Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

JAK ODEBRAC NAGRODE

Forum o największych polskich ligach typerów www.liga-typerow.pl i www.typuj.org. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, oraz sprawy organizacyjne.
Grabaż Myślenice
Posty: 4
Rejestracja: 05-12-2006, 20:56

JAK ODEBRAC NAGRODE

Post autor: Grabaż Myślenice » 05-12-2006, 21:16

Nota od administratorow - zanim zadasz pytanie - przeczytaj !!!!

1. Jesli wygrales nagrode rzeczowa - czapeczke, gre, koszulke - w ciagu 3 dni (zazwyczaj w srode) otrzymasz maila od administracji konkursu z prozba o podanie adresu poczotwego na ktory ma byc wyslana nagroda. Nagrody od sponsorow wysylane sa odrazu, glownie za pomoca poczty polskiej - w ciagu tygodnia paczka powinna dojsc do Ciebie.

2. Jesli wygrales nagrode w postaci depozytu na konto u bukmachera, caly proces przebiega automatycznie. W ciagu 3 dni (zazwyczaj w czwartek), nagroda zostanie wplacona na konto u bukmachera ktorego login wskazales w swoim profilu gracza w konkursie na Typuj.org. Musisz wiec miec juz u niego konto - proponujemy dokonywanie rejestracji u bukmacherow wraz z rozpoczeciem gry w naszym konkursie. Proces jest szybki i darmowy






-------

JESTEM NOWYM UżYTKOWNIKIem typuj.org wygrałem klasyfikacje tygodniowa w lidze hiszpańskiej i mam otrzymać 60 złotych na konto w BetAway.
Kiedy i czy dostanę to nagrodę jeśli zarejestrowałem się na BetAway dziś?
Ostatnio zmieniony 11-12-2006, 13:19 przez Grabaż Myślenice, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gramasla
Posty: 845
Rejestracja: 17-09-2006, 21:20

Post autor: gramasla » 05-12-2006, 22:12

Z pewnością nagrodę otrzymasz ale to zależy czy w twoich danych na stronie typuj.org podałeś już login do betway-brak-polskiej-licencji!?
Z tego co wiem to nagrody są przyznawane po paru dniach więc jeśli nie masz uzupełnionego profilu to szybko to zrób.
A martwić się nie należy gdyż typuj.org jest serwisem zertelnym.

Grabaż Myślenice
Posty: 4
Rejestracja: 05-12-2006, 20:56

OK

Post autor: Grabaż Myślenice » 06-12-2006, 09:03

Wielkie dzięki za odpowiedż. Zarejestrowałem się na betway-brak-polskiej-licencji! i edytowałem swoje dane na typj.org, czyli powinienem tylko czekać na nagrodę.

marcinmg

Post autor: marcinmg » 06-12-2006, 14:02

mysle ze nie dostaniesz tej nagrody, bo te dane powinny byc wczesniej wypelnione :cry:

Awatar użytkownika
gramasla
Posty: 845
Rejestracja: 17-09-2006, 21:20

Post autor: gramasla » 06-12-2006, 15:06

no nie wiem jak tobędzie,ale myśle że nagrode chyba dadzą tylko że trzeba liczyć na duże szczeście.

Grabaż Myślenice
Posty: 4
Rejestracja: 05-12-2006, 20:56

ghjj

Post autor: Grabaż Myślenice » 06-12-2006, 19:44

jak nie otrzyma to już w to nie gram proste :) w nieuczciwy syf grał nie będe

marcinmg

Post autor: marcinmg » 06-12-2006, 20:18

to chlopie juz sobie zalatwiles ze chyba nie dostaniesz nagrody, przeciez jest wyraznie napisane ze jak sie wygra kolejke a danych do tego bukmachera co masz otrzymac bonus nie miales przed wygraniem kolejki wpisane to trafiasz na tzw "liste glupcow i pechowcow"

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 06-12-2006, 21:42

Grabaż Myślenice - na stronie masz dokladnie opiany regulamin przyznawania nagrod - przeczytaj go zanim nazwiesz cos "nieuczciwym syfem"... W wielu miejscach podkreslamy ze podanie swojego loginu jest niezbedne by otrzymac nagrode - caly proces idzie bowiem automatycznie, bez naszego udzialu.

Organizacja konkursu kosztuje nas mnostwo czasu, rozdalismy juz setki nagrod i takie chamstwo ze strony uzytkownika jest poprostu rozbrajajace.

Awatar użytkownika
Daniel
Posty: 2775
Rejestracja: 26-07-2006, 15:09

Post autor: Daniel » 07-12-2006, 08:15

Ci co nie mają konto nie mogą niestety liczyć na nagrode
ale bardziaj podobało mi sie tamto założenie
wygrałes założ konto
a teraz nie wiesz czy wygrasz ale konto musisz mieć :((

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 07-12-2006, 12:25

Ale przynajmniej caly proces idzie automatycznie i nagrody laduja na koncie zwyciezcow w ciagu maks 3 dni. Wczesniej czekalismy tygodniami az ktos laskawie zalozy sobie konto i poda swoj login.

