Fame MMA 5 :)

Typy bukmacherskie, informacje i analizy z dyscyplin nie ujętych wcześniej w żadnej z kategorii. eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych.
Regulamin forum
Pozostałe sporty

Interesujesz się sportem, dla którego nie mamy działu? Nic się nie stało. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje dla pozostałych sportów, takich jak: eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych.. A jeżeli brakuje jakiegoś sportu – nie wahaj się i załóż temat!

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań na eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych . Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy na eSporty, kolarstwo, sztuki walki, snooker i wiele innych.
ODPOWIEDZ
pangeralt

Fame MMA 5 :)

Post autor: pangeralt » 17-10-2019, 07:56

Nie wiem ile osób z tego forum ogląda Fame MMA :) Dajcie znać wtedy będę wiedział jak bardzo dużo informacji zamieścić o tym wydarzeniu :)

Gala Fame MMA 5 zapowiada się dość spokojnie pod względem kontrowersji.
Oczywiście jak zwykle omijam pewne spotkania ponieważ tam jest ryzyko 50%/50%.
Wybrałem jednak kilka spotkań które mają fajne fame mma kursy

Hassi (Kamil Hassan) - Oleg (Oleg Riaszeńczew) - tego nie ruszam, niby Hassan ale jednak nie jestem w 100% pewien :)
Kasti (Kamil Stępiński) - Krycha (Krystian Wilczak) - również odpuszczam, jeden i drugi ma argumenty
Ewelona (Ewelina Kubiak) - Esmeralda (Monika Godlewska) - tutaj obstawiam iż nie dojdzie do 3 rundy
Malczyński (Dawid Malczyński) - Olejnik (Tomasz Olejnik) - zdecydowana wygrana Dawida
Isamu (Szymon Kasprzyk) - Rafonix (Marcin Krasucki) - zdecydowana wygrana Isamu
Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski) - Lord Kruszwil (Marek Kruszel) - Super Freak Fight - tego nie ruszam, może zdarzyć się wszystko :)
Malczyński (Marcin Malczyński) - AdBuster (Marek Hoffmann) - Walka o pas - lekko na Malczyńskiego (śmieszna sytuacja że debiut i walka o pas)
Bonus BGC (Piotr Witczak) - Najman (Marcin Najman) - Main Event - rozum za Marcinem, sercem za Bonusem - nie ruszam :)

Awatar użytkownika
betoro

Re: Fame MMA 5 :)

Post autor: betoro » 24-10-2019, 10:42

mysle, ze w walce kobiet sa bardzo male szanse na 3 rundy. ja tam widze 1 moze 2 maksymanie. to amatorki, wiec nie beda przygotowane na pelen dystans.

Lord to wygra, chocby po t zeby zdobyc kolejnych hejterow.

Najman... no nie wiem. niby pewniak. niby w boksie tych ogorkow obijal, ale tez gosc moze sam sie porobic,np ze kopnie, zwichnie kostke.
no bet

hinge

Post autor: hinge » 25-10-2019, 19:08

siema.wiecie może u jakich buków można obstawić?
bo bym postawił na dawida malczyńskiego, ewelone, hassiego i isamu ale nawet nie wiem gdzie i jakie kursy.
Pomożecie?
walcz do końca

Awatar użytkownika
betoro

Post autor: betoro » 26-10-2019, 12:12

lvbet, totolotek maja w ofercie Fame MMA .

ODPOWIEDZ