Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Forbet, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +400 PLN
4. Etoto
200% do 100 PLN
Odbierz 1000 PLN »
5. Fortuna
110 PLN
dodatkowo +400 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 04-12-2018, 14:11

Dzisiaj w godzinach nocnych,hokejowa liga NHL gra nastepna kolejke spotkan,Mnie bardzo ciekawi pojedynek w Konferencji Wschodniej,gdzie duzyna lidera,Tampa Bay jedzie do Detroit by tam powalczyc o ligowe,kolejne punkty.Wizualnie Detroit wydaje sie byc duzo slabszym zespolem ale gra u siebie,bedzie goraco dopingowany przez swych kibicow...to duzy atut.Pozatym pomimo slabszej postawyw tym sezonie,Detroit wygral ostatnio dwa spotkania i to tez moze miec jakies znaczenie.Oczywiscie nie sadze by Tampa Bay przegrala ten mecz ale obawiam sie,ze w regulaminowych trzech tercjach,moze sie on nie zakonczyc.Tampa ma w tj chwili trzy punkty przewagi nad nastepna druzyna w tabeli i wygrana w dogrywce tez pozwoli przewage utrzymac.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 04-12-2018, 14:20

W godzinach nocnych naszego czasu,hokejowa liga NHL gra kolejna runde spotkan.Ja chcialbym dluzej zatrzymac sie przy pojedynku NY Islanders z druzyna Winnipeg,uwazam ze bedzie bardzo interesujacy.Winnipeg gra w Konferencji Zachodniej i zajmuje w niej wysokie trzecie miejsce,ma 34 punkty ale gdy dzisiaj wygra zrowna sie punktowo z wiceliderem,Colorado.Ten zespol wydaje mi sie byc w doskonalej formie,w kilku ostatnich spotkaniach doznal tylko jednej porazki i zaczyna przypominac ten swietny z poprzedniego sezonu.Dzisiaj jest moim faworytem do zwyciestwa.NY Islanders gra w Konferencji Wschodniej,jednak ta druzyna zajmuje tam dopiero siodme miejsce i ma 29 punktow.Moim zdaniem nie jest na tyle silna by dzisiaj wygrac z Winnipeg.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 05-12-2018, 14:00

Dzisiaj w godzinach nocnych naszego czasu,odbedzie sie spotkanie hokejowe w lidze NHL,w ktorym to,druzyna Anaheim Ducks zagra u siebie ze slabiutkim w tym sezonie zespolem Chicago.Oczywiscie moim zdecydowanym faworytem do zwyciestwa jest Anaheim,ktory wystepuje dodatkowo w roli gospodarza.Obydwie druzyny graja w Konferencji Zachodniej,gdzie Anaheim jest na szostym miejscu z 33 punktami i pozostaje niepokonana w czterech ostatnich pojedynkach.Dla porownania Chicago jest na 13 miejscu z 23 punktami i ma cztery z rzedu przegrane mecze.W pieciu ostatnich,bezposrednich pojedynkach,dwukrotnie u siebie wygrywal zespol Anaheim,wiec i ta statystyka wskazuje na jego dzisiejsze zwyciestwo.Po przeanalizowaniu tego wszystkiego podtrzymuje swa decyzje i stawiam na wygrana druzyny Anaheim Ducks.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 05-12-2018, 14:03

Dzisiaj w godzinach nocnych ,o ligowe punkty w NHL,powalcza druzyny St.Louis Blues z zespolem Edmonton.Obydwie ekipy graja w Konferencji Zachodnie i trzeba przyznac,ze nie wiedzie im sie najlepiej.Obydwie zajmuja dalekie miejsca w klasyfikacji z tym,ze Edmonton jest wyzej.St..Louis jest na przedostatnim miejscu i bardzo potrzebuje punktow,czy zdola pokonac dzisiaj Edmonton? Gra u siebie a i tak jakos nie che mi sie w to wierzyc.Wyraznie na to wskazuja pojedynki bezposrednie,gdzie Edmonton ma wyrazna przewage.Nawet biorac pod uwage piec ostatnich dwukrotnie wygrywal St.Lois,dwukrotnie Edmonton i trzeci raz po remisie.Trzeba jednak pamietac,ze druzyna St.Louis byla wowczas w znacznie lepszej formie,dzisiaj jest odwrotnie.Mysle,ze ostatecznie wygra Edmonton.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 06-12-2018, 10:57

Jest to drugie spotkanie w Rosyjskiej lidze MHL,pomiedzy Ladya a Sybirskimi Snajperami.Wczoraj gora byli gospodarze,nieznacznie pokonujac Snajperow 4:3,czy dzisiaj historia sie powtorzy? Nie moim zdaniem Snajpery wezma rewanz.Ta druzyna bardzo czesto w tym sezonie w dwumeczach jeden wygrywa i jeden przegrywa.Zreszta bylem troche zdziwiony wczorajsza prazka Snajperow bo wedlug mnie jest to lepsza druzyna,potwierdzaja to wyniki kilku ostatnich bezposrednich poryczek.Sybirskie Snajpery na szesc ostatnich,przegrali tylko jeden ten wczorajszy.Aktualnie w tabeli ligowej,Snajpery tez sa wyzej od rywala,zajmuja szoste miejsce z suma 40 ptk. gdy Ladya jest na dziewiatej pozycji i tych punktow ma 32.To tez jest jakby potwierdzeniem,mojej dzisiejszej,mam nadzieje slusznej decyzji.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 06-12-2018, 11:48

1 liga hokeja na lodzie w Szwecji gra dzisiaj kolejna runde spotkan w walce o punkty.I tak powalcza o nie miedzy innymi druzyny Orebro i Frolunda.Spotkanie wydaje sie ciekawe ale wszelkie statystyki wskazuja na zwyciestwo druzyny gosci,ja tez tak uwazam.Frolunda pomimo trzech wpadek w ostatnich pieciu meczach,jest napewno zespolem lepszym i bardziej dojzalym,ze tak powiem.Przegrane mecze moga byc podyktowane specjalnymi przygotowaniami do wystepow w Lidze Mistrzow,widac,ze wyszlo to na dobre bo Frolunda w wyjazdowym,cwiercfinalowym meczu,wysoko pokonala Czeska Komete Brno i jedna noga jest juz w polfinale.Jest to dowod swiadczacy o wysokiej formie tej druzyny i powinna dzisiaj pokonac ostatecznie Orebro.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 06-12-2018, 14:49

Dzisiaj w godzinach nocnych,oczywiscie naszego czasu,hokejowa liga NHL gra kolejna rundke spotkan.Wsrod wielu ciekawych tylko jedno wydaje mi sie byc penym co do wyniku.Jest to pojedynek dwoch Kanadyjskich duzyn,grajacych w Konferencji Wschodniej a konkretnie Ottawy Senators i Montrealu.Ottawa jest gospodarzem i sadze,ze ostatecznie wygra.Gdyby patrzec na aktualna klasyfikacje to znacznie wyzej plasuje sie Montreal ale trzeba wziasc pod uwage fakt,ze kazdy z pojedynkow tych zespolow jest indywidualny,ma swoja oprawe.W tym przpadku widacwyraznie,ze w kilku ostatnich pojedynkach,Ottawa nie przegala u siebie z Montrealem.Jak nie wygrala w trzech tercjach to w dogrywce,sadze,ze ta statystyka jest poprawnym odzwierciedleniem tyh spotkan i dzisiaj bedzie podobnie.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 08-12-2018, 19:57

Dzisiaj w godzinach nocnych,hokejowa liga NHL gra kolejna rundke spotkan.Wsrod kilku ciekawych,jest pojedynek Calgary z obecnym liderem Neshville.Jak wiemy obydwie druzyny graja w Konferncji Zachodnie a Calgary po calej seri zwyciestw awansowala na trzecie miejsce.Lider,druzyna Neshville do pewnego momentu dominowala na lodowiskach,zyskujac duza przewage punktowa.Niestety ta dobra passa sie skonczyla i po kilku wpdkach przewaga stopniala do minimum.Wydaje mi sie,ze jest to sygnal by zaczac ponownie punktowac,ze byl to chwilowy kryzys.Moim zdaniem dzisiaj Neshville pokona Calgary ale nie bedzie to spacerek i zwyciestwo moze przyjsc dopiero w dogrywce.Calkowicie wykluczam przegrana tej druzyny.Przykladem moga byc ostatnie pojedynki tych druzyn,Neshville jak i Calgary wygrywaly,o dziwo nie u siebie a na wyjazdach.Takze jeden zakonczyl sie remisem ale w dogrywce gora juz byla druzyna Neshville.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 09-12-2018, 16:19

Niemieca liga hokejowa i w niedziele nie proznuje,dzisiaj gra nowa kolejke a mnie zainteresowalo spotkanie Augsburga z Iserlohn,chcialbym sie do niego odniesc.Juz na wstepie chce powiedziec,ze moim faworytem jest Augsburer pomimo dobrej gry przeciwnika.Augsburger wystepuje w roli gospodarza a trzeba przyznac,ze jest to jego silna bron.Oczywiscie nie da sie ukryc,ze w tym sezonie ta duzyna jest w niezlej formie,w klasyfikacji generalnej zajmuje obecnie wysokie czwarte miejsce ale w czolowce jest bardzo ciasno,male roznice punktowe moga sprawic,ze Augsburger w przypadku wygranej moze awansowac.Takasytuacja jest ogromnie motywujaca.Warto tez dodac,ze we wczesniejszych pojedynkach z Iserlohn,Augsburger ma korzystniejszy bilans.Ten sezon wskazuje tez na wyrazna wzwyzke formy tej druzyny,wiec dzisiaj tez powinna wygrac.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 09-12-2018, 16:22

Austriacka liga hokejowa nie nalezy do najsilniejszych w Europie ale ma kilka zespolow,ktore sie wyrozniaja i odnosza sukcesy.W dzisiej rundzie jest intresujacy pojedynek,w ktorym wicelider klasyfikacji,Kagenfurterzagra u siebie z druzyna Bolzano.Chcialbym to spotkanie wytypowac i ocenic bo wydaje mi sie,ze Klagenfurter jest zdecydowanym faworytem.Moim zdaniem ta druzyna,Vienna i Salzburg beda sie liczyly w koncowej klasyfikacji ale p tym jeszcze jest za wczesnie mowic.W kazdym razie napewno warto zwrocic uwage na dobra forme Klagenfurt.Bolzano tez nie nalezy do slabych duzyn w tej lidze,zajmuje obecnie szoste miejsce z 45 punktami a porownujac je do 53 ptk.lidera to wcale to zle nie wyglada.Popatrzmy jednak na ostatnie wyniki spotkan z Klagenfurter,wyrazna przewaga wicelidera a dwa ostatnie u siebie i na wyjezdzie wyraznie wygrane w regulaminowym czasie.Nie pozostaje wiec watpic w zwyciestwo wicelidera.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 11-12-2018, 12:13

Dzisiaj w godzinach nocnych naszego czasu,hokejowa liga NHL gra kolejna runde spotkan.Czeka nas sporo emocji bo jest z czego wybierac.Ja postaram sie poprawnie wytypowac pojedynek pomiedzy druzyna Caroliny a Toronto.Obydwa zespoly graja w Konferencji Wschodniej i wiedzie im sie zupelnie odmiennie.Toronto,druzyna ktora jest moim dzisiejszym faworytem,zajmuje pozycje wicelidera z suma 41 ptk- Niestety po dwoch poprzednich porazkach stracila dystans do lidera na osiem punktow i musi teraz to nadrabiac.Carolina dla porownania zajmuje dalekie 12 miejsce z 30 punktami.Juz ta statystyka wskazuje wyrazna przewage druzyny Kanadyjskiej.Ponadto w pojedynkach bezposrednich duzo korzystniejszy bilans jest tez po stronie Toronto.Mysle,ze te wszystkie okolicznosci sa wystarczajace by dzisiaj typowac wygrana Toronto.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 11-12-2018, 17:59

