vs. Property Typ: Property @1.71 :pinna: 8/10
There is only one way to become champion! Never fu**ing lose !

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: zduluuu » 09-02-2015, 20:02

Spotkanie Best of 3 i uważam, że dziś obie ekipy zagrają trzy mapy.
Na początek drużyna EnVyUs to ex-LDLC czyli zespół w składzie shox, NBK, Happy, kioShiMa, SmithZz. Zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie, ponieważ Titan zaprezentowało się bardzo dobrze podczas weekendowego turnieju Inferno Online Pantamera Challenge. Titani się jeszcze bardziej rozwijają a dziś standardowo sporo będzie zależeć od KennegoS. RpK zrobił ostry progres więc automatycznie wartość drużyny poszła w górę. Bardzo fajny kurs na handicap i myślę, że takie spokojne 5/10 warte uwagi.

:arrow: 21:00 Titan vs. EnVyUs Typ: +1.5 Titan @1.67 :pinna: 5/10

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: zduluuu » 10-02-2015, 11:39

zduluuu pisze:20:00 (inferno) ex-ESC vs. Property Typ: Property @1.71 :pinna: 8/10
zduluuu pisze:21:00 Titan vs. EnVyUs Typ: +1.5 Titan @1.67 :pinna: 5/10

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: zduluuu » 10-02-2015, 16:26

Wczoraj z powodu DDosów w czasie spotkanie ex-ESC - Property mecz strasznie długo trwał.
Co chwile mecz był pauzowany co w efekcie przeniosło się na prawie 2h pojedynek.
DDoS (ang. Distributed Denial of Service – rozproszona odmowa usługi) – atak na system komputerowy lub
usługę sieciową w celu uniemożliwienia działania poprzez zajęcie wszystkich wolnych zasobów,
przeprowadzany równocześnie z wielu komputerów.

Z tego względu drugie starcie o którym wczoraj wspomniałem nie odbyło się i zostało przeniesione na dziś. O godzinie 20:00 zostanie rozegrana mapa de_nuke. Tutaj można powiedzieć, że faworytem są Polacy, którzy mapę de_nuke mają całkiem dobrze przygotowaną. Wczoraj tak na prawdę mieli bardzo małe szanse a mimo wszystko zdołali ugrać 11 rund. Wydaje mi się, że dziś się zrewanżują tym bardziej, że mapa im leży. Dodatkowo nie uważam, żeby Property na tej mapie było jakieś wybitne.

Polacy wydają się być troszkę podrażnieni ostatnią Wielką Aferą wokół nich. Zawodnicy zostali zbanowani i wykluczeni z turniejów. Ostatecznie sprawa została wyjaśniona i wszystko zakończyło się dobrze dla Polskiego zespołu.

"The ex-ESC players were restricted from participating in Valve-sponsored events because their historical account activity matched allegations of misconduct," a statement from Valve reads.
"However, further investigation has clarified their role in the matter, and the restriction has been lifted.Na pewno chcą sporo udowodnić i przede wszystkim szykować formę na

Polacy niewątpliwie zostali troszkę podrażnieni tą sprawą i myślę, że teraz biorą się za czysto sportowy aspekt i przygotowują się jak najlepiej potrafią bo Wielkimi Krokami zbliża się IEM w Katowicach.

Czemu dziś górą będzie ex-ESC ?

Dziś zagrają Swoją dobrze ograną mapę.
W ostatnim okresie sporo czasu spędzili w grze.
Zespół ciągle się rozwija.
Property nie wydaje się być tutaj groźne.
15 stycznia wygrali z PENTĄ na nuke.
Rewanż za wczoraj.

:arrow: 20:00 ex-ESC - Property Typ: ex-ESC @1.80 :pinna: 5/10

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: zduluuu » 10-02-2015, 20:58

zduluuu pisze:20:00 ex-ESC - Property Typ: ex-ESC @1.80 5/10

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: zduluuu » 10-02-2015, 21:31

Około godziny 22:30 rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy fnatic a EnVyUs (ex-LDLC). Spokojnie można nazwać spotkanie szlagierem, bowiem są to dwie Topowe ekipy z bardzo dużymi umiejętnościami i pomysłem. Spotkanie na zasadzie BO3 i myślę, że będą grane trzy mapy. :pinna: za faworyta stawia Francuzów a ja szczerze myślę, że to Szwedzi będą górą. W weekend grali ze sobą cztery razy podczas lanu Inferno Online Pantamera i trzy razy górą był fnatic. Dzisiejsze spotkanie jest online i uważam, że fnatic wtedy jest mocniejsze od niektórych ekip. EnVyUs kojarzy mi się z lanami na których zespół bardzo ze sobą współpracuje. Prowadzący u nich grę Happy bardzo często w krótkich przerwach do nich przemawia i próbuje naprostować zespół. Często można zaobserwować jak razem się motywują przed spotkaniem stojąc w kółeczku i myślę, że oni to wtedy czują. Dziś jest spotkanie online i myślę, że fnatic tutaj ugra. Mają przecież prawdopodobnie najlepszego snajpera na świecie, więc dziś to wykorzystają. Jednak nie ma co szaleć i takie 4/10 jest w miarę optymalne. Jak fnatic nie zlekceważy tego starcia po ostatnich grach to będzie ich zwycięstwo.

:arrow: 22:30 EnVyUs vs. fnatic Typ: fnatic @2.07 :pinna: 4/10

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: zduluuu » 11-02-2015, 09:05

zduluuu pisze:22:30 EnVyUs vs. fnatic Typ: fnatic @2.07 :pinna: 4/10

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: zduluuu » 11-02-2015, 16:51

Dzisiaj sporo spotkań a ja wybrałem takie dwa optymalne. Oba na zasadzie BO1 z ESEA Invite Season 18 Europe. Oba na mapie de_dust2. Jeden mecz z udziałem Polaków z Virtus.Pro a drugi z ukraińska formacją NaVi. Wydaje mi się, że zarówno Polacy jak i Ukraińcy dziś sobie poradzą a z racji że kursy nie są wysokie to trzeba zrobić z tego AKO.

Zacznę od NaVi, które gra z mousesports i tutaj na wstępie warto zaznaczyć, że jak jest mapa de_dust2 to NaVi powinno mieć przewagę nad mousesports. W mojej opinii ukraińska formacja ma fajnie przygotowaną tą mapę, ale często robi na niej głupie błędy i czasami ma sporego pecha. W starciu z Topowymi ekipami przez to na de_dust2 przegrywają. Wczoraj oglądałem mousesports na de_mirage z Titanami, ugrali jak dobrze pamiętam 11 rund, ale chyba Francuzi nie byli wczoraj w najlepszej dyspozycji - dlatego aż tyle. NaVi dziś potrzebuje zwycięstwa, bo w tabeli nie wygląda to najlepiej. Uważam, że jakoś ugrają to spotkanie ( może na styk, ale powinno się udać ) ze względu na mape, tabele oraz indywidualności.

Virtus.Pro zagra z Property czyli niedawnym rywalem ex-ESC. Mimo, że de_dust2 to nie najlepsza mapa Polaków to jestem przekonany o ich zwycięstwie. Szwedzi też mocnym ogniwem na pustyni nie są, więc umiejętności będą przeważać po stronie Polaków. Virtusi ostatnio sporo ćwiczą, niedawno zakontraktowali trenera, którego wcześniej nie mieli. Kuben (trener) sporo wniesie do zespołu i będzie skutkować to tylko i wyłącznie lepszą grą Polaków. Wczoraj ładnie poradzili sobie z Titan na de_mirage a dziś powinno być podobnie. Ostatnio Polacy lepiej grają online niż na lanach, wiec będzie ok. Uważam, że Polacy mają aktualnie tendencję rosnącą a z takimi ekipami muszą radzić sobie bez większych problemów.

:arrow: AKO
20:00 Virtus.pro vs. Property Typ: Virtus.Pro @1.31
20:00 Natus Vincere vs. mousesports Typ: NaVi @1.34
Kurs: 1.76
:pinna:
6/10

Awatar użytkownika
Jax89
-#typermiesiaca
-#typermiesiaca

Post autor: Jax89 » 11-03-2015, 15:42

Virtus Pro (POL) - 3DMAX (FIN)
Typ: Virtus Pro -6.5
Kurs: 1.88
Stawka: 4/10

Bez wątpienia ważne jest by wejść odpowiednio w turniej, a jutrzejszy rywal to powiedzmy zapewnia xD 3DMAX to żadna potęga na arenie i widać to wyraznie nie tylko po wynikach ale i stylu który prezentują miałem okazje ich oglądać w GSL2 kilka dni temu grze mimo łatwej grupy na dzień dobry przegrali z outsaiderem Team Orbit 1:0 to co pokazali jest dalekie od ideału pozniej co prawda wygrali z Dignitas ale umówmy sie co to za rywal.. U Virtusów forma idzie w górę co na pewno cieszy spodziewam sie gładkiej wygranej tym bardziej że gramy u siebie.

