Pilka nozna/Mecze towarzyskie - moje typy i analizy

forum.bukmacherskie o meczach międzynarodowych. Typy ekspertów poparte analizami na mecze reprezentacji piłkarskich. Opisy, dyskusja i terminarze meczy i turniejów międzynarodowych. Najlepsze typy bukmacherskie na reprezentacje.
Regulamin forum
Mecze międzynarodowe

Przerw reprezentacyjnych jest coraz mniej, ale ciągle jest to najbardziej elektryzujący kibiców element piłki nożnej. Kolejno eliminacje dużego turnieju i duży turniej. Rok w rok. Kiedy upragniony sukces odniesie reprezentacja Polski?

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na mecze reprezentacji oraz profesjonalne analizy spotkań międzynarodowych w piłce nożnej.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze meczy międzynarodowych, opisy odbytych spotkań reprezentacji Polski oraz analizy nadchodzących meczów kadry.
andrzejszwedzki

Re: Pilka nozna/Mecze towarzyskie - moje typy i analizy

Post autor: andrzejszwedzki » 07-06-2018, 16:19

Spotkanie towarzyskie pomiedzy Szwajcaria a Japonia interesuje mnie szczegolnie.Wiadomo,ze obydwie druzyny biora udzial w finalach Mistrzostw Swiata,sa to wiec juz ostatnie przygotowania,ponadto,co wazniejsze Japonia jest w naszej polskiej grupie.Jak wypadnie na tle fenomenalnej Szwajcari? Tak oceniam ta druzyne,niewiarygodne postepy w ostatnich latach,i wiecie co? Po cichu mysle,ze odegra bardzo wazna role w tych finalach!!! Wracajac jednak do dzisiejszego meczu,Szwajcaria,jak nie trudno sie domyslic,jest moim zdecydowanym faworytem,gra u siebie a wiec pokaze co najlepsze swym kibicom.Oczywiscie jest w doskonalej formie,w trzech ostanich spotkaniach kontrolnych pokonala Gecje,Paname bardzo wysoko i zremisowala wazny mecz z Hiszpania na wyjezdzie.Japonia w porownaniu slabiutko,dwie porazki z zespolami Ghany i Ukrainy,oraz remis z Mali.W moim przekonaniu w dzisiejszym spotkaniu nie ma najmniejszych szans.
Szwajcaria-Japonia 2:0 poprawna analiza :trophy:
Ostatnio zmieniony 10-06-2018, 08:56 przez andrzejszwedzki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Poldi201

Post autor: Poldi201 » 09-06-2018, 13:37

Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Serbia - Boliwia
Typ: Serbia -1,5
Kurs: 2,16
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ojj mocno mnie zdziwiły te kursy wystawione na to spotkanie mimo, że jest to tylko mecz kontrolno-przygotowawczy przed Mundialem dla Serbów...
Boliwia do potęg piłkarskich nie należy a groźna jest tylko i wyłącznie u siebie... Na wyjazdach są dużo słabsi. Druga rzecz, Boliwia grała mecz 7-ego czyli dokładnie 2 dni temu, mało czasu na zregenerowanie sił i pewnie będzie sporo zmian w składzie.
Serbia swój mecz rozegrała 4-ego czyli 5 dni temu. Jest to ostatni sparing przed Mundialem czyli prawdopodobnie trener Serbii wystawi najmocniejszy skład taki jaki wyjdzie na 1 mecz - przynajmniej na 45 min czy 60 min zagrają podstawą ( tak uważam) nawet jeśli nie, to zawodnicy z Serbii są mocniejsi niż Boliwia.
Stawiam tutaj na zwycięstwo minimum 2-oma bramkami.
Już poprzedni mecz Boliwii z Korea pokazał, że grają kiepsko, 2 strzały oddane przez 90 min w tym 0 celnych.. Od 3 spotkań nie strzelili bramki, jedynie strzelili bramkę.. Curacao 1:1..

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 09-06-2018, 17:35

Pilka nozna/Towarzyskie
Francja-USA :plus:
typ:X2
KURS:4,9
FORTUNA
Analiza: Dzisiaj w Lyonie kadra narodowa Francji,zagra mecz towarzyski z druzyna USA,w ramach przygotowan do finalow Mistrzostw Swiata.Jako,ze druzyna francuska jest tutaj gospodarzem,eksperci typuja ja za faworyta.Rzeczywiscie tak to wyglada bo Feancuzi sa ponadto duzo wyzej notowani od Amerykanow,w swym dorobku maja juz najwazniejsze tytuly,Mistrzow Swiata i Europy i sa napewno jednym z kandydatow,do powturzenia sukcesu w tych Mistrzostwach Swiata.Ale zastanowmy sie,czy tak doswiadczona druzyna tuz przed tak wielka impreza odkryje swe najlepsze karty,swe atuty? Moim zdaniem nie.Zespol przeciwnika ma tez juz swoje doswiadczenie i pewnie to wykorzysta.Mecz jednak wydaje sie byc ciekawy i w moim przekonaniu Amerykanie go nie przegraja.Tak przy okazji,mysle ze bedzie to festiwal strzelecki.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 10-06-2018, 12:22

Pilka nozna/Towarzyskie
Austria-Brazylia :minus:
typ:1X
kurs:2,57
fortuna
Analiza: Brazylijczycy koncza swe przygotowawcze turne do Mudialu,z naprawde imponujacym wynikiem,bez porazki.Dzisiaj zagraja w Wiedniu z rownie fenomenalnie grajaca Austria.Czy dobra passa tych druzyn zostanie przerwana? Naprawde w tym przypadku trudno sie okreslic.Zdziwiony jestem takim optymizmem ekspertow,co do zdecydowanego zwyciestwa Brazyli.Ja uwazam,ze Brazylia tym razem nie wygra,nawet wiecej szans na zwyciestwo dal bym Austri.Bardzo zaluje,ze nie zobaczymy jej na Mundialu.Ten zespol nie przegral w ostatnich siedmiu meczach,wszystkie wygral pokonujac miedzy innymi Niemcow i Urugwaj.Nie wierze by dzisiaj Austriacy poniesli porazke,mimo wielkiego sentymentu dla Brazyli.Co prawda w trzech do tej pory meczach pomiedzy tymi druzynami,trzykrotnie wygrywala Brazyli,jednak byly to odlegle czasy a Austria jest dzisiaj inna druzyna.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 10-06-2018, 20:17

Spotkanie towarzyskie pomiedzy Senegalem a Korea Pd.jest dla mnie szczegolnie interesujace bo przeciez Senegal mamy w naszej,polskiej grupie na finaly Mistrzostw Swiata.Co mozna by powiedziec o tych druzynach...Senegal nie wygral w swych pieciu ostatnich spotkaniach,prawie wszystko remisujac.Korea wydaje sie byc bardzo slaba,w pieciu ostatnich spotkaniach zdolala wygrac tylko raz,z Hondurasem,trzy razy przegrala i ostatni remis ze slaba Boliwia.Troche malo jak na finaliste Mundialu,ale uwaga!!! Pozory czesto myla.Moim skromnym zdaniem,nikogo nie urazajac,bedzie to kiepski mecz,niewiele sie bedzie dzialo,chociaz sadze,ze obydwie duzyny strzela bramki.Ta niedyspozycja Koreanczykow jest dla mnie jakas podejzliwa.Przeciez pamietam duzo meczy z ich udzialem,zawsze byli zywiolowi i nakrecali gre,cenilem ich wyzej od Japoni.Cos mi sie wydaje,ze dzisiaj moga wygrac,a przynajmniej nie przegraja meczu.I znow mam inne zdanie niz eksperci,bo ci daja wiecej szans Senegalowi.

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 10-06-2018, 20:18

Zarowno Belgowie jak i druzyna Kostaryki goraczkowo koncza przygotowania do Mundialu.Dzisiaj na stadionie w Brukseli rozegraja mecz towarzyski.Teoretycznie wydaje sie,ze faworytem jest zespol Belgi,gra u siebie,ostatnio ma wysokie notowania.W swoich dotychczasowych spotkaniach kontrolnych,Belgowie pokonali juz Egipt,Arabie Saudyjska i Japonie a takze zremisowali z Portugalia i Meksykiem.No wlasnie Mesyk prezentuje bardzo podobny styl gry do Kostaryki a widac,ze Belgom bardzo ciezko gra sie z druzynami Ameryki Poludniowej i Srodkowej.Kostaryka w swych niedawnych spotkaniach pokonala Szkocje i Irlandie Pn.,sadze,ze jest w doskonalej formie,skoro poradzila sobie z silnymi druzynami Wysp Brytyjskich.Sondaze wyraznie wskazuja w tym meczu na latwe zwyciestwo Belgow,ba eksperci tez sie wypowiadaja podobnie.Nic z tych rzeczy,wedlug mnie,mimo wielkiej sympati dla Belgow,ta druzyna dzisiaj nie wygra,obawiam sie nawt,ze moze przegrac.Ale kazdy ma swoj poglad,jak bedzie? Bedziemy wiedzieli po meczu.

Awatar użytkownika
Poldi201

Post autor: Poldi201 » 11-09-2018, 14:54

Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: Polska -1
Kurs: 2,42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami mecz towarzyski Polaków z Irlandią. O tym meczu wiele już zostało napisane wyżej i w pełni zgadzam się z większością.
Ja typuję zwycięstwo dość pewne, mimo, że jest to mecz towarzyski to jednak dla niektórych piłkarzy może to być jedyna szansa na pokazanie się trenerowi. Znowu się mówi, że Linetty nie pokazał nic po zmianie w meczu z Włochami. Może to właśnie dziś jest ten mecz aby udowodnić każdemu, że zasługuję na częstsze granie..
Kolejny, nie ważne czy wyjdzie z przodu Lewy czy Milik czy Piątek - cała trójka jest w dobrej formie. W bramce na pewno dojdzie do zmiany ale nie ważne, mamy świetnych bramkarzy. W obronie zobaczyć powinniśmy ponownie Beresia i Glika do tej 2-ójki albo Bednarek albo Kamiński i na drugim boku szanse może dostać Pietrzak z braku Rybusa - Albo trener zrobi takie rozwiązanie, że wrzuci do składu Kędziore a Beresia da na lewą stronę. W pomocy pewnie zobaczymy Krychowiak, mam nadzieję, że i Linetty zagra i na boku czy to Frankowski, Kądzior czy Kurzawa, Błaszczykowski. Mamy naprawdę mocny skład jak na przeciwnika, który nie jest w najlepszej formie. Ostatnio dostali oklep od Walii aż 1:4. A w ich szregach nie jest najlepiej podobno sporo zawodników zrezygnowało przez R. Keane... kto chętny niech sobie poczyta informacje na ten temat.
Reasumując, na ten moment moim zdaniem Irlandia jest po prostu słabą drużyną, jeszcze bez swoich najlepszych zawodników. Stawiam na wygraną min 2 bramkami.

typerex

Post autor: typerex » 11-09-2018, 17:39

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Polska - Irlandia
Typ: 1
Kurs: 1,63
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek

Obiektywnie należy uznać debiut Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera za całkiem udany. Remis z Włochami przed meczem pewnie brany byłby w ciemno, a przecież do wygranej zabrakło tylko przytomniejszego zachowania Kuby Błaszczykowskiego. Dziś sparing z Irlandią przed własną publicznością, więc mniejszy ciężar gatunkowy, ale także szansa dla kilku zawodników na pokazanie się przed nowym selekcjonerem. Mam nadzieję, że doczekamy się przede wszystkim występu Krzysztofa Piątka. Rywale to jednak poziom niżej i moim zdaniem dziś Polacy powinni odnieść dość spokojne zwycięstwo.

ODPOWIEDZ