Żużel - Grand Prix Szwecji 30/05

Z nami obstawianie meczy będzie łatwiejsze. Bukmacherzy typy ekspertów poparte analizami na żużla. Żużel jest coraz popularniejszy dlatego warto zapoznać się z typami bukmacherskimi żużla.
Regulamin forum
Żużel

Żużel są to wyścigi motocyklowe na torach zbliżonych kształtem do owalu, jedna z dyscyplin sportu motorowego. Dyscyplina ta staje się coraz popularniejsza, a i Polacy odnoszą w niej coraz to większe sukcesy. Wystarcz wspomnieć nazwisko Tomasz Gollob.

Tylko u nas znajdziesz typy bukmacherskie na żużel na świecie oraz profesjonalne analizy spotkań żużla. Wszystko za darmo.

Zapraszamy teraz do zapoznania się z poszczególnymi tematami w tym dziale. Przeczytaj terminarz wydarzeń żużlowych, opisy odbytych spotkań oraz analizy i darmowe typy na żużel.
Zablokowany
Awatar użytkownika
DonnyDonowitz
-#VIP
-#VIP
Posty: 3963
Rejestracja: 07-03-2008, 19:45

Żużel - Grand Prix Szwecji 30/05

Post autor: DonnyDonowitz » 30-05-2009, 09:52

Dziś na Ullevi w Goeteborgu kolejna rudna GP, ale pierwsza z trzech na sztucznych torach. Tor niby jest zawsze dla wszystkich równy, jednak jednemu zawodnikowi bardziej odpowiada, a drugiemu mniej. Przed rokiem wszystkich zaskoczył Freddie Lindgren, który dopiero w wielkim finale musiał oglądać plecy rywala, a był nim Rune Holta. Po spojrzeniu w statystyki z minionego sezonu z zawodów GP na sztucznych torach, można wywnioskować par ciekawych rzeczy, oczywiście trzeba też brać poprawkę na obecna dyspozycję jeźdźców. Poza tym nie wszyscy, których dziś zobaczymy, mieli okazję ścigać się w tym elitarnym cyklu w roku ubiegłym. Tak więc o najwyższe cele powinni bić się - Crump, Hancock, Jonsson no i Pedersen. O tym, że ci zawodnicy będą wysoko jestem przekonany. Dodam tylko, że AJ dwa lata temu wygrał na sztucznych torach w Kopenhadze i w Gelsenkirchen... Pytanie kto jeszcze może powalczyć o finał? Jeśli chodzi o Polaków to będzie ciężko, no ale liczę jak zwykle na Tomka Golloba. Myślę, że i Emil Sayfutdinov nie jest bez szans, bo mimo iż jest to jego debiutancki sezon, pokazał że może walczyć jak równy z równym z najlepszymi. W dodatku tor na Ullevi jest o ile się nie mylę najdłuższy ze wszystkich w gp, więc bardzo ważne będzie przygotowanie sprzętu, o co w przypadku Rosjanina jestem spokojny. Tylko czy ta drobna kontuzja kolana nie będzie mu, aż nadto przeszkadzać? Bo zawody w Goeteborgu do łatwych nie należą. Ciekawa sytuacja jest jeśli chodzi o Adamsa... Gdzieś zagubił tę swoją fantastyczną formę z początku sezonu, bo kiedy nie awansuje się do półfinału na torze gdzie jeździ się od wielu lat, to musi to dawać wiele do myślenia. Tradycyjnie myślę, że stawkę będą zamykać Anglicy i chyba Walasek też prędzej uplasuje się niżej, niż wyżej. Z dziką kartą wystartuje Antonio Lindbaeck i jestem bardzo ciekaw jak się zaprezentuje... Na pewno będą to dla niego bardzo ważne zawody i nie sugerowałbym się zbytnio jego nie najlepszą dyspozycją na polskich torach, bo w Szwecji już objeżdżał Adamsa i Pedersena. Poza tym współpraca z Tony Rickardssonem musi mu wyjść na dobre. Niedługo podam kilka myślę godnych uwagi typów, póki co zachęcam do dyskusji... :mrgreen:


Lista startowa:
1. Chris Harris (Wielka Brytania)
2. Greg Hancock (USA)
3. Jason Crump (Australia)
4. Emil Sajfutdinov (Rosja)
5. Sebastian Ułamek (Polska)
6. Leigh Adams (Australia)
7. Scott Nicholls (Wielka Brytania)
8. Kenneth Bjerre (Dania)
9. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
10. Andreas Jonsson (Szwecja)
11. Tomasz Gollob (Polska)
12. Nicki Pedersen (Dania)
13. Rune Holta (Polska)
14. Hans Andersen (Dania)
15. Fredrik Lindgren (Szwecja)
16. Grzegorz Walasek (Polska)

17. Ricky Kling (Szwecja)
18. Thomas H. Jonasson (Szwecja)

Bieg po biegu (od krawężnika):

1. Harris, Hancock, Crump, Sajfutdinow
2. Ułamek, Nicholls, Adams, Bjerre
3. Jonsson, Gollob, Lindbaeck, Pedersen
4. Lindgren, Andersen, Walasek, Holta
5. Holta, Harris, Ułamek, Lindbaeck
6. Andersen, Jonsson, Hancock, Adams
7. Gollob, Lindgren, Nicholls, Crump
8. Sajfutdinow, Bjerre, Pedersen, Walasek
9. Adams, Walasek, Harris, Gollob
10. Pedersen, Ułamek, Lindgren, Hancock
11. Bjerre, Lindbacek, Crump, Andersen
12. Holta, Sajfutdinow, Jonsson, Nicholls
13. Nicholls, Pedrsen, Andersen, Harris
14. Hancock, Holta, Bjerre, Gollob
15. Walasek, Crump, Jonsson, Ułamek
16. Lindbaeck, Sajfutdinow, Adams, Lindgren
17. Harris, Bjerre, Lindgren, Jonsson
18. Lindbaeck, Hancock, Nicholls, Walasek
19. Crump, Pedersen, Holta, Adams
20. Ułamek, Andersen, Gollob, Sajfutdinow

Czołówka klasyfikacji generalnej MŚ:
1. Jason Crump (Australia) 36 pkt
2. Andreas Jonsson (Szwecja) 27
3. Greg Hancock (USA) 26
4. Emil Sajfutdinow (Rosja) 26
5. Tomasz Gollob (Polska) 24
6. Nicki Pedersen (Dania) 21
...
10. Sebastian Ułamek (Polska) 13
12. Rune Holta (Polska) 11
14. Grzegorz Walasek (Polska) 11
15. Jarosław Hampel (Polska) 9

Pozostałe turnieje GP:
13 czerwca - Kopenhaga (Dania)
27 czerwca - Cardiff (Wielka Brytania)
1 sierpnia - Daugavpils (Łotwa)
15 sierpnia - Malilla (Szwecja)
29 sierpnia - Vojens (Dania)
12 września - Krsko (Słowenia)
26 września - Terenzano (Włochy)
17 października - Bydgoszcz

Tak było przed rokiem:

Wyniki:
1. Rune Holta - Polska (3,1,2,0,3,2,6) 17 + 1 miejsce w finale
2. Fredrik Lindgren - Szwecja (3,3,3,3,3,3,4) 22 + 2 miejsce w finale
3. Nicki Pedersen - Dania (2,1,3,3,2,3,2) 16 + 3 miejsce w finale
4. Jason Crump - Australia (3,3,1,2,1,2,0) 12 + 4 miejsce w finale
5. Leigh Adams - Australia (2,1,2,2,1,1) 9
6. Tomasz Gollob - Polska (0,2,3,w,3,0) 8
7. Hans Andersen - Dania (1,3,3,u,0,1) 8
8. Andreas Jonsson - Szwecja (2,2,1,3,w,ns) 8
9. Scott Nicholls - Wielka Brytania (1,2,2,w,2) 7
10. Jonas Davidsson - Szwecja (d,3,1,1,2) 7
11. Greg Hancock - USA (3,0,0,3,w) 6
12. Chris Harris (1,1,2,0,1) 5
13. Krzysztof Kasprzak - Polska (0,0,0,2,3) 5
14. Lubos Tomicek - Czechy (0,2,0,1,2) 5
15. Lukas Dryml - Czechy (1,0,1,1,w) 3
16. Niels Kristian Iversen - Dania (2,w,-,-,-) 2

R1. Sebastian Alden - Szwecja (0,0) 0
R2. Billy Forsberg - Szwecja (2) 2

Bieg po biegu:
1. Crump, Jonsson, Nicholls, Kasprzak
2. Holta, Pedersen, Andersen, Gollob
3. Hancock, Iversen, Dryml, Davidsson (d/start)
4. Lindgren, Adams, Harris, Tomicek
5. Crump, Tomicek, Holta, Iversen (u/w)
6. Davidsson, Gollob, Harris, Kasprzak
7. Lindgren, Jonsson, Pedersen, Hancock
8. Andersen, Nicholls, Adams, Dryml
9. Gollob, Adams, Crump, Hancock
10. Lindgren, Holta, Dryml, Kasprzak
11. Andersen, Harris, Jonsson, Alden
12. Pedersen, Nicholls, Davidsson, Tomicek
13. Pedersen, Crump, Dryml, Harris
14. Hancock, Kasprzak, Tomicek, Andersen (u3)
15. Jonsson, Adams, Davidsson, Holta
16. Lindgren, Forsberg, Nicholls (u/w), Gollob (u/w)
17. Lindgren, Davidsson, Crump, Andersen
18. Kasprzak, Pedersen, Adams, Alden
19. Gollob, Tomicek, Jonsson (u/w), Dryml (u/w)
20. Holta, Nicholls, Harris, Hancock (u/w)

Półfinały:
21. Lindgren, Holta, Adams, Jonsson (ns)
22. Pedersen, Crump, Andersen, Gollob

Finał:
23. Holta (6), Lindgren (4), Pedersen (2), Crump (0)


Ciekawy artykuł o GP na Ullevi




Tak jak obiecałem są i typy, z tym że dzisiaj nie bawię się w żadne heatsy. No chyba że na live, ale to raczej tak dla zabawy... :cool:

Chris Harris - Kenneth Bjerre
:arrow: 2 @ 1.70 5/10 expekt-brak-polskiej-licencji!

Lindbäck, A - Will he reach the semifinal?
:arrow: Tak @ 2,00 4/10 unibet-brak-polskiej-licencji!

Adams, L - Will he reach the semifinal?
:arrow: Nie @ 3,65 2/10 unibet-brak-polskiej-licencji!

Pozycja (1-3)
:arrow: Andreas Jonsson @ 3.00 3/10 expekt-brak-polskiej-licencji!

Zwycięzca
:arrow: Jason Crump @ 3.25 3/10 bwin-brak-polskiej-licencji!

SportingbetPL
Posty: 12
Rejestracja: 29-04-2009, 19:11

Post autor: SportingbetPL » 30-05-2009, 12:52

@Don Camillo 69 - pelna zgoda, ze dzis faworytem jest Crump. Ja dorzucilbym jeszcze Nickiego Petedersena jako murowanego faworyta do wystepu w scislym finale.
Ponizej 5 optymistyczno-realistycznych singielkow jakie puszczam za umiarkowanie-srednie stawki :)

1. GP Szwecji - 30.05.2009 19:00 - Crump, Jason- Heat 1 Winner - 2.38 boylesports
2. GP Szwecji - 30.05.2009 19:00 - Crump, Jason - Heat 7 Winner - 2.50 boylesports
3. GP Szwecji - 30.05.2009 19:00 - Crump, Jason - Heat 11 Winner - 2.00 boylesports
4. GP Szwecji - 30.05.2009 19:00 - Pedersen, Nicki - Heat 3 Winner - 3.10 boylesports
5. GP Szwecji - 30.05.2009 19:00 - Pedersen, Nicki - Heat 13 Winner - 1.85 boylesports

Awatar użytkownika
DonnyDonowitz
-#VIP
-#VIP
Posty: 3963
Rejestracja: 07-03-2008, 19:45

Post autor: DonnyDonowitz » 31-05-2009, 20:07

Don Camillo 69 pisze:Chris Harris - Kenneth Bjerre
:arrow: 2 @ 1.70 5/10 expekt-brak-polskiej-licencji! :plus:

Lindbäck, A - Will he reach the semifinal?
:arrow: Tak @ 2,00 4/10 unibet-brak-polskiej-licencji! :plus:

Adams, L - Will he reach the semifinal?
:arrow: Nie @ 3,65 2/10 unibet-brak-polskiej-licencji! :plus:

Pozycja (1-3)
:arrow: Andreas Jonsson @ 3.00 3/10 expekt-brak-polskiej-licencji! :minus:

Zwycięzca
:arrow: Jason Crump @ 3.25 3/10 bwin-brak-polskiej-licencji! :minus:
Niezła skuteczność jak na takie kursy... :cool: A tak poza tym to pierwszy raz mi było żal Nickiego, chociaż czy to przypadek, że trzecie GP i trzecia kolizja Duńczyka z Emilem? :lol:

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach hazardowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium polski zaklady wzajemne moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie na urzadzanie zakladow wzajemnych. Zawieranie zakladow u bukmacherow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow na zawieranie zakladow wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.Polityka prywatnosci