Najlepsze bonusy bukmacherskie: Betfan, Betclic, Fortuna, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Betfan
Bez podatku!
+ dodatkowo do 3000 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

NFL PLAYOFFS 2013

Typy bukmacherskie na NFL, Polska Ligi Futbolu Amerykańskiego, Rugby oraz wszystkie tematy pokrewne. Przeczytaj analizy ekspertów.
Regulamin forum
Futbol amerykański

Futbol amerykański to mało popularna dyscyplina sportowa w Polsce. Dlatego też bukmacherzy często mylą się w kursach i nasi eksperci mogą oferować dobre typy bukmacherskie na NFL, Polska Ligi Futbolu Amerykańskiego, Rugby oraz wszystkie tematy pokrewne.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na Futbol amerykański na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań Rugby. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz Futbol amerykański, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy na Rugby.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Master

NFL PLAYOFFS 2013

Post autor: Master » 02-01-2013, 23:27

Obrazek

Cześć [you], nie wiem czy wiesz ale już 5. stycznia zaczynają się najważniejsze spotkania w najbogatszej lidze świata. Interesujesz się futbolem amerykańskim ?? Chcesz się interesować ? A może po prostu chcesz pobawić się w typowanie ? To jest najlepsze miejsce, w tym dziale jest jeszcze kilka tematów do dyskusji. Jestem pewien, że znajdziesz coś dla siebie !!

A tymczasem znamy już pierwsze pary, które rozpoczną swój bój podczas weekendu dzikich kart. Poniżej przedstawiam Ci drabinkę nadchodzących spotkań z krótkim objaśnieniem.

Obrazek

W pierwszych meczach spotkają się ekipy Cinciannati Bengals swój pierwszy mecz rozegra w Houston z miejscowymi Texans. Zwycięzca tego meczu najprawdopodobniej zagra w Denver, gdzie czekają już Broncos prowadzeni przez MVP sezonu regularnego - Peytona Manninga. Warto wspomnieć, że to najlepszy w historii sezon ekipy Texans, która w NFL występuje tylko od kilku lat, czy ich najlepszy w historii sezon zakończy się już w najbliższy weekend ??

Drugi mecz w konferencji amerykańskiej to spotkanie Indiannapolis Colts @ Baltimore Ravens. Bardzo ciekawy mecz, w którym faworytem zdaje się zeszłoroczny vicemistrz konferencji - Ravens. Czy rozgrywający wybrany z 1. numerem w Drafcie - Andrew Luck poniesie źrebaki do niespodziewanego zwycięstwa ?? W Futbolu absolutnie wszystko jest możliwe. Ważną rzeczą jest też to, że zwycięzca tego meczu zagra w Bostonie z ekipą New England Patriots. Istnieje zatem duża szansa że w półfinale konferencji spotkają się dwaj zeszłoroczni finaliści Ravens oraz Patriots. Tamten mecz był emocjonujący aż do ostatniej sekundy, ponieważ wtedy rozstrzygnęły się losy tamtego spotkania, czy podobnie będzie także w tym roku ?

Przejdźmy teraz na drugą stronę drabinki, gdzie w konferencji narodowej swoje mecze ponownie (tak jak w zeszłym tygodniu) mecz rozegrają Minnesota Vikings oraz Green Bay Packers. Tym razem jednak spotkanie rozegrane zostanie na stadionie zwycięzców sprzed dwóch lat, którzy na własnym stadionie wygrali 8 spotkań z rzędu. Przypominam, że ostatnie spotkanie sprzed tygodnia Vikings wygrali trzema punktami i to w ostatnich sekundach meczu. Było to zdecydowanie spotkanie kolejki.. być może nawet sezonu !
Zwycięzca tego pojedynku pojedzie do Atlanty, gdzie w meczu o finał konferencji zmierzyć się będzie musiał z drużyną Falcons - bardzo solidną w defensywie i piekielnie silną w ataku, być może to jest główny kandydat do Super Bowl, aczkolwiek czas pokaże jak potoczą się losy poszczególnych spotkań.

Ostatnie spotkanie to konfrontacja Washington Redskins @ Seattle Seahawks. Obie drużyny prowadzone przez pierwszorocznych rozgrywających. Zdecydowanie zaszli wyżej niż planowali, ale jeden z nich w jeszcze większym stopniu urzeczywistni swoje marzenia. Ekipa Seahawks od początku sezonu plasowała się na czołowych lokatach. Redskins rzutem na taśmę zapewnili sobie start w rundzie dzikich kart. W zeszłym roku w takiej sytuacji byli New York Giants, ich rywal z dywizji. Jak się potem okazało Giganci wygrali Super Bowl, będąc najsłabszą ekipą spośród tych, które zakwalifikowały się do Play Offów, czy Redskins także zamierzają pójść tą drogą ?? Jedno jest pewne, po wycieczce do Seattle następnym przystankiem jest San Francisco - główny kandydat ekspertów nfl.com do występu w Super Bowl. Czy podobnie jak zeszłym roku się pomylą i to teoretycznie najsłabsi okażą się najlepsi ??

Jeśli chciałbyś odpowiedzieć na którekolwiek z zadanych przeze mnie pytań - śmiało, ten temat jest właśnie dla Ciebie. Ja jeszcze raz przypomnę Ci przyszło-weekendowe mecze.

AFC
Bengals @ Texans
Colts @ Ravens

NFC
Vikings @ Packers
Redskins@ Seahawks

Powodzenia !!

Awatar użytkownika
feczu

Post autor: feczu » 02-01-2013, 23:34

Nie jest to z pewnością moja dyscyplina, ale mam pytanie, na które na pewno ciężko odpowiedzieć, tym bardziej, że (jak napisałeś) czasem wynik tych meczów jest całkowicie niż przewidywany.

Jaki jest Twój faworyt do wygrania Super Bowl?

Bukmacherzy stawiają na Denver Broncos lub New England Patriots. Podzielasz ich zdanie?

Awatar użytkownika
Master

Post autor: Master » 03-01-2013, 00:18

Odpowiem w trochę nietypowy sposób :)

Obie drużyny na 100% nie spotkają się w Super Bowl, ale jedna z nich będzie na 99% Gdyby była taka możliwość to stawiałbym właśnie na final Broncos-Patriots, ale niestety taki może być maksymalnie półfinał.

A teraz moja odpowiedź.
Uważam, ze Super Bowl w tym roku wygrają Patriots, ponieważ Beyonce to moja ulubiona wokalistka :) A teraz objaśniam...

Beyonce będzie gwiazdą podczas przerwy meczu o Super Bowl, a jest to moja ulubiona wokalistka, a do tego mam ogromną nadzieję, że Patriots jako że są moją ulubioną drużyną zagrają w Super Bowl. Mam nadzieje na piękną noc i koncert ulubionej wokalistki i wygraną mojego ulubionego zespołu.

Ale wracając do pytania
Patriots i Broncos mają po 25% szans na wygranie Super Bowl.
Texans, Bengals, Colts, Vikings, Seahawks i Redskins nie wygrają na 90%
Wydaje mi się, że nie mają szans na Super Bowl Ravens i 49ers
Packers i Falcons są bardzo solidni, ale jednak słabsi niż Broncos i Patriots
wskazać faworyta w meczu o finał będzie można tak naprawdę w tygodniu poprzedzającym Super Bowl, kiedy ważna będzie forma, skład i styl poszczególnych drużyn :)

Awatar użytkownika
feczu

Post autor: feczu » 03-02-2013, 19:41

Wydaje mi się, że nie mają szans na Super Bowl Ravens i 49ers
Finał: San Francisco 49ers - Baltimore Ravens

To tylko potwierdza, jak ciężką do typowania dyscypliną jest NFL. Podziwiam Cię za to i przy okazji dziękuję za wszystkie typy!
:uklon: :uklon: :uklon:

Awatar użytkownika
Master

Post autor: Master » 03-02-2013, 19:59

W zeszłym roku wygrała najsłabsza (rankingowo) drużyna NFL, dziś jest podobnie. Na dłuższą metę ciężko przewidzieć, ale jeśli się jest na bieżąco to przed samym meczem jest parę wniosków, które można wykorzystać.

Co dziwniejsze, podałem 12 typów na Super Bowl, ale w żadnym nie wskazałem zwycięzcy bo po prostu nie wiem kto wygra. Wydaje mi się, że Ravens, ale chciałbym 49ers.

ODPOWIEDZ