Bolesne słowa na koniec Skorży w Japonii. "Nigdy nie rozumiałem"

Najważniejsze informacje dotyczące forum. Zaglądaj tu regularnie!.
ODPOWIEDZ
hol3k
Posty: 473
Rejestracja: 19-03-2005, 10:12

Bolesne słowa na koniec Skorży w Japonii. "Nigdy nie rozumiałem"

Post autor: hol3k » 29-04-2026, 12:18

Obrazek- Nie wiedziałem, jaki futbol chce grać - mówi cytowany przez "Przegląd Sportowy" japoński dziennikarz Kakiuchi Kazu na temat Macieja Skorży. Polski szkoleniowiec został zwolniony z Urawy Red Diamonds i, jak się okazuje, musi wziąć na siebie fatalne wyniki w ostatnich tygodniach. Zarzuca mu się błędy w kluczowych momentach przegrywanych meczów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci