Najlepsze bonusy bukmacherskie: Betfan, Betclic, Fortuna, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Betclic
500 PLN
cashback
2. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
3. Betfan
Bez podatku!
+ dodatkowo do 3000 PLN
4. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
5. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Polska - Senegal: typy, analizy, dyskusja

Forum bukmacherskie Mistrzostw Świata w Rosji. Typy bukmacherskie i analizy meczów z Mistrzostw Świata 218 w Rosji. Tabela, harmonogram spotkań oraz dyskusja o aktualnych meczach. Typy ekspertów na Mistrzostwa Świata
Regulamin forum
Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji

Mistrzostwa Świata w 2018 roku odbędą się w Rosji w czerwcu oraz w lipcu. Mecz otwarcia Mistrzostw Świata odbędzie się 14 czerwca, natomiast finał Mistrzostw Świata rozegrany zostanie 15 lipca. W ciągu tego miesiąca 32 zespoły powalczą o puchar w 64 meczach piłkarskich. Kto wygra Mistrzostwa Świata?

Tylko na naszym forum znajdziesz typy bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji oraz profesjonalne analizy spotkań Mistrzostw Świata. Nasi eksperci rozkładają drużyny na czynniki pierwsze. Zysk na Mistrzostwach Świata w Rosji z naszym forum jest niemal pewny.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz Mistrzostw Świata, opisy odbytych spotkań Mistrzostw Świata, typy ekspertów na Mistrzostwa Świata oraz analizy nadchodzących meczów Mistrzostw Świata.

Z okazji Mistrzostw Świata w Rosji nasze forum przygotowało również kilka specjalnych konkursów organizowanych przy współpracy z legalnymi bukmacherami. W każdym z nich do wygrania są prawdziwe pieniądze. Już teraz się zapisz do nich!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Polska - Senegal: typy, analizy, dyskusja

Post autor: Slodziak » 13-05-2018, 12:14

Polska - Senegal

Polska zagra z Senegalem 19 czerwca 2018 roku.

W tym temacie znajdą się:
Typy nas Polska - Senegal!
Analizy Polska - Senegal!
Dyskusja o Polska - Senegal!

Zapraszamy do rozruszania tematu!

Cześć! Słyszałem, że dobrze typujesz :!: :yes:
Sprawdź się u nas, wyraź swoje zdanie i skonfrontuj je z wypowiedziami innych :!:
Pamiętaj, dla aktywnych użytkowników czekają cotygodniowe nagrody :!:
Bo życie to gra

"Slodziak - wspomnień czar" - czyli odwiedź mój blog!

andrzejszwedzki

Re: Polska - Senegal: typy, analizy, dyskusja

Post autor: andrzejszwedzki » 22-05-2018, 12:24

Czesc...Do rozpoczecia tej wielkiej imprezy pozostalo jeszcze troche czasu,jednak juz chcialbym odniesc sie do naszej druzyny i jej spotkania z Senegalem.Trwaja juz wszedzie dyskusje o szansach naszej druzyny w tych mistrzostwach.Z kim bym nie rozmawial,wszyscy jednoglosnie twierdza,ze mamy duze szanse,przedewszystkim wyjscia z grupy.Aktualnie jestem u rodziny w Niemczech i tutaj zdania sa podobne.Niemcy nawet twierdza,ze mamy latwa grupe!!! Ja w tych zapedach jestem nieco ostrozniejszy,oczywiscie jestem Polakiem,bede kibicowal naszej druzynie by osiagnela jak najwiecej.Mamy w swym zespole gwiazde duzego kalibru w osobie Roberta Lewandowskiego-to duzo.Nie zapominajmy jednak,ze jest to zawodnik nie mlody,lata swietnosci ma juz za soba i moze nie spelnic naszych oczekiwan.Ale,jak juz wspomnialem bez wzgledu na wszystko,dobrze miec takiego w druzynie.Moim zdaniem faze grupowa powinnismy przebrnac ale napewno nie bedzie latwo.Mecze beda sie konczyly raczej remisami...a co pozniej,zobaczymy.Pierwszy mecz z Senegalem,tutaj tez przestrzegam nadmiernych optymistow.Druzyny z Afryki,to juz nie sa chlopcy do bicia,gra sie z nimi cholernie ciezko,prezentuja pilke silowa,juz nie jednemu Krajowi sprawily niemila niespodzianke.Pozatym jest to pierwsze nasze spotkanie w tej imprezie,tutaj zawsze towarzysza pilkarzom nerwy.Moim zdaniem to spotkanie zakonczy sie remisem,moze nawet bezbramkowym.