Poza tym - co to za problem zalozyc sobie konto u bukmachera? Rejestracja jest po polsku, trwa 3 minuty.

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 08-12-2006, 12:14

I dla informacji - Grabaż Myślenice dostał od nas nagrodę.

Przyrzekam jednak uroczyście - kolejnym razem gdy choćby będe kogoś podejrzewał o chamstwo, bezczelność i złe wychowanie - osobiście dam mu bana.

Troche wyrozumialosci dla administracji rowniez nie zaszkodzi :)

sobinho
Posty: 2
Rejestracja: 09-12-2006, 23:28

Post autor: sobinho » 09-12-2006, 23:32

jak odebrać grę, którą wygrałem w lidze niemieckiej?? powiadomią mnie na emaila, bo jeszcze nic mi nie napisali ??

bolo8
Posty: 3
Rejestracja: 10-12-2006, 18:12

Post autor: bolo8 » 10-12-2006, 18:27

mam podobno sytuacje wygrałem w lidze włoskiej ,mam odebrać nagrode na koncie w gamebookers-brak-polskiej-licencji!.Niestety po kilkukrotnych próbach zalogowania sie na swój login okazuje ,sie ze nie ma takiego konta :?: :?:

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 10-12-2006, 20:29

sobinho pisze:jak odebrać grę, którą wygrałem w lidze niemieckiej?? powiadomią mnie na emaila, bo jeszcze nic mi nie napisali ??
Tak, powiadomienie powiniennes juz dostas w srode, widocznie nie doszlo :x

Jutro dostaniesz kolejne - potrzebujemy adres pocztowy na jaki ma byc wyslana nagroda. JEsli i tym razem mail nie dojdzie - podaj mi swoj adres pocztowy przez PW.

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 10-12-2006, 20:32

bolo8 pisze:mam podobno sytuacje wygrałem w lidze włoskiej ,mam odebrać nagrode na koncie w gamebookers-brak-polskiej-licencji!.Niestety po kilkukrotnych próbach zalogowania sie na swój login okazuje ,sie ze nie ma takiego konta :?: :?:
Okazuje sie ze zupelnie nie zrozumiales zasad zabawy. Dziwne bo pokreslamy to w 3 roznych miejscach!

Konto w gamebookers-brak-polskiej-licencji! zakladasz sobie sam, najlepiej w momencie rejestracji w naszej zabawie. W swoim profilu gracza w konkursie podajesz nam login jaki posiadasz w gamebookers-brak-polskiej-licencji!. Jesli wygrasz u nas nagrode - zostanie ona odrazu przeslana wlasnie na to konto w gamebookers-brak-polskiej-licencji! ktore podales.

Grabaż Myślenice
Posty: 4
Rejestracja: 05-12-2006, 20:56

Post autor: Grabaż Myślenice » 11-12-2006, 10:28

Przepraszam bardzo administratorów. Nagroda jest <lol>
super strona

jezjez
Posty: 5
Rejestracja: 17-11-2006, 11:59

Post autor: jezjez » 11-12-2006, 18:21

mam male pytanko

patrzylem klasyfikacje po 14 kolejce ligi niemieckiej o godzinie 18:00 (mialem pierwsze miejsce), pozniej chcialem pochwalic sie kumplowi linkiem i pierwszym miejscem (godz 18:15 - gora 18:20) i bylem juz na 2 miejscu....
o co chodzi? tak po prostu sobie zmieniacie klasyfikacje? bo nie rozumiem...
prosze o wyjasnienie tego... z gory dziekuje

pozdrawiam!!

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 11-12-2006, 18:43

Statystyki sa caly czas zliczena - Proces zaczal sie ok 13.00 i system wciaz je zlicza. Niestety idzie to dzis bardzo wolno i z 30 min na pewno wciaz potrwa.

Na stronie glownej wciaz nie zostaly wyniki opublikowane, domyslam sie wiec ze wyniki przegladales na stronie ligi niemieckiej. Musiales trafic w moment gdy system zliczyl juz Twoj wynik (dlatego byles 1, statystyki sa pokazywane w czasie rzeczywistym), ale nie zliczyl jeszcze reszty uzytkownikow. I widocznie w ktoryms miejscu trafil na usera ktroy mial wiecej puntow, przez co klasyfikacja sie zmienila.

Dlatego ze swietowaniem warto poczekac do momentu gdy na stronie pojawi sie news oficjalnie informujacy o wynikach.

Dzis ogolnie jest jakis wyjatkowo pechowy dzien - zliczanie trzeba bylo puszac az 3x, bo sa jakies problemy z laczemi i system (jak i sama stona oraz forum) sie wywala :x

jezjez
Posty: 5
Rejestracja: 17-11-2006, 11:59

Post autor: jezjez » 11-12-2006, 18:47

dzieki za wyjasnienie :D

a jesli chodzi o to losowanie miejsc przy takim samym typowaniu jest ono przeprowadzane podczas zliczania punktow czy jak juz zostana zliczone to wtedy system losuje poszczegolne miejsca?

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 11-12-2006, 18:56

O ile dobrze sie orientuje to losowanie jest robione kilka razy - jak pojawia sie 2 userzy z ta sama iloscia punktow - losuje po raz pierwszy. Jak pojawi sie trzeci user - losuje pomiedzy tym nowym a tym starym z pierwszego miejsca etc.

Jednak bardzo rzadko jest losowanie robione - najpierw przy tej samej liczbie punktow decyduje kto typowal wiecej X, pozniej - kto typowal wiecej 2. Dopiero na koniec przy idealnym remisie system musi losowac.

A tak przy okazji - jak moze zauwazyles, zalezy nam by prowadzic w konkurs w dobrej atmosferze i przyznawac nagrody nawet jesli nie musimy :). Ja osobiscie bardzo szanuje ludzi ktorzy w sytuacjach problematycznych (a taka wlasnie byla w Twoim przypadku), zachowuja spokoj i wyrozumialosc. I tak wlasnie sie zachowales.

Dlatego mimo, iz masz drugie miejesce - rowniez przyznamy Ci nagrode! Wyslij mi prosze PW ze swoim adresem korespondencyjnym. Pro Evolution Soccer 6 juz wprawdzie wiecej nie mamy (nowa dostwa w styczniu), ale jakas fajna gierka sportowa na pewno sie znajdzie.

jezjez
Posty: 5
Rejestracja: 17-11-2006, 11:59

Post autor: jezjez » 11-12-2006, 19:12

dzieki bardzo :D

w takim wypadku juz nie mam szans na pierwsze miejsce, ale moze kiedys.... :D

dziekuje takze za nagrode, ktora przyznaliscie mi na forum, choc jestem od niedawna uzytkownikiem typuj.org to juz polubilem to miejsce :D

pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia w typowaniu :D

niech moc bedzie z wami :P

bolo8
Posty: 3
Rejestracja: 10-12-2006, 18:12

Post autor: bolo8 » 11-12-2006, 20:59

Konto w gamebookers-brak-polskiej-licencji! zakladasz sobie sam, najlepiej w momencie rejestracji w naszej zabawie. W swoim profilu gracza w konkursie podajesz nam login jaki posiadasz w gamebookers-brak-polskiej-licencji!. Jesli wygrasz u nas nagrode - zostanie ona odrazu przeslana wlasnie na to konto w gamebookers-brak-polskiej-licencji! ktore podales.[/quote]
cześć :?
doszło do małego nieporozumienia juz podczas pierwszego typowania założyłem cztery bezplatne konta to bwin-brak-polskiej-licencji!,sportingbet-brak-polskiej-licencji!,betfair-brak-polskiej-licencji!,gamebookers-brak-polskiej-licencji! z tym ostatnim i betway-brak-polskiej-licencji! miałem problemy ostateczni z betway-brak-polskiej-licencji! zrezygnowałem.Po załozeniu kont wysłałem do was potwierdzenie ,niestety wygranej na koncie gamebookers-brak-polskiej-licencji! nadal nie otrzymalem :!: Dla pewności potwierdzam dzisiaj swoje dane jeszcze raz :lol:

Awatar użytkownika
Berba
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 5696
Rejestracja: 04-03-2005, 12:14

Post autor: Berba » 12-12-2006, 17:59

Bolo8 - Wystawiasz moja cierpiwosc na probe! Przed przyznaniem nagrody, sprawdzano i w profilu gracza na typuj.org nie podales swojego loginu i zadnego z bumkacherow, nie mogles dostac nagrody.

Po napisaniu Twojego pierwszego posta - sprawdzilem jeszcze raz - wciaz nie bylo uzupelnionych loginow.

Teraz spwadzilem po raz trzeci - i dopiero teraz loginy sa. CZyli dopisales je najwczesniej tydzien po terminie. Nigdy nie wysylales do nikogo zadneo potwierdzenia - bo takiej mozliwosci u nas nawet nie ma, widocznei pomylily Ci sie gry.

Nagrody za tamta kolejke zostaly juz dawno wyplacone i w momencie wyplaty nie spelniles regulaminu (Brak loginow). W zaden sposob nie mozemy Ci juz wiec zaleglej nagrody wyplacic. ZA to jesli wygrasz jakas kolejna - na pewno ja otrzymasz bo Twoje loginy sa dopisane.

bolo8
Posty: 3
Rejestracja: 10-12-2006, 18:12

Post autor: bolo8 » 12-12-2006, 18:12

sorry za ostatniego posta napisalismy w tym samym czasie Wracajac do tematu mozliwe choc malo pawdopodobne ze nie zatwierdzilem swoich loginow tudno :)

jezjez
Posty: 5
Rejestracja: 17-11-2006, 11:59

Post autor: jezjez » 20-12-2006, 16:55

witam serdecznie :)

chialem sie zapytac czy ta nagroda przyznana mojej osobie na lamach forum bedzie zrealizowana?... minal juz ponad tydzien i nic nie otrzymalem... kiedy ewentualnie mam sie spodziewac przesylki? (przyp. byla to nagroda rzeczowa)

z gory dziekuje i pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci