To mój pierwszy, ale nie ostatni post
Co powiecie na utworzenie listy stref kibica, w których warto oglądać mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Mężczyzn 2018? Obok każdej z nich piszemy dlaczego warto. Ja zacznę.
GRILL BIKE BAR
ul. Wrzosowa 28a, 43-370 Szczyrk
Dlaczego warto?
- duży telebim
- bardzo dużo miejsca siedzącego i pod zadaszeniem
- pojemny parking
- czyste toalety
- piwko w dobrej cenie (też mają swoje) i możliwość zjedzenia dań z grilla (i nie tylko)
Minusy
- obiekt jest położony wysoko, więc rowerem raczej ciężko byłoby podjechać, ale samochodem bez kłopotu