Podarty kupon

Opinie i uwagi o bukmacherach naziemnych w Polsce, takich jak eToto, STS i Milenium.
Awatar użytkownika
pitermanu
Posty: 292
Rejestracja: 24-05-2008, 16:47

Post autor: pitermanu » 07-06-2008, 12:52

Dlatego nie warto stawiać po kursach, ani po nazwach. <lol>

Awatar użytkownika
Jamber
Posty: 486
Rejestracja: 15-08-2008, 14:43

Post autor: Jamber » 17-08-2008, 12:41

Ja zaczalem grac w stsie w 6 klasie...Obstawialem tak jak kazd yna poczatku ... Mozna powiedziec ze sie uzaleznilem bo co dziennie kilka razy jezdzilem od domu do stsu i wtapialem kase... Wkoncu matka powiedziala ze juz mi nic nie da grosza bo tylko przegrywam...Ja wtedy zrobilem sobie kuponik 9 meczy z roznych lig pilki noznej (finladnia it ) . Kupon robilem caly dzien siedzac w statystykach itp. Ogolnie mialem do wygrania 240 zl ...Nastepnego dnia byl dzien kobiet i stary dal mi hajs zebym pojechal i kupil cos starszej ;) ... Ja odrazu pomyslalem i 2 zl odlozylem aby postawic ten kupon... Gdy juz mi wklepala ten kupon patrze i do wygramia tylko 100zl 70gr... Kursy okropnie zmalaly ... ;./ za reszte kasy kupilem strszej jakis tam prezent...Mecze mialem chyba na 2 dni ... Pierwszego dnia weszly wszystkie drugiego tez... Zostal mi ostatni mecz ligo finskiej na wieczor tego dnia... To w poludnie sobie pojechalem na dzialke... Gdy wrocilem wchodze drazu na livescore i sprawdzilem tak ze zagrylem sobie liczbe goli gospodarza (moj typ) a zobaczylem tylku na liczbe goli przeciwnika... Patrze a przeciwnik 3 gole.... odrazu sie zamulilem i odkrylem moj typ bo wiedzialem ze i tak ju kupa ... Patrze a u mnie 4 ;) Szczesliwie wygrali 4:3 hehhe :d Tak sie cieszylem ze odrazu wszytsko powiedzialem starszej ze po kryjomu postawilem kupon i mi wszedl....Stara powiedziala zebym odebral i znowu postawil to moze wygram <lol2. Nastepnego dnia z rana pojechalem autobusem do stsu i dalem w srodku kupon jakiemus typowi uposledzonemu zeby mi odebral :D Gdy on mi dawal juz hajs to baba z stsu krzyknela do mnie zebym sie juz wiecej tu niepokazywal :D !! Oczywiscie postawile mzaraz jakis kupon i mi nie wszedl ale za male pieniadze ;) Z rok teu dowiedzialem sie ze ta baba z stsu ktora kazala mi sie nie pokazywac to ciotka mojej bylej dziewczyny ;) no to taka moja historia :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci