Najlepsze bonusy bukmacherskie: Unibet, Totolotek, Betclic, Sekabet, Lsbet, Expekt
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu !
2. Sekabet
100 pln
bez ryzyka
3. Unibet
200 PLN
bez ryzyka »
4. Expekt
222 PLN
cashback »
5. LSbet
20 pln
bez depozytu! »
6. Betclic
200 PLN
bez ryzyka!

Od 10 lat placimy aktywnym uzytkownikom! Co tydzien rozdajemy ok 200 pln osobom podajacym swoje typy i piszacym analizy. Dodatkowo kazdy nowy uzytkownik ktory przekroczy 125 postow dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE. Sprawdz nasz ranking bukmacherow oraz przejrzyj dzial w ktorym prezentujemy najlepsze promocje bukmacherskie. Warto rowniez odwiedzic nasz najwazniejszy temat w ktorym znajdziesz liste odnosnikow do typy na dzis czy jutro. Tylko u nas: Typy bukmacherskie forum to najlepsza strona z typami! Sprawdzone kupony bukmacherskie, konkursy bukmacherskie, konkursy typerskie, analizy bukmacherskie i analizy sportowe! Sprawdz dobre typy naszych ekspertow!

Opinie i dyskusje o Totolotek

Recenzja Totolotek. Opinie o Totolotek. Promocje i bonusy w Totolotek. Informacje i dyskusje o ofercie bukmachera Totolotek.
Regulamin forum
Totolotek

Totolotek to firma działająca w Polsce, u której możemy postawić również zakłady osobiście w tak zwanych „ziemniakach”. Niech Was to nie zmyli, bo Totolotek to bardzo dobry bonus, jedyny bonus bez depozytu, szeroka oferta i – mimo podatku – niezłe kursy. Ponadto Totolotek pozwala naszym użytkownikom omijać podatek! W tym dziale na forum znajdziesz profesjonalną recenzję bukmachera Totolotek, poczytasz opinie innych użytkowników o Totolotek, poznasz wady i zalety firmy Totolotek oraz, najważniejsze, przeczytasz szczegółowe opisy promocji i bonusów w Totolotek.

Bonus Totolotek

Totolotek to jedyna firma bukmacherska oferująca bonus bez depozytu. Tylko u nas otrzymasz za darmo aż 20 PLN na wypróbowanie ich strony. Jak Ci się spodoba polecamy skorzystać z bardzo wysokiego bonusu od depozytu – 100% aż do 500 PLN. Totolotek pokazuje, że Polak potrafi!

Ponadto firma Totolotek jest sponsorem forum. Dlatego też co miesiąc nagradza naszych użytkowników w różnych zabawach i konkursach.

Przejdź teraz do odpowiednich tematów i poczytaj opinie o Totolotek, recenzję Totolotek lub informacje o bonusach w Totolotek.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Opinie i dyskusje o Totolotek

Post autor: Slodziak » 27-11-2014, 10:50

Totolotek

Totolotek S.A. jest organizatorem zakładów wzajemnych w Polsce od 1992 roku. Działalność prowadzona jest w oparciu o „Ustawę o grach hazardowych” na podstawie koncesji i regulaminów gry przyznawanych przez Ministerstwo Finansów RP.
szczegółowa i ciekawa recenzja: KLIKNIJ TUTAJ!

zapraszamy wszystkich do rejestracji w Totolotek, korzystania z ich ciekawych bonusów oraz wyrażania swojej opinii o wszystkim co dotyczy tego bukmachera!

Nasz baner w Totolotek. Rejestracja z niego uprawnia do udziału w naszych konkursach i ligach bez dodatkowych warunków:
Obrazek
CI KTÓRZY NIE WIDZĄ BANERA MOGĄ REJESTROWAĆ SIĘ Z TEGO LINKU TEKSTOWEGO
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

Scorpions4

Post autor: Scorpions4 » 11-06-2015, 21:08

Totolotek jest moim zdaniem najlepszym bukmacherem naziemnym w Polsce. W porównaniu z innymi, Totolotek posiada niezłe kursy i bogatą ofertę na popularne zdarzenia. Małym minusem jest uboższa oferta na dyscypliny mniej popularne (np. snooker). Bukmacher ten posiada również ciekawe codzienne bonusy oraz atrakcyjny bonus powitalny. Nigdy nie napotkałem tam problemów z błędnym rozliczeniem kuponów, lub brakiem ich rozliczenia przez dłuższy czas, co zdarza się u konkurencyjnych firm. Kwestia wpłat i wypłat - również bez zarzutu.

Awatar użytkownika
oliwiam77
-#mod
-#mod

Post autor: oliwiam77 » 11-06-2015, 21:29

Jeżeli chodzi o naziemnych bukmacherów polecam totolotka. Fajna oferta do tego przyjemny bonus powitalny. Uwagę przykuwa bonus club gdzie możemy wymieniać punkty które otrzymujemy za stawianie meczów na różne nagrody np freebety. Nie napotkałem jeszcze żadnych problemów z ich strony. Kolejny plus za sponsorowanie konkursów naszego forum! :) Ciekawy bukmacher polecam spróbować:)
Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej!

GrayMan

Post autor: GrayMan » 01-04-2016, 09:30

Mam problem z rejestracją w Totolotku. Przy rejestracji i uzupełnieniu wszystkich danych wyskakuje komunikat, że juz zostały wykorzystane moje dane do rejestracji. Problem w tym, ze nie pamietam kiedy się rejestrowałem,a tym bardziej e-maila jaki podałem przy rejestracji. Napisalem do nich meila do supportu jakies 2 tygodnie temu i nie otrzymalem zadnej odpowiedzi. Ktoś może wie jak mam utworzyć nowe konto lub skontaktowac sie z nimi aby to wyjasnic ?
Grosz do grosza ! ;)

GrayMan

Post autor: GrayMan » 01-04-2016, 11:03

Już załatwione, nieaktualne. ;)
Grosz do grosza ! ;)

Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Re: Opinie i dyskusje o Totolotek

Post autor: Slodziak » 03-08-2017, 22:43

zaktualizowaliśmy tematy bonusowe Totolotek :)
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

ODPOWIEDZ