Tutaj wyniki ostatnie obydwóch ekip :

Obrazek

#2. ESL ONE

fnatic (SWE) - VOX Eminor (AUS)
Ninjas in Pyjamas (SWE) - Keyd Stars (BRA)
Typ: fnatic -6.5 + NiP
Kurs: 2.09

Podobne spotkanie aniżeli typ wyżej zwyciężca może być tylko jeden i są nim oczywiście Szwedzi. Fnatic jest jednym z faworytów do wygrania ESL ONE Katowice i powiem szczerze że również uważam że zdobędą ten turniej. Szwedzi w gazie bardzo solidnie przepracowany okres przygotowawczy do tego turnieju. Miesiąc temu wygrali IOS Pantamera Challenge co prawda turniej dziwny trochę bo BOA1 więc wiadomo jak to jest trafisz na mapę która nie leży i tyle cie widziano, co nie zmienia faktu że graty w tym turnieju startowali również Virtusi i uplasowali sie dopiero na 4 miejscu. Obydwie ekipy napotkały sie kiedyś dwukrotnie Szwedzi odprawili Austriaków z kwitkiem w szybkich spotkaniach. Na dobitkę daje NiP chciałem pójść ich podobnie z handim ale to jest zespół który sie rozkręca z meczu na mecz dlatego mogliby być problemy z pokryciem go , a tak bez nerwówki będę oglądać bo zwycięstwo powinno być formalnością.

Obrazek

Obrazek
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
Jax89
-#typermiesiaca
-#typermiesiaca

Post autor: Jax89 » 15-03-2015, 09:21

Virtus Pro (POL) - 3DMAX (FIN)
Typ: Virtus Pro -6.5
Kurs: 1.88

Bez wątpienia ważne jest by wejść odpowiednio w turniej, a jutrzejszy rywal to powiedzmy zapewnia xD 3DMAX to żadna potęga na arenie i widać to wyraznie nie tylko po wynikach ale i stylu który prezentują miałem okazje ich oglądać w GSL2 kilka dni temu grze mimo łatwej grupy na dzień dobry przegrali z outsaiderem Team Orbit 1:0 to co pokazali jest dalekie od ideału pozniej co prawda wygrali z Dignitas ale umówmy sie co to za rywal.. U Virtusów forma idzie w górę co na pewno cieszy spodziewam sie gładkiej wygranej tym bardziej że gramy u siebie.

Obrazek

#2. ESL ONE

fnatic (SWE) - VOX Eminor (AUS)
Ninjas in Pyjamas (SWE) - Keyd Stars (BRA)
Typ: fnatic -6.5 + NiP
Kurs: 2.09

Podobne spotkanie aniżeli typ wyżej zwyciężca może być tylko jeden i są nim oczywiście Szwedzi. Fnatic jest jednym z faworytów do wygrania ESL ONE Katowice i powiem szczerze że również uważam że zdobędą ten turniej. Szwedzi w gazie bardzo solidnie przepracowany okres przygotowawczy do tego turnieju. Miesiąc temu wygrali IOS Pantamera Challenge co prawda turniej dziwny trochę bo BOA1 więc wiadomo jak to jest trafisz na mapę która nie leży i tyle cie widziano, co nie zmienia faktu że graty w tym turnieju startowali również Virtusi i uplasowali sie dopiero na 4 miejscu. Obydwie ekipy napotkały sie kiedyś dwukrotnie Szwedzi odprawili Austriaków z kwitkiem w szybkich spotkaniach. Na dobitkę daje NiP chciałem pójść ich podobnie z handim ale to jest zespół który sie rozkręca z meczu na mecz dlatego mogliby być problemy z pokryciem go , a tak bez nerwówki będę oglądać bo zwycięstwo powinno być formalnością.

Obrazek

Obrazek
:plus: :plus: :plus:
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: zduluuu » 06-04-2015, 16:41

eSport: Counter Strike Global Offensive
DZIŚ 18:00 Virtus.pro - FlipSid3 Typ: +5.5 FlipSid3 (1mapa)
Kurs: 1.80 :pinna: Stawka: 2/10

A skusiłem się jeszcze na cs'a bo będę oglądał to może coś zapodam. Spotkanie Bo3 a mój typ na pierwszą mapę. Spotkanie grane jest online czyli w chłopaki siedzą u siebie w domach. Jaka grana jest pierwsza mapa to nie wiem, bo wybór jest dopiero tuż przed spotkaniem. Dziś Polaków z Virtus.pro czekają aż cztery spotkania. Można powiedzieć, że prawdziwy maraton od godziny 18:00 możliwe że nawet do pierwszej w nocy. Wszystko zależy jak sprawnie będą przebiegać spotkania. Wracając do tego typu uważam, że FlipSid3 jest w stanie ugrać 11 rund przeciwko Vp. Polacy dopiero co wrócili z Danii do domów, poza tym święta, powrót do rodziny (np. pashaBiceps gdzie kobitki na niego czekały ). Atmosfera myślę troszkę sielankowa a przynajmniej taka będzie na pierwszym spotkaniu. Z FlipSid3 będą myślę troszkę rozluźnieni i spodziewam się takiego spokojnego grania z och strony. FlipSid3 ma fajnych zawodników, którzy mogą namieszać. Też grali w Danii więc w sumie też wrócili dopiero do domu, ale jakoś przeczucie podpowiada mi, że Polacy po pierwszej wygranej od dłuższego czasu troszkę poświętowali. U nas Wielkanoc więc atmosfera bardziej rodzinna a nie wiem jak tam maja na Ukrainie bo w składzie FlipSid3 aż 4 Ukraińców i jeden Rusek ( notabene interesujacy snajper). Nie będę pierdzielił dłużej tylko typuję w handi na pierwszą mapę bo mecz za 20min

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: zduluuu » 06-04-2015, 18:52

zduluuu pisze:eSport: Counter Strike Global Offensive
DZIŚ 18:00 Virtus.pro - FlipSid3 Typ: +5.5 FlipSid3 (1mapa)
Kurs: 1.80 :pinna: Stawka: 2/10

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: zduluuu » 02-05-2015, 11:00

eSport: Cs GO
13:00 NiP vs. fnatic Typ: +1.5 NiP
Kurs: 1.45 :pinna: Stawka: 4/10

eSport: Cs GO
13:00 NiP vs. fnatic Typ: fnatic
Kurs: 1.54 :pinna: Stawka: 5/10

Gran Derbi Szwecji czyli pojedynek pomiędzy NNinjas In Pyjamas a fnatic. Spotkanie w ramach turnieju FACEIT League 2015 Stage 1 Finals rozgrywanym w Londynie. Spotkanie powinno rozpocząć się w granicach godziny 13:00 a info odnośnie godziny brzmi tak:
:arrow: ** Start time is approximate. Match will start as soon as possible after the previous match ends.
Mecz grany na zasadzie Best of 3, prawdopodobnie szykują się właśnie trzy mapy a przynajmniej tak można przypuszczać. Poziom obu drużyn bardzo podobny. Dziś o wygranej zadecyduje dyspozycja dnia.
Na to spotkanie przewiduję dwa typy, bo moje odczucie co do tego spotkania to wygrana fnatic 2:1. Z racji, że kursy są mizerne to pokuszę się o stwierdzenie, że mogę trafić oba typy. Gdyby coś poszło nie po mojej myśli to przynajmniej jeden wejdzie i dużej straty nie będzie. Czemu taki pomysł ? Mecz jest o tyle trudny, że bałbym się dać np. 8/10 fnatic, bo może być różnie. Dlatego wole mniejszą stawką a przycelować w dwa typy. Wydaje mi się to rozsądne. Wracając do samego spotkania, fnatic wróciło do lepszej gry, wczoraj bez większych problemów pokonało amerykańską formację Liquid (16:1) (16:3) podczas, gdy NiP męczył się na drugiej mapie z Australijczykami (16:5) (16:14). Aktualnie trwa mecz właśnie Amerykanów z Australijczykami i jest dość zacięte spotkanie w którym to właśnie Liquid prowadzi a na chłopski rozum (po wynikach z NiP'em i fnatic) powinno być na odwrót.

Dodatkowo zawodnicy narzekają na sprzęt a konkretnie na monitory i wydaje mi się, że gorzej sobie z tym radzą zawodnicy NiP'u. Reasumując, wydaje mi się, że aktualna forma może przemawiać za fnatic a problemy z monitorami mogą spowodować różną grę dlatego widzę zacięte spotkanie i wynik 2:1.

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: zduluuu » 03-05-2015, 07:44

eSport Cs Go
13:00 fnatic - TSM Typ: fnatic
Kurs: 1.50 :pinna: Stawka: 9/10

Póki jeszcze @1.50. Bezapelacyjnym faworytem fnatic, które na tym turnieju może być nie do zatrzymania. Szwedzi dysponują rewelacyjną formą a to co poczyna sobie KRIMZ i olofmeister to wyższa szkoła jazdy, która jest zdecydowanie wyższa niż duńczyków z TSM. Fnatic wcześniej dosłownie rozbiło NiP i to nawet na de_dust2. Ich gra jest bardzo dobra dlatego jestem przekonany o ich zwycięstwie. TSM trochę poniżej moich oczekiwań. Wczoraj przegrana z Polakami z VP 1:2, którzy od samego początku turnieju srali się o beznadziejne monitory (jak to mają w zwyczaju). Później wieczorem ciężkie spotkanie z NaVi, które udało im się wygrać 2:1, ale nie widziałem u nich takiego polotu jak wcześniej.

Co do spotkań H2H w ostatnim okresie wiele więcej wygrało TSM, ale było to podyktowane tym że fnatic samo zjechało z tonu ( o czym już kiedyś pisałem). Szwedzi potrzebowali rozluźnienia, ale teraz wrócili na swój lanowy poziom.

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: zduluuu » 25-07-2015, 13:59

16:00 DZIŚ
NaVi - Virtus.pro
Typ: 2 @2.47 :pinna: Stawka: 2/10

Spotkanie w ramach CEVO czyli turnieju rozgrywanego w Ameryce. O godzinie 16:00 Polacy z Virtus.pro zmierzą się z Nantus Vincere. Według bukmacherów faworytem tego spotkania ukraińska formacja. W moim mniemaniu to właśnie Polacy wyjdą z tego pojedynku zwycięsko. Spotkanie grane na zasadzie Best of 3. Polacy mają sporo do udowodnienia po niedawnym blamażu, który za nimi cały czas ciąży. Virtusi podobno lekko odzyskali formę i mogą na tym turnieju powalczyć. Aktualnie obie drużyny wygrały po jednym spotkaniu. Za Polakami przemawia także historia ostatnich spotkań. Na ostatnie pięć spotkań właśnie Virtusi wygrali cztery. Reasumując pozwoliłoby to wygrać 2xBo3. Typ na dużym ryzyku, ale może mieć szanse powodzenia.

16/07 15 Natus Vincere vs. Virtus.pro - FACEIT League 2015 Stage .. - overpass 16-12
24/06 15 Natus Vincere vs. Virtus.pro - CEVO Professional Season .. - inferno 6-16
24/06 15 Natus Vincere vs. Virtus.pro - CEVO Professional Season .. - cobblestone 10-16
17/06 15 Natus Vincere vs. Virtus.pro - ESL ESEA Pro League Seaso.. - cache 8-16
11/06 15 Natus Vincere vs. Virtus.pro - FACEIT League 2015 Stage .. - cobblestone

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: zduluuu » 25-07-2015, 17:58

19:30 DZIŚ
Cloud9 - Mousesports
Typ: 1 @1.30 :pinna: 6/10

Kolejne spotkanie na dziś zaplanowane na godzinę 19:30, ale może być troszkę poślizgu. Faworytem spotkania C9, bowiem w ostatnim czasie zrobili olbrzymi postęp i grali na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo mecz odbywa się w USA więc motywacja zdecydowanie większa w ich szeregach. Myszki za daleko tutaj nie mogą zajść i to było wiadome. Pokonali na turnieju inny amerykański zespół a mianowicie Liquid, ale to inny typ drużyny niż C9. Cloud9 niedawno ograło fnatic, NaVi, Kinguin, EnVyUs itd. Są mocni, mają bardzo skilowych zawodników takich jak n0thing, seang@res czy rewelacyjny snajper Skadoodle. Dla mnie są bezapelacyjnym faworytem tego spotkania a podobnie ma się kurs w tym spotkaniu.

