Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Kary i upomnienia

Najważniejsze informacje dotyczące forum. Zaglądaj tu regularnie!.

Uwaga - UKRYTE DZIAŁY. 10 najważniejszych działów forum jest widocznych dopiero po zalogowaniu!
Zarejestruj się teraz!

ELit Mistrz
Posty: 456
Rejestracja: 26-02-2013, 16:05

Post autor: ELit Mistrz » 23-03-2013, 13:02

Totalna załamka jak czytam posty co niektórych. Kolega powyżej wie dlaczego jest naforum dla typowania i dlazabawy i rywalizacji. Inni typu Conrado, ticket to panowie z ktorym dyskusja zawsze zakończy sie tym samym co polemika Tuska z Kaczyńskim ,a dlaczego, bo zgóry już osadzili człowieka przed rozpoczęciem postępowania sadowego, ŻE TEŻ TACY LUDZIE SĄ I SKĄD W TYCH LUDZIACH TYLE AGRESJI, NIENAWIŚCI , NIECHĘCI DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA. I to prawda ,że z takim ludźmi nic się nie zrobi i roić nie warto bo choćby człowiek im złote góry nie tylko obiecywał ,ale dawał to im i tak byloby coś w niesmak.. Po prostu żali mi takich kolesi!

A konkurs już dzisiaj opracuje i wysle do Admina o akceptacje. Bez nagród skoro taka wola władzy!
Logika typowania sposobem na sukces!

Awatar użytkownika
Ladaco
Posty: 1530
Rejestracja: 24-04-2011, 09:37

Post autor: Ladaco » 23-03-2013, 13:13

Z góry? Człowieku co Ty bredzisz... jestes tu już od dawna, na tym, innym, czy jeszcze innym koncie. Wiec nie gadaj, że ktoś osądza Cie z góry, bo nie jesteś tutaj od wczoraj. Każdy miał okazję poobserwować Ciebie i Twoje tysięczne bilanse na minus. Dla mnie nadal jesteś na zwykłym multikoncie i nie wiem co tutaj jeszcze w ogóle robisz.

Awatar użytkownika
Ticket
Posty: 365
Rejestracja: 29-01-2013, 13:44

Post autor: Ticket » 23-03-2013, 15:21

Davwids kazdy ma prawo do wyrazenia swojej opini na dany temat,przeciez po to jest forum zeby dyskutowac na kazdy temat.

Ja po prostu uwazam,ze po ta sa jakies regulaminy,zeby ich przestrzegac czyz nie?
Byl? Byl. Mial szanse? Mial.
Nie rozumiem dlaczego jest traktowany inaczej.
A Ty Elit kim jestes,zeby mowic ze zal Ci mnie?
Skad tyle agresji? Co chciales osiagnac piszac wymienione wyzej slowa? I to ja jestem agresywny? :lol:
Ja w tym momencie akurat nie jestem zagresywny i przez te 'marne' dwa miesiace wiele osob mnie tu poznalo i wiedza,ze jestem bardzo spokojny.
Gdybym mowil nie prawde,rozumiem mozesz sie oburzyc,ale jaka to trzeba miec czelnsoc,zeby startowac z takim tekstami wiedzac,ze nie pisze nic uwlaczajacego,tylko sama prawde na temat Twojego kolejnego konta.
Marzec
Yield: +63,41%
Aktualizacja 30.03.2013

Awatar użytkownika
Haisenberg
Posty: 15230
Rejestracja: 23-03-2011, 10:21

Post autor: Haisenberg » 23-03-2013, 15:26

Ja osobiście nie wierzę w zmianę Elita i pewnie niedługo znowu zniknie, żeby później powrócić i narobić zamieszania i znowu zniknie i tak w kółko będzie się działo.

ELit Mistrz
Posty: 456
Rejestracja: 26-02-2013, 16:05

Post autor: ELit Mistrz » 24-03-2013, 12:36

Haisenberg pisze:Ja osobiście nie wierzę w zmianę Elita i pewnie niedługo znowu zniknie, żeby później powrócić i narobić zamieszania i znowu zniknie i tak w kółko będzie się działo.
Drogi Haisenbergu takiejest Twoje nienaruszalne prawo ,ze masz prawo wierzyć w tzw brak zmiany Elita. Tylko czy kiedykolwiek chociaż przez mała chwilę pomyslałeś co byś oczekiwał, żeby móc nazwać ,że Elit się zmienił?
1. Co ma grać kupony nie po 100zł tylko po10zł
2. Ma być błyskawicznie na plusie??
3. Co ma robić byś powieział. No rzeczywiście Elit się zmienił.
Problem leży nie w Elicie , który jest cały czas taki sam tylko w ludziach go osądzających.
Bo osad jest taki:
1. Co za pajac ,który gra stawki nienaturalne dla większości ludzi(Dla wiekszości nie oznacza ,że dla wszystkich)
2. Co to za pajac ,który cały czas podkreśla jaki jest Wielk i doskonały a w bilansie ma minusjak z tąd do Morza Czarnego.
Teraz to przeczytaj i oceń czy sam tak nie myślałeś o Elicie, a jeżeli tak oznacza ,żę go zaszufladkowałeś w odpowiedniej szufladzie i ciężko mu będzie ją zmienić na inną.
Poza tym jak można traktoiwać kogoś kto tam gdzie chce patrz "Dziennik Typera" robi z buków wiatrak, a w temacie gra niczym mały Kazio z przedszkola. Nigdy się nad tym nie zastanowiłeś, dlaczego tak jest???
Osobiście zrobiłbym i nadal chce zrobić dla tego forum dużo dobredo, lecz tak naprawdę nie daje mi się szansy,uważająć za kolesie po prostu niewiarygodnego.
Przemilcze jednak inne fakty(karanie za inicjatywe to już totalna bzdura) i pomimo wszystko dzisiaj wyśle do Admina przygotowaną wersje wspaniałego Konkursu. Sami zobaczycie czy warto bawić się w takie Konkursy i czy nie jest to wspaniała zabawa.
Jeżeli kogokolwiek i czymkolwiek uraziłem w poprzednich postach serdecznie i szczerze przeprasza ponieważ mam już serdecznie dośc wojny "polsko-polskiej".
Niech zacznie zwyciężąć normalność i wiara w ludzi.
Mam tysiące propozycji w swojej głowie . Konkursy , Plebiscyty, nagradzanie najlepszych, najmądrzejszych aktywnych typerów, tylko jak na razie "moje działa" są zatkane przez urzędowo-administracyjne prawa nie zawsze rozsądne według mnie.
Logika typowania sposobem na sukces!

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci