Najlepsze bonusy bukmacherskie: Betfan, Betclic, Fortuna, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Betclic
500 PLN
cashback
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Betfan
Bez podatku!
+ dodatkowo do 3000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Grupa B - analizy spotkań

Copa América 2016 – 45. edycja turnieju organizowanego przez CONMEBOL. Edycja specjalna - rozgrywana drugi rok z rzędu. Analizy, zapowiedzi, długoterminowe prognozy i najlepsze typy!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Grupa B - analizy spotkań

Post autor: Slodziak » 27-04-2016, 13:54

Obrazek

Copa America 2016 - grupa B Analizy spotkań

W grupie B znaleźli się:
Brazylia
Ekwador
Haiti
Peru

[you], słyszałem, że dobrze typujesz :!: :yes:
Sprawdź się u nas, wyraź swoje zdanie i skonfrontuj je z wypowiedziami innych :!:
Pamiętaj, dla aktywnych użytkowników czekają cotygodniowe nagrody :!:
Ostatnio zmieniony 29-04-2016, 14:08 przez Slodziak, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Post autor: Slodziak » 27-04-2016, 13:56

1 kolejka - Analizy spotkań

4 czerwca 2016
22:00 CET Haiti – Peru

4 czerwca 2016
22:00 CET Brazylia – Ekwador

[you], słyszałem, że dobrze typujesz :!: :yes:
Sprawdź się u nas, wyraź swoje zdanie i skonfrontuj je z wypowiedziami innych :!:
Pamiętaj, dla aktywnych użytkowników czekają cotygodniowe nagrody :!:

Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

Awatar użytkownika
zdziwiony1
-#elita
-#elita

Post autor: zdziwiony1 » 09-05-2016, 21:09

KADRA HAITI:

Bramkarze: Johnny Placide (Stade de Reims) Steward Ceus (bez klubu), Luis Valendi Odelus (Aigle Noir), Brian Sylvestre (Carolina RailHawks).

Obrońcy: Romain Genevois (Nice), Mechack Jerome (Jacksonville Armada), Judelin Aveska (Atletico Uruguay), Stephane Lambese (PSG B), Reginal Goreux (Standard Liege), Kim Jaggy (FC Aarau), Jean-Jacques Pierre (Paris FC), Paulson Pierre (Baltimore FC), Wilguens Aristide (FICA), Chadeley Germain (Petit-Goave FC), Alex Christian (Boavista), Jean Sony Alcenat (Voluntari), Carlens Arcus (Troyes), Andrew Jean-Baptiste (Estrella San Agustin).

Pomocnicy: Kevin Lafrance (Chrobry Głogów), Sebastian Thuriere (San Antonio FC), Jean-Marc Alexandre (Fort Lauderdale Strikers), Soni Mustivar (Sporting Kansas City), Max Hilaire, Max (Pau FC), Pascal Millien (Jacksonville Armada), Sony Norde (Mohun Bagan), James Marcelin (Carolina RailHawks), Zacharay Herivaux (New England Revolution), Bryan Alceus, Bryan (Bordeaux B), Ricardo Ade (Baltimore FC), Junior Delva (Moca FC).

Napastnicy: Wilde-Donald Guerrier (Wisła Kraków), Jeff Louis (Caen), Jean-Eudes Maurice, Jean-Eudes (Ha Noi FC), Kervens Belfort (1461 Trabzon), Duckens Nazon (Laval), Manchini Telfort(Cavaly), Woodensky Cherenfant (FICA), Jonel Desire (Mirebalais), Derrick Etienne (New York Red Bulls), Herve Bazile (Caen).

...

KADRA EKWADORU:

Bramkarze: Librado Azcona (Independiente del Valle), Máximo Banguera (Barcelona), Alexander Domínguez (LDU Quito), Esteban Dreer (Emelec).

Obrońcy: Gabriel Achilier (Emelec), Dario Aimar (Barcelona), Robert Arboleda (Universidad Católica), Walter Ayoví (Monterrey), Óscar Bagüí (Emelec) (Emelec), Luis Caicedo (Independiente del Valle), Frickson Erazo (Atlético Mineiro), Jorge Guagua (Emelec), Arturo Mina (Independiente del Valle), Juan Carlos Paredes (Watford), Mario Pineida (Barcelona), José Quinteros (LDU Quito), Cristian Ramírez (Ferencváros).

Pomocnicy: Michael Arroyo (Club América), Alex Bolaños (Aucas), Bryan Cabezas (Independiente del Valle), Segundo Castillo (Barcelona), Fernando Gaibor (Emelec), Carlos Gruezo (FC Dallas), Renato Ibarra (Vitesse), Pedro Larrea (El Nacional), Fidel Martínez (UNAM), Ángel Mena (Emelec), Jefferson Montero (Swansea), Christian Noboa (Rostov), Jefferson Orejuela (Independiente del Valle), Pedro Quiñónez (Emelec), Antonio Valencia (Manchester United).

Napastnicy: Daniel Angulo (LDU Quito), José Angulo (Independiente del Valle), Jaime Ayoví (Godoy Cruz), Miler Bolaños (Grêmio), Felipe Caicedo (Espanyol), Juan Cazares (Atlético Mineiro), Junior Sornoza (Independiente del Valle), Enner Valencia (West Ham United).

...

KADRA BRAZYLII:

Bramkarze: Alisson (Internacional Porto Alegre), Diego Alves (Valencia CF), Ederson (Benfica Lizbona), Marcelo Grohe (Gremio Porto Alegre)

Obrońcy: Daniel Alves (FC Barcelona), Fabinho (AS Monaco), Fagner (Corinthians Sao Paulo), Alex Sandro (Juventus Turyn), Douglas Santos (Atletico Mineiro Belo Horizonte), Filipe Luis (Atletico Madryt), Gabriel Paulista (Arsenal Londyn), Gil (Shandong Luneng), Jemerson (AS Roma), Marquinhos (Paris Saint-Germain), Miranda (Inter Mediolan)

Pomocnicy: Rodrigo Caio (Sao Paulo FC), Casemiro (Real Madryt), Elias (Corinthians Sao Paulo), Fernandinho (Manchester City), Luiz Gustavo (VfL Wolfsburg), Rafinha Alcantara (FC Barcelona) Walace (Gremio Porto ALegre), Felipe Anderson (Lazio Rzym), Kaka (Orlando City), Lucas Lima (Santos FC), Lucas (Paris Saint-Germain), Oscar (Chelsea Londyn), Paulo Henrique Ganso (Sao Paulo FC), Philippe Coutinho (Liverpool FC), Renato Augusto (Beijing Guoan), Willian (Chelsea Londyn), Alex Teixeira (Jiangsu Suming), Douglas Costa (Bayern Monachium)

Napastnicy: Roberto Firmino (Liverpool FC), Gabriel (Santos FC), Gabriel Jesus (Palmeiras Sao Paulo) Hulk (Zenit Sankt Petersburg), Jonas (Benfica Lizbona), Luan (Gremio Porto Alegre), Ricardo Oliveira (Santos FC).

...

KADRA PERU:

BRAMKARZE: Carlos Cáceda (Universitario), José Carvallo (UTC), Pedro Gallese (Juan Aurich), Diego Penny (Sporting Cristal)

OBROŃCY: Luis Abram (Sporting Cristal), Miguel Araujo (Alianza Lima), Horacio Benincasa (Universitario), Alexander Callens (C.D. Numancia), Jair Céspedes (Sporting Cristal), Aldo Corzo (Deportivo Municipal), Alexis Cossio (Sporting Cristal), Paolo de la Haza (Juan Aurich), Christian Ramos (Juan Aurich), Renzo Revoredo (Sporting Cristal), Alberto Rodríguez (Sporting Cristal) Renato Tapia (Feyenoord), Miguel Trauco (Universitario).

POMOCNICY: Armando Alfageme (Deportivo Municipal), Adán Balbín (Universitario), Josepmir Ballón (Sporting Cristal), Cristian Benavente (Royal Charleroi), Beto da Silva (PSV), Christofer Gonzales (Colo Colo), Alejandro Hohberg (César Vallejo), Carlos Lobatón (Sporting Cristal), Andy Polo (Universitario), Ángel Romero (Universitario), Joel Sánchez (San Martín), Marcio Valverde (Real Garcilaso), Óscar Vílchez (Alianza Lima), Yoshimar Yotún (Mälmo).

NAPASTNICY: Irven Ávila (Sporting Cristal), Iván Bulos (O’Higgins), Christian Cueva (Toluca), Edison Flores (Universitario), Paolo Guerrero (Flamengo), Julio Landauri (Alianza Lima), Yordy Reyna (Red Bull Salzburg), Raúl Ruidíaz (Universitario), Mario Velarde (Unión Comercio).

...
...

Awatar użytkownika
Leszczu
-#elita
-#elita

Post autor: Leszczu » 04-06-2016, 06:11

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa America
05.06.2016 04:00 Brazylia - Ekwador
Typ: x2
Stawka: 1/10
Kurs: 1.92
:totolotek:

Brazylijczycy będą grać bez swojej obecnie największej gwiazdy - Neymara. Z powodu kontuzji nie zagra też kilku innych kluczowych piłkarzy. Krążą opinie, że jest to jeden z najsłabszych składów wielokrotnych mistrzów świata. Ekwadorczycy bardzo dobrze prezentują się ostatnimi czasy, co możemy zobaczyć po wynikach w kwalifikacjach do mistrzostw w 2018 rok. Przyjechali na turniej w silnym składzie i myślę, że mogą osiągnąć bardzo dobry wynik. Kurs na "gości" jest bardzo kuszący i warto się nim zainteresować w kontekście ostatnich wyników i sytuacji kadrowej obu ekip.

:dobrze: 0:0
Ostatnio zmieniony 05-06-2016, 13:29 przez Leszczu, łącznie zmieniany 1 raz.

baku193
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: baku193 » 05-06-2016, 07:14

Ameryka Południowa Copa America
09.06 2016 01:30
Spotkanie Brazylia-Haiti
Typ: Brazylia -2. w razie wygranej dokładnie 2 golami zwrot stawki
stawka 8/10
Kurs 2.02
Buk :unibet-brak-polskiej-licencji!:
Analiza Brazylia w swoim drugim spotkaniu w Copa America, które w tym roku grane jest po raz 100 a jego gospodarzem są Stany Zjednoczone podejmowała będzie drużynę Haiti, według mnie Haiti jest najsłabszym ogniwem tego turnieju i nie ma żadnych szans na wyjscie z grupy po porażce z zespołem Peru teraz zostały im już tylko mecze ze zdecydowanie najsilniejszymi ekipa tej grupy czyli Brazylia oraz Ekwadorem, moim zdaniem tu nie ma innej opcji aniżeli wysoka wygrana zespołu Brazylii, który pomimo remisu w pierwszym meczu z zespołem Ekwadoru dalej jest faworytem do wyjścia z grupy z pierwszego miejsca jak i ma spore szanse na wygranie całego turnieju, Haiti w poprzednich 4 meczach zanotowało 3 porażki oraz 1 remis , Brazylia natomiast w takiej samej ilości spotkań zagrała 3 ray na remis a raz odniosła zwycięstwo, według mnie w tym meczu zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów jest ekipa z Brazylii, bez której drugiej rundy tych rozgrywek nie jestem w stanie sobie wyobrazić, na to spotkanie przygotowałem kilka typów, moim zdaniem kto nie chce ryzykować polecam pograć na -1.5 na Brazylię, ja jednak uważam że stać ich jest na zdecydowanie wyższy wynik , dlatego zagram na wyższy handicap , myślę że brazylia już do połowy będzie prowadziła 2 golami, na co w tej chwili również jest kuszący kurs .

LEGRAND.

Post autor: LEGRAND. » 08-06-2016, 14:39

:pn:
Ekwador - Peru
1
1.83 :bet365-brak-polskiej-licencji!:
3/10

Zgodnie z przewidywaniami wczorajszymi USA gładko uporało się z Kostaryką, a Kolumbia pokonała Paragwaj. Dzisiejszej nocy uważam, że Ekwador wygra z Peru. Ekwadorczycy są nie tylko mocniejsi na papierze, ale wyniki przemawiają za nimi. W swoich szeregach mają takich zawodników jak Antonio Valencia z Manchesteru United, Ennera Valencie z West Hamu United, Jefferson Montero ze Swansea City, ludzi ogranych w Europie na najwyższym poziomie. Ponadto Bolanos dwa poprzednie sezony bardzo udane w Emelec i teraz przeniósł się do Gremio Porto Alegre. Christian Noboa zawodnik FK Rostov bardzo udany sezon i dobre liczby jak na defensywnego pomocnika. Zresztą udowodnili, że nie są chłopcami do bicia i postawili się w pierwszym spotkaniu Brazylii remisując 0:0 i dzisiaj ogromna szansa na awans. W meczach o stawkę grają naprawdę bardzo dobrze, el. MŚ zakończyli na drugim miejscu, tylko dlatego bo odpuścili ostatni mecz. Tak to pokonali Argentynę, Urugwaj, Wenezuelę i Boliwię.
Peru natomiast wymęczyło to zwycięstwo z Haiti 1:0. Moim zdaniem są zdecydowanie gorsi kadrowo i są słabszym zespołem. W eliminacjach Mistrzostw Świata wypadli kiepsko: przegrali 4 z 6 spotkań. W Copa America brakuje takich zawodników jak: Vargas, Ascues, Zambrano, Advincula, Ballon, Farfan, Pizarro, Lobaton. Większość tych zawodników miało wkład w reprezentację w ostatnim czasie, nawet w el. MŚ. Dla mnie tutaj pewna 1.

:zle: 2:2 DRAMAT
LEGRAND.

baku193
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: baku193 » 09-06-2016, 17:03

Dyscyplina: Copa America
Godzina: 02:30
Spotkanie: Brazylia– Peru
stawka 3/10
Typ: przedział bramek 2-3
Kurs: 2.00
Bukmacher: sportingbet-brak-polskiej-licencji!
Analiza: Wybrałem ostatnie spotkanie w tej grupie w którym to ekipa Brazylii mierzyła się będzie z zespołem z Peru, moim zdaniem Brazylijczycy w poprzednim spotkaniu z zespołem Haiti pokazali jak sa bardzo groźni i na co ich stać w tym turnieju Copa America, "Canarinhos"dopiero się rozkręcają i po pierwszym bezbarwnym spotkaniu z zespołem Ekwadoru nie pozostawili żadnych nadziei ekipie z Haiti, według mnie w tym meczu faworytem do zdobycia kompletu punktów i zapewnienia sobie awansu do kolejnej rundy z pierwszego miejsca w grupie będzie ekipa Brazylii, która w poprzednich swoich spotkaniach radziła sobie bardzo dobrze, notując tylko 1 porażkę na 10 ostatnich meczy, peru natomiast gra w kratkę co prawda ostatnio grało dobrze,ale na przykład wcześniejsze spotkania to same porażki, moim zdaniem w tym meczu gospodarze wygrają pewnie , stawiam na dokładny wynik 3:0 ponieważ myślę iż 2:0 to będzie już do połowy spotkania, Peru mecze z Brazylią nie wychodzą już od kilku sezonów , Peru bowiem swoje poprzednie spotkanie z zespołem z Brazylii wygrało w roku 1975 wiec nie liczę na powtórkę.

slawgo
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: slawgo » 11-06-2016, 17:07

Dyscyplina: Copa America
13-06-2016 02:30
Spotkanie: Brazylia - Peru
Typ: 1 i powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,15
Bukmacher: :totolotek:
Analiza:

Ostatnia kolejka fazy grupowej Copa America w grupie B. Obie drużyny mają w tym momencie po 4 punkty na swoich kontach z tym że Brazylia ma zdecydowanie najlepszy bilans bramkowy. Brazylijczycy rozpoczęli zmagania w CA od remisu z Ekwadorem 0:0, następnie rozbili zespół Haiti aż 7:1. Obie drużyny nie mogą sobie pozwolić na porażkę, ponieważ przy wygranej Ekwadoru mogą oni na ostatniej prostej wyprzedzić właśnie te zespoły. Dla ekspertów faworytem tego spotkanie są Brazylijczycy według mnie jest podobnie z tym że dodałbym do tego ilość goli powyżej 2,5. Spodziewam się w tym meczu dużej ilości bramek, ponieważ obie ekipy będą grały o 3 punkty i zagrają bardzo ofensywnie. Ostatnie wyniki rywalizacji tych zespołów to 3:0, 2:1 i 3:0.

gunses 200

Post autor: gunses 200 » 12-06-2016, 12:37

:pn:
13.06.2016 czas.02:30
Brazylia-Peru
typ:1 i powyżej 3,5 gola ( zespół pierwszy zwycięży i zarazem bedzie wiecej niz 3,5 gola w meczu )
kurs: 3,80 :bwin-brak-polskiej-licencji!:

Analiza:

W grupie B turnieju Copa America dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku, w którym zmierzą się ze sobą kadry Brazylii i Peru. Podobnie, jak bukmacherzy, którzy za zdecydowanego faworyta uznają "Canarinhos", uważam, że każde inne rozstrzygnięcie jak ich zwycięstwo będzie sporą nie niespodzianką a wręcz sensacją. Po 2 kolejkach sprawa awansu z tej grupy jest jeszcze nie rozstrzygnięta. W tym momencie oby dwie ekipy mają po 4 punkty, ale to Brazylijczycy są liderem, bowiem mają lepszy bilans bramkowy. W stawce liczy się jeszcze reprezentacja Ekwadoru, która ma na koncie 2 oczka, ale zmierzy się ze zdecydowanie najsłabszą drużyną tej grupy, mianowicie Haiti. Tak więc bardzo prawdopodobne jest że zgarną komplet punktów i wskoczą przynajmniej na 2 lokatę dającą promocję do następnej rundy. Brazylijczycy po bezbramkowym remisie z Ekwadorem, w konfrontacji z Haiti zaprezentowali się znakomicie i rozgromili rywali aż 7-1. Taki rezultat na pewno wprawił ich sympatyków w znakomity nastrój, ale przede wszystkim musiał dać bardzo wiele pewności samym zawodnikom. Natomiast piłkarze Peru na początek rozgrywek pokonali Haitańczyków zaledwie 1-0, a następnie podzielili się punktami z Ekwadorem, osiągając wynik 2-2. Skromna wygrana z Haiti sprawia, że jeśli Ekwador nie zawiedzie w meczu z outsiderem, to nawet remis w dzisiejszym spotkaniu, może okazać się za mało dla Peruwiańczyków. Dlatego spodziewam się, że w końcu będą zmuszeni się odkryć i zagrać o zwycięstwo, a będący w znakomitej dyspozycji strzeleckiej Brazylijczycy powinni wykorzystać nie jakąś a co najmniej kilka sytuacji i pogrążyć przeciwnika, grajac przy okazji na luzie w myśl zasady strzel więcej- strać mniej, można liczyc na ewentualność wysokiego wyniku bramkowego- Peru tez bedzie mialo swe szanse na bramki.
I like guns n roses
naightrain one more time tonight, heeheheh

ODPOWIEDZ