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: zduluuu » 15-12-2015, 15:04

E-sport 17:00
Vexed - Space Soldiers
Typ: Powyżej 2.5 mapy Kurs: 2.00 :bet365-brak-polskiej-licencji!: Stawka: 5/10

E-sport - CSGO godzina 17:00. Typ jest do gry w :bet365-brak-polskiej-licencji!: Spotkanie best of 3 i wydaje mi się, że te trzy mapy dziś będą. Wogóle Turecki zespół Space Soldiers jest dziś underdogiem w tym starciu i jakoś dziwnie dają im zaledwie niecałe 40% szans. Ja te szanse oceniam na zdecydowanie więcej. Mimo, że zespół Vexed to Polacy to dziś obawiam się tego pojedynku. Turcy to bardzo niewygodny zespół o którym tak naprawdę ciężko coś konkretnego powiedzieć. To wciąż wielka niewiadoma, bo Space Soldiers nie pojawia się na dużych Lanach czy Majorach tylko tuła się po mniejszych iwentach. Przede wszystkim ich zawodnik Xantares jeżeli spojrzymy na statystyki to jest on aktualnie Top1. Tuż za nim są takie nazwiska jak Get_Right, S1mple czy KennyS. Boję się, żeby Turcy tutaj nie ukąsili 2:0, ale raczej tak nie będzie. Uważam, że trzy mapy i świetny mecz. W miarę możliwości zachęcam.

Awatar użytkownika
zduluuu
-#aktywny
-#aktywny

Re: Esport - Counter-Strike Global Offensive

Post autor: zduluuu » 01-07-2018, 11:13

18:00 NiP - AGO Typ: +1,5 Ago @1,40
21:00 Virtus.pro - FriendlyFire Typ: Virtus.pro @1,47

Kurs: 2,06 :sts: 3/10

Pierwsze zdarzenie czyli mecz Polaków z AGO przeciwko Szweckiej formacji Ninjas in Pyjamas. Grają o awans na kwale. System szwajcarski, w którym trzy zwycięstwa dają przepustkę. Aktualnie obie ekipy z bilansem 2:1. Dziś według wystawionych kursów zdecydowanym faworytem NiP z kursem 1,52. Jednak Polacy mogą nawet pokusić się, żeby ich łyknać. Głównym problemem AGO jest regularność, której nie mają. Potrafią zagrać kotnie po czym przychodzi kiepski mecz. Idę w kierunku zwycięstwa przynajmniej jednej mapy przez AGO po kursie @1,40. Jest to wykonalne jeżeli dobrze zagrają wybraną przez siebie mapę. NiP w pierwszym swoim meczu przegrał z 3DMAX podczas, gdy wczoraj wieczorem AGO pykło ich na prawdę gładko 2:0. I były to zdecydowane zwycięstwa wynikami 16:3 oraz 16:6. Ponadto ostatnie pojedynki z NiP'em Ago wygrało w ramach StarSeries i-League Season 5 na de_mirage 16:7 oraz de_train 16:10.

Drugie spotkanie to również Polska ekipa Virtus.pro. Najbardziej utytułowana ekipa w Polsce w CS GO. Jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych ekip na świecie. Aktualnie w kryzysie, przebudowanie i złej kondycji. Część składu już wiekowa jak na Cs'a ale za to wielki szacun. Ostatnio z ekipą rozstał się SnaX a zespół poszukuje nowego zawodnika. Na "testach" morelz, który dziś musi pokazać moc. Jest wiele opinii na temat odejścia Snaxa, jedni uważają, że będzie źle a inni że może to dać wreszcie pozytywny impuls Virtus.pro. Dziś grają z FriendlyFire w ESEA. Ostatnio z nimi wygrała inna polska ekipa PACT więc VP też ogarnie nawet w takiej dyspozycji w jakiej są.

ODPOWIEDZ