Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Fortuna
20 PLN
bez ryzyka +600 PLN
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Lvbet
20 pln
bez depozytu +2000 PLN
4. Betclic
550 PLN
cashback
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Niższe ligi

Typy bukmacherskie na każdy mecz polskiej Ekstraklasy. Uwaga (!) wysoki yield. Nasi eksperci typują i podają analizę do spotkań polskiej ligi.
Regulamin forum
Polska Ekstraklasa

Ekstraklasa to najwyższa klasa rozgrywkowa piłki nożnej w Polsce. Każdy fan piłki nożnej powinien śledzić wyniki, terminarz, króla strzelców i puchar polski. Kto zostanie mistrzem w tym roku? Lech Poznań, Legia Warszawa, Wisła Kraków, a może ktoś inny?

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi polskiej oraz profesjonalne analizy spotkań polskiej Ekstraklasy.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze polskiej Ekstraklasy, opisy odbytych spotkań ligi polskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Ekstraklasie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
iplay4fun
Posty: 441
Rejestracja: 25-08-2010, 18:09

Niższe ligi

Post autor: iplay4fun » 04-04-2011, 21:59

Spotkania z niższych lig niż Ekstraklasa. Słowem, wszystkie analizy meczy które nie mają swojego tematu.
Ostatnio zmieniony 27-12-2012, 16:18 przez iplay4fun, łącznie zmieniany 4 razy.

xgor
Posty: 355
Rejestracja: 24-03-2007, 09:47

Post autor: xgor » 06-04-2011, 09:10

Na dzisiaj proponuje dwa mecze z II ligi wschodniej

Resovia - Motor
Typ 1
Kurs 1,45 ( sts)

Resovia dobrze gra u siebie, a Motor finansowo, organizacyjnie i sportowo ledwo przędzie. Dlatego Resovia wydaje się być dużym faworytem w tym spotkaniu, a i kurs do najniższych nie należy

Stal S.W. - Sokół Sokółka
Typ 1
Kurs 1,45 ( STS)

Stalowa Wola jest kandydatem do awansu i nieźle zaczęła rundę wiosenną, a Sokół dołuje w tabeli i wszystko wskazuje na to że w przyszłym roku powróci na III ligowe boiska. A jesli gdzies ma zbierać punkty to na pewno nie na boisku w Stalowej Woli

xgor
Posty: 355
Rejestracja: 24-03-2007, 09:47

Post autor: xgor » 22-04-2011, 10:31

Dzisiaj ciekawy mecz w II lidze wschodniej w Pruszkowie zagra Znicz ze Stalą St. Wola

W Zniczu od tygodnia pracuje nowy duet trenerski Śliwowski & Świerczewski jest wiec szansa że pomimo słabszego poczatku rundy wiosennej Znicz zacznie się piąć do góry i zacznie tę drogę już od najbliższego meczu

Znicz - Stal S.W.
Typ: 1
Kurs 2,10 ( expekt-brak-polskiej-licencji! )

Awatar użytkownika
Adi94
Posty: 990
Rejestracja: 07-02-2011, 21:33

Post autor: Adi94 » 30-04-2011, 10:06

Motor - Jeziorak

Mecz o godzinie 15.00 na stadionie Motoru. Gospodarze podejmują Jezioraka, który ma ostatnio ogromne problemy finansowe a co za tym idzie w klubie atmosfera za dobra na pewno nie jest. Zagrożony był nawet ich przyjazd do Lublina, ale ostatecznie miasto dało im 60tyś i dziś mecz się odbędzie. Nie ma co ukrywać zespół z Lublina to nie jest ten co w poprzedniej rundzie. Do klubu przyszli m.in doświadczony Niżnik i Prędota czy młody Ligenza z Wisły Kraków, który spisywał się świetnie w sparingach, a dziś powraca do kadry po kontuzji. Jak by brać pod uwagę tylko obecną rundę Motor był by 5, natomiast Iława 9. Moim zdecydowanym faworytem tego meczu jest Motor, który gra przy własnej publiczności. Jeśli będzie wykorzystywał swoje szanse na gole to myślę, że spokojnie powinni wygrać 2-3 bramkami. W poprzednich meczach u siebie mieli ogromnie dużo szans do zdobycia gola, ale jednak brakowało precyzji, a co za tym idzie skuteczności. Myślę, że po takim kursie to grzech jest nie zagrać.


Typ: 1
kurs: 2.50
Buk: :expekt-brak-polskiej-licencji!:

dżejdżej10
Posty: 1169
Rejestracja: 25-02-2011, 20:50

Post autor: dżejdżej10 » 30-04-2011, 18:29

Podbeskidzie - Pogoń

Bardzo ciekawy mecz na zakończenie sobotniej kolejki 1 ligi polskiej. Gospodarze ostatnio po gorszym okresie są na 2 miejscu w ligowej tabeli, zbliżają się dość powoli do awansu do ekstraklasy. Zostało im jednak jeszcze 9 meczy a 6 punktów za nimi jest już Flota. Muszą zbierać punkty, ale ostatnio im się nie wiedzie, po pierwsze nie brylują skutecznością, po drugie nie radzą sobie ze słabszymi rywalami. Z przed ostatnim KSZO wypadałoby wygrać, a oni na własnym boisku zremisowali tylko 0:0! Goście to z kolei rycerze wiosny, nie przegrali ani jednego z 8 meczy. Choć bilans rewelacyjny nie jest, bo aż 6 z nich zremisowali. Ale remisy z Flotą. Łksem czy Sandecją Nowy Sącz to świetne wyniki. Ostatnie dwa spotkania wyjazdowe wygrali, co warto zaznaczyć. Dzielnie walczą o utrzymanie po słabej pierwszej rundzie. Świetnie radzi sobie ofensywa Pogoni, w ostatnich 6 meczach strzelała przynajmniej jedną bramkę, zdarzało się że i 2 czy nawet 3. Dzięki tym wynikom są co raz bliżej utrzymania. Widząc że wicelider jest w nie najlepszej formie warto pokusić się o punkty, zagrać otwartą piłkę do której piłkarze ze Szczecina nas przywykli. Podbeskidzie ostatnio miewało problemy ze skutecznością, ale myślę że czas się odblokować, tym bardziej jeśli się gra przed własną publicznością. Na dodatek jeśli ma się najlepszy napad w lidze, taka seria nie może trwać wiecznie. Podbeskidzie musi spiąć pośladki po porażce z Lechem. Powinniśmy zobaczyć otwarty mecz, jak w pierwszej rundzie, kiedy padły aż 4 bramki.

o2,5
2,05
3/10


Obrazek

grzes_18
Posty: 317
Rejestracja: 06-02-2011, 20:43

Post autor: grzes_18 » 30-04-2011, 18:56

Podbeskidzie Bielsko-Biała v Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała @1.65
6/10
bet365-brak-polskiej-licencji!

krótko bo mecz za chwile, Podbeskidzie wreszcie miało tydzień odpoczynku, ostatni remis z Flotą na trudnym terenie, w dodatku zawodnicy na pewno czuli w nogach trud spotkania z Lechem. Piłkarze Pogoni w tym sezonie nie schodzili jeszcze pokonani, jednak myślę że dziś ta passa może zostać przerwana, w tym sezonie radzą sobie słabo na wyjazdach. Na 12 spotkań Pogoń przegrała aż 7. Jednak dwa tygodnie temu potrafiła wywieźć komplet punktów z trudnego obiektu w Poznaniu, gdzie pokonała 2-1 Wartę Poznań. TSP walczy o awans do ekstraklasy Portowcy o utrzymanie w lidzę. spotkanie drużyn które w tabeli dzieli przepaść niemniej jednak nie sądzę aby to był łatwy mecz dla TSP jednak prezentują się w tym sezonie bardzo dobrze, dzisiejsze zwycięstwo pozwoli im uciec w tabeli, gdyż ŁKS wczoraj przegrał, Flota także zgubiła dziś pkt tak więc Górale muszą wygrać

Podbeskidzie: Zajac - Sokołowski, Broniewicz, Dancik, Osiński - Chmiel, Metelka, Rogalski, Ziajka - Cieśliński, Demjan.
Rezerwa: Linka, Górkiewicz, Malinowski, Patejuk, Koman, Zaremba, Łatka.

Pogoń: Fabiniak - Radler, Szałek, Dymkowski, Matuszczyk, Rogalski, Akahoshi, Ława, Mandrysz, Frąszczak, Klatt.
Rezerwa: Janukiewicz, Hrymowicz, Kolendowicz, Wiśniewski, Wólkiewicz, Gwaze, Lebedyński.

jak widać trener TSP troszke zmienił dziś od pierwszych min zagra Chmiel, który dobrze zaprezentował się w PP nie widze braków w drużynie Górali uważam że wygrają.

grzes_18
Posty: 317
Rejestracja: 06-02-2011, 20:43

Post autor: grzes_18 » 30-04-2011, 21:18

Podbeskidzie Bielsko-Biała v Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała @1.65 :plus:
6/10
bet365-brak-polskiej-licencji!
:plus: :plus: :plus:

grzes_18
Posty: 317
Rejestracja: 06-02-2011, 20:43

Post autor: grzes_18 » 06-05-2011, 10:46

19:00 ŁKS Łódź - Kolejarz Stróże
ŁKS Łódź @ 1.4
6/10
bet365-brak-polskiej-licencji!

W dzisiejszym spotkaniu zmierzy się wicelider ligi z 16 drużyną rozgrywek. Mecz dla obydwu ekip ważny, obie ekipy potrzebują pkt jednak do innych celów. Przyjezdni znajdują się w strefie spadkowej, gdziej jest bardzo ciasno, Tylko Dolkan jest już raczej faworytem do spadku, Kolejarz żeby opuścić strefę spadkową potrzebuje pkt, jednak dziś przyjdzie im o to bardzo ciężko gdyż rywal z owiele wyższej półki, który ma ochotę awansować do ekstraklasy, w dodatku podrażniony ostatnia porażką z Ruchem. Oba zespoły osłabione w drużynie kolejarza zabraknie Szymona Grucy i Longinusa Uwakwe. U gospodarzy Adrian Woźniczka, Piotr Klepczarek i Artur Golański. nie są to jednak poważne braki, zawodnicy nie wystąpili w ostatnim meczu z Ruchem. ŁKS na własnym boisku spisuje się bardzo dobrze remis z Wartą i Podbeskidziem oraz wysoka wygrana z GKP to bardzo dobre wyniki. Gopspodarze na pewno chcą powrócić do najwyżej klasy rozgrywkowej, a żeby tam się dostać potrzeba pkt w takich spotkaniach. Mimo 7 pkt przewagi nad 3 flotą nie mogą się rozluźnić gdyż do końca sezonu pozostało 8 kolejek, więc jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte. wg mnie ŁKS wygra ten mecz wysoko. Zespoły dzieli przepaść w każdym detalu, i nie wydaje mi się aby tu była jakaś niespodzianka.

grzes_18
Posty: 317
Rejestracja: 06-02-2011, 20:43

Post autor: grzes_18 » 06-05-2011, 19:53

19:00 ŁKS Łódź - Kolejarz Stróże
ŁKS Łódź @ 1.4 :plus:
6/10
bet365-brak-polskiej-licencji!
:trophy:

Awatar użytkownika
RemiG
Posty: 303
Rejestracja: 27-01-2011, 22:58

Post autor: RemiG » 11-05-2011, 12:37

11.05 II Wschód 17:00
Puszcza Niepołomice - Jeziorak Iława

Typ: Over 2,5 @ 2.15 :tobet: | Stawka: 3/10


Mecz już wycofany z ofert prawie wszystkich bukmacherów, jestem na siebie wkurzony, bo wiedziałem o problemach finansowych Jezioraka już dawno, a zapomniałem, że następna kolejka już dziś - kursy pospadały z 2.80 jaki widziałem w Tobet do 1.85 w tym samym buku. Jeszcze na unibet-brak-polskiej-licencji! było z rana, ale przed chwilą też wycofali. Nasuwa się więc tylko jeden pomysł - typ na ilość goli, bo moim zdaniem kursy na zwycięstwo gospodarzy są bezwartościowe w tym momencie.

Puszcza od początku była zespołem, która nastawiona była typowo pod ofensywę i tak też jest dziś. W kwietniu zmienili trenera. W weekend wygrali aż 5-1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie i powinni przystępować do spotkania w lepszych nastrojach.

Oficjalnie goście przyjeżdżają bez kilku podstawowych zawodników, w tym 2 podstawowych obrońców, kapitana, który rozwiązał kontrakt i najlepszego napastnika zespołu Sobocińskiego. Teraz tak...w ich miejsce wiadomo nie staną kołki, które się podłożą, więc ten public, może wyjść nawet na dobre bukom, bo ciągle Jeziorak ma szansę nawet na zwycięstwo, ale skoro gospodarze to drużyna, która ma lepszy atak niż obronę, a goście przyjeżdżają z dużą dziurą w defensywie to od razu się nasuwa myśl, że zobaczymy przynajmniej 3 bramki.
Staty >> http://bit.ly/1bnjiVy
1-2j staty | 3-5j znajomość | 6-9j ciekawe info

Awatar użytkownika
Malec
Posty: 2240
Rejestracja: 23-10-2010, 12:32

Post autor: Malec » 14-05-2011, 12:24


Obrazek Obrazek

Dyscyplina: Piłka Nożna/Polska/I Liga
Spotkanie: MKS Pogoń Szczecin - Ruch Radzionków
Czas rozpoczęcia: 17.00
Typ: Poniżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.70
Bukmacher: :sb:


Dziś o godzinie 17.00 na stadionie imienia Floriana Krygiera w Szczecinie miejscowa Pogoń podejmie gości z Radzionkowa - Ruch. Na chwilę obecną gospodarze są na 11 pozycji, ale dzięki dzisiejszemu zwycięstwu mogą wejść do pierwszej dziesiątki, gdyż 8 Górnik Polkowice ma 38 punktów a Pogoń o 3 "oczka" mniej. Radzionkowianie aktualnie są na 6 miejscu z 39 punktami, nawet jeśli gdyby Ruchowi udało się wywieźć ze Szczecina dziś komplet to i tak pozycja "Cidrów" nie uległaby zmianie, ponieważ 5 Gliwicki Piast ma na swoim koncie 45 "oczek". Ja typuję na to spotkanie Under 2.5 gola. Co prawda Szczecinianie w ostatnich 6 meczach tylko raz zanotowali taki wynik "poniżej", a było to 9 kwietnia w potyczce z wspomnianym już Piastem (1:1) to jednak myślę, że po kursie 1.70 można próbować. Pogoń w spotkaniach na własnym terenie gra słabo w obecnych rozgrywkach. Aktualnie odznacza się bilansem 5W-6R-3P i bramkowo - 28:21. Takie zestawienie stawia piłkarzy z Grodu Gryfa dopiero na 13 pozycji, co jest bardzo dużym zaskoczeniem, gdyż przed sezonem mówiło się, że obok ŁKSu Łódź i Piasta będzie to główny kandydat na awans do ekstraklasy. Niestety jesień wszystko brutalnie zweryfikowała. Na 28 meczowych kolejek Pogoń w przypadku 13 meczów (46%) notowała U2.5, ponad 2.5 gola padło dotychczas w 2 spotkaniach więcej. Niby statystyka kierować powinna ku stawianiu Overu, ale to tylko poprzez ostatnie mecze statystyka ta poszła w górę, gdyż pojedynki obfitowały w bramki. Przykłady? 5:1 z Kluczborkiem czy 3:3 z Łęczną - w obu meczach Morski Klub Sportowy był gospodarzem. W dzisiejszym boju na pewno Artur Płatek nie będzie mógł skorzystać z Mikołaja Lebedyńskiego, który uległ kontuzji w poprzedniej kolejce gier. Do zdrowia wraca natomiast Łukasz Matuszczyk, ponadto żaden z piłkarzy "Portowców" nie pauzuje za żółte kartki. Osobiście wydaje mi się, że "Duma Pomorza" odniesie skromne zwycięstwo po ciężkim starciu. Czas na to, by przeanalizować poczynania gości. Na wstępie muszę powiedzieć, iż "Cidry" to drużyna bardzo Underowa, w przypadku 21 meczów padał wynik poniżej 2.5 gola, czyli aż 75% spotkań z udziałem Żółto-Czarnych kończyło się tym, "co" nas bardzo dziś interesuje. Ruch dotychczas strzelił na wyjazdach 15 bramek przy 22 straconych, trzeba zaznaczyć fakt, że jest to team swojego stadionu. Na obcych obiektach podopiecznym Artura Skowronka wyraźnie nie idzie. Z pośród ostatnich 6 meczów Ruchu wszystkie kończyły się U2.5! Czyżby dziś miałoby być podobnie? Ponadto piłkarze z Radzionkowa muszę bronić swojej bramki dziś szczególnie, by nie ponieść 3 porażki z rzędu. Zeszłe dwie kolejki to przegrane 0:1 u siebie z Flotą oraz z KSZO 2:0 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na pewno w drużynie gości nie zagrają zawieszeni za kartki Foszmańczyk i Gajewski. Zabraknie także podstawowego ogniwa składu - Miłosza Przybeckiego. Pomimo tych osłabień Ruch musi wyjść w pełni zdeterminowany i nie może pozwalać na swobodną grę Pogoni efektem czego na pewno byłyby stracone bramki, tym bardziej, że jeśli dziś wygra nawet 10 w tabeli Górnik (nie Bogdanka!) Łęczna przesunie się na pozycję właśnie zajmowaną przez "Ciderland". W pierwszym meczu obu zespołów również padł wynik Underowy. 16 października zeszłego roku Radzionkowianie pokonali Szczecinian 2:0.

Awatar użytkownika
Malec
Posty: 2240
Rejestracja: 23-10-2010, 12:32

Post autor: Malec » 14-05-2011, 18:27


Obrazek Obrazek

Dyscyplina: Piłka Nożna/Polska/I Liga
Spotkanie: MKS Pogoń Szczecin - Ruch Radzionków
Czas rozpoczęcia: 17.00
Typ: Poniżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.70
Bukmacher: :sb:


Dziś o godzinie 17.00 na stadionie imienia Floriana Krygiera w Szczecinie miejscowa Pogoń podejmie gości z Radzionkowa - Ruch. Na chwilę obecną gospodarze są na 11 pozycji, ale dzięki dzisiejszemu zwycięstwu mogą wejść do pierwszej dziesiątki, gdyż 8 Górnik Polkowice ma 38 punktów a Pogoń o 3 "oczka" mniej. Radzionkowianie aktualnie są na 6 miejscu z 39 punktami, nawet jeśli gdyby Ruchowi udało się wywieźć ze Szczecina dziś komplet to i tak pozycja "Cidrów" nie uległaby zmianie, ponieważ 5 Gliwicki Piast ma na swoim koncie 45 "oczek". Ja typuję na to spotkanie Under 2.5 gola. Co prawda Szczecinianie w ostatnich 6 meczach tylko raz zanotowali taki wynik "poniżej", a było to 9 kwietnia w potyczce z wspomnianym już Piastem (1:1) to jednak myślę, że po kursie 1.70 można próbować. Pogoń w spotkaniach na własnym terenie gra słabo w obecnych rozgrywkach. Aktualnie odznacza się bilansem 5W-6R-3P i bramkowo - 28:21. Takie zestawienie stawia piłkarzy z Grodu Gryfa dopiero na 13 pozycji, co jest bardzo dużym zaskoczeniem, gdyż przed sezonem mówiło się, że obok ŁKSu Łódź i Piasta będzie to główny kandydat na awans do ekstraklasy. Niestety jesień wszystko brutalnie zweryfikowała. Na 28 meczowych kolejek Pogoń w przypadku 13 meczów (46%) notowała U2.5, ponad 2.5 gola padło dotychczas w 2 spotkaniach więcej. Niby statystyka kierować powinna ku stawianiu Overu, ale to tylko poprzez ostatnie mecze statystyka ta poszła w górę, gdyż pojedynki obfitowały w bramki. Przykłady? 5:1 z Kluczborkiem czy 3:3 z Łęczną - w obu meczach Morski Klub Sportowy był gospodarzem. W dzisiejszym boju na pewno Artur Płatek nie będzie mógł skorzystać z Mikołaja Lebedyńskiego, który uległ kontuzji w poprzedniej kolejce gier. Do zdrowia wraca natomiast Łukasz Matuszczyk, ponadto żaden z piłkarzy "Portowców" nie pauzuje za żółte kartki. Osobiście wydaje mi się, że "Duma Pomorza" odniesie skromne zwycięstwo po ciężkim starciu. Czas na to, by przeanalizować poczynania gości. Na wstępie muszę powiedzieć, iż "Cidry" to drużyna bardzo Underowa, w przypadku 21 meczów padał wynik poniżej 2.5 gola, czyli aż 75% spotkań z udziałem Żółto-Czarnych kończyło się tym, "co" nas bardzo dziś interesuje. Ruch dotychczas strzelił na wyjazdach 15 bramek przy 22 straconych, trzeba zaznaczyć fakt, że jest to team swojego stadionu. Na obcych obiektach podopiecznym Artura Skowronka wyraźnie nie idzie. Z pośród ostatnich 6 meczów Ruchu wszystkie kończyły się U2.5! Czyżby dziś miałoby być podobnie? Ponadto piłkarze z Radzionkowa muszę bronić swojej bramki dziś szczególnie, by nie ponieść 3 porażki z rzędu. Zeszłe dwie kolejki to przegrane 0:1 u siebie z Flotą oraz z KSZO 2:0 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na pewno w drużynie gości nie zagrają zawieszeni za kartki Foszmańczyk i Gajewski. Zabraknie także podstawowego ogniwa składu - Miłosza Przybeckiego. Pomimo tych osłabień Ruch musi wyjść w pełni zdeterminowany i nie może pozwalać na swobodną grę Pogoni efektem czego na pewno byłyby stracone bramki, tym bardziej, że jeśli dziś wygra nawet 10 w tabeli Górnik (nie Bogdanka!) Łęczna przesunie się na pozycję właśnie zajmowaną przez "Ciderland". W pierwszym meczu obu zespołów również padł wynik Underowy. 16 października zeszłego roku Radzionkowianie pokonali Szczecinian 2:0.

Pogoń Szczecin 0:0 Ruch Radzionków
:plus:
:trophy:

Awatar użytkownika
jacarum4
Posty: 13650
Rejestracja: 21-10-2009, 13:56

Post autor: jacarum4 » 15-05-2011, 09:27

OKS 1945 Olsztyn - Wigry Suwałki
1 (2,10)
:unibet-brak-polskiej-licencji!:
Olsztyn ostatnio ograł dwa czołowe zespoły w lidze.W tygodniu w meczu derbowym pokonał zespół z Elbląga czyli lidera 4:0 a we wcześniejszej kolejce wygrał z ówczesnym wiceliderem Świtem na wyjezdzie 1:0.Były to zwycięstwa zasłużone co podkreślali nawet trenerzy przeciwników.Walka o awans do 1 ligi nie jest jeszcze rozstrzygnięta i wczorajsze wyniki dają OKS-owi jeszcze szanse.Runda wiosenna jest bardzo dobra w wykonaniu gospodarzy,tylko Okocimski zdobył więcej punktów.Dodatkowo w tym sezonie olsztynianie nie zaznali goryczy porażki w meczu u siebie.A Wigry to mistrz remisów bo z 28 meczów tego sezonu zremisowali aż 17.Jednak nie spisują się jakoś rewelacyjnie i zajmują miejsce w środku tabeli.W 3 ostatnich meczach zanotowali 3 remisy ale w meczach z zespołami z czołówki raczej przegrywają.Tak było w przypadku Okocimskiego,Wisły czy Świtu.Dla mnie więc zdecydowanym faworytem tego meczu są miejscowi i powinni to wygrać.

grzes_18
Posty: 317
Rejestracja: 06-02-2011, 20:43

Post autor: grzes_18 » 15-05-2011, 12:27

Warta - Podbeskidzie
Remis lub Podbeskidzie @ 1.45
bet365-brak-polskiej-licencji!
5/10


Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie lidera rundy wiosennej, i TSP które to ma zamiar awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. o zimowej metamorfozeie Warty chyba nie muszę pisać bo o tym trąbiono wszędzie. Podbeskidzie w ostatnim czasie przechodzi kryzys formy, ich przewaga nad 3 zespołem stopniała już do 3 pkt. Jednak uważam że najwyższy czas się otrząsnąć i wrócić na właściwa ścieżkę, wczoraj Flota ofiarowała Góralą prezent przegrywając z Kojejarzem (tak poza tematem jak dla mnie to flota nie chce awansować gdyż i tak by miała problem z licencją) Warta w świetnej formie 4 wygrane z rzędu to bardzo dobry wynik, jak dla mnie Warta w następnym sezonie będzie spokojnie mogła walczyć o Ekstraklasę. W tym sezonie to jednak górale chcą znaleźć się na miejscu premiowanym awansem, Jak dla mnie buki przesadziły z kursem na Wartę nie wiem czy to miała być zachęta aby postawić na ich wygraną po tak dobrym kursie czy poprostu zachęta aby przegrać troche kasy po kursie 2.3, jak dla mnie to ta druga opcja. Warta w świętej formie Podbeskidzie w dołku prawdopodobnie bez Sławomira Cienciały i Adama Cieślińskiego(niepewny występ) więc dlaczego tak wysoki kurs? ja nie mam pojęcia jednak wg mnie Podbeskidzie dziś nie przegra, i tak też stawiam

grzes_18
Posty: 317
Rejestracja: 06-02-2011, 20:43

Post autor: grzes_18 » 15-05-2011, 19:20

Warta - Podbeskidzie
Remis lub Podbeskidzie @ 1.45 :plus:
bet365-brak-polskiej-licencji!
5/10
:trophy:

Awatar użytkownika
jacarum4
Posty: 13650
Rejestracja: 21-10-2009, 13:56

Post autor: jacarum4 » 15-05-2011, 21:17

jacarum4 pisze:OKS 1945 Olsztyn - Wigry Suwałki
1 (2,10)
:unibet-brak-polskiej-licencji!:
1-0 :plus:

Awatar użytkownika
Malec
Posty: 2240
Rejestracja: 23-10-2010, 12:32

Post autor: Malec » 19-05-2011, 19:08


Obrazek Obrazek

Dyscyplina: Piłka Nożna/Polska/I Liga
Spotkanie: MKS Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
Czas rozpoczęcia: 19.00
Typ: Obie drużyny zdobędą bramkę
Kurs: 1.80
Bukmacher: :sb:



Jutro w ramach 30 kolejki I ligi o godzinie 19.00 w Nowym Sączu dojdzie do bardzo ciekawego meczu, w którym to tamtejsza Sandecja podejmie ekipę GKSu z Katowic.
Najpierw przedstawię sytuację "Sączersów". Jako, że do końca rozgrywek zostało jeszcze 5 gier Sądeczanie mają matematyczną szansę na awans do elity, choć do drugiego w tabeli Podbeskidzia Bielsko-Biała tracą aż 9 "oczek" co może się okazać za dużą stratą, by cieszyć się z gry w przyszłym roku w ekstraklasie. Aktualnie "Biało-Czarni" plasują się na 4 lokacie z 48 punktami i bilansem bramek 42:28. Trzeba jednak nadmienić, że w pojedynkach na własnym obiekcie podopieczni Mariusza Kurasa spisują się bardzo dobrze, gdyż w dotychczasowych 14 bataliach wygrali aż dziewięciokrotnie, trzy razy zanotowali remis i tylko dwa mecze skończyły się ich porażką, były to spotkania z Ruchem Radzionków 19.03. 0:1 i z wspomnianym już Podbeskidziem 30.10. także 0:1. Z pośród 14 meczów na stadionie im. Władysława Augustynka aż w 10 Sandecja notowała choćby jednego gola, dwie potyczki zakończyły się wynikiem bezbramkowym. Co prawda tylko w przypadku 43% meczów (6/14) obie drużyny zdobywały bramkę, ale ja uważam, iż jutro powinniśmy obejrzeć gole z obu stron, gdyż zarówno gospodarze jak i goście mają o co powalczyć jeszcze. Niestety Sandecja wyjdzie na to spotkanie osłabiona - na pewno nie zagra zawieszony za żółte kartki Borovicanin, choć akurat ta absencja jest pozytywem, gdyż Petar to obrońca więc o bramkę dla "GieKSy" powinno być łatwiej. Z "przodu" jednak zabraknie Arkadiusza Aleksandra strzelca 11 bramek dla "Bianconeri". Do składu po chorobie wraca Marcin Woźniak. Dodatkowo trener Kuras wyraźnie daje swoimi wypowiedziami do zrozumienia, że to jego zespół jest faworytem lecz oczywiście nie lekceważy ostatnio bramkostrzelnych piłkarzy z Bukowej.
Prześwietlmy sytuację klubu z Katowic. Wcześniej napisałem, że "obie drużyny mają o co grać" w sprawie Sandecji sytuacja jest przejrzysta, a dlaczego powiedziałem tak o Górniczym Klubie Sportowym? Może choćby dlatego, iż Katowiczanie nie wygrali na wyjeździe od 06.03., czyli od spotkania zwycięskiego 0:1 w Ząbkach z Dolcanem. Ponadto historia pojedynków z teamem z Nowego Sącza nie jest za różowa. "GieKSa" na trzy mecze trzy przegrała, ostatnio w poprzedniej rundzie 2:3 na własnym stadionie, choć już dwukrotnie po bramkach Przemysława Pitrego i Janusza Dziedzica (obecnie również najlepszy strzelec) wychodziła na prowadzenie. Następna sprawa, jeśli "Trójkolorowi" chcą w tym sezonie podreperować swoje osiągnięcia na wyjazdach to mecz z Sandecją będzie prawdopodobnie najłatwiejszy, gdyż piłkarze Wojciecha Stawowego zmierzą się na obcych terenach jeszcze z samą czołówką ligi, najpierw w środę 25 maja pojadą na arcytrudne spotkanie do Łodzi na ŁKS, a już 4 czerwca zmierzą się na dalekiej wyprawie w Świnoujściu z Flotą. Z boju wykluczony jest Plewnia, ale za to na pełnych obrotach może wystąpić powracający do zdrowia Kamil Cholerzyński. "Pierońskie Hanysy" jak często są określani zazwyczaj aplikują przeciwnikom jedną bramkę więc jutro liczę na podobny wynik.
Podsumowując, uważam, że będzie to dobre spotkanie w szybkim tempie i mam nadzieję, iż oba teamy nie skończą tej rywalizacji na zero z tyłu, a wynik... kierowałbym lekko na gospodarzy, coś w granicach 2:1. Niestety nie możemy liczyć na zawsze wiernych kibiców GKSu, gdyż w związku z "cyrkiem" jaki się rozgrywa na arenie polityczno-policyjno-kibicowskiej panuje zakaz wpuszczania zorganizowanych grup. Sędzią spotkania będzie Pan Artur Radziszewski z Warszawy.

grzes_18
Posty: 317
Rejestracja: 06-02-2011, 20:43

Post autor: grzes_18 » 21-05-2011, 10:36

Podbeskidzie - Bogdanka Łęczna
Podbeskidzie @ 1.65
sportingbet-brak-polskiej-licencji!
5/10

Górale nadfal walczą o awans do ekstraklasy, dziś czeka ich trudny mecz jednak jesli chcą awansować trzeba ten mecz wygrać. Atutem przemawiajacym za TSP jest własne boisko a co za tym idzie wspaniały doping kibiców. Łęczna ma już pewne utrzymanie w lidze więc swój cel osiągneła, Górale wciąż walczą o awans motywacja w zespole jest wielka, rozmawiałem z piłkarzami bardzo chcą tego awansu. atmosferę tym bardziej podgrzewa fakt ze W siedmiu ligowych spotkaniach pomiędzy Podbeskidziem, a Bogdanką (dawnym Górnikiem) Górale jeszcze nie wygrali. TSP dziś bez Cienciały kontuzja, Łatki- 7 kartek. Natomist do składu powraca Adam Cieśliński. Flota ma już tylko 1 pkt straty do TSP, jednak uważam że dziś podbeskidzie przełamie złą passę i ucieknie Flocie na 4pkt.

grzes_18
Posty: 317
Rejestracja: 06-02-2011, 20:43

Post autor: grzes_18 » 21-05-2011, 19:52

Podbeskidzie - Bogdanka Łęczna
Podbeskidzie @ 1.65 :plus:
sportingbet-brak-polskiej-licencji!
5/10
:trophy: :trophy: :trophy:

Awatar użytkownika
Malec
Posty: 2240
Rejestracja: 23-10-2010, 12:32

Post autor: Malec » 22-05-2011, 12:31


Obrazek Obrazek

Dyscyplina: Piłka Nożna/Polska/I Liga
Spotkanie: MKS Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
Czas rozpoczęcia: 19.00
Typ: Obie drużyny zdobędą bramkę
Kurs: 1.80
Bukmacher: :sb:



Jutro w ramach 30 kolejki I ligi o godzinie 19.00 w Nowym Sączu dojdzie do bardzo ciekawego meczu, w którym to tamtejsza Sandecja podejmie ekipę GKSu z Katowic.
Najpierw przedstawię sytuację "Sączersów". Jako, że do końca rozgrywek zostało jeszcze 5 gier Sądeczanie mają matematyczną szansę na awans do elity, choć do drugiego w tabeli Podbeskidzia Bielsko-Biała tracą aż 9 "oczek" co może się okazać za dużą stratą, by cieszyć się z gry w przyszłym roku w ekstraklasie. Aktualnie "Biało-Czarni" plasują się na 4 lokacie z 48 punktami i bilansem bramek 42:28. Trzeba jednak nadmienić, że w pojedynkach na własnym obiekcie podopieczni Mariusza Kurasa spisują się bardzo dobrze, gdyż w dotychczasowych 14 bataliach wygrali aż dziewięciokrotnie, trzy razy zanotowali remis i tylko dwa mecze skończyły się ich porażką, były to spotkania z Ruchem Radzionków 19.03. 0:1 i z wspomnianym już Podbeskidziem 30.10. także 0:1. Z pośród 14 meczów na stadionie im. Władysława Augustynka aż w 10 Sandecja notowała choćby jednego gola, dwie potyczki zakończyły się wynikiem bezbramkowym. Co prawda tylko w przypadku 43% meczów (6/14) obie drużyny zdobywały bramkę, ale ja uważam, iż jutro powinniśmy obejrzeć gole z obu stron, gdyż zarówno gospodarze jak i goście mają o co powalczyć jeszcze. Niestety Sandecja wyjdzie na to spotkanie osłabiona - na pewno nie zagra zawieszony za żółte kartki Borovicanin, choć akurat ta absencja jest pozytywem, gdyż Petar to obrońca więc o bramkę dla "GieKSy" powinno być łatwiej. Z "przodu" jednak zabraknie Arkadiusza Aleksandra strzelca 11 bramek dla "Bianconeri". Do składu po chorobie wraca Marcin Woźniak. Dodatkowo trener Kuras wyraźnie daje swoimi wypowiedziami do zrozumienia, że to jego zespół jest faworytem lecz oczywiście nie lekceważy ostatnio bramkostrzelnych piłkarzy z Bukowej.
Prześwietlmy sytuację klubu z Katowic. Wcześniej napisałem, że "obie drużyny mają o co grać" w sprawie Sandecji sytuacja jest przejrzysta, a dlaczego powiedziałem tak o Górniczym Klubie Sportowym? Może choćby dlatego, iż Katowiczanie nie wygrali na wyjeździe od 06.03., czyli od spotkania zwycięskiego 0:1 w Ząbkach z Dolcanem. Ponadto historia pojedynków z teamem z Nowego Sącza nie jest za różowa. "GieKSa" na trzy mecze trzy przegrała, ostatnio w poprzedniej rundzie 2:3 na własnym stadionie, choć już dwukrotnie po bramkach Przemysława Pitrego i Janusza Dziedzica (obecnie również najlepszy strzelec) wychodziła na prowadzenie. Następna sprawa, jeśli "Trójkolorowi" chcą w tym sezonie podreperować swoje osiągnięcia na wyjazdach to mecz z Sandecją będzie prawdopodobnie najłatwiejszy, gdyż piłkarze Wojciecha Stawowego zmierzą się na obcych terenach jeszcze z samą czołówką ligi, najpierw w środę 25 maja pojadą na arcytrudne spotkanie do Łodzi na ŁKS, a już 4 czerwca zmierzą się na dalekiej wyprawie w Świnoujściu z Flotą. Z boju wykluczony jest Plewnia, ale za to na pełnych obrotach może wystąpić powracający do zdrowia Kamil Cholerzyński. "Pierońskie Hanysy" jak często są określani zazwyczaj aplikują przeciwnikom jedną bramkę więc jutro liczę na podobny wynik.
Podsumowując, uważam, że będzie to dobre spotkanie w szybkim tempie i mam nadzieję, iż oba teamy nie skończą tej rywalizacji na zero z tyłu, a wynik... kierowałbym lekko na gospodarzy, coś w granicach 2:1. Niestety nie możemy liczyć na zawsze wiernych kibiców GKSu, gdyż w związku z "cyrkiem" jaki się rozgrywa na arenie polityczno-policyjno-kibicowskiej panuje zakaz wpuszczania zorganizowanych grup. Sędzią spotkania będzie Pan Artur Radziszewski z Warszawy.

Sandecja Nowy Sącz 1:1 GKS Katowice
:plus:
:trophy:

Gago!
Posty: 25
Rejestracja: 22-07-2011, 20:39

Post autor: Gago! » 23-07-2011, 09:43

Pogoń Szczecin - Polonia Bytom
Typ: 1
Kurs: 1,70
unibet-brak-polskiej-licencji!
4/10

Generalizując, Pogoń Szczecin wzmocniła swój i tak mocny skład takimi zawodnikami jak Edi Andradina, Peter Hricko (przyszedł właśnie z Polonii) , Djousse, Lewandowski. Jeżeli chodzi o Polonię to drużyna pozbyła się praktycznie wszystkich zawodników występujących w tamtym sezonie w Ekstraklasie na dzień dzisiejszy kadra liczy 16 zawodników. Nie wróżę im świetlanej przyszłości.....

Gago!
Posty: 25
Rejestracja: 22-07-2011, 20:39

Post autor: Gago! » 23-07-2011, 20:20

Gago! pisze:Pogoń Szczecin - Polonia Bytom
Typ: 1
Kurs: 1,70
unibet-brak-polskiej-licencji!
4/10
Wynik: 3-0 :plus:

Awatar użytkownika
lordcadet
Posty: 972
Rejestracja: 15-05-2011, 19:30

GKS Katowice - Olimpia Elbląg

Post autor: lordcadet » 28-07-2011, 18:22

Obrazek

W pierwszym meczu drużyna GKS Katowice która moim zdaniem jest jednym z pretendentów do walki o ekstraklasę co prawda przegrała z Niecieczą aczkolwiek cały mecz był bardzo wyrównany i moim zdaniem najsprawiedliwszym wynikiem byłby remis, jednak błąd indywidualny i bramka LKSu w 76 minucie pozbawiła złudzeń GieKSe, pragnę dodać jednak że zespół Niecieczy bardzo mocno się wzmocnił i jest to również pretendent do tytułu dlatego tu upatrywał bym powód porażki a nie słabą postawę Katowiczan.
Skrót ostatniego meczu GieKSy:
http://www.youtube.com/watch?v=SIGgsANbelM

Natomiast drużyna Olimpi Elbląg przegrała wyjazdowy mecz z Górnikiem Łęczna 2:0 i cały mecz zdecydowanie przebiegał pod dyktando Łęcznej.
W letnim okienku transferowym Olimpia zakontraktowała piętnastu piłkarzy, z których najbardziej znani to byli zawodnicy Piasta Gliwice: Sławomir Szary, Mariusz Muszalik, Bartosz Iwan, do drużyny dołączyli również m.in.: Adam Banasiak ( Legia Warszawa ME ), Paweł Buśkiewicz ( Dolcan Ząbki), Robert Sierant ( Chojniczanka Chojnice)

Moim zdaniem faworytem jest drużyna GieKSy, jednakże stosunkowo defensywne ustawienie spowoduje iż zakład under 2,5 jest także kuszący.

Mój typ:

19:00
GKS Katowice - Olimpia Elbląg 1 1,80
oraz
Under 2,5 1,60

:unibet-brak-polskiej-licencji!:

Zapraszam do dyskusji :idea:

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 29-07-2011, 12:12

Sandecja - Wisła Płock
kurs: 1.80
:betsson-brak-polskiej-licencji!:

W pierwszej lidze pierwsza kolejka ruszyła tydzień temu Sandecja zremisowała 1:1 na wyjezdzie z Zawisza grała w tym spotkaniu lepiej dziś podejmnie u siebie beniaminka Wisłę Płock. Sandecja w zeszłym sezonie zajęła 4miejsce na własnym stadionie grała rewelacyjnie 10zw/5r/2p bramki 33-13. W tym okienku zespół wzmocnili Ł.Derbich, Milan Đurić,Marcin Dymkowski, Michał Trzeciakiewicz, Bartosz Wiśniewski. Mają naprawdę bardzo dobrą paczkę i dziś powinni na własnym boisku zdobyć 3 punkty pokonując zespół z Płocka.

GKS Katowice - Olimpia Elbląg
Kurs: 1.75
:betsson-brak-polskiej-licencji!:

I jako ostatni mecz na dziś wybrałem GKS - Olimpia. Pierwsza kolejka dla obydwóch drużyn była nieudana GKS u siebie przegrał 0:1 z Niecieczą lecz w tym spotkaniu byli lepsi brakło skuteczności natomiast Olimpia przegrała na wyjezdzie zasłużenie w Łeczniej 2:0 gdyż nie zagrali nic za co mógłby ktoś ich pochwalić.
Dziś będą mieli okazję zmazać pozostawione złe wrażenie przed publicznością przy Bukowej. Drugi z rzędu mecz graką na własnym stadionie, tym razem goszcząc beniaminka I ligi Olimpię Elbląg. Piłkarze zapowiadają że będą walczyć o wynik jakiego wszyscy oczekują czyli zwycięstwo jest do osiągnięcia gdyż Olimpia naprawdę słabo spisują się na wyjazdach.
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

RickyFCB
Posty: 12
Rejestracja: 28-07-2011, 15:42

Post autor: RickyFCB » 29-07-2011, 13:20

Górnik Polkowice - MKS Pogoń Szczecin
Sezon 2011/2012 powoli zaczyna napierać tempa. Już za niecały miesiąc swoje rozgrywki wznowią największe ligi europejskie. Na rodzima I liga rozgrywa już drugą kolejkę. Pod lupę wziąłem spotkanie Górnika Polkowice z Pogonią Szczecin. Obie ekipy zmierzą się 29 lipca o godzinie 18:00 na stadionie przy ul. Kopalnianej. W poprzednim sezonie drużyny spotkały się dwa razy i górą byli gospodarze obydwu tych pojedynków. Górnika wygrał skromnie 1:0, zaś Pogoń 4:2.
Pogoń Szczecin przed obecnym sezonem bardzo wzmocniła swoją kadrę. Patrząc na całą I ligę to mają prawdopodobnie najlepszą kadrę. Do klubu ze Szczecina w letnim okienku transferowym przybyli: Edi Andradina (Napastnik - Korona Kielce), Donald Djoussé (Napastnik - Dinamo Tbilisi), Vuk Sotirović [ Napastnik - Jagiellonia Białystok ] Mateusz Lewandowski (Pomocnik - Wisła Płock), Paweł Grocholski (Obrońca - Olimpia Elbląg), Peter Hricko (Obrońca - Polonia Bytom) i Dawid Kucharski (Obrońca - Heart of Midlothian FC). Trzeba przyznać, że spore wzmocnienia jak na zaplecze T-Mobile Ekstraklasy. Nie bez powodu szczecinianie są faworytem do awansu do najwyższej klasy rozrywkowej. Pierwszy mecz rozegrany w Szczecinie z Polonią Bytom (3:0) pokazał jak duże aspiracje mają w tym sezonie podopieczni Marcina Sasala. Na inaugurację sezonu świetnie spisali się Dawid Kucharski oraz Donal Dering Djousse - strzelcy bramek.
Zespół gospodarzy jeszcze kilka dni temu był bez licencji na grę w I lidze. Z tego też powodu na inaugurację ligi nie zagrali z Flotą Świnoujście. Po odwołaniu się od decyzji otrzymali wreszcie upragnioną licencję. Będzie to dla nich pierwszy mecz o stawkę w nowym sezonie. W przerwie wakacyjnej doszło do dużych zmian personalnych. Odeszło 14 graczy, a za nich przybyli inni. Najbardziej znanym jest Grzegorz Podstawek - były napastnik Polonii Bytom. Reszta to głównie zawodnicy z ME. Sparingi przedsezonowe nie napawają optymizmem. Przegrana z MKS-em Kluczbork, Zagłębiem Sosnowiec i Czarnymi Żagań. Wygrali natomiast z Piastem Gliwice i Miedzią Legnica.
Podsumowując uważam zwycięstwo gości za bardzo realne. Są w gazie po pierwszym, wysokim zwycięstwie nad spadkowiczem. Trener „Czarno-zieloni” zapowiada walkę o trzy punkty i tutaj upatruję dużą szansę dla Pogoni. Gospodarze mogą się otworzyć, a nowi gracze z Pogoni jak do tej pory mają świetną skuteczność. Kucharski i Djousse widnieli na tablicy strzelców w poprzednim meczu z Polonią Bytom już w 5 minucie gry.
Pogoń Szczecin WIN @ 2,05 - expekt-brak-polskiej-licencji! | 5/10

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci