Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
4. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
5. Fortuna
100 PLN
dodatkowo +1000 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 17-04-2019, 11:20

Kolejny,juz czwarty mecz pomiedzy tymi druzynami w fazie Play Off,dotychczasowy wynik 2:1 na korzysc druzyny Kanadyjskiej ale chyna nikogo to nie dziwi.Tronto to doswiadczony zespol,bardzo dobrze gral w rundzie zasadniczej i widac,ze forma caly czas dopisuje.W Bostonie jeden mecz druzyna wygrala drugi przegrala,zrzeci u siebie ponownie wygrala w regulaminowym czasie,dzisiaj ponownie u siebie staje przed szansa powiekszenia przewagi i powinna to wykorzystac.Druzyna Bostonu ten sezon napewno moze zaliczyc do udanych,dobra gra w rundzie zasadniczej i awans do Play Off,jednak juz pod koniec rundy zasadniczej,Boston wykazywal spadek formy.Takie bynajmniej ja odnioslem wrazenie.Dzisiaj typuje zwyciestwo Toronti i wyprzedzajac fakty,sadze,ze ta druzyna awansuje dalej.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 18-04-2019, 12:40

Jest to juz trzeci z finalowych pojedynkow Austriackiej ligi hokeja na lodzie.Jak dotad,remis 1:1 co napewno jest sukcesem druzyny Klagenfurter,wygrala u siebie,minimalnie ale wygrala no i remis w regulaminowym czasie gry w Wiedniu.Tak uwazam,ze to sukces jak i dotarcie tego zespolu do finalu pozostawiajac w tyle takie druzyny jak Salzburg czy tez Graz,wydaje mi sie,ze jednak jest to sztyt mozliwosci w przeciwienstwie do zespolu Vienna,dla ktorego jest to chleb powszedni,ze tak powiem.Ale jest to moja osobista opinia jak i to,ze kolejne mecze bedzie juz wygrywala Vienna.Jak juz wspomnialem,jest to rutyna i doswiadczenie a ta druzyna w Austri nie ma sobie rownych.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 18-04-2019, 12:45

Jest to juz czwarty finalowy pojedynek tych druzyn i zapowiada sie interesujaco.Prowadzi Ben 2:1 wygrywajac dotychczas u siebie i na wyjezdzie,ale ten mecz wygrany po dogrywce.Zug wygrala na wyjezdzie pierwszy z tych pojedynkow.Dzisiaj wystepuje w roli gospodarza,ma wiec lekka przewage i sadze,ze tym razem ja wykorzysta.Obydwie druzyny jak widac sa w formie,obydwie swietnie zakonczyly runde zasadnicza,Bern pierwsze miejsce,Zug drugie.W wczesniejszych,bezposrednich kontaktach bywalo roznie wiec ni sugeruje sie ta statystyka a obecnym stanem rzeczy.Wydaje mi sie,ze ze wzgledu na mocno wyrownane sily,wala o mistrzostwo potrwa do samego konca,nie zakonczy sie na pieciu czy szesciu spotkaniach.A wiec to samo przezse mowi,ze dzisiaj typuje zwyciestwo Zug,byc moze nie w trzech tercjach ale w calym meczu,raczej napewno.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 18-04-2019, 12:50

Jest to juz czwarte z kolei spotkanie tych druzyn w fazie Play Off,dotychczasowy rezultat 2:1i to chybanikogo nie dziwi.Washington wygral dwa pierwsze spotkania u siebie ale trzecie,wyhazdowe przegral wysoko nie zdobywajac gola i to jest dla mnie zaskoczeniem.Slowa uznania dla Caroliny ale obawiam sie,ze jej sukcesy zakonczyly sie na tym meczu.Teraz juz bedzie wygrywal Washington awansujac dalej.To obronca tytulu,ruzyna z duzym doswiadczeniem i nie wyobrazam sobie by milo jej zabraknac,chocby w polfinale.W bezposrednich pojedynkach z Carolina ma tez zdecydowana przewage.No i ostatnia rzecz,przemawiajaca za Washingtonem,wyrazny wzrost formy w koncowce rundy zasadniczej.Dla druzyny Caroliny,moim zdaniem,udzial w Play Offach jest juz duzym sukcesem.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 18-04-2019, 12:56

Jest to juz piaty pojedynek w Play Offach pomiedzy tymi druzynami,dotychczasowy stan remisowy 2:2 i dla mnie troche zaskakjacy bo uwazam,ze Winnipewg jest druzyna lepsza.Teraz ciekawostka,zespoly te wygrywaly mecze na wyjazdach,czy wiec tradycji stanie sie zadosc i ponownie wygra St.Luis? Moim zdaniem nie,uwazam,ze trzeci mecz z rzedu wygra Winnipeg,wykorzystujac tym razem stut swojego terenu.Bardzo cenie ten zespol,jego doswiadczenie i ambicje,mam nadzieje,ze osiagnie przynajmniej polfinal.St.Luis z kolei notuje wzrost formy od drugiej polowy rundy zasadniczej,no no tylko pozazdroscic.Biore tez w tym przypadku pod uwage statystyke,wczesniejszych kontaktow pomiedzy tymi druzynami,przemawia ona tez na korzysc Winnipeg.Byc moze,ze nie wygra w trzech tercjacj,jednak caly mecz raczej napewno.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 18-04-2019, 13:02

Jest to juz piaty pojedynek pomiedzy tymi druzynami,dotychczasowy wynik 3:1 na korzysc Las Vegas ale chyba nikogo to nie dziwi,Las Vegas to finalista ubieglorocznych rozgrywek.Aktualnie tez jest w swietnej formie,San Jose udalo sie wygrac tylko pierwszy mecz u siebie,pozniej to juz wyrazna dominacja hokeistow Las Vega,ktorzy jak sadze dotra conajmniej do polfinalow.San Jose w rundzie zasadniczej sposywala sie znakomivie ale do pewnego momenzu.Pod jej koniec,druzyna nagle stracila swoj polot,przegrywala mecz za meczem i ta gorsza dyspozycja trwa do dzisiaj.Tak wnioskuje moich obserwacji.Uwazam,ze Las Vegas juz dzisiaj awansuje dalej wygrywajac czwarty z rzedu mecz.Byc moze nie dokona tego w trzech tercjach ale caly mecz powinna wygrac.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 21-04-2019, 16:45

Jest to juz szosty mecz pomiedzy tymi druzynami,czy bedzie juz decydujacy i awansuje Toronto pokonujac Boston???W moim przekonaniu tak i jeszcze raz tak...ten zespol napewno zasluguje na ten awans.W przekroju calego sezonu Toronto grala rowno,to doswiadczona druzyna i moim zdaniem osiagnie przynajmniejpolfinal.Boston,ta druzyna do pewnego momentu w rundzie zasadniczej grala rewelacyjnie jednak pod jej koniec widac bylo wyraznie,albo zmeczenie albo spadek formy.Jeszcze w tych spotkaniach z Toronto wykrzesala troche sily wygrywajac dwa spotkania ale to chyba wszystko na co ja stac.Za zwyciestwem i awansem Toronto,przemawia takze dodatni bilans bezposrednich pojedynkow,znacznie czesciej wygrywala i to u siebie jak i na wyjazdach.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 21-04-2019, 16:47

Jest to juz szosty pojedynek tych druzyn,stan 3:2 na korzysc druzyny Las Vegas ale chyba nie jest to niespodzianka...Czy Las Vegas zakonczy dzisiaj ta rywalizacje i awansuj Moim skromnym zdaniem zdecydowanie tak.Przeciez to finalista z ubieglego roku,w tym sezonie prezentuje podobna forme.Z Rekinami ta druzyna wywakczyla sobie przewage wygrywajac jedeb mecz na wyjezdzie,dwa pozostale u siebie wygrywala zdecydowanie.San Jose dwukrotnie wygrala u siebie ale wydaje mi sie,ze to i tak duzo,biorac pod uwage fatalna forme pod koniec rundy zasadniczej.Pamietamy wszyscy jak przegrywala mecz za meczem...W takiej sytuacji stawiam na zwyciestwo i dalszy awns druzyny Las Vegas,moze wygra nawet w trzech tercjach...

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 23-04-2019, 17:36

Jest to drugi finalowy pojedynek pomiedy tymi druzynami,pierwszy u siebie wygrala druzyna Frolunda.Nie jest to dla mnie zaskoczeniem,natomiast udzial Diurgardens w finale,tak.Wedlug mnie jednak,jest to szczyt mozliwosci tego zespolu,uwazam,ze final bedzie szybkim zwyciestwem Frolunda.A wiec dzisiaj pomimo tego,ze zespol ten gra na wyjezdzie powinien odniec drugie zwyciestwo.Obserwowalem druzyne Diurgardens i twierdze,ze o dziwo,lepiej gra na wyjazdach,wiec gdy poprzedni mecz przegrala to tybardziej przegra u siebie.Duze znaczenie dla mnie ma tez wieksze doswiadczenie zespolu Frolunda.No i wreszcie statystyka wczesniejszych,bezposrednich kontaktow tych zespolow,wyraznie przemawia na korzysc Frolunda.Wygrywala u siebie i na wyjazdach,badz to w trzech tercjach badz po dogrywkach.W ostatnim czasie tylko raz udalo sie wygrac druzynie Diurgardens.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 23-04-2019, 17:38

Jest to juz siodmy,decydujacy o awansie pojedynek tych druzyn.Ba jaki interesujacy...Toronto miala taka fajna sytuacje na awans i zaprzepascilo.Ta druzyna prowadzila po pieciu spotkaniach,szoste grala u siebie i ja bylem przekonany,ze wygra,tymczasem stalo sie inaczej.Dzisiaj to Boston jest gospodarzem i tej druzynie daje siw wiecej szans na awans...czyzby w dalszych rozgrywkach juz zabraklo druzyn Kanadyjskich? Ostatnia,ktora dawala nadzieje jest Toronto.Mi osobiscie nie chce sie wierzyc,ze Boston wygra gladko w regulaminowym czasie i czy wogole wygra...Napewno bedzie tutaj duzo walki,sadze wiec,ze po trzech tercjach bedzie stan remisowy,druzyna Bostonu duzo swoich meczy remisowala grajac u siebie.Toronto bedzie rozpaczliwie walczyla by zachowac honor Kanadyjczykow.A sprawa awansu...Jak Bog da...

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 23-04-2019, 17:38

A wiec jest to ostatni decydujacy o awansie pojedynek i zapowiada sie niezwykle interesujaco.Druzyna Las Vegas po pierwszych czterech meczach miala wyrazna przewage,prowadzila 3:1 i juz gdy wydawolo sie,ze w piatym meczu wygra awansujac dalej,niespodziewanie dwa kolejne spotkania wygrywaja Rekiny!!! Doprowadzajac do remisu.Dzisiaj sa gospodarzami,czy wiec pojda za ciosem,wygraja i awansuja? Trudno powiedziec bo przeciez Las Vegas to ubiegloroczni finalisci,czy tym razem mieliby juz odpasc...nie sadze.Wedlug mnie Las Vegas wygra to spotkanie tak czy inaczej,wierze w ten zespol i mam nadzieje,ze otrzasnie sie z tego letargu...Druzyna San Jose w moim przekonaniu gra bardzo nierowno,widac to bylo w koncowej fazie rundy zasadniczej.Ma swoje wzloty ale tym razem,chyba nie da rady...

ODPOWIEDZ