Najlepsze bonusy bukmacherskie: Fortuna, Etoto, Totolotek, Lvbet
1. Totolotek
20 pln
bez depozytu +1000 PLN
2. LVbet
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
3. Fortuna
20 PLN
bez depozytu +1000 PLN
4. Etoto
20 PLN
bez depozytu +1040 PLN
5. Fortuna
100 PLN
dodatkowo +1000 PLN
Na terytorium Polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard zwiazany jest z ryzykiem.

Portugalia 2019

Forum bukmaherskie o lidze portugalskiej. Eksperci typują Primeira Liga dla naszych użytkowników forum buchmacherskie za darmo. Wejdź i przeczytaj opinie, typy bukmacherskie i trafne analizy na ligę portugalską.
Regulamin forum
Primeira Liga

FC Porto, Storting Lizbona, Benfica, gdy słyszymy te nazwy od razu wiemy, że chodzi o ligę portugalską! Primeira Liga jest najwyższą klasą rozgrywkową w kraju i jej rozgrywki wyłaniają mistrza Portugalii.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na spotkania ligi portugalskiej oraz profesjonalne analizy spotkań Primeira Liga.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarze Primeira Liga, opisy odbytych spotkań ligi portugalskiej oraz analizy nadchodzących meczów w Primeira Liga.
ODPOWIEDZ
andrzejszwedzki

Portugalia 2019

Post autor: andrzejszwedzki » 11-02-2019, 13:42

Zakonczeniem 21 kolejki w 1 lidze Portugali jest pojedynek druzyn,Vitoria Setubal i Belemenses.W tabeli ligowej aktualnie Belenenses jest wyzej,siodme miejsce i 29 zdobytych ptk. gdy Vitoria Setubal z20 ptk.jest na 13 miejscu.Gdyby sugerowac sie ta statystyka,to faworytem w spotkaniu powinna byc druzyna gosci.Owszem,Belenenses zasluguje na slowa uznania ale wydaje mi sie,ze powoli gubi forme.Trzy ostatnie spotkania daly jrj tylko jeden punkt to jakby potwierdzalo moje przypuszczenie.Vitoria z kolei dwa swe ostatnie mecze,trudne mecze zremisowala,w jej przypadku moim zdaniem forma powoli rosnie.Co wazne,21 ptk.tej druzyny stawia ja w trudnej sytuacji bowiem jest to tylko jeden punkt,ktory dzieli ja od grupy spadkowej,ma wiec motywacje.Ponadto gra u siebie a tu chyba kazdy przyzna mi racje,ze czuje sie lepiej,gra pewniej.Potwierdzaja to tez bezposrednie pojedynki z Belenense,gdzie w ostatnich pieciu,dwukrotnie grala u siebie,dwkrotnie wygrywajac.Raz tez pokonala rywala na jego terenie i dwukrotnie remisowala.Pozostaje wiec bez porazki.

andrzejszwedzki

Re: Portugalia 2019

Post autor: andrzejszwedzki » 17-02-2019, 16:34

W 22 kolejce 1 ligi Portugali,druzyna Chaves zagra dzisiaj u siebie z zespolem Boavista Porto.Druzyny te nie naleza do czolowych,raczej do slabszych,mimo to spotkanie wydaje sie byc interesujace.Zwlaszcza druzyna Chaves jest w trudnym polozeniu,znajduje sie w grupie spadkowiczow i ma 18 ptk.Boavista jest na 14 miejscu z 22 ptk. sytuacja nieco lepsza,jednak niczego jeszcze nie gwarantuje.Zwrocmy uwage jak male roznice punktowe dziela klka ostatnich druzyn.Na tym etapie rozgrywek jeszcze duzo moze sie wydarzyc i zmienic.Ja dzisiaj stawiam na zwyciestwo druzyny Chaves,przedewszystkim z racji wlasnego terenu.Takie sytuacje druzyna ta powinna w closci wykorzystywac jesli chce pozostac w 1 lidze,tym bardziej,ze przeciwnik nalezy do slabszych druzyn i jest do pokonania.O zwyciestwa bedzie duzo trudniej gdy przyjdzie grac z druzynami duzo wyzej notowanymi.Napewno Chaves jest zespolem,ktory znacznie lepiej gra u siebie,potwierdzal to,takze w bezposrednich meczach z Boavista,ma korzystny bilans.

ODPOWIEDZ