Najlepsze bonusy bukmacherskie: Betfan, Betclic, Fortuna, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Betclic
500 PLN
cashback
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Betfan
Bez podatku!
+ dodatkowo do 3000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Analizy ekspertów z wysokim yieldem na NHL i inne ligi hokejowe na świecie. Wejdź i przeczytaj najlepsze typy bukmacherskie hokeja.
Regulamin forum
Hokej

Hokej na lodzie to sportowa gra zespołowa rozgrywana na lodowisku. Z wiadomych względów jest popularna na północy, ale i w Polsce mamy swoich reprezentantów. Interesujesz się hokejem? Szukasz typy hokej? Albo sam oferujesz typy hokej? Dobrze trafiłeś.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na hokej na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań hokeja. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz hokeja, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy hokej.
andrzejszwedzki

Re: Hokej/Wszystkie ligi - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 21-12-2019, 16:41

USA-NHL...Minnesota podejmuje u siebie druzyna Winnipeg i jest to wydarzenie godne uwagi i komentarza.Obydwie druzyny reprezentuja Dywizje Centralna gdzie,Winnipeg jest na czwartym,premiownym miejscu,Minnesota pozycje nizej ze strata trzech punktow.A wiec Winnipeg broni swej pozycji i by ja utrzymac,nie moze przegrac w regulaminowym czasie.Taki jest moj typ,wiecej,zwyciestwo w calym wydarzeniu.Cuz bedzie to napewno wyrownany spekltakl,tak tez wynika z bezposrednich spotkan tych zespolow ale w ustatnich dwoch,Winnipeg byla gora.Wygrala u siebie w trzech tercjach,na wyjezdzie po dogrywce.Winnipeg,przegrala swe dwa ostatnie pojedynki a ta druzyna zazwyczaj nie przegrywa dluzszymi seriami i jest to jeszcze jeden argument mojej decyzji.Tak czy inaczej,czeka nas fajne widowisko,bede czekal z niecierpliwoscia.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 06-01-2020, 11:29

USA-NHL...NY Islanders Dywizja Metropolitana (3),po dwoch kolejnych porazkach,dzisiaj podejmuje u siebie,wicelidera Dywizji Centralnej,druzyne Colorado.Zapoiada sie wiec ciekawa konfrontacja a moj typ to,zwyciestwo w calym wydarzeniu zespolu NY Islanders.Jak juz wspomnialem,bedzie to interesujacy pojedynek i chociaz moim faworytem jest druzyna gospodarzy,to mam jednak male obawy,ze w regulaminowym czasie gry moze zakoczyc sie remisem.Obydwie ekipy sa doswiadczone,graja napewno na miare swych mozliwosci inaczej mowiac nie zachwycaja ale sa stabilne o czym swiadcza wysokie pozycje w Dywizjach.Sadze,ze Islanders po wspomnianych dwoch ostatnich porazkach,tym razem juz nie przegra zdobywajac jakis punkty.W bezposrednich pojedynkach u siebie,goruje nad druzyna Colorado i podtrzyma ten korzystny dla siebie bilans.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 06-01-2020, 12:01

USA-NHL...LA Kings Dywizja Pacyfic (8),podejmuje u siebie druzyne Columbus,ktora reprezentuje Dywizje Metropolitana (6).Moj typ na to spotkanie to zdecydowane,przynajmniej dwubramkowe zwyciestwo gospodarzy.Przedewszystkim,wnioskuje z ostatnich slabych pojedykow Columbus,ze ta druzyna jest bez formy,tylko jedna wygrana.Druga rzecz Columbus znacznie slabiej gra na wyjazdach,podobnie zreszta jak LA Kings.Trzecia rzecz to,ze w bezposrednich pojedynkach,zdecydowanie dominue LA Kings.Hokeisci z Los Angeles sa w trudnej sytuacji,duzo trudniejszej jak Columbus i ta druzyne interesowac powinny zwyciestwa za trzy punkty.Widac tez,ze w ostatnim czasie ten zespol poprawil swa forme,wygrywa tez czesciej.Mecze u siebie sa jego atutem,mysle wiec,ze majac przewage nad rywalem,wykorzysta ja i wygra wysoko.Takie zwyciestwa LA Kings odnosila grajac u siebie z Columbus,wiec zemu nie dzisiaj?

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 09-01-2020, 11:10

USA-NHL...Vegas Golden Kings,podejmuje u siebie druzyne,LA Kings i wedlug mnie wygra zdecydowanie, wysoko,roznica co najmniej dwoch bramek.Obydwa zespoly reprezebtuja Dywizje Pacyfic gdzie,Vegas Golden Kings jest wiceliderem,przodownictwo stracila na rzecz Arizony,po ostatnij porazce z Pittsburgiem,LA Kings zajmuje ostatnie osme miejsce.Przy czym Ksiazeta z Los Angeles ostatnio wygrali zaledwie jeden mecz,u siebie z Philadelphia.Hokeisci z Las Vegas pomimo ostatniej porazki sa w swietnej formie i dzisiaj nadarza sie swietna okazja by odzyskali fotel lidera w Dywizji.To zwyciestwo jest raczej pewne,mozna tylko spekulowac,jakimi rozmiarami.Ja postawilem na roznice dwoch bramek najmniej ale przy takiej dysproporcji sil moze ona byc wyzsza.Mam nadzieje,ze tym razem instynkt mnie nie zawiedzie.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 09-01-2020, 11:59

USA-NHL...Anaheim Dywizja Pacyfic (7),podejmuje u siebie druzyna Dallas Stars,ktora jest wiceliderem Dywizji Centralnej.Wydarzenie bardzo interesujace,w roli faworyta wystepuje druzyna przyjezdna i tak tez wskazuja kursy bukmacherskie.Nic dziwnego,Dallas Stars ma za soba dluga serie zwyciestw.Pomimo tego ja jestem zdania,ze Anaheim przedewszystkim nie przegra w regulaminowym czasie a cale wydarzenie wygra.druzyna ta jest w trudnej sytuacji i kazdy punkt jest bardzo wazny.Pomimo tak duzej roznicy w klasyfikacji,Anaheim ma wyraznie korzystny bilans spotkan u siebie z Dallas Stars.W ostatnich pieciu spotkaniach wygrywala trzykrotnie,na wyjazdach z kolei przegrala dwa razy.Tutaj w tej sytuacji nie pozostawiam obojetnie tj statystyki,mozliwe,ze Dallas nie potrafi skutecznie zagrac z Anaheim na wyjezdzie,bo jest to niewygodny przeciwnik grajacy na swoim terenie.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 10-01-2020, 12:42

Finlandia-SM Liga...HPK (7) zagra dzisiaj przed wlasna publicznoscia z druzyna Assat (9),moim zdaniem jest faworytem i powinna wygrac.Wyraznie na to wskazuje wzwyzka formy tego zespolu,pomimo ostatniej porazki.HPK ma tylko cztery punkty straty do ostatnie druzyny z grupy wygranych i jest to priorytetem ba do niej awansowac.Assat jest w tym momencie zdecydowanie slabsza i gospodarze,grajac u siebie powinni to wykorzystac.Rowniez nie bez znaczenia pozostaje tutaj,korzystny bilans bezposrednich pojedynkow,gdzie HPK wyraznie jest gora w tych na swoim terenie.Nie przegrala od dluzszego czasu.Ale sa to tylko moje teoretyczne rozwazania,nie raz sie juz przekonalismy,ze na lodowisku nie musza one byc odzwierciedleniem.Cuz niebawem sie przekonamy.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 10-01-2020, 13:03

USA-NHL...Bufallo Dywizja Atlantycka (5) zagra u siebie z druzyna Vancuver,ktora reprezentuje Dywizje Pacyfic (5).Wydarzenie niewatpliwie interesujace w ktorym moim faworytem jest Vancuver,uwazam,ze wygra zdecydowanie roznica co najmniej dwoch bramek.W tym sezonie ta druzyna duzo lepiej prezentuje sie od Bufallo a i trzeba powiedziec,ze jest bardzo dobrze przygotowana do sezonu.Ostatnie dwa swoje pojedynki przegrala,cuz zdarza sie i z tego wzgledu wypadla z pierwszej zwyciezkiej czworki w swej Dywizji.Nie sadze by przegrala trzeci z rzedu mecz,wygra i ponownie awansuje.Typuje jej zwyciestwo wieksza iloscia goli,bo wedlug mnie jest to zespol wyjazdowy,jak wygrywa to duza iloscia bramek.Potwierdzenie mozemy znalezc we wczesniejszych jej pojedynkach takze w tych z Buffalo.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 12-01-2020, 12:43

USA-NHL...New Jersey Devils,ktora caly czas okupuje ostatnie miejsce w Dywizji Metropolitana,po ostatnim zaskakujacym,wysokim,wyjazdowym zwycieskim spotkaniu z Washingtonem,podejmuje tym razem u siebie druzyna Tampa Bay,ktora reprezentuje Dywizje Atlantycka (2).Wydarzenie bynajmniej interesujace,caly czas sie zastanawiam jak to jest gdy druzyny dzieli przepasc punktowa,wygrywa ta slabsza i to w niesprzyjajacych okolicznosciach...ale dlatego sprt jest ciekawy i przyciaga.Cuz w tym pojedynku zaryzykuje i postawie na ponowne zwyciestwo New Jersey,pomimo tego,ze zdecydowanym faworytem jest Tampa Bay.Ta druzyna ma za soba dluga serie zwyciestw,szybko awansowala na pozycje wicelidera w swej Dywizji i narazie ta pozycja wydaje sie byc niezagrozona.New Jersey z kolei brdzo potrzebuje punktow,wiec dzisiaj moze ponownie sprawi niespodzianke.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 12-01-2020, 13:06

Slowacja-Extraliga...DVTK po ostatnim wyjazdowym zwyciestwie nad druzyna Nitraldzisiaj zmierzy sie z wiceliderem klasyfikacji,Banska Bystrzyca.DVTK jest tutaj gospodarzem,caly czas celem jest awans do srewfy bezpiecznej ale czy jest w stanie zatrzymac rozpedzonego tywala? Moim zdaniem nie.Tym razem bedzie musiala uznac wyzszosc przeciwnika.Banska Bystrzyca to aktualny mistrz Slowacji,ta druzyna miala juz za soba slabszy okres gry i gdy wydawalo sie,ze czas na zmiany w tytule mistrzoskim,ze Banska Bystrzyca juz sie chyba wypalila,ta zlapala ponownie wysoka forme i prze do przodu w klasyfikacji.Seria wygranych spotkan,sprawila,ze ta druzyna szybko awansowala i juz ma tylko jeden punkt straty do lidera,druzyny Koszyce.Sadze,ze Banska Bystrzyca bedzie kontyuowala swoj zwycieski marsz i niebawem zasiadzie na fotelu lidera.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 12-01-2020, 13:27

Szwajcaria-National Liga...Lugano po poprzedniej wysokiej,wyjazdowej porazce z druzyna Davos,dzisiaj postara sie zrewanzowac grajac u siebie.Nie bedzie to napewno latwe zadanie bo Davos ostatnio jest w swietnej formi ale ja uwazam,ze rewanz sie uda choc moze nie w tak duzych rozmiarach.Davos szybko awansowala wykorzystujac forme i aktualnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli,ale uwaga,strata do lidera jest minimalna.Lugano z kolei caly czas walczy o awans do grupy zwyciezcow,dzisiejsze zwyciestwo pozwoli sie zblizyc do tej grupy na dwa punkty.Majac na uwadze fakt,ze Lugano znacznie lepiej gra u siebie,sadze,ze to wykorzysta i wygra to spotkanie.Byloby to pierwsze zwyciestwo nad Davos od dluzszego czasu.Ale czym bylby sport gdyby faworyci caly czas wygrywali...

