Newcastle - Arsenal

Typy na Premier League na naszym forum buk. Tylko w tym dziale znajdziesz najlepsze w internecie typy bukmacherskie na ligę angielską. Uwaga wszystkie typy z analizami! Tylko tu typy bukmacherskie piłka nożna, typy meczów z naszego forum bukmacherskie.
Regulamin forum
Premier League

Jedna z najbogatszych lig piłkarskich na świecie. Mówi się, że najbardziej brutalna. Niektórzy mówią, że najlepsza. Na pewno taka, w której nie ma w ogóle przerwy zimowej. O jej prestiżu świadczy fakt, że o mistrzostwo Anglii rywalizują takie zespoły jak: Manchester United, Manchester City, Arsenal Londyn, Liverpool FC, czy Chelsea Londyn!

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi angielskiej oraz profesjonalne analizy spotkań premier league.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze premier league, opisy odbytych spotkań ligi angielskiej oraz analizy nadchodzących meczów premier league.
ODPOWIEDZ
Fredi
#Weteran
#Weteran
Posty: 1847
Rejestracja: 20-11-2005, 00:26

Newcastle - Arsenal

Post autor: Fredi » 08-04-2007, 21:41

Forma Arsenalu w ostatnim czasie wykazuje tendencje spadkową. Najlepszym tego przykładem jest pierwsza w historii porażka na Emirates Stadium z drużyną West Ham United 0-1. Jak wiemy do końca sezonu nie zagrają napastnicy: Robin van Persie oraz Thierry Henry. Siła ofensywna razi nieskutecznością, a to co pokazał Aliadiere w ostatnim meczu nie napawa optymizmem. Ostatnie spotkanie pomiędzy Newcastle a Arsenalem rozegrane 18 listopada 2006 r. zakończyło się remisem 1-1.


Newcastle Ostatnie mecze
2007-04-07 Sheffield United - Newcastle 1-2
2007-03-31 Newcastle - Manchester City 0-1
2007-03-18 Charlton - Newcastle 2-0
2007-03-15 AZ Alkmaar - Newcastle 2-0

Arsenal Ostatnie mecze
2007-04-07 Arsenal - West Ham United 0-1
2007-03-31 Liverpool - Arsenal 4-1
2007-03-18 Everton - Arsenal 1-0
2007-03-14 Aston Villa - Arsenal 0-1

Mój typ na to spotkanie: 1X 1,62

Awatar użytkownika
mkiller
Posty: 587
Rejestracja: 04-03-2007, 14:51

Post autor: mkiller » 08-04-2007, 22:00

Newcastle-Arsenal

W drugi dzien swiat Wielkanocnych na St James' Park podopieczni Glenna Roeder'a podejmowac beda zawodnikow Arsena Wengera- druzyne Arsenalu. Kanonierzy w ostatniej kolejce Premiership niespodziewanie ulegli druzynie West Hamu znajdujacej sie w samym ogonie tabeli. Natomiast gospodarze tego pojedynku pokonali Sheffield United 2:1. Sroki zajmuja 10 miejsce w tabeli Premiership i nie maja juz wiekszych szans na gre w pucharach. Arsenal zajmuje 4 lokate. W ostatnim czasie widac maly kryzys kanonierow. Odpadniecei z LM, porazka z Liverpoolem, Evertonem i ostatnia porazka z West Hamem nie swiadcza dobrze o formie graczy z Londynu. Arsenal nie ma juz szans na wlaczenie sie do walki o tytul mistrzowski, podopiczni Wengera maja 23 pkt straty do ManU i jeden mecz do rozegrania wiecej. Arsenal musi jednak bronic miejsca uprawniajacego do gry w eliminacjach do LM. Tuz za plecami kanonierow znajduja sie druzyny Boltonu i Evertonu, ktore maja szanse na gre w el. do LM. Newcastle moze najwyzej powalczyc o jak najwyzsza poyzcje w lidze. Ten sezon jesli o pucharz jest stracony dla srok. Gospodarze w ostatnich 6 meczach 3 razy przegrywali, raz zremisowali i 2 razy wygrywali spotkania. Kanonierzy w ostatnich 6 meczach preyentowali taki sam bilans co druyzna gospodarzy. W 17 spotkaniach rozegranych przez obydwie druzyny w ostatnim czasie 8 razy wzgrzwal Arsenal, 3 razy Newcastle i az 6 razy padl remis. Zdobyto 37 bramek, co daje okolo 2.3 gola na mecz. W ostatnich latach padalz wzniki underowe. Z 17 meczy az 12 konczlo sie wznikami underowymi. Widac ze Newcastle nie jest wygodnzm przeciwnikiem dla Kanonierow. Na niekorzysc Arsenalu wplzwa rowniez fakt ,ze mecz zostanie rozegranz na wyjezdzie a w meczach wyjaydowych kanonierzy nie spisuja sie najlepiej. Moim zdaniem mecz ten moze zakonczyc sie podzialem punktow i wynikiem underowym. Moje typy to X i under 2.5


head to head

2006-11-18 Arsenal Newcastle 1 : 1 Premier League 2006
2005-12-10 Newcastle Arsenal 1 : 0 Premier League 2005
2005-08-14 Arsenal Newcastle 2 : 0 Premier League 2005
2005-01-23 Arsenal Newcastle 1 : 0 Premier League 2005
2004-12-29 Newcastle Arsenal 0 : 1 Premier League 2004
2004-04-11 Newcastle Arsenal 0 : 0 Premier League 2004
2003-09-26 Arsenal Newcastle 3 : 2 Premier League 2003
2003-02-09 Newcastle Arsenal 1 : 1 Premier League 2003
2002-11-09 Arsenal Newcastle 1 : 0 Premier League 2002
2002-03-23 Arsenal Newcastle 3 : 0 FA Cup 2002
2002-03-09 Newcastle Arsenal 1 : 1 FA Cup 2002
2002-03-02 Newcastle Arsenal 0 : 2 Premier League 2002
2001-12-18 Arsenal Newcastle 1 : 3 Premier League 2001
2001-05-15 Newcastle Arsenal 0 : 0 Premier League 2001
2000-12-09 Arsenal Newcastle 5 : 0 Premier League 2000
2000-05-14 Newcastle Arsenal 4 : 2 Premier League 2000
1999-10-30 Arsenal Newcastle 0 : 0 Premier League 1999
Ostatnio zmieniony 09-04-2007, 15:34 przez mkiller, łącznie zmieniany 1 raz.
.:::visca el BARCA !!!:::.

Awatar użytkownika
szczoor26
Posty: 1240
Rejestracja: 31-10-2006, 20:22

Post autor: szczoor26 » 08-04-2007, 22:19

Ostatni mecz Arsenalu z zespołem West Ham, który desperacko walczy o utrzymanie w lidzę obnażył obecnie największy problem drużyny Kanonierów - czyli bardzo słaba skuteczność. Napastnicy Arsena Wengera nie potrafili wykończyć dogodnych, wypracowanych przez partnerów z drużyny akcji. Raczej nie przewiduje w meczu znacznej metamorfozy graczy Arsenalu, choć kolejna porażka stał by się już poważnym zagrożeniem czwartej lokaty, którą obecnie zajmuje Arsenal (piąty Bolton traci zaledwie dwa punkty)
Zakwalfikownie się i gra w Champions Lige jest priorytetem dla Arsenalu w tym sezonie, więc graczę z Londynu muszą pilnować dobrej czwartej lokaty.
Newcastle natomiast zagrało w ostatnie kolejce bardzo przyzwoity mecz na wyjeździe z Sheffield United po pięknej bramce Martins i główce Taylora. Sądzę, że Newcastle napewno tego spotkania nie przegra, tym bardziej, że graja na własny stadionie, a atmosfera na St James's Park zawsze był wyjątkowa :wink: Pokusił bym się na zwycięstwo Srok, ale rozsądek mówi mi, że w tym spotkaniu jednak będziemy świadkami remisu i taki jest mój typ.

Typ: X
Anaheim Might Ducks

Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 946
Rejestracja: 14-03-2007, 13:20

Post autor: kr0pka » 08-04-2007, 22:25

Pozwole sobie dodac sklady :

Newcastle: Given, Harper, Solano, Carr, Babayaro, Edgar, Taylor, Bramble, Onyewu, Moore, Ramage, Huntington, Butt, Parker, Milner, Duff, Emre, N'Zogbia, Pattison, Troisi, Martins, Dyer, Sibierski, Luque, Carroll

Arsenal: Lehmann, Eboue, Gallas, Toure, Clichy, Hleb, Fabregas, Gilberto, Rosicky, Ljungberg, Adebayor, Almunia, Denilson, Diaby, Aliadiere, Baptista, Senderos, Randall

Od siebie dodam ze jest to ostatnia szans dla Arsenalu na dogonienie Liverpoolu do ktorego brakuje im 5 pkt. - mysle ze wyjda na to spotkanie skupieni na 100%. Ale moment moment , czegos mi tu brakuje :?: AAA no tak ... napastnikow ;P . Niezwykle wazy mecz z przeciwnikiem z ktorym nie radza sobie najlepiej ...

Moj typ :

A no wlasnie ... moze lepiej nie bede typowal tego spotkania ?
Mysle jednak ze bedzie to Under 2.5 i dla ryzykantow X2

Awatar użytkownika
szczoor26
Posty: 1240
Rejestracja: 31-10-2006, 20:22

Post autor: szczoor26 » 08-04-2007, 22:36

kr0pka pisze:Od siebie dodam ze jest to ostatnia szans dla Arsenalu na dogonienie Liverpoolu do ktorego brakuje im 5 pkt.
Ale po co mają gonić Liverpool, trzecia pozycja w ostatecznym rozrachunku w lidze i tak nic nim nie daje w porównaniu do czwartej lokaty ponieważ i tak w obu przypadkach muszą grać w kwalfikacjach Champions Lige. Jedynie jeśli chodzi tu o prestiż :wink: i chcą być tylko wyżej od The Reds.
Anaheim Might Ducks

Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 946
Rejestracja: 14-03-2007, 13:20

Post autor: kr0pka » 08-04-2007, 22:57

szczoor26 pisze:
kr0pka pisze:Od siebie dodam ze jest to ostatnia szans dla Arsenalu na dogonienie Liverpoolu do ktorego brakuje im 5 pkt.
Ale po co mają gonić Liverpool, trzecia pozycja w ostatecznym rozrachunku w lidze i tak nic nim nie daje w porównaniu do czwartej lokaty ponieważ i tak w obu przypadkach muszą grać w kwalfikacjach Champions Lige. Jedynie jeśli chodzi tu o prestiż :wink: i chcą być tylko wyżej od The Reds.
Niby nic im to nie daje ale wszyscy gracze Arsenalu na pewno chcieliby byc na 3 miejscu , przed LFC :) a to jest ostatnia szansa na odrobienie strat.

Fredi
#Weteran
#Weteran
Posty: 1847
Rejestracja: 20-11-2005, 00:26

Post autor: Fredi » 08-04-2007, 23:14

kr0pka pisze:gracze Arsenalu na pewno chcieliby byc na 3 miejscu
Same chęci nie wystarczą :wink:. Liverpool jest teraz w "gazie" i według mnie nie odpuści 3 miejsca, a raczej się na nim umocni. Arsenal jest z kolei poważnie zagrożony wypadnięciem z czołowej czwórki. Dlatego powinni się martwić 4 pozycja premiowaną miejscem w LM.

Awatar użytkownika
szczoor26
Posty: 1240
Rejestracja: 31-10-2006, 20:22

Post autor: szczoor26 » 08-04-2007, 23:27

Fredi pisze:Liverpool jest teraz w "gazie" i według mnie nie odpuści 3 miejsca
I tu się w pełni zgodzę prędzej Chelsea zamieni się lokatami z Manchesterem aniżeli Liverpool z Arsenalem, choć w pierwszym przypadku chodzi o mistrzostwo Anglii i tu drużyny powinny już w każdym meczu do końca sezonu (a zostało już ich niewiele) dawać z siebie wszystko. W przypadku Arsenalu za jego plecami czają się bardzo głodne zasmakowania emocji związanych z Champions Lige ekipy Boltonu, Evertonu (który dwa sezony temu był o krok od fazy grupowej tychże rozgrywek, odpadł po dwumeczu z Villarrealem) i Tottenhamu.
Anaheim Might Ducks

Awatar użytkownika
Gurianus
Posty: 960
Rejestracja: 12-03-2007, 17:44

Post autor: Gurianus » 09-04-2007, 07:46

Wedlug mnie wygra Newcastle. Wygrali ostatni mecz a teraz graja u siebie i tez beda chcieli wygrac, a Arsenal ostatnio gra bardzo zle i nie wiem czy podniesie sie w meczu na wyjezdzie i to jeszcze z Newcastle
Moj typ-1

Awatar użytkownika
Adam14
Posty: 496
Rejestracja: 28-12-2006, 16:18

Post autor: Adam14 » 09-04-2007, 10:47

Na 13 meczy (miedzy sobą) tych zespołów az 11 zakończyło sie miej niż 2,5 bramki. więc spokojnie powinno wejsc Under 2,5 po kursie 1,80

mate.p2p
Posty: 167
Rejestracja: 17-03-2007, 22:59

Post autor: mate.p2p » 09-04-2007, 11:30

Ja miałem zagrać ten mecz ale go lepiej nie ruszam, tu może paść każdy wynik. Arsenal napalony na 3 pozycję ale kompletnie bezformy. Newcatle napewno będzie chciało urwać punkty i wygrać ten mecz. Chociaż zawodnicy z Londynu są klasową drużyną to raczej aktualnie są zbyt słbi ofensywnie aby wygrać z Newcastle. Ale zawsze jest w linii pomocy paru dobrych zawodników którzy może coś 'ugrają' Mecz ciężki ale dla mnie najprawdopodobniejszy wynik to remis.
Mój typ : X
Newcastle - Arsenal X
Nara

Awatar użytkownika
szczoor26
Posty: 1240
Rejestracja: 31-10-2006, 20:22

Post autor: szczoor26 » 09-04-2007, 16:50

szczoor26 pisze:Typ: X
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Anaheim Might Ducks

Awatar użytkownika
mkiller
Posty: 587
Rejestracja: 04-03-2007, 14:51

Post autor: mkiller » 09-04-2007, 16:53

mkiller pisze:Moje typy to X :mrgreen: i under 2.5 :mrgreen:
.:::visca el BARCA !!!:::.

Fredi
#Weteran
#Weteran
Posty: 1847
Rejestracja: 20-11-2005, 00:26

Post autor: Fredi » 09-04-2007, 16:59

Mój typ na to spotkanie: 1X 1,62 :) 0-0
Typ wszedł, ale meczyk słabiutki aż po oczach biło.

muchipawel
Posty: 14
Rejestracja: 09-04-2007, 18:28

dno

Post autor: muchipawel » 09-04-2007, 18:37

meczyk byl po prostu tragiczny :P jak Arsenal dalej tak bedzie gral, to sie nie zalapie nawet na kwalifikacje do Champions League :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci