betsson

Od 12 lat placimy aktywnym uzytkownikom! Co tydzien rozdajemy ok 200 pln osobom podajacym swoje typy i piszacym analizy. Dodatkowo kazdy nowy uzytkownik ktory przekroczy 125 postow dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdz nasz ranking bukmacherow oraz przejrzyj dzial w ktorym prezentujemy najlepsze promocje bukmacherskie. Warto rowniez odwiedzic nasz najwazniejszy temat w ktorym znajdziesz liste odnosnikow do typy na dzis czy jutro. Tylko u nas: Typy bukmacherskie forum to najlepsza strona z typami! Sprawdzone kupony bukmacherskie, konkursy bukmacherskie, konkursy typerskie, analizy bukmacherskie i analizy sportowe! Sprawdz dobre typy naszych ekspertow!

Liga Mistrzow 2018/2019

Forumbukmacherskie Ligi Mistrzów. Typy bukmacherskie i analizy meczów z Ligi Mistrzów. Tabela, harmonogram spotkań oraz dyskusja o aktualnych meczach. Typy ekspertów na Ligę Mistrzów
Regulamin forum
Liga Mistrzów

Liga Mistrzów UEFA to najważniejsze rozgrywki klubowe w Europie. Co roku najlepsi z najlepszych ze wszystkich krajów europejskich rywalizują najpierw w kwalifikacjach, a potem w fazie zasadniczej turnieju o miano najlepszej drużyny klubowej Europy.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na ligę mistrzów oraz profesjonalne analizy spotkań Ligi Mistrzów w piłce nożnej.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Ligi Mistrzów, opisy odbytych spotkań Ligi Mistrzów oraz analizy nadchodzących meczów w Lidze Mistrzów.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki

Liga Mistrzow 2018/2019

Post autor: andrzejszwedzki » 09-07-2018, 17:28

Powolutku zaczynaja sie zmagania w Lidze Mistrzow,narazie mamy mecze kwalifikacyjne.Jednym z takich jest napewno mecz pomiedzy druzynami,Flora Talinn z Estoni a Hapoel Beer Szewa z Izraela.Ten zespol znamy chyba wszyscy,uczestniczyl juz i w Lidze Mistrzow i Europy i mowiac szczerze,radzil sobie doskonale w tym doborowym towarzystwie.Nie dziwie sie wiec,ze do dzisiejszego spotkania przystepuje w roli faworyta,jak sugeruja wszelkie przekazy.Jednak ja w tej ocenie jestem nieco ostrozniejszy,w Europie nie ma juz slabeuszy,poziom mocno sie wyrownal.Zastanuwmy sie,czy liga w Estoni jest slabsza od tej w Izraelu? Ogolnie moze i tak ale nie umiejetnosci czolowych zespolow.Flora na kilkanascie meczy przegrala jedynie z Levadia a w wyjazdowym meczu ze Sztokholmem przegrala tylko 1:0,Jest to napewno silna druzyna i sadze,ze grajac u siebie z Hapoelem,meczu nie przegra.

andrzejszwedzki

Re: Liga Mistrzow 2018/2019

Post autor: andrzejszwedzki » 09-07-2018, 17:29

Powoli konczy sie Mundial a zaczyna Liga Mistrzow.Nrazie mamy runde wstepna,kwalifikacyjna,jest kilka ciekawych spotkan,miedzy innymi pojedynek zespolu Gruzji,Kutaisi z Tiraspolem,druzyna z Moldawi.Gospodarzami sa tutaj Gruzini,jednak wiecej szans na wygranie meczu i dalszy awans daje sie Moldawianom.Napewno druzyna Tiraspolu ma wieksze doswiadczenie w takich turniejach,awansowala juz nie po raz pierwszy.Jest tym samym lepiej ograna na arenie miedzynarodowej,to pomaga.Z drugiej jednak strony zespol Gruzji gra u siebie i jak moglismy zauwazyc w spotkaniach towarzyskich jest trudnym przeciwnikiem.Moim zdaniem,mecz napewno rozpocznie sie bardzo ostroznie,pierwsza polowa to bedzie badanie mozliwosci rywala i najprawdopodobniej zakonczy sie bezbramkowym remisem.W drugiej odslonie meczu napewno bedzie sie wiecej dzialo,kazda ze stron bedzie chciala zdobyc przewage i gola.Czy jednak,ktorys zespol taka uzyska? Naprawde trudno mi powiedziec,wydaje mi sie,ze po 90 minutach bedziemy mieli wynik remisowy.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 10-07-2018, 13:46

Powoli koncza sie Mistrzostwa Swiata i zaczynaja zmagania w Lidze Mistrzow.Narazie mamy runde kwalifikacyjna,jednak jest kilka ciekawych spotkan.Jedno z nich wybralem do oceny,pomiedzy druzynami,Olimpia Lubliana ze Sloweni a Karabachem z Azerbejdzanu.Olimpia Lubliana,pomimo tego,ze gra dzisiaj na swoim terenie,nie jest uwazana za faworyta,takie opinie wyczytalem z roznych przekazow.Ja jednk jestem innego zdania i uwazam,ze ten mecz wygra.Karabach i owszem w poprzednim sezonie pokazal sie z dobrej strony w zmaganiach europejskich ale wowczas gral znacznie lepiej,aktualnie notuje znaczny spadek formy.Ostatnie szesc spotkan z tego roku to trzy porazki,dwa remisy i tylko jedno zwyciestwo-ligowe.Druzyna ze Sloweni na tym tle prezentuje sie znacznie lepiej,pozostaje niepokonana przynajmniej od dziesieciu spotkan.Nie mozna porownac jej formy do innych druzyn z Europy bo w przagotowaniach do kwalifikacji nie zagral rzadnego meczu,moze to jest jednak taka taktyka.W kazdym razie moim zdanie pokona Karabach.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 10-07-2018, 14:30

Moim zdaniem,spotkanie pmiedzy zespolami Spartak Trnawa ze Slowacji a Zrinjski Mostar z Bosni i Hercrgowiny,jest jednyn z ciekawszych,w tej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Mistrzow.Przegladajac informacje na temat tego meczu,mozna sadzic,ze nie ma tutaj zdecydowanego faworyta,ja z tymi relacjami calkowicie sie zgadzam.Druzyna Spartaka Tnawa,pozostaje niepokonana conajmniej od dziesieciu spotkan,wynik imponujacy jednak nie mozna porownac jej formy do innych zespolow w Europie,bo takich meczy nie grala.Zespol z Mostaru z kolei sprawdzal juz swe umiejetnosci z innymi europejskimi druzynami,w meczach towarzyskich.Wygral miedzy innymi z Gornica i Mattesburgiem a wiec cieszy sie chyba dobra forma.Gospodarzem tego spotkania sa Slowacy,beda mieli z tego tytulu lekka przewage,ale czy ja wykorzystaja? Trudno powiedziec...ja zauwazyle w wielu meczach,znacznie pewniejsza gre druzyn na wyjazdach,moze to wiazac sie z mniejsza odpowiedzialnoscia.Zobaczymy,czas pokaze ja jednak jestem zdania,ze to spotkanie po 90 minutach zakonczy sie remisem.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 11-07-2018, 07:30

andrzejszwedzki pisze:
09-07-2018, 17:28
Powolutku zaczynaja sie zmagania w Lidze Mistrzow,narazie mamy mecze kwalifikacyjne.Jednym z takich jest napewno mecz pomiedzy druzynami,Flora Talinn z Estoni a Hapoel Beer Szewa z Izraela.Ten zespol znamy chyba wszyscy,uczestniczyl juz i w Lidze Mistrzow i Europy i mowiac szczerze,radzil sobie doskonale w tym doborowym towarzystwie.Nie dziwie sie wiec,ze do dzisiejszego spotkania przystepuje w roli faworyta,jak sugeruja wszelkie przekazy.Jednak ja w tej ocenie jestem nieco ostrozniejszy,w Europie nie ma juz slabeuszy,poziom mocno sie wyrownal.Zastanuwmy sie,czy liga w Estoni jest slabsza od tej w Izraelu? Ogolnie moze i tak ale nie umiejetnosci czolowych zespolow.Flora na kilkanascie meczy przegrala jedynie z Levadia a w wyjazdowym meczu ze Sztokholmem przegrala tylko 1:0,Jest to napewno silna druzyna i sadze,ze grajac u siebie z Hapoelem,meczu nie przegra.
Flora-Hapoel Beer Shewa 1:4 bledna analiza

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 11-07-2018, 07:33

andrzejszwedzki pisze:
09-07-2018, 17:29
Powoli konczy sie Mundial a zaczyna Liga Mistrzow.Nrazie mamy runde wstepna,kwalifikacyjna,jest kilka ciekawych spotkan,miedzy innymi pojedynek zespolu Gruzji,Kutaisi z Tiraspolem,druzyna z Moldawi.Gospodarzami sa tutaj Gruzini,jednak wiecej szans na wygranie meczu i dalszy awans daje sie Moldawianom.Napewno druzyna Tiraspolu ma wieksze doswiadczenie w takich turniejach,awansowala juz nie po raz pierwszy.Jest tym samym lepiej ograna na arenie miedzynarodowej,to pomaga.Z drugiej jednak strony zespol Gruzji gra u siebie i jak moglismy zauwazyc w spotkaniach towarzyskich jest trudnym przeciwnikiem.Moim zdaniem,mecz napewno rozpocznie sie bardzo ostroznie,pierwsza polowa to bedzie badanie mozliwosci rywala i najprawdopodobniej zakonczy sie bezbramkowym remisem.W drugiej odslonie meczu napewno bedzie sie wiecej dzialo,kazda ze stron bedzie chciala zdobyc przewage i gola.Czy jednak,ktorys zespol taka uzyska? Naprawde trudno mi powiedziec,wydaje mi sie,ze po 90 minutach bedziemy mieli wynik remisowy.
KUTAISI-tIRASPOL 2.1 BLRDNA ANALIZA :( :(

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 13-07-2018, 08:11

andrzejszwedzki pisze:
10-07-2018, 13:46
Powoli koncza sie Mistrzostwa Swiata i zaczynaja zmagania w Lidze Mistrzow.Narazie mamy runde kwalifikacyjna,jednak jest kilka ciekawych spotkan.Jedno z nich wybralem do oceny,pomiedzy druzynami,Olimpia Lubliana ze Sloweni a Karabachem z Azerbejdzanu.Olimpia Lubliana,pomimo tego,ze gra dzisiaj na swoim terenie,nie jest uwazana za faworyta,takie opinie wyczytalem z roznych przekazow.Ja jednk jestem innego zdania i uwazam,ze ten mecz wygra.Karabach i owszem w poprzednim sezonie pokazal sie z dobrej strony w zmaganiach europejskich ale wowczas gral znacznie lepiej,aktualnie notuje znaczny spadek formy.Ostatnie szesc spotkan z tego roku to trzy porazki,dwa remisy i tylko jedno zwyciestwo-ligowe.Druzyna ze Sloweni na tym tle prezentuje sie znacznie lepiej,pozostaje niepokonana przynajmniej od dziesieciu spotkan.Nie mozna porownac jej formy do innych druzyn z Europy bo w przagotowaniach do kwalifikacji nie zagral rzadnego meczu,moze to jest jednak taka taktyka.W kazdym razie moim zdanie pokona Karabach.
Olimpia Lublana-Karabach 0:1 bladna analiza :)

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 13-07-2018, 08:16

andrzejszwedzki pisze:
10-07-2018, 14:30
Moim zdaniem,spotkanie pmiedzy zespolami Spartak Trnawa ze Slowacji a Zrinjski Mostar z Bosni i Hercrgowiny,jest jednyn z ciekawszych,w tej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Mistrzow.Przegladajac informacje na temat tego meczu,mozna sadzic,ze nie ma tutaj zdecydowanego faworyta,ja z tymi relacjami calkowicie sie zgadzam.Druzyna Spartaka Tnawa,pozostaje niepokonana conajmniej od dziesieciu spotkan,wynik imponujacy jednak nie mozna porownac jej formy do innych zespolow w Europie,bo takich meczy nie grala.Zespol z Mostaru z kolei sprawdzal juz swe umiejetnosci z innymi europejskimi druzynami,w meczach towarzyskich.Wygral miedzy innymi z Gornica i Mattesburgiem a wiec cieszy sie chyba dobra forma.Gospodarzem tego spotkania sa Slowacy,beda mieli z tego tytulu lekka przewage,ale czy ja wykorzystaja? Trudno powiedziec...ja zauwazyle w wielu meczach,znacznie pewniejsza gre druzyn na wyjazdach,moze to wiazac sie z mniejsza odpowiedzialnoscia.Zobaczymy,czas pokaze ja jednak jestem zdania,ze to spotkanie po 90 minutach zakonczy sie remisem.
Trnava-Zrinjski 1:0 bledna analiza :( :(

baku193
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: baku193 » 16-07-2018, 19:13

Dyscyplina: Piłka nożna Kwal LM
Spotkanie: Apoel-Suduva
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.05
Bukmacher: Sportingbull
godz: 19:00
Ewentualna analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi MIstrzów pomiędzy ekipami Apoelu Nikozja, a zespołem Sudovy. Ekipa z Nikozji niespodziewanie w pierwszym spotkaniu wyjazdowym ponisoła porażkę 1:3 , Apoel zdobył bramkę na koniec spotkania i dzięki temu zachował jeszcze szanse na awans do następnej rundy, na pewno będzie w tym meczu zdecydowanym faworytem , który powinien stworzyć sobie znacznie więcej sytuacji podbramkowych, ekipa z Cypru również w pierwszym spotkaniu, tym rozegranym na wyjeździe była zespołem znacznie lepszym , jednak nie potrafiła tego udokumentować strzelaniem bramek Sudova natomiast strzeliła 4 razy w światło bramki , zdobyła aż 3 gole, 75 % skuteczności i mamy problem ekipy z Cypru, która moim zdaniem jutro skasuję znacznie niżej notowany od siebie zespoł z Litwy. Goście moim zdaniem nie strzelą w tym meczu nawet bramki, gospodarze nie popełnią tego błędu po raz kolejny i nie zlekceważą rywala , pewnie zagrają skuteczniej w obronie i odważniej w ataku, bowiem szybko muszą strzelić bramki, ażeby odrobić starty z pierwszego spotkania, czym dłużej będą czekać z atakami tym gorzej bowiem goście pewnie będą się chcieli tutaj bronić i liczyć na jakiegoś gola z kontry. Mój typ to wynik 4:0 po 90 minutach.

Awatar użytkownika
Technik84
-#elita
-#elita

Post autor: Technik84 » 16-07-2018, 21:20

Dyscyplina:Piłka nożna
Spotkanie:Legia - Cork
Typ:Cork strzeli - nie
Kurs:1,52
Bukmacher:fortuna

analiza:
Legia miała w Irlandii zdecydowaną przewagę, ale strzeliła tylko jednego gola w drugiej połowie i wywiozła z boiska przeciwnika małą przewagę.W spotkaniu z Cork Legia zagrała tak jak w meczach kontrolnych w ustawieniu z trzema środkowymi obrońcami, tym razem udało się nie stracić gola, ale mecze przygotowawcze, a także przegrany Superpuchar Polski pokazują, że drużyna ma z nim spory problem. Skoro zespołowi z Irlandii nie udało się zobyć gola na własnym stadionie, tym większą to będzie sztuka na Łazienkowskiej.Gracze Cork oddali tylko sześć strzałów na bramkę Legii, w tym zaledwie jeden celny.
:trophy: Mój Typ Dnia -1,3,1,2,2,1,3,1,1,2,2,3,3 :trophy:

Awatar użytkownika
Poldi201

Post autor: Poldi201 » 17-07-2018, 14:17

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: TNS - Shkendija
Typ: Shkendija i powyżej 2,5
Kurs: 2,64
Godz: 20:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Tutaj raczej nikt nie ma wątpliwości kto jest zdecydowanie lepszy i kto awansuje dalej. Zespół Shkendija rozbił u siebie aż 5:0 Walijski TNS i teraz czeka nas tylko formalność. Zespół Macedoński znany jest z ofensywnej gry i tak będzie inaczej bo czego bronić?
TNS na pewno będzie chciał u siebie strzelić gola ale to goście są ekipą dużo lepszą i potwierdzą to nawet na wyjeździe nawet gdy mają już pewny awans.
Wydaje mi się, że Shkendija również na wyjedzie wygra 3:0 może 3:1.
Shkendija od 8 meczy strzelali minimum 3 bramki w meczu i uważam, że tą passę zwiększą do minimum 9 spotkań.
Oczywiście Walijskiej ligi do Macedońskiej nie będę porównywał bo obie ligi nie należą do mocnych lig, są to raczej ligi średnie albo słabe, na pewno Walijska należy do słabych lig i to właśnie pokazał pierwszy mecz, że nie mają podejścia do przeciwnika.

baku193
-#aktywny
-#aktywny

Post autor: baku193 » 17-07-2018, 20:13

Dyscyplina: Piłka nożna mś
Spotkanie: Rosenborg-Valur
Typ: Przedział bramek 3-4
Kurs: 2.40
Bukmacher: Sportingbull
Godz: 19:45
Ewentualna analiza: Spotkanie rewanżowe , w którym ekipa Rosenborga Trondheim podejmowała będzie ekipę Islandzkiego Valura. Gospodarze niespodziewanie pomimo tego że byli lepsi w tym pierwszym spotkaniu rozegranym na wyjeździe to ponieśli porażkę 1:0. Goście na pewno tutaj przyjadą się bronić i szukać bramek z kontry , nic innego im nie zostało, bowiem przecież Rosenborg jest zespołem znacznie lepszym pod względem piłkarskim, lepszym i na pewno bardziej doświadczonym, goście mają dobry wynik z pierwszego spotkania i tu nie muszą atakować , taki obrót spraw jest dla nich bardzo korzystny. Rosenborg na własnym stadionie powinien zaatakować od pierwszych minut i szybko spróbować zdobyć bramkę, ma za przykład Apoel , który ostatnio grywał w lidze mistrzów a w dniu dzisiejszym odpadł z zespołem Sudovy i na pewno nie tego się Cypryjczycy spodziewali. Więc gospodarze , którzy na swoim stadionie bardzo rzadko ponoszą porażki, nie mogą zlekceważyć ekipy przyjezdnych i szukać jak najszybciej uzyskania kontroli nad tym spotkaniem, wczoraj się pomyliłem co do apoelu, ale w tym meczu stawiam na wynik 3:0 dla zespołu Rosenborga, myślę że zdołają odrobić straty.

Awatar użytkownika
Technik84
-#elita
-#elita

Post autor: Technik84 » 17-07-2018, 22:06

Technik84 pisze:
16-07-2018, 21:20
Dyscyplina:Piłka nożna
Spotkanie:Legia - Cork
Typ:Cork strzeli - nie
Kurs:1,52
Bukmacher:fortuna

analiza:
Legia miała w Irlandii zdecydowaną przewagę, ale strzeliła tylko jednego gola w drugiej połowie i wywiozła z boiska przeciwnika małą przewagę.W spotkaniu z Cork Legia zagrała tak jak w meczach kontrolnych w ustawieniu z trzema środkowymi obrońcami, tym razem udało się nie stracić gola, ale mecze przygotowawcze, a także przegrany Superpuchar Polski pokazują, że drużyna ma z nim spory problem. Skoro zespołowi z Irlandii nie udało się zobyć gola na własnym stadionie, tym większą to będzie sztuka na Łazienkowskiej.Gracze Cork oddali tylko sześć strzałów na bramkę Legii, w tym zaledwie jeden celny.
3-0 :plus: :yes:

Awatar użytkownika
Technik84
-#elita
-#elita

Post autor: Technik84 » 18-07-2018, 10:14

Dyscyplina:piłka nożna
Spotkanie:Zrinjski Mostar - Trnava
Typ:1
Kurs:2,35
Bukmacher:totolotek

analiza:
Spotkanie rewanżowe 1/8 finału kwalifikacji do Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu rozegranym na Słowacji Trencin wygrał 1-0. Przewiduje jednak że w rewanżu to zespół z Bosni okaże się lepszy i awansuje do dalszego etapu rozgrywek. Na własnym stadionie są niezwykle skuteczni. Meczu o stawkę nie przegrali tam od 21 października zeszłego roku ( 8 wygranych i 2 remisy). Zupełnie odwrotnie sprawa ma się w Trnavie. Wyjazdowego spotkania nie wygrali od marca, w lidze niedawno przytrafiła sie min dotkliwa porażka z Ziliną 6-0... Zrinjski Mostar powinien wygrać to spotkanie.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 18-07-2018, 14:48

Pilka nozna/Liga Mistrzow kwalifikacje
Sutjeska-Astana
typ:X
kurs:3,5
fortuna
Analiza: Jednym z ciekawszych wydarzen kwalifikacji Ligi Mistrzow jest dzisiejsze,rewanzowe spotkanie druzyn,Sutjeska i Astana.Pierwszy mecz w Kazahstanie,zgodnie z oczekiwaniami zakonczyl sie wygrana Astana 1:0.Nie bylo to jednak porywajace widowisko.zespol Astana juz w pierwszej polowie obiol prowadzenie i umiejetnie korzystny wynik dowiozl do konca spotkania.Z cala pewnoscia jest to druzyna z wiekszym doswiadczeniem,bardziej liczaca sie w Europie od przeciwnika,jest dzisiaj faworytem ale czy wygra? Moim zdaniem awansuje tego jestem pewien ale nie wygra dzisiejszego spotkania.Kazahowie zagraja na remis,jak najmniejszym nakladem sil,udowodnili juz,ze maja silna defensywe i nie jest latwo jej strzelic bramke.Gospodarze po minimalnej przegranej w pierwszym meczu zyja nadzieja lepszego wystepu u ciebie,napewno maja nadzieje na awans,beda grac ofensywnie i byc moze uda im sie strzelic bramke badz bramki ale wtedy i Astana zaatakuje.Taki jest moj scenariusz a jak bedzie,zobaczymy.

Awatar użytkownika
Technik84
-#elita
-#elita

Post autor: Technik84 » 18-07-2018, 19:55

Technik84 pisze:
18-07-2018, 10:14
Dyscyplina:piłka nożna
Spotkanie:Zrinjski Mostar - Trnava
Typ:1
Kurs:2,35
Bukmacher:totolotek

analiza:
Spotkanie rewanżowe 1/8 finału kwalifikacji do Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu rozegranym na Słowacji Trencin wygrał 1-0. Przewiduje jednak że w rewanżu to zespół z Bosni okaże się lepszy i awansuje do dalszego etapu rozgrywek. Na własnym stadionie są niezwykle skuteczni. Meczu o stawkę nie przegrali tam od 21 października zeszłego roku ( 8 wygranych i 2 remisy). Zupełnie odwrotnie sprawa ma się w Trnavie. Wyjazdowego spotkania nie wygrali od marca, w lidze niedawno przytrafiła sie min dotkliwa porażka z Ziliną 6-0... Zrinjski Mostar powinien wygrać to spotkanie.
1-1 :minus: :no:

ODPOWIEDZ