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 12-01-2020, 13:57

Niemcy-DEL...Ostatnia druzyna klasyfikacji,Schwinninger podejmuje u siebie lidera,zespol Munchen.Wynik teoretycznie wydaje sie byc oczywisty,ale nie zawsze zloto co sie swieci jak mowi madre powiedzenie.Cos mi podpowiada,ze gospodarze z gory skazani na porazke,nie przegraja tego meczu.Bronia sie przed spadkiem i zauwazcie,ze coraz czesciej wygrywaja swe mecze.Dzisiaj grajac u siebie maja szanse na dobry wynik,jesli zagraja ambitnie i nie wystrasza sie statystyk.Munchen to obronca tytulu i zdecydowany lider z duza przewaga punktowa nad reszta stawki.Czy wiec do tgo spotkania podejdzie skoncentrowany,angazujac wszystkie sily? Nie wydaje mi sie,wiemy wszyscy doskonale,ze jest to druzyna himeryczna przez wiekszosc nielubiana,ale to jej nie przeszkadza w skutecznosci.Sadze,ze dzisiaj zlekcewazy przeciwnika i nie wygra w regulaminowym czasie,itd...

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 13-01-2020, 10:09

USA-NHL...St.Louis Blues Dywizja Centralna (1),zagra dzisiaj przed wlasna publicznoscia z Anaheim Ducks,ktora zajmuje ostatnie miejsce w Dywizji Pacyfic.No cuz,na pierwszy rzut oka,ogromna przewage ma druzyna St.Louis,dodatkowo gra u siebie a wiec teoretycznie jest faworytem spotkania,mozna nawet by powiedziec,ze pewniakiem.Ale juz niejednokrotnie bylismy swiadkami sensacyjnych wynikow i ja sadze,ze w tym pojedynku tez dojdzie do niespodzianki,wygra zespol Anaheim Ducks.St.Louis jest liderem z duza przewaga punktowa zarowno w Konferencji jak i swej Dywizji,moze wiec pozwolic sobie na porazke.Anaheim,potrzebuje punktow i to bardzo,remis? Zastanawialem sie tez nad takim wynikiem,jednak druzynie Anaheim niewiele taki daje.Nie bez znaczenia sa tez tutaj bezposrednie konfrontacje,kazda z tych druzyn wygrywala na wyjazdach w kilku ostatnich spotkaniach.Osobiscie tez uwazam,ze te ekipy w tykich pojedynkach czuja sie lepiej.Pojde wiec za tym przykladem.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 14-01-2020, 10:39

USA-NHL...Toronto reprezentujace Dywizje Atlantycka (3),po trzech kolejnych porazkach,dzisiaj zagra u siebie z druzyna New Jersey Devils,ktora reprezentuja Dywizje Metropolitana (8) i jest po dwoch kolejnych zwyciestwach,zaskaujacych nad Washingtonem i Tampa Bay,bedzie wiec ciekawie.Pomimo zaskakujacych ostatnich wynikow kazdej z tych druzyn,moim zdaniem dzisiaj Toronto nie da najmniejszych szans New Jersey,wygra wysoko i zdecydowanie.Ta druzyna wprawdzie jeszcze jest na trzecim,zwycieskim miejscu w swej Dywizji jednak ta pozycja juz jest zagrozona,nie moze pozwolic sobie nawet na remis.Ponadto na wysokie jej zwyciestwo wskazuja tez bezposrednie pojedynki z New Jersey,szczegolnie te u siebie.New Jersey wprawdzie wygrala,zaskakujaco te dwa ostatnie mecze ale moim zdaniem,chociaz jest to stwierdzenie malosportowe,Washington i Tampa Bay wyraznie jej pomogly.Solidarnosc USA.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 14-01-2020, 10:59

USA-NHL...Winnipeg reprezentujaca Dywizje Centralna (4),po dwoch kolejnych porazkach podejmuje u siebie druzyne Vancuver,ktora reprezentuje Dywizje Pacyfic (3).Bardzo interesujacy mecz tymbardziej,ze Vancuver jest po dwoch wyjazdowych zwyciestwach.Pomimo tych faktow,stawiam na zdecydowane,wysokie zwyciestwo Winnipeg,jest kilka powodow.Przedewszystkim Winnipeg gra u siebie i powinna to wykorzystac.Ponadto ta druzyna wlasnie na wskutek dwoch ostatnich porazek,wypadla z grupy wygranych w swej Dywizji,ma trzy punkty straty,dzisiejsze zwyciestwo te strate powinno zniwelowac.Nie bez znaczenia sa tez tutaj bezposrednie pojedynki z Vancuver,Winnipeg wygrywala pieciokrotnie w ostatnich pieciu i zwroccie uwage,byly to wysokie wygrane bez wzgledu na to czy byl to mecz u siebie czy na wyjezdzie.Przedstawione argumenty w calosci potwierdzaja ma ocene,moj typ.Kazdy inny wynik bedzie dla mnie zaskoczeniem.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 14-01-2020, 11:24

USA-NHL...Colorado podejmuje u siebie Dallas Stars,bardzo ciekawy pojedynek dla ktorego mam swoja teorie.Przedewszystkim jestem niemal przekonany,ze zaknczy sie on wynikiem remisowym.Obydwie druzyny graja w Konferencji Zachodniej zajmujac kolejno miejsca Dallas 2-gie,Colorado 3-cie i dzieli je roznica jednego punktu.Podobnie jest w Dywizji Centralnej,ktora reprezentuja i jest to grupa zwyciezka.Tutaj jednakze maja niwielka przewage nad Winnipeg,ktora najprawdopodobniej pokona dzisiaj Vancuver i w tym przypadku zrowna sie punktowo z Colorado.Remis w tym meczu daje przynajmniej po punkcie druzynom i pozwala na utrzymanie swych pozycji waznych w Dywizji,zwlaszcza Colorado.W bezposrednich pojedynkach,przewage ma Dallas,czesciej wygrywala,takze na wyjazdach ale w tym dzisiejszym przypadku zaowocuje solidarnosc druzyn USA,nie obrazajac nikogo oczywiscie.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 15-01-2020, 12:03

USA-NHL...St.Louis Blues,reprezentujaca Dywizje Centralna (1),podejmuje u siebie druzyne Philadelphia,ktora reprezebtuje Dywizje Metropolitana (5).Jest to bardzo ciekawe wydarzenie w ktorym faworytem jest druzyna gospodarzy ale ja sadze,ze Philadelphia nie pozostaje bez szans nawet na zwyciestwo i taki jest moj typ.St.Louis Blues jest zdecydowanym liderem zarowno w swej Dywizji jak i Konferencji i to z duza przewaga punktowa w obu przypadkach.Ale Philadelphia broni piatego miejsca w grupie wygranych swej Dywizji,Columbus jest tuz za nia z taka sama iloscia punktow,wiec ta druzyna ma cel,ma o co walczyc.W bezposrednich pojedynkach,Philadelphia juz wygrywala wczesniej z St.Louis Blues,takze na wyjazdach.Dzisiejsze zwyciestwo nie powinno byc wiec niespodziaka jakiegos wiekszego kalibru.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 17-01-2020, 11:03

W tym spotkaniu typuje zwyciestwo druzyny gosci.B.Bystrzyca aktualnie zajmuje pozycje wicelidera,jest obronca tytulu mistrzowskiego itd...mozna by wiele pisac o jej sukcesach.Nieco watpliwosci co do jej zwyciestwa,mozna by miec analizujac bezposrednie pojedynki z druzyna Michalowce,tutaj przewaga wydaje sie byc po stronie dzisiejszych gospodarzy.Ale Michalovce to beniaminek,zaskakiwala swa gra wiele druzyn w poprzedniej rundzie,gdy nie wiadomo bylo tak do konca jakie ma umiejetnosci.Tylko teoria.Aktualnie juz coraz czesciej przegrywa a prawda jest taka,ze B.Bystrzyca ponownie jest w wysokiej formie,nie przegrala juz od dluzszego czasu.Do lidera z Koszyc ma tylko jeden punkt straty i by przynajmniej nie stracic dystansu,musi wygrac.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 17-01-2020, 11:33

USA-NHL...Winnipeg Dywizja Centralna (4),podejmuje u siebie tym razem bardzo wymagajacego przeciwnika,druzyne Tampa Bay,ktora reprezentuje Dywizje Atlantycka zajmujac tam pozycje wicelidera.A wiec ten pojedynek zapowiada sie szczegolnie interesujaco,bedzie wyrownany.Ja juz z przekory stawiam na wygrana Winnipeg ale tym razem w calym wydarzeniu.Tampa Bay grala slabo w pierwszej czesci sezonu zasadniczego jednak z uplywem czasu odzyskala wysoka forme,szybko awansujac w Konferencji jak i Dywizji.W bezposrednich,wczesniejszych pojedynkach,Winnipeg ma przewage,nawet wygrala ostatni wyjazd ale czesto tez mecze konczyly sie remisami w podstawowym czasie gry.Sadze wiec,ze wygrana Winnipeg w dogrywe badz karnych jest odpowiednim typem.Calkowicie z kolei wykluczam jakiekolwiek zwyciestwo Tampa Bay.Licze na ladne widowisko z duza iloscia goli.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 19-01-2020, 12:29

Niemcy-DEL...Schwenninger ostatnia druzyna w tabeli,podejmuje u siebie zespol Esbaren Berlin,ktory jest na piatym miejscu.Wydaje mi sie,ze wytypowanie zwyciestwa Berlinczykow przynajmniej dwoma golami nie bedzie tutaj rzadna przesada.Aktualnie Esbaren Berlin jest z pewnoscia lepsza druzyna,pomijajac juz klasyfikacje.Schewenninger gra,mozna powiedziec slabo,wygrywa sporadycznie i zmierza ku spadkowi.Owszem druzyny zagrozone wykazuja sie duza ambicja i charakterem i ten zespol grajac u siebie ma jakies teoretyczne szanse na dobry wynik ale nie wolno zapominac,zeEsbaren Berlin jest druzyna typowo wyjazdowa.Co wiecej w kazdym z kilku ostatnich sezonow jest w czolowce,jest to klasowa druzyna.Nie sadze wiec by dzisiaj juz nawet przegrala ale wykluczam tez remis.Bedzie zespolem dominujacym we wszystkich tercjach i wygra wysoko.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 19-01-2020, 12:52

Niemcy-DEL...Lider klasyfikacji,druzyna Munchen podejnuje u siebie Iserlohn,ktora jest na osmym miejscu.Biorac pod uwage klasyfikacje jak i ogolny dorobek tych zespolow,wynik wydaje sie oczywisty.Ja zdecydowalem sie na ocene tego spotkania bo uwazam,ze moze dojsc tutaj do niespodzianki i Iserlohn nie tylko nie przegra ale moze nawet wygrac w trzech tercjach.Ja postawilem zachowawczo X2 ale...Spojzcie Iserlohn zlapala dobra forme,cztery kolejne zwyciestwa sa wymowne.Ponadto ta druzyna ma 10 ptk. straty do strefy bezpiecznej,przy takiej formie ma szanse na awans....Munchen z kolei ma bezpieczna przewage punktowa nad reszta stawki i do tego meczu moze przystapic na zbyt duzym luzie a to sie msci.No i w ostatnim pojedynku tych druzyn to Iserlohn byla gora.Moj typ w tych okolicznosciach nie jest bezsensowny.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 19-01-2020, 13:14

USA-NHL...Chicago podejmuje u siebie druzyne Winnipeg,jest to bardzo interesujace wydarzenie.Obydwie ekipy reprezentuja Dywizje Crntralna gdzie,Winnipeg jest czwarta,Chicago pozycje nizej majac dwa punkty straty.Chicago ostatnio gra rowno,kilka wygranych ostatnich pojedynkow no i jest gospodarzem a wiec to daje jej lekka przewage nad przeciwnikiem.Ale z drugiej strony Winnipeg jest druzyna ogromnie doswiadczona i nie przegrywa spotkan dluzszymi seriami,ostatnia byla porazka.Ponadto druzyna Kanadyjska broni przedewszystkim czwartego miejsca,sa trz szanse na awans w niedlugim czasie bo strata punktowa do trzeciej druzyny nie jest duza.Wazne jest tez,ze Winnipeg wygrywala po dogrywkach,wyjazdy z Chicago.W tych okolicznosciach,wedlug mnie Winnipeg nie przegra dzisiejszego meczu,prawdopodobnie dojdzie do dogrywki i Chicago po raz kolejny bedzie musiala uznac wyzszosc rywala.Taki jest moj typ,Winnipeg wygra cale wydarzenie.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 21-01-2020, 10:45

Rosja-KHL...Jokerit Konferencja Zachodnia (4),podejmuje u siebie druzyna Barys Nur-Sultan Konferencja Wschodnia (3),jest to wydarzenie godne uwagii komentarza.W mojej ocenie bedzie bardzo wyrownane i kazdy wynik jest realny.Mimo tego osobiscie uwazam,ze Barys Nur-Sultan nie przegra w regulaminowym czasie gry a nawet daje wiecej szans na zwyciestwo tej druzyny.Nie da sie ukryc,ze obydwie sa w dobrej formie,co wyraznie widac w tabelach Konferencji,Barys Nur-Sultan jednak jest zespolem uniwersalnym,to moje zdanie.Potrafi rownie dobrze grac na wyjazdach jak i u siebie i to daje mu lekka przewage.Bedzie tez okazja do rewanzu za przegrane spotkanie u siebie w grudniu ubieglego roku.W pozostalych,kilku ostatnich bezposrednich pojedynkach,Barys Nur-Sultan wygrywala w dogrywkach badz regulaminowym czasie.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 21-01-2020, 11:14

Uwazam,ze to spotkanie bedzie wyrownane,jednak wiecej szans na wygrana daje druzynie gospodarzy,czyli DVTK.Dlaczego? Przedewszystkim z racji swojego terenu,ta druzyna tutaj czuje sie znacznie lepiej.Ponadto DVTK jest tuz pod kreska druzyn wygranych,ma tylko kilka pumktow straty do Zwolen i praktyczne szanse zakonczenia rundy podstawowej w tym scislym gronie.Michalovce sa dwie pozycje nizej,tez jeszcze nie sa bez szans znalezienia sie w tym doborowym towarzystwie ale podobnie jak DVTK,ta druzyna znacznie lepiej gra na swoim terenie i w takich spotkaniach bedzie szkac potrzebnych punktow.Bezposrednie konfrontacje wskazuja podobnie,kazda z tych druzyn lepiej sie prezentowala u siebie,nawet DVTK ma przewage.Tak wiec typuje wygrana gospodarzy.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 21-01-2020, 11:36

Szwajcaria-National Liga...Lugano podejmuje u siebie druzyne Rapperwil i wedlug mnie jest faworytem tego spotkania.Ta druzyna przedewszystkim ma wieksze doswiadczenie ale jest to moja opinia i nie wszyscy musza sie z nia zgadzac.Druga rzecz,Lugano jest zespolem bardziej niebezpiecznym,lepiej grajacym na swoim terenie,widac to w statystykach.Po trzecie Lugano zajmuje w tej chwili niewdzieczne dziewiate miejsce,czyli jest tuz za grupa zwyciezcow z duzymi szansami na awans.Rapperwil aktualnie zamyka tabeleligowa i walczy o utrzymanie,ogolnie mowiac a wiec bedzie niebezpieczna.W innym przypadku typowal bym wysokie zwyciestwo Lugano a tak ogranicze sie tylko do samego zwyciestwa.Statystyka besposrednich,wczesniejszych konfrontacji,rowniez przemawia na korzysc Lugano a wiec wszystkie argumenty sa za...

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 23-01-2020, 09:49

Rosja-KHL...Druzyna Jaroslawia (8),po trzech wyjazdowych porazkach z rzedu,tym razem zagra u siebie z CSKA Moskwa (1).Obydwa zespoly reprezentuja Konferencje Zachodnia.Teoretycznie faworytem wydaje sie byc ekipa z Moskwy,jest w dobrej formie,kilka wygranych ostatnich pojedynkow dalo jej dosyc znaczna przewage punktowa nad reszta stawki.Ale gdy popatrzymy na bezposrednie konfrontacje z Jaroslawiem,nie wyglada to juz tak kozystnie.W tym sezonie druzyny zagraly trzy mecze na terenie Moskwy,wygrywali gospodarze ale dwukrotnie po dogrywkach,wczesniej Jaroslaw wygrywal w regulaminowym czasie.A wiec i dzisiaj ma okazje powtorzyc sukces,jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla lidera.Ja powiem tak,Jaroslaw broni pozycji w grupie wygranych,ma jednak dosyc wyrazna przewage nad dziewiata druzyna wiec wygrana lub remis bedzie w pelni zdawalajacym wynikiem.

ODPOWIEDZ