Awatar użytkownika
nero10
-#mod
-#mod

Post autor: nero10 » 24-05-2018, 06:45

andrzejszwedzki pisze:
22-05-2018, 12:24
Czesc...Do rozpoczecia tej wielkiej imprezy pozostalo jeszcze troche czasu,jednak juz chcialbym odniesc sie do naszej druzyny i jej spotkania z Senegalem.Trwaja juz wszedzie dyskusje o szansach naszej druzyny w tych mistrzostwach.Z kim bym nie rozmawial,wszyscy jednoglosnie twierdza,ze mamy duze szanse,przedewszystkim wyjscia z grupy.Aktualnie jestem u rodziny w Niemczech i tutaj zdania sa podobne.Niemcy nawet twierdza,ze mamy latwa grupe!!! Ja w tych zapedach jestem nieco ostrozniejszy,oczywiscie jestem Polakiem,bede kibicowal naszej druzynie by osiagnela jak najwiecej.Mamy w swym zespole gwiazde duzego kalibru w osobie Roberta Lewandowskiego-to duzo.Nie zapominajmy jednak,ze jest to zawodnik nie mlody,lata swietnosci ma juz za soba i moze nie spelnic naszych oczekiwan.Ale,jak juz wspomnialem bez wzgledu na wszystko,dobrze miec takiego w druzynie.Moim zdaniem faze grupowa powinnismy przebrnac ale napewno nie bedzie latwo.Mecze beda sie konczyly raczej remisami...a co pozniej,zobaczymy.Pierwszy mecz z Senegalem,tutaj tez przestrzegam nadmiernych optymistow.Druzyny z Afryki,to juz nie sa chlopcy do bicia,gra sie z nimi cholernie ciezko,prezentuja pilke silowa,juz nie jednemu Krajowi sprawily niemila niespodzianke.Pozatym jest to pierwsze nasze spotkanie w tej imprezie,tutaj zawsze towarzysza pilkarzom nerwy.Moim zdaniem to spotkanie zakonczy sie remisem,moze nawet bezbramkowym.
Jeśli chodzi o Roberta to trochę Cię poniosło. Piłkarze w wieku 29 lat są w optymalnym wieku, nazwałbym to w szczytowym momencie kariery. Pisanie, że nie jest młody mija się z celem, bo nam chodzi przecież o tu i teraz, o tą imprezę, a nie o to, czy pogra w reprezentacji/klubie przez następne 4 lata. Jak można zobaczyć po coraz większej liczbie zawodowych piłkarzy (podkreślam słowo ZAWODOWYCH, nie grajków alkoholików) wiek w którym idą na piłkarską emeryturę się podniósł. Piłkarz w wieku 33-34 lat w wysokiej formie to już nie zjawisko, tylko norma. Medycyna poszła krok do przodu, kluby też doszły do wniosku, że regeneracja piłkarzy to jest rzecz kluczowa i przywiązują do tego znacznie większą uwagę niż lata temu.

Osobiście uważam, że jak tylko nasz Robert wejdzie dobrze w turniej (strzeli w miarę szybko bramkę) to pokaże na tym turnieju moc. Najgorzej będzie jak nie strzeli gola w pierwszych dwóch meczach to znowu zaleje go fala krytyki i hejtu z całego kraju, bo to u naszych rodaków naturalne.

Jeśli chodzi o cała drużynę, uważam, że mamy naprawdę mocy skład. Chłopaki są zgrani, bo od dłuższego czasu nie ma większych przetasowań co też powinno korzystnie wpływać na grę. W szatni panuje pozytywna atmosfera, co również powinno ich napędzać. Są już ograni na dużych turniejach i trema nie powinna ich zjeść. Nie wiem, może ja jestem takim niepoprawnym optymistą, ale moim zdaniem drużynę mamy na 1/8 lekko.

Mecz z Senegalem jest bardzo ważny. Wiadomo udane otwarcie dałoby niewiarygodnego kopa drużynie. Nie mówię, że będzie łatwo, ale nasza drużyna jest na pewno lepsza technicznie i taktycznie. Sama przewaga fizyczna afrykańskich przyjaciół dużo im nie da. Oglądałem nieraz mistrzostwa Afryki i powiem otwarcie, że grają tam straszną padake i to wszyscy bez wyjątków. Mecze na 0:0, no góra 1:0 to norma. Nasi powinni Senegalczyków rozegrać bez większych problemów. Jest tylko jeden warunek wejść w mecz na luzie, bez spiny!

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 24-05-2018, 10:01

Tak,tak masz duzo racji w tym co piszesz,jednak mi sie wydaje,ze Robert najlepsza forme prezentowal grajac w Borusi Dortmund.Co do wieku szczytowej formy zawodnikow,po 30-ce owszem niektorzy sa w szczytowych formach,jednak sa to wyjatki i trzymaja ja przez caly czas.Sa to wybitne talenty.Oczywiscie chcialbym zeby Robert pociagnol naszych nawet do finalu,od niego duzo bedzie zalezalo,ale? Tak czy inaczej,kazdy z nas bedzie mial swoje zdanie.Jeszcze spostrzezenie dotyczace naszego zespolu,jak przychodza wazne imprezy,nasi nagle maja powiazane nogi,to przenosnia ale sprawdzila sie niejednokrotnie.Najlepiej jak na takich zawodach pozostaje sie w cieniu,bez przesadnych reklam,wowczas ambicja bierze gore,pelen luz,niewiele od zawodnikow sie oczekuje a oni robia swoje.Przyklad-Mistrzostwa Swiata w RFN 1974 rok,Ekipa Gorskiego.

Awatar użytkownika
zdziwiony1
-#elita
-#elita

Post autor: zdziwiony1 » 24-05-2018, 14:10

Znaczy się tak, te Mistrzostwa z pewnością pokażą co niektórym, że trzeba mieć ekipę, nie indywidualności.
Że Robert jest wiekowy, to chyba raczej kpina, taki żarcik nic nie znaczący. Ile ma lat choćby Andres Iniesta??? taki przykładzik, z początku listy, która przeczy idiotom, twierdzącym, że wiek ma znaczenie. Tak, niech idioci się na mnie obrażają... Zresztą, co tu dużo deliberować, 5 goli Roberta w drugiej połowie jednego z meczów, a ten napier... dala że wiekowy... cóż można i tak... nero nie owijaj w bawełnę, kolega po prostu marudzi i tyle... i cieszcie się , że ostatnio nie używam wulgaryzmów he he... Ale co do całokształtu, nie radziłbym jednak dmuchać za bardzo w ten balonik, zwłaszcza reklamy. Od kiedy pamiętam, im więcej chłopaki grali w reklamach, tym było gorzej i tu jest dużo prawdy, no i szybkość, nie mamy szybkości, technika może i się znajdzie u niektórych, ale Senegal, zwłaszcza oni nas po prostu zajadą, znów będzie, gdyby Nawałka zaryzykował... Ale Nawałka nie ma kim ryzykować, nie mamy ponad 1000 zawodników na eksport w roku. Nie umiemy zająć się młodzieżą. Nic nie umiemy. Jedynie co umiemy, to kraść... zapisz się do obozu władzy i kradnij z nimi... jaki by nie był...
...

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 24-05-2018, 14:50

Ha,ha, nie ma o co sie obrazac,kazdy ma swoje zdanie...prawda? a wulgaryzmy czasami sa wskazane,wazny jest luz i fajnie,ze wlaczyles sie do dyskusji.Co do Roberta..i owszem strzela gole i to duzo bo ma z kim grac!!! A w naszej ekipie kto bedzie mu stwarzal takie sytuacje? Pozdrawiam cieplutko...

Awatar użytkownika
zdziwiony1
-#elita
-#elita

Post autor: zdziwiony1 » 24-05-2018, 16:30

wychodzi na jedno, Robert wiekowy, im starszy tym lepszy, czyli jak wino... :P
...

Awatar użytkownika
Technik84
-#elita
-#elita

Post autor: Technik84 » 18-06-2018, 12:37

Dyscyplina:piłka nożna
Spotkanie:Polska - Senegal
Typ: x
Kurs:3,20
Bukmacher:totolotek

analiza:
W pierwszym spotkaniu kontrolnym w 2018 roku Biało-Czerwoni przegrali z Nigerią 0:1, ale w kolejnych trzech spotkaniach tylko raz nie wygrali pokonując Koreę Południową i w ostatnim sparingu Litwę aż 4:0. Zwraca jednak uwagę duża ilość straconych bramek: przeciwko Korei i rezerwowemu zestawieniu Chile Polacy stracili ich aż cztery. Na razie w spotkaniach towarzyskich dość słabo spisywał się Milik dlatego Selekcjoner może pomyśleć o wzmocnieniu środka pola jakimś bardziej defensywnie usposobionym pomocnikiem i wsparcie jedynego wysuniętego napastnika Lewandowskiego Piotrem Zielińskim. Na szczęście spotkania kontrolne pokazały, że do niezłej dyspozycji udało się wrócić Błaszczykowskiemu, który praktycznie przez większą część sezonu leczył kontuzję. W meczach kontrolnych popularnym Lwom Terangi nie wiodło się już tak dobrze. W 2018 roku Senegal wygrał tylko kończące przygotowania spotkanie z Koreą Południową, na którym nie było kamer. Wcześniej zespół Cisse zremisował trzy razy w tym z zespołami z Europy takimi jak Bośnia, a nawet Luksemburg, a w jedynym spotkaniu mimo prowadzenia przegrał z Chorwacją 1:2. Moim zdaniem to nie będzie spacerek dla naszych jak się większości wydaje. Stawiam na remis w pierwszym meczu.
:trophy: Mój Typ Dnia -1,3,1,2,2,1,3,1,1,2,2,3,3,1 :trophy:

Awatar użytkownika
Technik84
-#elita
-#elita

Post autor: Technik84 » 19-06-2018, 18:48

Technik84 pisze:
18-06-2018, 12:37
Dyscyplina:piłka nożna
Spotkanie:Polska - Senegal
Typ: x
Kurs:3,20
Bukmacher:totolotek

analiza:
W pierwszym spotkaniu kontrolnym w 2018 roku Biało-Czerwoni przegrali z Nigerią 0:1, ale w kolejnych trzech spotkaniach tylko raz nie wygrali pokonując Koreę Południową i w ostatnim sparingu Litwę aż 4:0. Zwraca jednak uwagę duża ilość straconych bramek: przeciwko Korei i rezerwowemu zestawieniu Chile Polacy stracili ich aż cztery. Na razie w spotkaniach towarzyskich dość słabo spisywał się Milik dlatego Selekcjoner może pomyśleć o wzmocnieniu środka pola jakimś bardziej defensywnie usposobionym pomocnikiem i wsparcie jedynego wysuniętego napastnika Lewandowskiego Piotrem Zielińskim. Na szczęście spotkania kontrolne pokazały, że do niezłej dyspozycji udało się wrócić Błaszczykowskiemu, który praktycznie przez większą część sezonu leczył kontuzję. W meczach kontrolnych popularnym Lwom Terangi nie wiodło się już tak dobrze. W 2018 roku Senegal wygrał tylko kończące przygotowania spotkanie z Koreą Południową, na którym nie było kamer. Wcześniej zespół Cisse zremisował trzy razy w tym z zespołami z Europy takimi jak Bośnia, a nawet Luksemburg, a w jedynym spotkaniu mimo prowadzenia przegrał z Chorwacją 1:2. Moim zdaniem to nie będzie spacerek dla naszych jak się większości wydaje. Stawiam na remis w pierwszym meczu.
1-2 :minus: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
:trophy: Mój Typ Dnia -1,3,1,2,2,1,3,1,1,2,2,3,3,1 :trophy:

andrzejszwedzki

Post autor: andrzejszwedzki » 19-06-2018, 20:04

Jak narazie po pierwszym meczu moje sugestie sie potwierdzily...zobaczymy dalej ale ja juz czarno to widze.Nasi nie maja rzadnej koncepcji gry,a sil do biegania wystarczylo im na pierwsze 15 minut.Ale obciach!!!

ODPOWIEDZ