Dzisiaj w godzinach nocnych naszego czasu w hokejowej lidze NHL zwrucilem uwage na pojedynek Colorado z druzyna Edmonton.Wydaje mi sie on byc bardzo interesujacy i chcialbym poswiecic mu wiecej czasu.Jak wiadomo obydwie druzyny graja w Konferencji Zachodniej z roznym skutkiem.Colorado aktualnie zajmuje w niej trzecie miejsce ale z duzymi predyspozycjami na pozxcje lidera w koncowej fazie gry.Do lidera Calgary ma tylko punkt straty,w tym sezonie ta druzyna jest w swietnej formie.W ostatnich swoich pojedynkach u siebie wygrywa a w bezposrednich z Edmonton,tych ostatnich ma bilans dodatni.Edmonton nigdy nie blyszczalo na tyle by zajmowac czolowe pozycje,tak tez jest i w tym sezonie ale kilka ostatnio wygranych spotkan,eskazuje tez na wysoka forme.Cuz jest to tylko namiastka ciekawego,pelnego emocji pojedynku z Colorado.Mmo wszystko za koncowego zwyciezce uwazam druzyne gospodarzy.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 12-12-2018, 14:57

Po krotkiej przerwie hokeisci Finlandi wracaja na lodowiska by kontynuowac walke o punkty.Ja chcialbym ocebic oczywiscie poprawnie,pojedynek pomiedzy druzynami.KalPa i Sport.Uwazam,ze faworytem i powinna wygrac KalPa,przedewszystkim wystepuje w roli gospodarza ale duze znaczenie maja tez poprzednie pojedynki tych zespolow.W pieciu ostatnich,ktore maja znaczenie,tylko raz udalo sie wygrac druzynie Sport i to u siebie.KalPa dwukrotnie u siebie wygrywala i dwukrotnie remisowala na wyjazdach.Co jeszcze jest warte uwagi,ze KalPa w tym sezonie zaczela badzo slabo,przegrywala mecz za meczem stad daleka pozycja w tabeli ale z uplywam czasu ta druzyna odzyskuje rownowage,ze tak powim,napewno nie jest jeszcze w optymalnej formie ale gra na dobrym poziomie.Powinna sobie dzisiaj poradzic.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 12-12-2018, 15:04

Dzisiaj w poznych godzinach nocnych,odbedzie sie ciekawe spotkanie w hokejowej lidze NHL,NY Islanders podejmuje u siebie duzyne z Las Vegas.A wiec pojedynek wschod kontra zachud,Islanders graja w Konferencji Wschoniej,gdzie zajmuja osme miejsce i maja 32 ptk.W porownaniu Las Vegas graja w Konferencji Zachodniej i dotychczas wywalczyli 35 ptk.zajmujac narazie dziewiate miejsce.Statystyka ta wskazuje na porownywalne osiagniecia tych zespolow,jednam moim zdaniem dzisiaj z pojedynku zwyciesko wyjdzie druzyna z Nowego Jorku.Gra u siebie a jest to duy atut no i biorac pod uwage dwa spotkania z poprzedniego sezonu,wygrane przez Islanders,zdaja sie potwierdzac moje pszypuszczenie.A trzeba pamietac,ze hokeisci Las Vegas w poprzednim szonie grali znacznie lepiej,mimo to nie zdolali pokonac Islanders ani u siebie ani na wyjezdzie.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 12-12-2018, 15:09

Dzisiaj w godzinach nocnych naszego czasu ,hokejowa liga NHL,ra swe kolejne mecze.Ja zwrocilem uwage na pojedynek druzyn Chicago i Pitsburga.A wlasciwie to ogromnie zdziwily mnie wysokie kursy bukmacherskie na wygrana Chicago,czy aby Pitsburgh jest takim faworytem? Moim zdaniem nie...Faktycznie Chicago zamyka tabele Konferencji Zachodniej z 23 dotychczas zdobytymi punktami a Pitsburgh jest na dziewiatym miejscu w Konferencji Wschodniej z 32 punktami,jednak niczego to nie dowodzi.Popatrzmy na bezposrednie pojedynki tych zespolow,w poprzednim sezonie wszystkie wygrala druzyna z Chicgo i to bez wzgledu na to czy u siebie czy na wyjezdzie.W jednym przypadku wrecz rozgromila Pingwinow az 10:1 !!! Prawda jest tez to,ze Chicago ma za soba cala serie przegranych spotkan ale w koncu musi wygrac i mi sie wydaje,ze ma recepte na Pingwinow z Pitsburga.Ja pojde za tym przykladem.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 13-12-2018, 16:24

Dzisiaj w nocy naszego czasu,hokejowa liga NHL gra kolejna runde spotkan.Do jednego z ciekawszych napewno nalezy pojedynek druzyny San Jose z Dallas Stars.Jak nam wiadomo obydwa zespoly graja w Konferencji Zachodniej,gdzie San Jose zajmuje szoste miejsce z 37 dotychczas zdobytymi ptk. a Dallasjest na dziewiatym miejscu i ma 35 ptk.Z tej statystyki nie mozna jednoznacznie wylonic faworyta,niby San Jose sa wyzej w klasyfikacji i graja u siebie ale w kontaktach beposrednich,tych ostatnich,ktore moga miec znaczenie,lepiej wyglada druzyna Dallas.Wygrywala w pieciu ostatnich az cztery razy w tym raz na wyjezdzie.Jest to trudny mecz do wytypowania,ja pojde sladem bezposrednich pojedynkow i postawie na ostateczne zwyciestwo druzyny Dallas.Rekiny maja za soba dw zwyciestwa z rzedu a Dallas odwrotnie,wiec goscie nie powinni przegrac trzeciego z rzedu spotkania.Ten aspekt tez moze miec znaczenie.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 14-12-2018, 15:22

Hokejowa liga w Finlandi,gra dzisiaj kolejna runde spotkan.Mi sie rzucil w oczy pojedynem pomiedzy liderem klasyfikacji,druzna Karpat z JVP,ktora nie ukrywajmy jest nad przepascia.Co sie dzieje w tym sezonie z tym zespolem? Poprzednie sezony w colowce,etatowy uczestnik Ligi Mistrzow!!! Musze skomentowac ten mecz.Przedewszystkim wierze w przebudzenie sie tej druzyny,dzisiaj czeka ja naprawde ciezka przprawa z Karpatem.Ale jak to powiadaja,nie ma rzeczy niemozliwych tymbardziej w sporcie.Karpat idie po kolejny tytul mistrzowski,juz zyskal bardzo duza przewage punktowa nad reszta stawki i to jest wlasnie podstawa dla mojego typu.Byc moze lider okaze sie laskawy dla zespolu z tradycjami,ktory stoi nad przepascia.Byc moze JVP nie wygra w regulaminowym czasie ale w dogrywce jest to mozliwe.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 14-12-2018, 17:44

Dzisiaj w godzinach nocnych,druzyna St.Lois Blue staczy kolejny boj o ligowe pnkty z zespolem Colorado.Obydwie ekpy graja w Konferencji Wschoniej,gdzie druzyna St.Louis zajmuje dalekie 13 miejsce z dorobkiem 26 punktow.Colorado jest na czwarym miejscu i punktow dotychczas wywalczylo 39.Widac wyraznie juz w tej statystyce wyzszosc,lepsza forme Colorado.Podobnie wyglada to w statystyce ostatnich spotkan bezposrednich miedzy tymi zespolami.Powiem tak St. Louis w tym sezonie boryka sie z duzymi problemami ale trzeba zwrocic uwage na dwa ostatnie,wygrane mecze i to nie pozwala mi stwierdzic,ze Colorado wygra w trzech tercjach.Jest calkiem prawdopodobne,ze potrzebna bedzie dogrywka a byc moze i rzuty karne.Ale jestem przekonany,ze ostatecznie wygra Colorado.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 16-12-2018, 15:46

Juz na wstepie chce powiedziec,ze z ogromnym zaintersowaniem sledze hokejowa lige Niemiec.Ten sezon jst inny,bardzo roznacy sie od poprzednich,dzie je wiele ciekawych rzeczy,jest bardzo wyrownany a faworyci juz nie piastja czolowych miejsc.Wystarczy spojzec na tabele,gdzie w czolowce jest bardzo ciasno,roznice punktowe niewielkie i widac w iej nowe druzyny.Zapewne tak sie bedzie dzialo do konca sezonu.Disiaj chce sie odniec do pojedynku Bremenhawen z druzyna Krefeld.Bremenhaven aktualnie jest na osmym miejscu w klasyfikacji z 43 ptk. ale to punkty wlasnie sprawiaja,ze caly czas liczy sie w stawce o gorne,premiowane lokaty.Ta druzyna znacznie lepiej gra u siebie dlatego widze ja dzisiaj w roli zwyciezcy.Krefeld jest na 10 miejscu ale punktow juz ma znacznie mniej.Sadze,tze w tymspotkaniu ten zespol nie powinien stanowic zagrozenia dla gospodarzy.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 18-12-2018, 10:02

W Rosyjskiej lidze KHL,druzyna Sochi zagra u siebie z zespolem Ufa.Wydaje mi sie,ze to spotkanie powinno byc bardzo interesujace,wyrownane.Ja tutaj typuje ostateczne zwyciestwo Ufa.Aktualnie ta druzyna druzyna zajmuje szoste miejce w Konferencji Wschodniej i dotychczas zdobyla 46 ptk.Ale w moim przekonaniu co warto dodac,bardzo dobrze gra na wyjazdach,widac to w statystykach.Sochi gra w Konferencji Zachodniej i zajmuje tam siodme miejsce z suma 39 zdobytych punktow.Mozna wiec przyjac,ze te statystyki sa porownywalne a to swkazuje,jak juz wspomnialem na wyrownany poziom.Ale kontakty bezposrednie sa korzystniejsze dla zespolu Ufa i ta statystyka sie kieruje.Nie jestem jednak do konca przekonany o jej zwyciestwie w reglaminowym czasie gy,stad moja decyzja.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 18-12-2018, 10:35

Dzisiaj w godzinach nocnych,hokejowa liga NHL gra kolejna runde spotkan.Jest z czego wybierac,mnie szczegolnie intersuje pojedynek druzyn grajacych w Konferencji Wschodniej,pomiedzy New Jersey Devils a Toronto.Druzyna gosci jest po dwoch kolejnych porazkach a w pieciu ostatnich meczach wygrala tylko raz!!! Automatycznie odbilo sie to w tabeli,gdzie spadla na trzecie miejsce.No i do lidera ma juz osiem punktow straty.Toronto nie zwylko tak seryjnie przegrywac,dlatego dzisiaj jestem przekonany o zwyciestwie tej druzyny,tymbardziej ze New Jersey jest bez formy.W klasyfikacji zajmuje przedostatnie miejsce z 29 punktami.Owszem w pojedynkach bezposrednich Devils nie wyglada zle ale wowczas ten zespol gral znacznie lepiej.Dzisiaj raczej nie ma szans nawet na remis.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 18-12-2018, 10:42

Dzisiaj w godzinach nocnych,bedziemy mieli okazje zobaczyc ciekawy pojedynek w hokejowej lidze NHL,pomiedzy druzynami NY Rangers i Anaheim Ducks.Rangersi graja w Konferencji Wschodniej,gdzie zajmuja dalsze 12 miejsce z 33 ptk.No niestety w pieciu ostatnich meczach,doznali az czterech porazek,zdolali wygrac tylko z Floryda po dogrywce,czyzby brakowalo fomy: Anaheim w Konferencji Zachodniej pnie sie w gore tabeli,po seri czterech zwyciestw,druzyna awansowala na czwarte miejsce.Sadze,ze bedzie dzisiaj trudnym przeciwnkiem dla gospodarzy,wiec stawiam na koncowe zwyciestwo Rangersow.Po tylu porazkach nie powinni po raz klejny przegrac.W spotkaniach bezposrednich wygrywali przeciez z Anaheim w swojej hali,maja zdecydowanie korzystny bilans.Sumujac te wszystkie fakty i statystyki stawiam na ostateczne zwyciestwo gospodarzy.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 18-12-2018, 10:47

W poznych godzinach nocnych,dojdzie do ciekawego pojedynku w hokejowej lidze NHL,w ktorym Minnesota zmierzy sie we wlasnej hali z San Jose.Mecz naprawde trudny do oceny w kategori 1x2 bo obydwie druzyny graja bardzo dobrze w tym sezonie.W klasyfikacji Konferencji Zachodniej,Minnespta zajmuj dziewiate miejsce i ma 36 zdobytych punktow a Rekiny sa na szostym miejscu z 41 punktami.Tutaj tez warto dodac,ze zespol jest po seri czterech z rzedu zwyciestw.Wynika z tego,ze dzisiaj bedzie gronym rywalem dla gospodarzy,jest to zapowiedz zcietej walki.No cuz jak sie nie jest pewnym zwyciezcy to sie gra na ilosc goli a tych dzisiaj powinno byc dosyc duzo.Sadze,ze przynajmniej szesc.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 18-12-2018, 10:54

Jednym z ciekawszych pojedynkow w hokejowej lidze NHL,jest napewno ten pomiedzy Arizona a NY Islanders.Arizona gra w Konferencji Zachodniej,gzie zajmuje 12 miejsce z 30 punktami.Jednak trzeba tutaj wspomniec,ze plasowala sie wyzej,grala bardzo dobrze,kilka ostatnich spotkan jednak zawalila.NY Islanders gra w Konferencji Wschodniej i jest na osmym miejscu z suma 36 punktow.W jej przypadku mozna powiedziec o slabszej dyspozycji w porownaniu do poprzedniego sezonu ale juz kilka ostatnich meczy w lepszym wykonaniu.Podgladajac te statystyki mozna powiedziec o rownowadze sil ale biorac pod uwage bezposrednie pojedynki,przewage ma Arizona.Wygrywala mecze u siebie,badz to w trzech tercjach czy tez po dogrywkach.Zawsze tym spotkaniom towarzyszyla mala ilosc bramek.To tez jest charakterystyczne dla tych meczy.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 18-12-2018, 11:00

Bardzo ciekawym,nocnym wydarzeniem sportowym jest pojedynek w lidze NHL,gdzie druzyna Vancuver zagra u siebie z liderem Konferencji Wschodniej,zespolem Tampa Bay.Vancuver w Konferencji Zachodniej zajmuje 10 miejsce z suma 36 ptk.ale tutaj warto powiedziec o duzo lepszych wystepach w porownaniu do poprzedniego sezonu.Ta druzyna sprawila juz wiele niespodzianek a cztery zwyciestw w ostatnich pieciu spotkanach,potwierdzaja dobra forme.Bedzie wiec bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla rewelacyjnego przeciwnika tym bardziej,ze w kontaktach bezposrednich tez ma korzystny bilans.Tampa Bay od lugiego czasu przegrala jedno,ostatnie spotkanie i w dzisiejszym meczu jest faworytem,czy jednak wygra? Jest mi trudno powiedziec ale przekonany jestem co do wiekszej ilosci goli.Druzyny zdobeda ich przynajmniej szesc.

ODPOWIEDZ