Pytanie do Jax89 [aktywny ekspert]

Porozmawiaj z najlepszymi ekspertami i specjalistami typowania w danych dyscyplinach. Pomogą, doradzą, odpowiedzą! Za darmo!
DD.Damiano
Posty: 866
Rejestracja: 22-12-2015, 11:00

Post autor: DD.Damiano » 10-03-2016, 11:28

Witam,
Poszukuje meczu hokeja na jutro aby obrócić kasę z bonusu u buka ten mecz musi mieć kurs
powyżej 1,40. Jesteś ekspertem w temacie hokeja więc zwracam się z tym do Ciebie.

Awatar użytkownika
nero10
#Weteran
#Weteran
Posty: 11491
Rejestracja: 24-01-2012, 11:12

Post autor: nero10 » 16-03-2016, 07:53

Dziś zaczyna się kolejna runda Play-Off w Czechach. Kursy są dość delikatne, ale dające zarobić. Wydaje mi się, że gospodarze, czyli faworyci obu pojedynków powinni bez problemu wygrać. Jak Ty to widzisz? Masz jakieś info, które by mnie mogło odwieść od tego typu?

kadi_tomek
Posty: 662
Rejestracja: 15-10-2014, 12:24

Post autor: kadi_tomek » 12-05-2016, 08:43

Cześć, Myślisz że dzisiaj Kanada mocno pojedzie Niemców? Np 7-2 lub coś podobnego? Zastanawiam się nad mocnym overem połączonym z typem na Kanadę?

Awatar użytkownika
Jax89
-#VIP
-#VIP
Posty: 9321
Rejestracja: 11-02-2011, 11:03

Post autor: Jax89 » 12-05-2016, 09:04

kadi_tomek pisze:Cześć, Myślisz że dzisiaj Kanada mocno pojedzie Niemców? Np 7-2 lub coś podobnego? Zastanawiam się nad mocnym overem połączonym z typem na Kanadę?
Zapraszam do TE akurat coś z tego spotkania.
"Nigdy nie myśl,że Twoja Praca sie nie liczy."

Zmiana nicka.
Było Sznajda -> jest Jax89

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci