FC Porto- Juventus FC

Forumbukmacherskie Ligi Mistrzów. Typy bukmacherskie i analizy meczów z Ligi Mistrzów. Tabela, harmonogram spotkań oraz dyskusja o aktualnych meczach. Typy ekspertów na Ligę Mistrzów
Regulamin forum
Liga Mistrzów

Liga Mistrzów UEFA to najważniejsze rozgrywki klubowe w Europie. Co roku najlepsi z najlepszych ze wszystkich krajów europejskich rywalizują najpierw w kwalifikacjach, a potem w fazie zasadniczej turnieju o miano najlepszej drużyny klubowej Europy.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na ligę mistrzów oraz profesjonalne analizy spotkań Ligi Mistrzów w piłce nożnej.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Ligi Mistrzów, opisy odbytych spotkań Ligi Mistrzów oraz analizy nadchodzących meczów w Lidze Mistrzów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zdziwiony1
Posty: 11911
Rejestracja: 08-12-2006, 10:21

FC Porto- Juventus FC

Post autor: zdziwiony1 » 09-02-2017, 18:29

1/8 Finału, Liga Mistrzów, pierwszy mecz, sezon 2016/2017, 22.02.2017, środa, Stadion Estadio do Dragao, 20:45
Adres: Via Futebol Clube do Porto, 4350-415 Porto, Portugalia
Kluby: FC Porto, Pojemność: 51000
Przydomek: Dragões (Smoki), barwy: niebiesko- białe
Analiza meczu FC Porto- Juventus FC
oraz najlepsze typy

ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
3.60 3.40 2.37
Obrazek
[you], słyszałem, że dobrze typujesz :!: :yes:
Sprawdź się u nas, wyraź swoje zdanie i skonfrontuj je z wypowiedziami innych :!:
Pamiętaj, dla aktywnych użytkowników czekają cotygodniowe nagrody :!:
...

Awatar użytkownika
Technik84
Posty: 2501
Rejestracja: 05-10-2016, 20:09

Post autor: Technik84 » 20-02-2017, 07:37

22.02.2017
Liga Mistrzów
Porto - Juventus
Typ: 2
Kurs: 2.20
Stawka: 4/10
Sekabet-brak-polskiej-licencji!

Analiza:
Pierwsze spotkanie 1/8 finału pomiędzi FC Porto i Juventusem Turyn.W swoich ligach odpowiednio Porto jest drugie, jednak ostatnio prezentuje swietna formę. W 10 ostatnich spotkaniach ligowych wygrali 9 i raz zremisowali, bramki 25-6.Juventus prowadzi w Serie A z 7 punktową przewaga nad AS Roma.W 10 ostatnich spotkaniach zdobyli 27pkt. 9-0-1 bramki21 -4. Jak widać spotkanie zapowiada sie ciekawie. Moim zdaniem w tym spotkaniu nie zobaczymu dużo bramek, ale ostatecznie Juve okaże sie lepsze.
:trophy: Mój Typ Dnia -1,3,1,2,2,1,3,1,1,2,2,3,3,1 :trophy:

Awatar użytkownika
Leszczu
Posty: 8038
Rejestracja: 18-04-2014, 09:37

Post autor: Leszczu » 21-02-2017, 09:38

EUROPA: Liga Mistrzów
22.02.2017 20:45 FC Porto - Juventus
Typ: 2DNB
Stawka: 1/10
Kurs: 1.51
Sekabet-brak-polskiej-licencji!

Obie drużyny bardzo dobrze sobie radzą w rodzimych ligach. Gospodarze są drudzy, tuż za Benficą, a goście przewodzą Serie A. Porto jednak ustępuję liderowi ostatnimi czasy, a Juventus jest zdecydowanie najlepszą włoską ekipą ever, a że Serie A jest silniejszą ligą od Primiera Ligi to już na tym polu widzimy przewagę przyjezdnych w tym meczu. Do tego dochodzą także ostatnie rezultaty obu zespołów w europejskich pucharach, gdzie również goście prezentują się zdecydowanie lepiej. Juve jest dla mnie również ekipą "stabilniejszą" od gospodarzy. Mając to wszystko na uwadze uważam gości jako faworytów do wygranej, a mój typ potwierdzają kursy bukmacherów na ten pojedynek.

:dobrze: 0:2
Ostatnio zmieniony 22-02-2017, 23:04 przez Leszczu, łącznie zmieniany 1 raz.

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Post autor: baku193 » 21-02-2017, 15:46

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Porto-Juventus
Typ: 2/2
Kurs 3.50
Buk :unibet-brak-polskiej-licencji!:
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrać spotkanie z piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Porto na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Turyńskiego Juventusu, goście moim jak i bukmacherów zdaniem sa faworytem do zanotowania awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek , myślę że mogą powalczyć na spokojnie już w pierwszym spotkaniu wyjazdowym bowiem są zespołem zdecydowanie mocniejszym , Porto nawet na swoim stadionie radzi sobie raczej srednio , co prawda wygrywają,ale ich rywale są zespołami zazwyczaj przeciętnymi , Porto wyszło z grupy najsłabszej moim zdaniem z Club Brugge, Leicesterem oraz Kopenhagą , gospodarze zajęli 2 pozycję , zdobywając w meczach łacznie 11 punktów . Juventus natomiast wygrał pewnie swoją grupę z 14 oczkami , notując 4 wygrane oraz tylko 2 podziały punktów , zdecydowanie lepiej wyszedł na spotkaniach wyjazdowych w którym zdobył komplety zwycięstw , w kazdym spotkaniu grał pewnie i był zespołem lepszym, moim zdaniem w tym spotkaniu gospodarze moim zdaniem nie mają za wielkich szans goście są poukładanym zespołem i według mnie spokojnie awansują do kolejnej rundy tych rozgrywek , stawiam na wynik 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji i mocno przybliżą się do gry w kolejnej rundzie, a Porto według mnie awansowało z wielkim fartem bowiem chyba z żadnej innej grupy nie miało by szans na awans.

Awatar użytkownika
Technik84
Posty: 2501
Rejestracja: 05-10-2016, 20:09

Post autor: Technik84 » 22-02-2017, 22:36

22.02.2017
Liga Mistrzów
Porto - Juventus
Typ: 2
Kurs: 2.20
Stawka: 4/10
Sekabet-brak-polskiej-licencji!
0-2 :plus: :cool:
:trophy: Mój Typ Dnia -1,3,1,2,2,1,3,1,1,2,2,3,3,1 :trophy:

baku193
Posty: 2932
Rejestracja: 11-12-2012, 14:53

Re: FC Porto- Juventus FC

Post autor: baku193 » 13-03-2017, 18:40

Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Juve-Porto
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk :sb:
Analiza: Rewanżowe spotkanie piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym Juventus Turyn na swoim stadionie podejmował będzie drużynę FC Porto, gospodarze już po pierwszym spotkaniu rozegranym w Portugalii mocno przybliżyli się do awansu do kolejnej rundy wygrali tam 0:2 i byli zespołem zdecydowanie lepszym, szczególnie wtedy gdy drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę dostał Lewy obrońca gospodarzy Telles, gospodarze nie przegrali ani jednego spotkania na swoim stadionie od lipca poprzedniego roku (razem 24) , natomiast Porto na wyjazdach radzi sobie różnie potrafi wygrać wysoko ,ale czasem traciło punkty ze znacznie słabszym do siebie rywalem, moim zdaniem tutaj gościom będzie bardzo trudno cokolwiek ugrać, nie wierze bowiem iż tak doświadczona drużyna jak Juventus bedzie manewrowała składem w tak ważnym spotkaniu pomimo bardzo dobrego wyniku w 1 spotkaniu, po prostu Juventus jest tutaj faworytem i moim zdaniem taki kurs można spokojnie pograć, liczę również na jakieś bramki w tym meczu , myślę że gospodarze , którzy u siebie strzelać potrafią tutaj równeż nie zawiodą , mój typ to wynik 2:0: lub 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, zależy wszystko od tego jaką skutecznością popisze się druzyna przyjezdnych.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci